תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    אז ככה, אני צריך משחק חדש לווי כדי להפיג את השיעמום עד שסמאש יגיע. (ולהעסיק את אחי כדי שאוכל לגנוב לו את הפספ ולשחק עליו דיסגיאה)
    חשבתי על Battalion Wars 2. הבנתי שלכמה מהאנשים בפורום יש אותו, ואשמח לשמוע: מה דעתכם עליו?
    אני מחפש את המשחק בעיקר בשביל אחי הקטן (12) ולכן אני צריך כמה פרטים עליו:
    - האם המשחק מובן לילד בן 12-13 ולא דורש שליטה מצויינת באנגלית? (רמת Battlefield 2XXX)
    - האם חייבים לשלוט ישירות ביחידה במהלך המשחק?
    - האם ניתן לנצח במשחק תוך כדי שליטה ישירה ביחידה, ופחות התעמקות ברמה האסטרטגית?
    - האם יש אפשרות למולטיפלייר אונליין או אופליין? (יש לנו 2 שלטים)
    - מה אורך החיים של המשחק? כמה זמן ייקח לשחקן צעיר אבל סביר לסיים אותו, והאם יש ערך רציני למשחק חוזר?
    והכי חשוב:
    - האם יש לו קודים?

אשמח מאוד לשמוע דעות, המלצות והצעות למשחקים כיפיים נוספים
    שם ברשת פס3: KilimSO.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    היי, וויזל.

אני חושב שק ג'ימס קנה אותו, אז לצערנו לא תקבל הרבה חוות דעת.

אבל תמיד תוכל להיעזר בביקורות השונות, או בקהילות של חו"ל.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    תראה תמונות, ביקורת וידאו וסרטוני גיימפלי או שפשוט תסתכל בקהילות חו"ל כמו שרונן אמר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    אני קורא ביקורות ומסתכל בתמונות וכתבות וידאו, אבל עדיין חשבתי לשמוע כמה רשמים ממקור ראשון. אני סומך הרבה יותר על גולשי הפורום הזה מאשר על אתרי משחקיםשיכולים להיות מוטים בגלל פרסומות, או הייפ או כי המשחק יצא קרוב לשחרור הווי.
    בקיצור, כמה שיותר דיעות - יותר טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי weasel
    או הייפ או כי המשחק יצא קרוב לשחרור הווי.
    המשחק יצא קרוב לשיחרור ה-Wii? הוא היה אמור לצאת קרוב לשיחרור ה-Wii, אבל הוא נדחה ויצא רק לפני בערך חודשיים. דחייה שכאבה פה לכולם (לי).

בכל אופן, אין סיבה שילד בן 12 לא יהיה מסוגל להתמודד עם המשחק, יש די הרבה דיבורים ובילבולי שכל, אבל אבל המשימות ברובן הן "לך לפה" ו-"תשמיד את זה". חייבים לשלוט ביחידה מסויימת במהלך המשחק, אבל לא חייבים להילחם איתה. לא ניתן לנצח על ידי שליטה ביחידה אחת, המשחק נשען בצורה כבדה על עיקרון אבן, נייר ומספריים, ולכן אתה נאלץ להורות ליחידות השונות שלך לתקוף מטרות שונות בערך לכל אורך המשחק. זה יותר משחק טקטיקה מאשר פעולה. אבל שוב, הטקטיקה מתחילה ונגמרת באבן נייר ומספריים.

יש אונליין... לא בטוח אם יש אופליין. אני לא בטוח מה אורך החיים שלו, עוד לא סיימתי אותו. מה שכן, אם תאהב את המולטיפלייר אני מאמין שאורך החיים שלו יכול להיות ארוך ביותר.

אה, כן, ו-Disgaea זה טוב? האמת אני עכשיו משחק ב-Front Mission על ה-DS, מדהים איך יוצאים משחקים טובים ואף אחד לא שומע עליהם בגלל שכולם עסוקים עם ה-Mario Party וה-Mario & Sonic שלהם. מזל שמצאתי את הפנינה הזאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    תודה על התגובות. נראה שהמשחק הרבה פחות "ילדותי" מכפי שהוא נראה ויכול להתאים גם לי וגם לאחי.
    נראה לי שאזמין אותו בקרוב.
    אגב, האם יש קשר לסדרת Advance wars? האם אוכל לפגוש ידידים ותיקים כמו מקס ואנדי, או להשתמש ב CO powers?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי weasel
    אגב, האם יש קשר לסדרת Advance wars? האם אוכל לפגוש ידידים ותיקים כמו מקס ואנדי, או להשתמש ב CO powers?
    כמו ש-Advance Wars נוהג לומר - Batallion Wars is my brother, from another mother.

יש קשר בין הסדרות - יש את אותן מדינות, אבל לא אותן דמויות או עלילה. ולא, אין CO Power. ב-BW2 יש בערך את אותן הדמויות מ-BW1.

ל-Batallion Wars יש פוטנציאל, אבל הוא לא מתקרב לרמה של Advance Wars. לא נורא, Days of Ruin קרוב מתמיד.
    שתף ב-Google+

הרשמה