תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    אני שוקלת לקנות את המשחק הזה לDS? מישהו שיחק בו? מה דעתכם לגביו?

אשמח לשמוע לא רק את הדיעה אלא גם את הפירוט של הפלוסים והמינוסים.... את מה אהבתם בו ומה לא... וכמובן להשתדל להמנע מספויילרים...

תודה..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי שלי28
    אני שוקלת לקנות את המשחק הזה לDS? מישהו שיחק בו? מה דעתכם לגביו?

אשמח לשמוע לא רק את הדיעה אלא גם את הפירוט של הפלוסים והמינוסים.... את מה אהבתם בו ומה לא... וכמובן להשתדל להמנע מספויילרים...

תודה..
    אני אהבתי, בעיקר בגלל הכתיבה המצוינת, והסגנון הכללי של המשחק. המשחקיות עצמה היא די סטנדרטית, והעלילה קצת איטית, אבל לי אישית זה לא הפריע. האיטיות גם תורמת לאווירה, ולפיתוח הדמויות. אם את אוהבת את הז'אנר, נראה לי שזו קניה די בטוחה.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    אחד המשחקים הטובים לDS לדעתי....אהבתי את ה"חידות"/פאזלים והכתיבה
    אחת הבעיות עם המשחק זה שהוא מאוד מאוד מאוד טקסטי ניראה לי יותר מפייפר מריו...
    אז צריך לדעת אנגלית טובה(אפשר גם לדלג על טקסטים אבל זה הורס תסיפור וגם חלק מהחידות)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Talool1
    אחד המשחקים הטובים לDS לדעתי....אהבתי את ה"חידות"/פאזלים והכתיבה
    אחת הבעיות עם המשחק זה שהוא מאוד מאוד מאוד טקסטי ניראה לי יותר מפייפר מריו...
    אז צריך לדעת אנגלית טובה(אפשר גם לדלג על טקסטים אבל זה הורס תסיפור וגם חלק מהחידות)
    זה קווסט Point and Click, מה ציפית? שלא יהיה בו טקסט? זה ברור מאליו ש99% מהמשחקים דורשים ממך ידע בינוני-טוב באנגלית, אם אין לך את זה, אין לך מה לחפש בתור וידאו גיימר, אלא אם כן אתה משחק משהו שאין חשיבות לסיפור בו. כמו משחק מכות.
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2007
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    זה קווסט Point and Click, מה ציפית? שלא יהיה בו טקסט? זה ברור מאליו ש99% מהמשחקים דורשים ממך ידע בינוני-טוב באנגלית, אם אין לך את זה, אין לך מה לחפש בתור וידאו גיימר, אלא אם כן אתה משחק משהו שאין חשיבות לסיפור בו. כמו משחק מכות.
    צודק....לא היתלוננתי על האנגלית שלי...או על טקסט הרב...או על הסיפור הנדיר(עם 8 סופים פתוחים)אלה רק הזכרתי את העובדה שמי שי לו אנג....טוב הבנת תקטע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    טוב סבבה, השתכנעתי...

מישהו מוכר?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי שלי28
    טוב סבבה, השתכנעתי...

מישהו מוכר?
    אני יכול למכור לך את שלי, לא נראה שאני אשחק בו שוב
    דברי איתי במסנג'ר:
    [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    סבבה הוספתי אותך למסנג'ר... נשתמע בקרוב

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי שלי28
    סבבה הוספתי אותך למסנג'ר... נשתמע בקרוב
    קחי בחשבון שהמשחק מאוד מאוד איטי, את צריכה הרבה סבלנות ואהבה לז'אנר בשביל להנות ממנו.

אני אישית לא ממש אהבתי אותו וויתרתי מאוד מהר, למרות שאת טרייס ממורי שיחקתי עד הסוף ונהניתי.

אולי אם זה לא היה על פלאש קארט אז הייתי משחק יותר, לא יודע להגיד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    אני צריכה משחקים שהם פוינט אנד קליק כי אז אפשר לשחק בהם רק ביד אחת וזה מאוד חיוני כשאני מחזיקה תינוקת , ואני אוהבת חידות וקווסטים מאוד אז אני מאמינה שזה דווקא לטובה שהמשחק איטי - הוא יחזיק לי יותר זמן!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי שלי28
    אני צריכה משחקים שהם פוינט אנד קליק כי אז אפשר לשחק בהם רק ביד אחת וזה מאוד חיוני כשאני מחזיקה תינוקת , ואני אוהבת חידות וקווסטים מאוד אז אני מאמינה שזה דווקא לטובה שהמשחק איטי - הוא יחזיק לי יותר זמן!!!

פחחחחחח, זה בהחלט אחד הדברים היותר הזויים ששמעתי

תהני!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    poisonous-pixels בחרו אותו כאחד מעשרים המשחקים שהייתם צריכים לשחק בהם אבל לא עשיתם זאת:

The 20 Games that You Should Have Played for 2007, But Didn’t

Hotel Dusk: Room 215

Initially this game was being hailed as a sleeper hit earlier in the year, but even after a lackluster library of games that came out for the Nintendo DS; this game seems to be eluding many best of lists when it comes to DS games. With a pulp detective noir type story and one of the first games that made keeping a notepad in the game actually useful; this point-and-click adventure gets better and better as you go deeper into the game. Also with multiple endings the game screams for multiple play throughs. With the DS’s close screen functionality and gritty graphic novel style, this game could be looked at as a digital book as much as a videogame; which makes it perfect for those long train rides to work.
    שתף ב-Google+

הרשמה