תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 137
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    טוב, אני מתכוון לפתוח דיונים חדשים ובהם ריכוז של כל המידע שידוע עד עכשיו מהעדכונים ומהדמואים, אני רוצה לעשות את זה ע"פ שלד מסויים. ואני אתחיל פה. אני אעשה 1-3 כאלה כל יום, תלוי כמה יהיה לי כוח וזמן.

אז נתחיל

פרויקט כל מה שרציתם לדעת על Super Smash Bros. Brawl ולא טרחתם לחפש.

חלק א: הדמויות הותיקות(Vetern Fighter)

השלד:

דמות לדוגמא - Example Character
    תמונת אוואטאר מהדוג'ו
    תיאור כללי של הדמות וההיסטוריה שלה.

הפיינל סמאש של הדמות ורשמים עליו
    ארט רשמי של הדמות
    קישור לדף הדוג'ו של הדמות

אז יאללה, נתחיל:

מאריו - Mario

תיאור: מאריו הוא מר. נינטנדו, מאז תקופת הארקייד וה8 ביט, מאריו הוא האייקון של נינטנדו, ויצאו על שמו אין ספור משחקים, וביניהם הרבה משחקי צד - מאריו טניס,גולף,כדורגל,קארט,פארטי,כדורסל ועוד. ביניהם משחקים גרועים ומשחקים טובים, אבל עם יצירות אומנות כמו סופר מאריו 3, סופר מאריו 64, סופר מאריו גאלאקסי וסופר מאריו וורלד, אפשר להיות בטוחים שהמקום שלו מוצדק.

הפיינל סמאש של מאריו(ע"פ הדמו): הפיינל סמאש של מאריו הוא נחמד מאוד, הוא יורה כדור אש ענקי עם שובל שגורר את הדמויות שנתפסות בזה ולעתים קרובות מאוד גם הורג אותם בעיקר אם הם נתפסות באמצע, אבל יחד עם זה, נראה שגם קל מאוד לפספס איתו, אבל לפחות למאריו יש הרבה בניות שתורמות לפיינל סמאש שלו.

הארט הרשמי של מאריו:

דף הדמות של מאריו באתר הדוג'ו

לינק - Link

תיאור: לינק הוא הגיבור הראשי של סדרת The Legend of Zelda, במשחקים עצמם ללינק אין שם אלא השם שאתה בוחר לו, ולינק תמיד אילם(מלבד צעקות של התקפה) מכיוון שהוא אמור לגלם אותך. הלינקים השונים במשחקי זלדה אינם אותו בן אדם, ויש אין ספור תאוריות לגבי הקשרים ביניהם וקו הזמן של הסדרה. הלינק שנמצא בSSBB מבוסס על העיצוב של לינק מTwilight Princess לויי, בניגוד ללינק וללינק הצעיר מSSBM שהעיצוב שלהם מבוסס על Ocarina of Time.

הפיינל סמאש של לינק: הפיינל סמאש של לינק מעניין מאוד, לינק משדר קו אופקי שיכול לתפוס דמות מכל מרחק שהוא, אם יש דמות בטווח של הקו, לינק עף אליה אוטומטית ונותן לה הרבה מאוד מכות מרשימות מאוד, כשהאחרונה מביניהם מעיפה חזק מאוד ויכולה לפגוע בכמה אנשים, יש הרבה מאוד אפשרויות להכנות אל הפיינל סמאש, כמו קומבו פשוט של זריקה למטה אל פיינל סמאש(זה עובד), הפיינל סמאש של לינק נראה בין הטובים והמרשימים ביותר.

הארט הרשמי של לינק:

דף הדמות של לינק באתר הדוג'ו

קירבי - Kirby

תיאור: קירבי הוא דמות שנוצרה ע"י היוצר של סמאש, Masahiro Sakurai בעודו עבד בHal Laboratories Inc. חברת בת של נינטנדו, קירבי כיכב במספר רב של משחקים על שמו, חלקם השתמשו בדמיונו לכדור לטובת רעיונות חדישים, בין השאר קירבי כיכב במשחק מרוצים,משחק גולף,משחק טילט מיוחד, ואין ספור מיני משחקונים שהוכנסו למשחקים שלו, חלקם הולידו רעיונות שהובילו ליצירת סופר סמאש.

לקירבי תכונה בולטת מאוד והיא האפשרות שלו לבלוע את האויבים ולגנוב מהם את היכולות שלהם, בסמאש זה מתבטא במהלך הNeutral B שלו, שמאפשר לך לגנוב מהלך B של הדמות שבלעת, קירבי משנה את הופעתו בשביל להראות כמו הדמות שאותה בלע.

רשמים על הפיינל סמאש: הפיינל סמאש של קירבי מעניין מאוד, הוא בעצם יכולת הCook של קירבי שהופיע לראשונה בKirby Superstar לסופר נינטנדו, קירבי מתופף במחבט, וכל האויבים(בטווח מסויים) נכנסים לסיר, קירבי מבשל אותם, ומוציא החוצה חפצים(רנדומאליים) והאויבים נזרקים.

הארט הרשמי של קירבי:

פיקאצ'ו - Pikachu
    תיאור: פיקאצ'ו הוא הפוקימון הפופולארי והמוכר ביותר בעולם, מאז הפיכתו לדמות ראשית בסדרת האנימה Pokemon והוצאת גרסה מיוחדת למשחק המקורי לגיימבוי שהפכה אותו לפוקימון ההתחלתי היחידי, פיקאצ'ו חוגג על פופולאריות מזה כמעט 10 שנים, האם איי פעם יגמרו להם הרעיונות לפוקימונים מטומטמים? רק אלוהים יודע.

הפיינל סמאש של פיקאצ'ו: הפיינל סמאש של פיקאצ'ו הופך אותו לכדור חשמל עצום שזז במהירות על גבי השלב(בשליטת השחקן), נאמר שהפיינל סמאש הזה חזק מאוד, אך בלתי אפשרי לשליטה בגלל שהכדור מחליק בקלות מאוד הרבה מעבר למה שאתה רוצה, אפשר במהלך הפיינל סמאש לשחרר גלי הדף עם הA, אבל יש ביניהם לאג קצר, דגצולע חושב שהפיינל סמאש הזה גרוע בגלל שקשה מאוד לשלוט בו.

הארט הרשמי של פיקאצ'ו:
    נערך לאחרונה על ידי I.T.P; 26.03.2008 בשעה 10:39.
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    המשך

פוקס - Fox

תיאור: פוקס הוא הדמות הראשית של סדרת Star Fox, סדרת משחקי חלליות בדר"כ על מסילה, שהתחילה מהסופר נינטנדו, סדרת Star Fox צברה את רוב הפופולאריות שלה בעקבות ההצלחה של Star Fox 64 , ולאחרונה בגרסאות הקיוב והDS הראתה שהיא עוד קיימת, אם כי לא באותה רמה של פופולאריות.

הפיינל סמאש של פוקס: הפיינל סמאש של פוקס הוא בין הטובים ביותר, והזולים ביותר, טנק Landmaster ענקי נופל מהשמיים ופוקס נכנס לתוכו, ניתן לזוז, לירות ולעשות גלגולים עם הטנק, וקל מאוד לפגוע ולהרוג עם זה. ניתן לעמוד על הקנה של הטנק, אבל מאוד לא מומלץ

הארט הרשמי של פוקס:

הדף של פוקס באתר הדוג'ו

סאמוס - Samus

תיאור: סאמוס היא הדמות הראשית של סדרת מטרויד, שהתחילה עוד בימי הנינטנדו 8 ביט, מטרויד היא אמנם סדרה שלא מונה הרבה משחקים, אבל היא בהחלט בין הפופולאריות ביותר שנינטנדו הוציאו איי פעם, וסאמוס זוכה על כך להרבה כבוד למרות שהרבה לא שמים לב שהיא בחורה בכלל

הפיינל סמאש של סאמוס: הפיינל סמאש של סאמוס הוא מיוחד, כי הוא הופך אותה לZero Suit Samus, דמות חדשה לSSBB, הפיינל סמאש של סאמוס הוא קרן ענקית שתופסת מאוד בקלות וכמעט בטוח הורגת, ויש הרבה אפשרויות להכין אויב אל תוך הפיינל סמאש, אבל בסופו החליפה של סאמוס מתפרקת והופכת לאייטם שאפשר לזרוק, ואתה נשאר עם Zero Suit Samus, הידועה בשם "זאמוס".

הארט הרשמי של סאמוס:

הדף של סאמוס באתר הדוג'ו

זלדה - Zelda

תיאור: זלדה היא הגיבורה המשנית והלא שחיקה בדר"כ, בסדרה שקרויה על שמה(The Legend of Zelda) זלדה הופיעה בהרבה מאוד צורות ועיצובים שונים כמו לינק, ונאמר גם שזלדה היא לא אותה זלדה בכל המשחקים, אבל תמיד היא הנסיכה של ממלכת Hyrule. זלדה של SSBB משתמשת בעיצוב מTwilight Princess

הפיינל סמאש של זלדה: חצי אור: זלדה יורה חץ בעל אנרגיית אור טהורה שעושים הרבה מאוד נזק ונוקבק, שיק חולקת איתה את היכולת הזאת, כשההבדל הוא בצורת הנוקבק(ואולי גם בעוד דברים?) בפיינל סמאש כששיק מבצעת אותו.

הארט הרשמי של זלדה:

באוזר - Bowser
    תיאור: בשמו המלא, באוזר קופה(Koopa) הוא האויב הנצחי של מאריו, והוא תמיד חוטף את הנסיכה פיץ' ומאריו תמיד רודף אחריו בשביל להציל אותה. באוזר הופיע בצורה כזאת או אחרת כמעט בכל משחק מאריו שקיים, למרות שבחלקם הוא מפנה את מקומו לטובת Wario.

הפיינל סמאש של באוזר: הפיינלס סמאש של באוזר נחשב בין ההכי טוב אם לא הכי טוב, באוזר הופך לג'יגה באוזר לזמן מוקצב, ג'יגה באוזר ידוע כבוס חזק מאוד מSSBM, והוא בעצם באוזר ענקי שכל המהלכים שלו הרבה יותר מהירים והרבה יותר חזקים, ולמרות שאפשר לפגוע בו, שום דבר לא מוזיז אותו, ולא מומלץ לנסות להתקיף אותו. נראה שגי'גה באוזר שווה הריגה בטוחה אחת לפחות, אם לא יותר.

הארט הרשמי של באוזר

הדף של באוזר באתר הדוג'ו

נערך לאחרונה על ידי I.T.P; 26.03.2008 בשעה 11:19.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    המשך

דונקי קונג - Donkey kong - DK

תיאור: דונקי קונג היה האוייב המקורי של מאריו, אך מהר מאוד הופרד מהעניין והפך לגיבור של משחקים בעצמו, החל מדונקי קונג קאנטרי, לדונקי קונג יש עוד דמויות רבות במשחקים שלו(דידי,דיקסי,קראנקי,קיי רול ועוד) והוא יחסית פופולארי, אם כי לא כמו שאר הדמויות של נינטנדו. גם לדונקי קונג היו מספר ספין אופים(דידי קונג רייסינג המצליח ביותר מביניהם).

הפיינל סמאש של דונקי קונג: ע"פ דגצולע, הפיינל סמאש של דונקי קונג הוא הגרוע ביותר בדמו, הוא איטי, לוקה בטווח, והוא עומד במקום ואפשר להתחמק ממנו מאוד בקלות, ייתכן שאפקט ה"קצב" שסאקוראי הזכיר לא הורגש בדמו בגלל שלא ניתן היה לשמוע את המשחק, לא נדע עד שהמשחק לא יצא...

הארט הרשמי של דונקי קונג:

דף הדמות של דונקי קונג באתר הדוג'ו

יושי - Yoshi

תיאור: הדינוזאור החמוד הזה הגיע אלינו בסופר מאריו וורלד לסופר נינטנדו, ומאז הפך לשידוך רציני לסדרת מאריו ועושה הופעה כלשהי כמעט בכל משחק שמאריו מופיע בו, יושי גם קיבל מספר משחקים משלו, כדוגמאת Yoshi's Story,Yoshi's Topsy turvy ועוד.

הפיינל סמאש של יושי: הפיינל סמאש של יושי הוא טוב מאוד, יושי הופך לדרקון, והוא יורק כדורי אש שעושים 25% נזק, או יורה זרם שוטף של אש אם מחזיקים את הכפתור, קל מאוד לשלוט בפיינל סמאש הזה, וקשה מאוד להתחמק ממנו.

הארט הרשמי של יושי:

הדף של יושי באתר הדוג'ו

פיץ' - Peach

תיאור: פיץ', או בשמה המלא הנסיכה פיץ' טודסטול(Princess Peach Toadstool) הופיעה בתור המטרה שלך במאריו כמעט מהמשחק הראשון, באוזר/וואריו תמיד חוטפים אותה, ואתה תמיד מציל אותה. ולכן זה קצת מפתיע שהיא בין הדמויות הטובות ביותר בSSBM.

הפיינל סמאש של פיץ': הפיינל סמאש של פיץ' מרדים את כל מי שעל הזירה(אבל לא את מי שבאוויר או על הקצה) וממטיר גשם של אפרסקים שמרפאים אחוזים. אם אתה עושה את זה בזמן הנכון, אתה יכול לאכול חלק מהאפרסקים, להרוג את היריב כשהוא עדיין ישן, ואז להמשיך לאכול אפרסקים ולרפא את כל האחוזים שלך, נראה שהפיינל סמאש הזה קטלני מאוד, בעיקר בקרבות 1 על 1.

הארט הרשמי של פיץ':

הדף של פיץ' באתר הדוג'ו

אייס קלימברס - Ice Climbers

תיאור: גיבורים של משחק אחד בלבד, האייס קלימברס לקוחים ממשחק נינטנדו 8 ביט באותו השם, בו שני החמודים האלה(פופו(כחול) ונאנא(ורוד)) היו הגיבורים וטיפסו על הרים של קרח.

הפיינל סמאש של האייס קלימברס: הפיינל סמאש של האייס קלימברס יוצר קרחון ענק שעושה הרבה נזק(ככה"נ) ולפעמים גם מקפיא את האויבים, לא ברור בדיוק איך זה עובד כי בינתיים יש מידע רק מהאתר הרשמי.

הארט הרשמי של האייס קלימברס:

תיאור: שיק, האלטר אגו של זלדה מאוקרינת הזמן, חוזרת במלוא הדרה, היא מבוססת על דיזיין מיוחד של שיק לTwiliight Princess שבסופו של דבר לא השתמשו בו במשחק עצמו.
    שיק וזלדה הן אותה הדמות, הופכים אליה ע"י לחיצה על למטה וB.

עריכה: סאקוראי קרא לשיק במין נקבה, הסוף לוויכוחי זהות מינית של שיק!

הפיינל סמאש של שיק: חצי אור: שיק יורה חץ בעל אנרגיית אור טהורה שעושים הרבה מאוד נזק ונוקבק, זלדה חולקת איתה את היכולת הזאת, כשההבדל הוא בצורת הנוקבק(ואולי גם בעוד דברים?) בפיינל סמאש כשזלדה מבצעת אותו

ארט רשמי

נערך לאחרונה על ידי I.T.P; 26.03.2008 בשעה 10:33.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    קראתי את כל הראשון מעניין מאוד, למדתי הרבה
    אני מחכה במיוחד למידע נוסף על סאמוס!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    עבודה טובה למרות שיש כמה דברים לא נכונים בתיאורי סטאטוס SSBM
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    תחסוך את התגובות על SSBM תן לגיא או משהו :\

למאריו יש ספייק טוב ? יש לו חזרה בינונית?
    שניהם גרועים וזה גם מטאור ולא ספייק
    מי משתמש בUPB של לינק בשביל להרוג? רק ברמה נמוכה מאוד משתמשים במכה הזאת בשביל להרוד
    ד"א לינק היית חרא דמות בSSB (אחת לפני הכי גרוע)
    הDOWN B של פיקצ'ו מאוד טוב בשביל להרוד :S

הו כן סה"כ עבודה טובה רק את הקטע של SSBM הייתי שומר לגיא

הגראפל בימ של סאמוס זה לא גליץ' , ואני לא מסכים שהדמות טובה רק בגלל גילצים במיוחד שיש דמויות שמסתמכות הרבה יותר על " גליטצ'ים" כמו פיץ' לדוגמא >_>
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Fizz
    תחסוך את התגובות על SSBM תן לגיא או משהו :\

למאריו יש ספייק טוב ? יש לו חזרה בינונית?
    שניהם גרועים וזה גם מטאור ולא ספייק
    מי משתמש בUPB של לינק בשביל להרוג? רק ברמה נמוכה מאוד משתמשים במכה הזאת בשביל להרוד
    ד"א לינק היית חרא דמות בSSB (אחת לפני הכי גרוע)
    הDOWN B של פיקצ'ו מאוד טוב בשביל להרוד :S

הו כן סה"כ עבודה טובה רק את הקטע של SSBM הייתי שומר לגיא

הגראפל בימ של סאמוס זה לא גליץ' , ואני לא מסכים שהדמות טובה רק בגלל גילצים במיוחד שיש דמויות שמסתמכות הרבה יותר על " גליטצ'ים" כמו פיץ' לדוגמא >_>
    הגראפל בים זה לא גליטצ', אבל יש לזה גליטצ' שימושי מאוד(הקפיצה המאוד גבוהה) לזה התכוונתי.

ולפיץ' אין גליטצ'ים, רק מהלכים שבורים, Float Cancel וDJC הם שניהם דברים מכוונים במשחק, ועובדה ששניהם עדיין בבראול.

אם יש לכם טענות על מה שאני כותב תגידו לי אותם, אבל אתם לא צריכים לרדת עליי כי אני יודע על מה אני מדבר, ושיחקתי נגד שחקני הלינק הכי טובים בעולם(בין השאר Smasher,Hashimoto וKei, אני יודע טוב מאוד שמשתמשים בUP B הרבה מאוד).

לגבי ה64 אני לא יודע כמעט כלום, אני אתקן את זה.

יש הרבה חזרות גרועות יותר משל מאריו, והספייק שלו בסדר גמור. הוא לא מצויין, הוא טוב. וכן, זה ספייק, ההגדרה של ספייק לא אומרת שהמהלך הוא לא מטאור, תפסיקו לחשוב שכן, מעטים הספייקים שהם לא מטאור, ואלה הם בעיקר הUnintended, ואפשר לראות בגרסאת הPAL שתיקנו אותם שם. מבחינתי מהלך שמעיף כלפי מטה = ספייק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אף אחד לא בא לרדת על אף אחד, פשוט זה צורב בעיניים ואנחנו לא רוצים לתת לאנשים מידע שגוי.
    בכל מקרה, החזרה של מאריו גרועה כמעט כמו של דוק (אולי ההכי גרועה במשחק) רק בגלל הגלימה. בנוגע לFAIR, כל אחד עם המינוחים שלו, אבל אי אפשר להתווכח שבתור KO MOVE זה גרוע. לא פרקטי בכלל, במיוחד אם משווים אותו לשאר ארסנל הEDGEGUARD המעולה שלו.
    לינק היה אולי הדמות הכי גרועה בSSB למיטב ידיעתי אם לא סאמוס. אני לא סגור על מה קרה עם הלמעלה B שלו אבל החלשה רצינית זה לא המקרה. הוא הפך להיות גם RECOVERY MOVE הרבה יותר טוב מב64.
    וסאמוס לא מבוססת על גליצ'ים יותר משום דמות אחרת יש לה מלא גליצ'ים, אבל למעשה היא לא מסתמכת על שום אחד מהם, חוץ מWD אולי.
    FC זה בטח לא דבר מתוכנן, למה אם היא מתחילה לבצע מהלך בזמן שהיא בפלאוט לא יהיה לו לאג אחר כך? אין לזה שום היגיון.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    אף אחד לא בא לרדת על אף אחד, פשוט זה צורב בעיניים ואנחנו לא רוצים לתת לאנשים מידע שגוי.
    בכל מקרה, החזרה של מאריו גרועה כמעט כמו של דוק (אולי ההכי גרועה במשחק) רק בגלל הגלימה. בנוגע לFAIR, כל אחד עם המינוחים שלו, אבל אי אפשר להתווכח שבתור KO MOVE זה גרוע. לא פרקטי בכלל, במיוחד אם משווים אותו לשאר ארסנל הEDGEGUARD המעולה שלו.
    לינק היה אולי הדמות הכי גרועה בSSB למיטב ידיעתי אם לא סאמוס. אני לא סגור על מה קרה עם הלמעלה B שלו אבל החלשה רצינית זה לא המקרה. הוא הפך להיות גם RECOVERY MOVE הרבה יותר טוב מב64.
    וסאמוס לא מבוססת על גליצ'ים יותר משום דמות אחרת יש לה מלא גליצ'ים, אבל למעשה היא לא מסתמכת על שום אחד מהם, חוץ מWD אולי.
    FC זה בטח לא דבר מתוכנן, למה אם היא מתחילה לבצע מהלך בזמן שהיא בפלאוט לא יהיה לו לאג אחר כך? אין לזה שום היגיון.

אז למה השאירו את זה בבראול אני שואל אותך?

לגבי לינק תיקנתי, אני רוצה להבין מה כל כך גרוע בחזרה של מאריו? ראיתי אנשים חוזרים איתו ממרחקים דיי רציניים, וקשה להפריע לו בזמן הUP B מלבד לעשות אדג' הוג, יש הרבה דמויות עם חזרות דפוקות יותר(יושי,פאלקו,דונקי, באוזר) ויש לו את אפקט המאגנט הנחמד מאוד שלו.

סאמוס בלי WD,מיסייל קאנסל,בים גליטצ',בומב ג'אמפ וSWD הייתה מזמן במיד טייר אם לא מתחת לזה, אתה יכול לא להסכים, אני אוסיף שזאת דעתי בלבד, הבומב ג'אמפ לא תוכנן להיות שימושי כל כך, עובדה שהם שינו את זה בבראול כי זה הפריע להם שזה הפך לחזרה שלה, אתה בחיים לא תראה מחשב בSSBM עושה בומב ג'אמפ.

עריכה: שוב, לא אמרתי שהספייק של מאריו הוא KO טוב, אמרתי שהוא בינוני, ונתתי את זה כדוגמא לבינוניות של מאריו, יש לו קצת מהכל, וזה מה שהוא מייצג, דמות ממוצעת.

עריכה 2: לגבי הUP B של לינק, אני כותב מה שגימפי כתב, הוא קיבל נרף משמעותי, מלבד העובדה שבגלל הAuto Sweep spot, קשה יותר לעשות עליו אדג' גארד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    טוב סיימתי עם הדיון הזה, אני כותב כתבת קהילה ואז אני ממשיך לדיון הבא.

מה לעשות קודם? פוקימונים?אייטמים? או אסיסטים?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    יש לך טענות מגוכחות ...
    מחשבים גם לא עושים פלאוט קנסל אתה יודע...
    וראינו שאפשר לשחק סאמוס בלי WD (אניקי)
    ולא כל מה שנשאר במשחק הוא מתוכנן ... זאת עובדה שהחזרה של מאריו עלובה, אפשר לעשות לו אדגהוג בקלות, פשוט להרביץ לו באוויר או כל דבר אחר שקצת יפריע לו והוא מת 100%
    SWD לא מהלך פרקטי בומב ג'אמפ מילא, זה אפשרי ד"א לפי רשמים פשוט יותר קשה..
    בקשר למיסייל קנסל זה דיי עוזר אבל זה לא מה ששם אותה איפה שהיא נמצאת..
    לא רואים אף פרו משתמש בFAIR בשביל להרוג ... משתמשים בBAIR או ב UAIR שהם דווקא טובים מאוד לאדג' גארד או קייפ אפילו שעושה רייפ לחלק מהדמויות..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    אני ממש לא מבין איך הגעתם למסקנה שלינק וסאמוס לא טובים ב-64

ובקשר לדיון הבא אני בעד אסיסטים, מאז שראיתי את הטנקים והחיילים מאדוונס וורז זה הדליק אותי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Fizz
    יש לך טענות מגוכחות ...
    מחשבים גם לא עושים פלאוט קנסל אתה יודע...
    וראינו שאפשר לשחק סאמוס בלי WD (אניקי)
    ולא כל מה שנשאר במשחק הוא מתוכנן ... זאת עובדה שהחזרה של מאריו עלובה, אפשר לעשות לו אדגהוג בקלות, פשוט להרביץ לו באוויר או כל דבר אחר שקצת יפריע לו והוא מת 100%
    SWD לא מהלך פרקטי בומב ג'אמפ מילא, זה אפשרי ד"א לפי רשמים פשוט יותר קשה..
    בקשר למיסייל קנסל זה דיי עוזר אבל זה לא מה ששם אותה איפה שהיא נמצאת..
    לא רואים אף פרו משתמש בFAIR בשביל להרוג ... משתמשים בBAIR או ב UAIR שהם דווקא טובים מאוד לאדג' גארד או קייפ אפילו שעושה רייפ לחלק מהדמויות..
    שוב, לא כתבתי שהFair הוא מהלך הריגה טוב, רק כתבתי שהוא ספייק טוב. ויחסית לרוב הספייקים במשחק הוא באמת טוב. והחזרה של מאריו בינונית, לא טובה ולא נוראית. אתה יכול להתווכח עם זה, זאת דעתי.

לא אמרתי שWD עושה את סאמוס, אבל כל הגליטצ'ים שיש לה ביחד עם העובדה שהרבה יותר קל לעשות בומב ג'אמפ ממה שהם רצו זה בהחלט תורם למעמד שלה מאוד, ואם תקח את כל זה, היא Low tier או מידל במקרה הטוב.

תרביץ למאריו הוא יעשה עוד Up B, וקשה מאוד לעשות את זה, שוב. זה חזרה בינונית.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    לסיכום: סאמוס לא מסתמכת על שום גליץ' (גם לא על בומב ג'אמפ, האגס זה העדות לכך)
    מאריו תוכנן להיות בינוני, אבל המתכננים לא חשבו שהחזרה שלו תיהיה כל כך gimped ושהFAIR שלו יהיה כל כך לא פרקטי
    נס פיקאצ'ו וקירבי היו שבורים ב64. במיוחד נס אני הבנתי. תחשבו שהZ-CANCEL היה משאיר אותך עם 0 לאג, לדאיר שלו היה סופר סטאן והיה לו DJC
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    לסיכום: סאמוס לא מסתמכת על שום גליץ' (גם לא על בומב ג'אמפ, האגס זה העדות לכך)
    מאריו תוכנן להיות בינוני, אבל המתכננים לא חשבו שהחזרה שלו תיהיה כל כך gimped ושהFAIR שלו יהיה כל כך לא פרקטי
    נס פיקאצ'ו וקירבי היו שבורים ב64. במיוחד נס אני הבנתי. תחשבו שהZ-CANCEL היה משאיר אותך עם 0 לאג, לדאיר שלו היה סופר סטאן והיה לו DJC

ניסחתי מחדש את מאריו, וכתבתי שסאמוס זאת דעתי, ואולי אני גם אשנה את זה קצת. רציתי להראות כמה שזה ברור מאוד שיש לו פי 2 גליטצ'ים מכל דמות אחרת חוץ מקלימברס אולי, ושזה חלק משמעותי מצורת המשחק שלה ברמות גבוהות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    דווקא ככל שהזמן עבר אנשים פחות הסתמכו על הגליצ'ים שלה
    מסגנון המשחק המיושן של WES לסגנון החדש של האגס
    אבל באמת יש לה מלא באגים
    בכל מקרה כל הכבוד על ההשקעה
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    אבל באמת יש לה מלא באגים

זה רק ההתחלה, אני הולך לפתוח עוד 7 כאלה, השני כבר נפתח, והכתבה כבר הוגשה לויגיימס.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    ורדי ממש סגידה
    איזו השקעה... וואו.
    You deserve a loud applause
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי EvilMana
    ורדי ממש סגידה
    איזו השקעה... וואו.
    You deserve a loud applause

חכה שתראה את הכתבה שפרסמתי ואת שאר הדיונים שאני הולך לפתוח

אבל תודה על המחמאה, אני מאוד מעריך את זה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    אבל באמת יש לה מלא באגים
    לא מבינה על מה הויכוח בכלל @[email protected] ברור שלסאמוס יש יותר באגים מהרבה דמויות @[email protected], בלי החזרה שלה (כשלא נשכח שכבר יש לה חזרה נחמדה עם הגריפ פלוס הבי ולמעלה) - אני חושבת שהיה יותר קל להרוג. החזרה זה רק גליץ' אחד, מסייל קנסל מאוד עוזר למלא את הזירה בטילים, והם עושים KO לא רע בכלל.
    אין ויכוח, פשוט מסתכלים בבראול אחרי שהורידו לה את כל הגליצ'ים ונראה איך היא תהיה, נראה אם היא עדיין תהיה שימושית כמו במילי וזהו, זה יסכם כל ויכוח בקשר לזה

ונכוןןן שלפיץ' יש פלאוט קנסל, אבל לא נשכח שהWAVEDASH די חרא אצלה לעומת שאר הדמויות, ככה שזה יתרון על חסרון, וזה לא שאין L קנסלינג :\

ITP, כל הכבוד על המאמץ ^^

פִּיצִ'י ^^
    שתף ב-Google+

הרשמה