תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אני בהלם, אתמול החלטתי שוב להתחיל את ME מההתחלה. יצרתי דמות חדשה ופתאום ראיתי שיש מלא נקודות כחולות בכל המסך (על כל המודלים). אוקיי, אז יצאתי לתפריט והתחלתי הכל מההתחלה וזה עדיין הופיע. הלכתי גם לשמירות ישנות וגם שם זה הופיע.

כיביתי את הקונסולה והדלקתי והבעייה נעלמה, זה גם פעם ראשונה שראיתי משהו כזה.

אני חושב שאני הולך לאבד את ה-360 שלי ממש בקרוב . בטח אני יהיה כמו ארז בלי טבעת מוות אפילו.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני מרגיש את "טבעת" החנק סביבי מתהדקת...
    מה שכן לפחות סיימת את ME (ויש לך 2 קונסולות להעביר את הזמן אם זאת מתקלקלת...) אם שלי תמות לפני זה - כל הפורום מקבל באן עד שאני מקבל חדשה.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אני מרגיש את "טבעת" החנק סביבי מתהדקת...
    מה שכן לפחות סיימת את ME (ויש לך 2 קונסולות להעביר את הזמן אם זאת מתקלקלת...) אם שלי תמות לפני זה - כל הפורום מקבל באן עד שאני מקבל חדשה.
    אבל אם זה יקרה לפני שאני אגיע לרמה 60 אני לא יודע מה אני יעשה עם עצמי . דרך אגב, ידעתה שאתה יכל להמשיך לשחק עם הדמות שלך כולל כל הציוד והרמה האחרונה אליה הגעתה? איזה כיף!

אני מקווה שזה היה משהו חד פעמי או שלפחות תתפוצץ הטלויזיה במקום. לפחות אותה יש לי איפה לתקן.

מצאתי גם עוד קצת משימות שלא עשיתי בסיטדל.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מגניב - די בניתי על זה - כי יש המון משימות ואני לא יודע עוד כמה זמן אני אחזיק את עצמי מלהתפרע על המשימה הראשית

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    דברים כאלה יכולים לקרות וגם קרו לי בקונסולות אחרות (ואינספור פעמים בPC) וזה לוא דווקא מעיד על זה שיש לך בעית חומרה במכשיר.
    יכול להיות שהרצת לפני זה משהו שזיבל קצת בזכרון או שהלייזר פישל בקריאת הדיסק בצורה נדירה שגרמה לתופעות האלה לקרות.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    יכול להיות שזה המשחק עצמו, לא? הבנתי שיש לו בעיות של טקסטורות ומודלים.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הוא גמר משחק שלם בלי בעיות (וגם אני לא נתקלתי בבעיה אחרי 20 ומשהו שעות). בכל מקרה אירוע ח פעמי זה לא צריך לגרום לבהלה. אני מקווה.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    הבעיות טקסטורות זה משהו דיי שכיח במנוע של אנריל 3, יש את זה גם בביושוק וגם בגירס. לא פעם הטעינת טקסטורות נעשית תוך כדי המשחק, זה פשוט קורה המון ב-ME. אבל אני ראיתי ממש מלא נקודות כחולות על כל הטקסטורות. כאילו אני רואה משהו כמו מודל מוקדם של המשחק.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    ניקית את העדשות?
    Keep it clean

הרשמה