תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    30.12.2007
    אוקי.. אז הגעתי למצב שאין לי מושג איך לפתוח כותרת לנושא..
    אז דבר ראשון- נעים מאוד, אני יהודה, נרשמתי כרגע לקהילה הכי טובה של D&D שמצאתי..
    אני מסתובב עם העניין הזה כבר המון זמן ועדיין לא מצאתי כיוון ספציפי עד עכשיו..
    אני קראתי קצת וראיתי שאנשים פה ממש בקטע של משחקי לוח, שולחן, קלפים, D&D- קיצר- מפגשים חברתיים לשם משחק טהור..
    עכשיו אני אין לי ניסיון בגרוש, פרט לדברים שקראתי עליהם בשלושת הספרים שיש לי בבית, שהם המדריך לשחקן, לשה"מ ולמפלצות..
    הייתי חבר אנונימי בקהילה של יצורי-רשת ופירסמתי שם שני משחקי פורום- אחד מושקע ונטוש, ואחד פחות מושקע- שזרם עד הגיוס..
    מאז אני כבר שנה ו9 חודש בצבא, ותמיד חיפשתי דרך או זמן לחזור לזה- ורק עכשיו השגתי לעצמי את התנאים שכל זה יסתדר..
    אז אני ממש ממש הייתי רוצה למצוא דרך אפשרית לשחק- שזה אומר- ללמוד איך לשחק, למצוא קבוצה שמשחקת באיזור הקריות צפונה, וקבוצה שתתאים לחייל שיוצא כל סופ"ש הביתה..
    אני רק מזכיר- שאני מתחיל מ0- אין לי מושג איך לשחק..
    הדבר היחיד שכן יש לי- הוא עולם שחשבתי עליו שמפורט ממש ממש ב50 דף- הכולל גזעים, תפקידים, איזורים, סיפור בריאה, היסטוריה.. אפילו מפה..
    אבל משחק פרקטי- עדיין לא שיחקתי..

אז תודה מראש על העזרה.. ושיהיה שבוע נהדר!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אוקיי, דבר ראשון, יאי! בחור חדש בקהילה! מי יתן ומונה ההודעות שלך יגדל ויפרה!
    ועכשיו ברצינות, אני חושב שקראת את שלושת הספרים הכי טובים שיכולת לקרוא, למרות שעכשיו (למקרה שלא ידעת) יוצאת מהדורה 4 ועוד כמה חודשים נוכל לראות אותה.
    אני ממש ממליץ לך לחפש מידע על כנסים, ואחד מהם הוא ביגור 8 שיהיה בקרוב. בכנסים אתה יכול לשחק משחקים חד פעמיים ולהתנסות בהרבה סוגי מ"ת (משחקי תפקידים) שונים.
    אני גם ממליץ לך להסתכל פה על האירועים בטקטיקה, ולהסתכל על הקמפיין שהוא בדיוק לאנשים בגילך.
    בהצלחה
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2007
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    אוקיי, דבר ראשון, יאי! בחור חדש בקהילה! מי יתן ומונה ההודעות שלך יגדל ויפרה!
    ועכשיו ברצינות, אני חושב שקראת את שלושת הספרים הכי טובים שיכולת לקרוא, למרות שעכשיו (למקרה שלא ידעת) יוצאת מהדורה 4 ועוד כמה חודשים נוכל לראות אותה.
    אני ממש ממליץ לך לחפש מידע על כנסים, ואחד מהם הוא ביגור 8 שיהיה בקרוב. בכנסים אתה יכול לשחק משחקים חד פעמיים ולהתנסות בהרבה סוגי מ"ת (משחקי תפקידים) שונים.
    אני גם ממליץ לך להסתכל פה על האירועים בטקטיקה, ולהסתכל על הקמפיין שהוא בדיוק לאנשים בגילך.
    בהצלחה
    יאיייי קבלת הפנים הראשונה שלי!!!!
    בכל אופן לגבי הספרים.. כן אהבתי אותם.. ואני קורא בהם כל זמן שאני יכול- להתנתק מהמציאות (צה"ל..).. ועכשיו גרסה 4... חחחלללוום!!!!
    לגבי ביגור.. אני צריך לדעת תאריך מדויק בשביל לוודא אם אני כן או לא אוכל להגיע אליו.. אני פה היום רק בגלל הרגילה שרציתי לקחת על הסילבסטר P: אבל אין ספק שלהיות בכנס בהחלט יקדם את הניסיון שלי עם דברים מהסוג שהייתי רוצה לקדם.. במיוחד לשחק!!!
    אבל לצערי הרב אני די מוגבל.. איזור הצפון, בית, חברה, סופש וכאלה..
    צריך דברים חד פעמיים או סופי שבוע בצורה הרבה יותר מצומצמת וחינוכית.. אז טקטיקה בתל אביב לא כל כך אפקטיבי

תודה רבה בכל אופן שמח להיות כאן.. ומקווה לטוב
    אולי בקרוב אני יפרסם את העולם שלי.. אחרי שיפוצים כאלה ואחרים.. כדי שאם יש פה אנשים שמריצים משחקים- יוכלו להנות ממנו..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי LightSword
    יאיייי קבלת הפנים הראשונה שלי!!!!
    בכל אופן לגבי הספרים.. כן אהבתי אותם.. ואני קורא בהם כל זמן שאני יכול- להתנתק מהמציאות (צה"ל..).. ועכשיו גרסה 4... חחחלללוום!!!!
    לגבי ביגור.. אני צריך לדעת תאריך מדויק בשביל לוודא אם אני כן או לא אוכל להגיע אליו.. אני פה היום רק בגלל הרגילה שרציתי לקחת על הסילבסטר P: אבל אין ספק שלהיות בכנס בהחלט יקדם את הניסיון שלי עם דברים מהסוג שהייתי רוצה לקדם.. במיוחד לשחק!!!
    אבל לצערי הרב אני די מוגבל.. איזור הצפון, בית, חברה, סופש וכאלה..
    צריך דברים חד פעמיים או סופי שבוע בצורה הרבה יותר מצומצמת וחינוכית.. אז טקטיקה בתל אביב לא כל כך אפקטיבי

תודה רבה בכל אופן שמח להיות כאן.. ומקווה לטוב
    אולי בקרוב אני יפרסם את העולם שלי.. אחרי שיפוצים כאלה ואחרים.. כדי שאם יש פה אנשים שמריצים משחקים- יוכלו להנות ממנו..
    דבר ראשון, בקשר למילה הזאת, בבקשה אל תגיד אותה ככה, מזכיר לי יותר מדי את אחותי.
    כנסים יכולים להיות מעולים לך- הם נמשכים כמה ימים שבהם אתה יכול לשחק בכל מיני וואן-טיימרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2007
    עיר
    תל-אביב
    ברוך הבא אם אתה צריך שחקנים לשחק איתם אתה יכול למצוא גם שחקנים וגם חדרי משחק מיוחדים שדרכם תוכל לשחק באינטרנט D&D באתר הזה www.realms.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2007
    נכתב במקור על ידי legionofthunder
    ברוך הבא אם אתה צריך שחקנים לשחק איתם אתה יכול למצוא גם שחקנים וגם חדרי משחק מיוחדים שדרכם תוכל לשחק באינטרנט D&D באתר הזה www.realms.co.il
    מגניב אחי- זה באמת מועיל..
    אבל האתר לא כל כך עובד..
    יכול להיות שהוא לא פעיל זמנית? או שזה בטעות לא הכתובת הנכונה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    ברוך הבא. אני לא מאמין שאתה לא מכיר, אבל רק למקרה שזה המצב אז http://roleplay.org.il/guild/ הגילדה. די קשה לעבוד איתה אבל אני מכיר כמה אנשים שהצליחו.

אני מסכים שכנסים זו אחת הדרכים היותר טובות להכיר את התחום אבל אני אישית לא הייתי הולך דווקא על ביגור. יש איזושהי אווירה של כנס (שנמשך 3 ימים) שיכולה לדחות את מי שלא אוהב אותה.
    אם אתה בכל זאת מעוניין להגיע הכנס יהיה בפסח (אך לא בשבוע הראשון בגלל ימי הלימודים שמחזירים לתיכוניסטים), עדיין לא נקבע תאריך מדויק.

בהצלחה לך ואני אישית חושב שדם חדש זה תמיד טוב.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2007
    עיר
    תל-אביב
    מגניב אחי- זה באמת מועיל..
    אבל האתר לא כל כך עובד..
    יכול להיות שהוא לא פעיל זמנית? או שזה בטעות לא הכתובת הנכונה?
    לי זה עובד כמו שצריך תנסה את הקישור הזה http://www.realms.co.il/

נ.ב. תגיד אתה ניסיתה אי פעם משחקים תפקידים אחר או שזה הראשון שלך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נראה לי שאם הרצת שני משחקים, קראת את שלושת הספרים, וכתבת עולם, יש לך ניסיון כמעט כמו(או אפילו יותר) לכל השחקנים פה. אישית אני אשמח לראות את העולם שלך, אם יהיה לך זמן לפרסם אותו. נראה לי שהבעיה העיקרית שלך היא לא שאתה בצפון, אלא שהקהילה שמסתובבת בפורומים היא לרוב גילאי תיכון פחות או יותר. תבוא לאיזה כנס, אנשים ממש נהנים להסביר ולשתף - כנס אחרון שהייתי בו, הגיע אדם זר לחלוטין גם לי וגם לתחביב, ובכל זאת הצלחנו להעביר יומיים ביחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2007
    לא.. לא עובד לי.. חבל- נשמע כמו אתר מאוד מאוד שימושי..

אממ.. 2 משחקי פורום זה לא בדיוק משחקי לוח, שולחן או משחקים שהם בכלל יותר בגדר של להתראות מאשר לכתוב תיאור של משהו באינטרנט כתגובה :\ בעע..
    את שלושת הספרים אני אומנם מחזיק אצלי ומעין בהם- אבל לא ממש קראתי את כולם לעומק ויש חלק רב מהדברים שאני לא מבין.. דרג"ש קה"פ, מונחי קוביה כאלה ואחרים וכו'...
    אפילו מהלך משחק תקין ואביזרים לא כל כך נתפס..
    ולכתוב עולם מסויים לא צריך להיות בעל נסיון.. סתם בעל דימיון והנחיות לגבי מה לפרט..
    אני יפרסם אותו אבל רק ברגע שאני יעבד אותו לרמה יותר סיפורית P:

תודה על הפרגון כולם.. בעזרת השם נתראה בביגור..
    !! למה לא שמעתי על כרמיקון לפני כן!!! :\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני עד היום לא מבין את כל החוקים של מו"ד, זה לא הפריע לי להשתתף ביותר מ30 משחקים או להעביר לחברים שלי משחקים עם כמה חוקי בית.
    אני באמת מציע לך למצוא שיטות אחרות ולבדוק עליהן.
    כמה מהשיטות:
    הנשגבים
    world of darkness
    paranoia
    mutants and masterminds (אני כבר מכור לזה)
    וכו'
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    אמנם זה נאמר, אבל אף פעם לא יזיק לחזור - גילדה וכנסים זה הדרכים הכי טובות (במיוחד אם אין לך בעיה להתקשר לאנשים שמעולם לא הכרת, ושבדרך כלל לא מצפים לשיחה כזאת, ולשאול "היי, אני גר בערך לידך וראיתי שאתה מחפש קבוצה, רוצה לשחק?").
    חוץ מביגור יש עוד כל מיני דברים, כדאי לבקר באתר העמותה (www.roleplay.org.il) מדי פעם כדי להתעדכן.

ברמה הממש יותר פרקטית, אני אישית חיפאי ויש מצב (אני מאוד מקווה), שאני אצטרף מתישהו בקרוב לקבוצת משחק של כמה חבר'ה מהקריות. אם יהיה לנו מקום והאחרים בקבוצה יהיו בסדר עם זה, אני אשמח ליצור איתך קשר, רק תשאיר פרטים.

וגם כדאי לדעת שמשחקי תפקידים זה לחלוטין לא רק מו"ד. אני לא בטוח עד כמה יהיה לך שימושי ומעניין לקרוא כרגע שיטות אחרות, מבלי נסיון משחק כמעט (חוץ מאשר לקרוא לגבי העולם, שזה מעניין בפני עצמו), אבל רק כדי שתדע, קיימות אינספור שיטות של משחקי תפקידים, בעלות סגנונות משחק שונים לחלוטין; ובכלל, לשחקנים שונים יש לעתים קרובות דברים שונים לחלוטין מהם הם נהנים במשחקים שלהם. כדאי לדעת את זה כשאתה בא לשחק, ולדעת שהרגשת משחק מסויימת וסגנון מסויים הם ממש לא כל מה שיש לתחום להציע. אני בעיקר אומר את זה כרגע כדי שלא תמהר להתאכזב במקרה שתיפול על קבוצה שלא מתאימה לסגנון שלך.

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2007
    נכתב במקור על ידי ODDin
    אמנם זה נאמר, אבל אף פעם לא יזיק לחזור - גילדה וכנסים זה הדרכים הכי טובות (במיוחד אם אין לך בעיה להתקשר לאנשים שמעולם לא הכרת, ושבדרך כלל לא מצפים לשיחה כזאת, ולשאול "היי, אני גר בערך לידך וראיתי שאתה מחפש קבוצה, רוצה לשחק?").
    חוץ מביגור יש עוד כל מיני דברים, כדאי לבקר באתר העמותה (www.roleplay.org.il) מדי פעם כדי להתעדכן.

ברמה הממש יותר פרקטית, אני אישית חיפאי ויש מצב (אני מאוד מקווה), שאני אצטרף מתישהו בקרוב לקבוצת משחק של כמה חבר'ה מהקריות. אם יהיה לנו מקום והאחרים בקבוצה יהיו בסדר עם זה, אני אשמח ליצור איתך קשר, רק תשאיר פרטים.

וגם כדאי לדעת שמשחקי תפקידים זה לחלוטין לא רק מו"ד. אני לא בטוח עד כמה יהיה לך שימושי ומעניין לקרוא כרגע שיטות אחרות, מבלי נסיון משחק כמעט (חוץ מאשר לקרוא לגבי העולם, שזה מעניין בפני עצמו), אבל רק כדי שתדע, קיימות אינספור שיטות של משחקי תפקידים, בעלות סגנונות משחק שונים לחלוטין; ובכלל, לשחקנים שונים יש לעתים קרובות דברים שונים לחלוטין מהם הם נהנים במשחקים שלהם. כדאי לדעת את זה כשאתה בא לשחק, ולדעת שהרגשת משחק מסויימת וסגנון מסויים הם ממש לא כל מה שיש לתחום להציע. אני בעיקר אומר את זה כרגע כדי שלא תמהר להתאכזב במקרה שתיפול על קבוצה שלא מתאימה לסגנון שלך.
    האמת זה די ברור שD&D זה לא השיטה היחידה.. פשוט אני קורא את הספרים- אז על פי זה אני מתבסס..
    אבל המשחקים שאני הנחתי היו בשיטה יותר חופשית.. החוקים היו כאלה שאני כתבתי והמחשק התנהל בצורה די זורמת וסיפורית- אבל זה משחקי פורום..
    הבנתי שמשחקיות בסגנון הנרחב נותנת דגש על קוביות.. קלפים.. מיניאטורות.. תרשימים וטבלאות.. ואני לא חושב שאני כל כך בקיא במשהו כזה או אחר.. מבלבד לרשום סיפור בהמשכים..
    ..
    לגבי קבוצת משחק בקריות- סבבה לגמרי.. אני בעסק.. מעדיף משחקי אבירים, קוסמים וכאלה יותר מאשר משחקי WOD או עתידני.. אבל לשמור על ראש פתוח לא יזיק..
    בעיקרון הפרטים שלי נמצאים בגלדה תחת הכינוי "LightSword"..

http://roleplay.org.il/guild/details...l&QueryID=5730
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    האמת זה די ברור שD&D זה לא השיטה היחידה.. פשוט אני קורא את הספרים- אז על פי זה אני מתבסס..
    אבל המשחקים שאני הנחתי היו בשיטה יותר חופשית.. החוקים היו כאלה שאני כתבתי והמחשק התנהל בצורה די זורמת וסיפורית- אבל זה משחקי פורום..
    הבנתי שמשחקיות בסגנון הנרחב נותנת דגש על קוביות.. קלפים.. מיניאטורות.. תרשימים וטבלאות.. ואני לא חושב שאני כל כך בקיא במשהו כזה או אחר.. מבלבד לרשום סיפור בהמשכים..
    ..
    לגבי קבוצת משחק בקריות- סבבה לגמרי.. אני בעסק.. מעדיף משחקי אבירים, קוסמים וכאלה יותר מאשר משחקי WOD או עתידני.. אבל לשמור על ראש פתוח לא יזיק..

גם אני חשבתי ככה שהייתי קטן יותר, אבל ברגע שמנסים אתה פשוט לא יודע על מה אתה חשבת ששיחקת במשחקים אחרים (מפיו של מישהו שבחיים לא שיחק הנשגבים)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    תקוע
    ראשית כל, ברוך הבא.
    אני מבין לגמרי את מצבך - גם לי יש בעיקר ידע תיאורטי. למעשה, אני מנסה להקים כעת קבוצה בישוב שלי (1,500 תושבים - אני מנסה לעבוד דרך רכזת הנוער).
    ייתכן שמדובר רק בי, אבל התחושה שלי בביגור 7 הייתה שהדגש בהכנסת שחקנים חדשים הוא על בני נוער. מצד שני, זה היה הכנס הראשון שלי, ולא דאגתי להזמין משחקים מראש, כך שיכול להיות שהפגם הוא בי.

עכשיו אני פשוט מנסה לשמור על קור רוח ולא לאבד את הביטחון לפני שאתחיל ללמד (אני מקווה) חבורה של שחקנים חדשים.

ואם אני כבר מתייחס לנושא, מה דעת באי הפורום? כיצד כדאי להתחיל עם קבוצה חדשה? אני מתכוון להריץ קודם את המשחק הבסיסי של מו"ד, ואז להכיר להם את שלבי יצירת הדמות. עם זאת, אני לא רוצה להתמקד במו"ד יותר מדי, פשוט בגלל שמהדורה 4 יוצאת (יחסית) בקרוב. מצד שני, הנשגבים אולי לא יותר מסובך, אבל אני חושב שהוא דורש יותר בגרות כשחקן תפקידים.
    שאלה: למה זומבים לא מוכנים לבוא לישראל?
    תשובה: בגלל בריחת המוחות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    Namos: בעקרון, מה שאתה מדבר עליו זה רעיון רע למדי בשבילך להכיר את המשחק - ובוא נודה בזה, יכול בהחלט לפגוע בהבנת והנאת המשחק גם לילדים שתנחה להם.

קודם כל, הבעיה היסודית כאן היא שנסיון המשחק שתקבל עם השחקנים שלך לא יהיה נסיון המשחק שאתה מצפה ורוצה לקבל לבד (לפחות, סביר ביותר שזה יהיה המצב). ולכן, מבחינתך האישית, לא התקדמת הרבה, כי לא באמת הכרת את מה שאתה רוצה לעשות. אם לתת דוגמא מוזרה, זה בערך כמו לנסות לתרגל חומר בחדו"א על ידי לימוד כפל וחיבור לילדים בכתה ב'. נכון שזאת הקצנה, אבל עדיין. כמובן, השאלה איזה בני נוער אלה?

בעיה נוספת היא, שלהתחיל את קריירת משחקי התפקידים שלך בתור שה"מ זה רעיון רע (ואני מדבר מנסיון אישי מר מאוד). בלי תפיסה טובה של איך זה מרגיש מהצד המשחק, קשה להריץ. עכשיו, ניחא אם זאת הייתה קבוצת החברים שלך, שאתם מנסים ללמוד את המשחק ומגרילים מי יהיה השה"מ - ואז, אם הוא יוצא שה"מ רע, אז כולם מקבלים את זה בהבנה ומנסים להשתפר. אבל במקרה שלך, כשאתה מנסה לעבוד דרך משהו יותר מאורגן ומרוכז, אנשים יצפו ממך להיות שה"מ טוב - ורוב הסיכויים שלא תהיה. וכאן אלה כבר לא החברים, אלא אחריות בפני בני הנוער שבאו אליך בציפיות - והתאכזבו.

אבל אם כבר אנחנו בכל זאת הולכים עם הרעיון הזה. כן, מו"ד זאת התחלה טובה, כי בדרך כלל ילדים יותר נמשכים ל-gamism - יענו, משחק תחרותי (אני כמעט מתבייש לכתוב את זה אחרי וויכוח תיאורטי עמוק של כשעה וחצי לגבי למה ל-gamism יש זכות קיום מלאה לצד סגנונות משחק אחרים ושאנשים בוגרים בנפשם יכולים ליהנות ממנו - אכן כן, ובכל זאת, אנשים מבוגרים יכולים *גם* ליהנות ממנו, אבל ילדים נוטים ליהנות *רק* ממנו. כמובן, יוצאי דופן לכאן ולכאן). אכן, עדיף להתחיל בקטנות, עם חוקים מאוד מאוד מפושטים ובסיסיים, פשוט כדי לקבל טעימה של איך זה. אחר כך, אחרי שאתה יותר רואה מה הקהל שלך אוהב במשחק, אפשר להתחיל להתעמק יותר כדי להכנס יותר לאלמנטים של טקטיקה בקרבות וכו'. אבל תזכור שאין שום חובה לשחק עם יותר חוקים ככל שאתה נהיה מנוסה יותר - הרבה אנשים מתחילים לשחק עם פחות חוקים ככל שהם נהיים מנוסים יותר. לגבי הנשגבים, אני אגיד לך ככה, כל אחד רואה את זה אחרת. כשאני, בגילי המופלג, קראתי את הנשגבים, קיבלתי רושם של עולם קודר, אכזר, קשה, עם נקודות אור פה ושם שמתגלות כשורפות יותר ממאירות ככל שאתה מתקרב אליהן יותר ויותר. יחד עם זאת, נראה שהרבה אנשים צעירים נהנים מזה גם בזכות דברים אחרים - ה"מגניבות" והבומבסטיות של העניין, למשל.
    מעבר לזה, חשוב לא לזלזל בקהל שלך. אחרי כמה זמן שאתם משחקים במשהו ואתם בסדר עם זה, נסה משהו אחר - נסה הנשגבים, נסה אפילו עולם האפילה, נסה אפילו קריאתו של קת'ולהו (כל עוד אתה לא עושה להם סיוטים בלילה). במקרה הכי גרוע - לא יאהבו, תפסיקו לשחק ותחזרו למה שהם כן אוהבים.

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2007
    עיר
    תל-אביב
    ..

כשאתה מוסיף חוקים למשחק זה נקרא חוקי בית
    אני מציע לך אם אתה אוהב את כול הקטע אם התרשימים והמיניטורות (כמוני) לקנות את ה-basic game ואת הספר שני לשליט המבוך אם אתה רוצה להיות שליט מבוך ועוד איזה שני הרפתקאות אני לא יודע איזה סגנון משחק אתה אוהב אבל אני מציע לך לא לשחק אם אנשים שאוהבים את הסגנון שבור את הדלת כי זה סגנון מאייף שיעצבן אותך אחרי כמה זמן תנסה גם לקרוא כמה ספרי פנטסיה וללמוד איך הם מתארים דברים שונים זה עזר לי מאוד וכדאי לך גם להכין/לקנות מסך לשליט המבוך אם אתה הולך להיות שה"ם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    עיר
    קדומים
    יהודה? אין מצב. אתה עדיין חי אחי?
    זוכר אותי בכלל? (:
    דבר איתי...

באטל הורן, כ"ץ.
    נ.ב.
    אני יודע שזה די ספאם, אבל בחייאת, שבועיים לא הייתי פה, תסלחו לי
    "כי לא ספנו ברעב ובמחסור, כי אם בחרנו במוות מחיי עבדות"
    -אלעזר בן יאיר, ראש מתאבדי מצדה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי Battle-horn
    יהודה? אין מצב. אתה עדיין חי אחי?
    זוכר אותי בכלל? (:
    דבר איתי...

באטל הורן, כ"ץ.
    נ.ב.
    אני יודע שזה די ספאם, אבל בחייאת, שבועיים לא הייתי פה, תסלחו לי
    גם אם היית פותח עץ על כל פעם שהמונה שלך עולה בחמש הודעות היו סולחים לך.
    שתף ב-Google+

הרשמה