תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    25.12.2007
    עיר
    ramt gan
    רציתי לדעת למה כל ה warrior tanks במשחק אומרים ש 495 defense זה מספיק ומוסיפים רק יהלומים כחולים של 12 stamina במקום להוסיף יהלומים שיכולים להביא את stocket bonus ?
    ד

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    אני לא יודע על איזה אייטם אתה מדבר אבל לא משנה
    אנשים שמים socket של 12 stamina בשביל עוד hp כי אתה טנקר ולא שמים את הsocket כי לפעמים הבונוס של ה socket פשוט לא יעיל בשביך בתור טנק <_<

הצטרף בתאריך
    25.12.2007
    עיר
    ramt gan
    ולמה כולם אומרים ש 495 defense זה מספיק ולא צריך יותר
    ד

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    הם מנסים לעבוד עלייך כדי שתהיה גרוע ואז אף אחד לא ייקח אותך לקבוצות.

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עם 495 ו-ShieldBlock יש לך 100% התחמקות
    Crushing blows
    שמעלות את רמת הנזק שאתה מקבל בצורה אסטרונומית, לכן 495 זה מספיק וכל השאר שאתה צריך זה HP.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    ציוד וחפצים שימושיים.
    אני לא הולך להרחיב בנושא זה יותר מדי.
    הבסיס הפשוט הוא שאתה רוצה שיהיה לך כמה שיותר stamina אך ככל שאתה מתקדם כדאי להשקיע קצת גם ב parry ו Dodge ולא מעטים הם הדיונים בנושא.

בשביל להיות טנק ברייד אתה חייב לפחות 490 defence מפני שזה גורם לכך שבוסים לא יוכלו יותר לעשות מכות crit עליך.

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    או קי, המדריך לטאנקים ברייד, בגירסא מקוצרת:
    1. חובה- 490 defense ומעלה, למה: כדי שבוסים לא יוכלו לתת לך critical strikes (נזק כפול)
    2. 100% uncrushable, למה: כדי לא לקבל crushing blow (נזק X1.5).
    איך מחשבים את זה? טבלת הפגיעות הולכת בצורה הבאה: miss-> parry -> dodge -> block -> crushing -> hit -> crit.
    לכל יצור שהוא 3 רמות מעליך יש סיכוי של 15% ל- crushing ו5% ל-crit.
    אם נסתכל לדוגמה על לוחם ערום טבלת הפגיעה של בוס נראית כך:
    5% miss
    5% parry
    5% dodge
    15% crushing
    70% hit
    5% crit
    עכשיו נלביש את הלוחם שלנו עם קצת שריון וטאלנטים, נניח 490 defense ו- 20% dodge ו-parry ו block.
    11% miss
    20% parry
    20% dodge
    20% block
    15% crushing
    14% hit
    כמו שאתם רואים הורדנו crits, כאשר הלוחם התיאורטי שלנו מפעיל shield block הטבלה תיראה כך:
    11% miss
    20% parry
    20% dodge
    49% block
    3. stamina, armor ו - block value, למה: כדי לשרוד פגיעות
    מבין השלושה, stamina הוא הדבר שהכי קל השיג כי הוא מאד זול בתקציב של items, ככל שה- hp שלך יותר גבוה, תוכל לספוג יותר נזק ולתת להילרים יותר זמן לרפא אותך, armor ו- SBV מורידים את הנזק שאתה חוטף מכל פגיעה, ומאפשרים לך לספוג יותר פגיעות וכן הלאה
    זו התורה על רגל אחת.

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    וראיתי שלא עניתי על השאלה המקורית, סליחה, הסיבה שאומרים שלא להשקיע ב- defense אחרי 495 היא ש- defense rating עולה יחסית הרבה בתקציב של חפצים, לכן שווה יותר להשקיע ב- stats אחרים

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    25.12.2007
    עיר
    ramt gan
    תודה רב זה מה שחיפשתי כל הכבוד
    ד

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    נכתב במקור על ידי Notter
    הם מנסים לעבוד עלייך כדי שתהיה גרוע ואז אף אחד לא ייקח אותך לקבוצות.

אם מישהו randprin לא היה לוקח יוזמה הוא היה מאמין למה שאמרת, אתה לא חושב לפני שאתה כותב משהו?
    תגובה סתמית, מטומטמת. אני די בטוח שאף אחד לא רבע חייך, כולל אתה.
    אתה נהנה להתלהב ולהתנשא? סבבה, רק אחר"כ מן הראוי או שתכתוב משהו שיראה שלא באמת או שתכתוב תגובה רצינית

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי SkyShatter
    אם מישהו randprin לא היה לוקח יוזמה הוא היה מאמין למה שאמרת, אתה לא חושב לפני שאתה כותב משהו?
    תגובה סתמית, מטומטמת. אני די בטוח שאף אחד לא רבע חייך, כולל אתה.
    אתה נהנה להתלהב ולהתנשא? סבבה, רק אחר"כ מן הראוי או שתכתוב משהו שיראה שלא באמת או שתכתוב תגובה רצינית
    אני חייכתי וההומור של התגובה היה ברור

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    אני חייכתי וההומור של התגובה היה ברור

הוא כבר חודשיים שלוש מנסה לעשות פליים עם הצלחה חלקית לפרקים..זה כבר מתחיל להיות מאוס, מעצבן ומטומטם

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    נכתב במקור על ידי randprin
    וראיתי שלא עניתי על השאלה המקורית, סליחה, הסיבה שאומרים שלא להשקיע ב- defense אחרי 495 היא ש- defense rating עולה יחסית הרבה בתקציב של חפצים, לכן שווה יותר להשקיע ב- stats אחרים
    above 495 defense, your survivability is increased higher by gaining more stamina than by increasing any other stats.

That is the very short answer.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אף פעם לא יצא לי לעשות Tanking, אז אני לא בטוח במה שאני אומר.

אבל לפי מיטב ידיעתי מעל ל490 Defense אתה נכנס למצב של "Uncritable", משמע לא ניתן לבצע עליך מכות קריטיות.
    לעומת זאת עדיין קיימת האפשרות של Crushing Blows, מכות שעושות נזק משמעותי (כמו Critical hits אבל יותר חזקות.

בנוגע לSockets, אני חושב שיש עוד כמה דברים להוסיף מלבד +12 Stamina אבל כעקרון זה הSocket המרכזי שתשתמש בו אני חושב (או לחילופין בכל Socket שיכול לתרום לך כגון Enduring talasite aka +6 stamina +4 defense).

אבל מה אני מבין, אני כולה פאלאדין כל מה שאני עושה זה ללחוץ כמו בוט על Flash of Light.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    Get a druid tank.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Nesh
    Get a druid tank.

Yeah, get a fat ugly bear instead of a beautiful full-epic warrior.
    מצטער להעליב את הקלאס שאתה כ"כ אוהב, אבל זה מה שתמיד שנאתי בדרויידים - לא משנה עד כמה הדמות שלך מלאה בחפצים יפייפיים ונשקים מדהימים - תמיד תראה, מאז שתקבל את הפורמים את אותן החיות - דוב שמן עם חיוך דבילי, אריה עם קרניים...
    ולדרויד יש את החפצים הכי יפים במשחק. כנראה בליזארד עשתה את זה בכוונה.

הרשמה