תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    שלום אנג גוד איבנינג

בזמן האחרון נפלו עלינו הרבה משחקי פעולה מוצלחים,כל אחד שונה מהשני ולכל אחד יש המאפיין את המיחד אותו. אז מה לדעתכם באמת עושה משחק פעולה טוב? גרפיקה,כמה פוליגנים על המסך עושים לכם את זה? פסקול טוב כמו בביושוק שיכול להכניס אתכם לאווירה מהר מאוד? עלילה טובה ומעניינת שיכולה לעשות מהמשחק חוויה אחת גדולה כמו שכבר ראינו בHL. או שאתם יכולים אפילו לשחק עם שני נקודות שחורות שמעבירות בניהם כדורים קטנים,ורקע לבן ומד נקודות-העיקר שהמשחק יהיה טוב? במילים אחרות-משחקיות.

אני אישית מעדיף קצת מכל דבר-משחק עם פסקול ,סאונד ודיבוב מעולה תמיד ימצא את מקומו על הHDD שלי (; ותמיד נחמד שיש גרפיקה טובה-קצת תאורה,צלליות פה ושם טקסטוקות מפורטות יתקבלו בברכה. עלילה זה בתכלס מה שמעניין אותי בדרך כלל-דמויות עם רקע מפורט, סיפור טוב שנותן חומר למחשבה. וכמובן משחקיות!אקשן,ממשק,נשקים טובים,פיצ'רים מעניינים(קוד4) והכי חשוב-שלא יימאס

יאאלה שתפו.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    לפי דעתי עלילה טובה, ומשחקיות לא לינארית עושה משחק פעולה

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    לפי דעתי, עלילה טובה עושה את כל ההבדל. מממ, Mafia, לדוגמא?
    וכן, גם גיוון במשימות עוזר.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    עלילה, סאונד
    ממשק נוח..

שלושת המאפיינים של משחק מעולה

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    משימות "משניות" מגוונת.
    חופש פעולה רחב.
    מעבר לכך משחקיות גראפיקה וכו'...

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    ייחוד, דמויות שקל להיקשר אליהם, אנימציות פנים... אני חושב שחופש פעולה מוחלט לא עושה משחק, אבל זאת דעה... ועלילה או קונספט מפתיעים. כן, זה בערך הכל, ואולי קצת ליטוש טכני, אבל זה לא קשור.
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    עלילה ומשחקיות, וגם סאונד יעזור...

הצטרף בתאריך
    28.12.2007
    עיר
    תל אביב
    לפי דעתי צריך למשחק פעולה אפשרות ללכת בלי משימה

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי ori25
    לפי דעתי צריך למשחק פעולה אפשרות ללכת בלי משימה
    מה הטעם במשחק בלי משימות? פרט... אני מאמין שהתכוונת לחופש פעולה.

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    משחקיות מהירה ואנדרנלינית...
    קחו לדוגמא את ut3, אין לו עלילה, הפס קול לא גאוני, ובמחשב שלי זה נראה כמו משחק מלפני 10 שנים, אבל המשחקיות הופכת אותו לאחד המשחקים האהובים עלי.
    אני לא מדבר רק על משחקי פעולה, אלא גם מירוצים(burnout), אסטרטגיה(c&c) ומכות(budokai 3, שלדעתי המשחקיות המהירה שלו היא דבר גאוני, ואני יודע כמה אנשים חושבים שהוא פשוט לעומת משחקי מכות אחרים כי אין לו הרבה קומבואים, אבל כמו שאומרים, קל ללמוד קשה לשלוט).
    לעומת זאת, משחקים כמו sotc עזבתי תוך 20 דקות, כי אותי להסתובב עם סוס חצי שעה חסרת אקשן או אפילו קצת questים עם מחשבה זה משעמם...

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי nir_goren
    קחו לדוגמא את ut3, אין לו עלילה, הפס קול לא גאוני, ובמחשב שלי זה נראה כמו משחק מלפני 10 שנים, אבל המשחקיות הופכת אותו לאחד המשחקים האהובים עלי.
    אני לא מדבר רק על משחקי פעולה, אלא גם מירוצים(burnout), אסטרטגיה(c&c) ומכות(budokai 3, שלדעתי המשחקיות המהירה שלו היא דבר גאוני, ואני יודע כמה אנשים חושבים שהוא פשוט לעומת משחקי מכות אחרים כי אין לו הרבה קומבואים, אבל כמו שאומרים, קל ללמוד קשה לשלוט).
    לעומת זאת, משחקים כמו sotc עזבתי תוך 20 דקות, כי אותי להסתובב עם סוס חצי שעה חסרת אקשן או אפילו קצת questים עם מחשבה זה משעמם...
    א. לUT3 יש עלילה אבל את אף אחד זה לא ממש מעניין.
    ב. מה רע בקצת קווסטים? קצת מחשבה לא הרגה אף אחד. בHL צריך להפעיל קצת מאמץ מהמוח בכמה מהפאזלים,ביושוק גם מידי פעם. וכמה מהמשחקים הטובים ביותר בכל הזמנים הם קווסטים אז מה רע? אני לא רואה בזה שום דבר משעמעם,לGW יש קווסטים,לWOW יש קווסטים,לOblivion יש קווסטים וכולם משחקים מאוד מצליחים. ואם אותך זה משעמעם אז כנראה בגלל שאתה הבן של בני גורן.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    ב. מה רע בקצת קווסטים? קצת מחשבה לא הרגה אף אחד. בHL צריך להפעיל קצת מאמץ מהמוח בכמה מהפאזלים,ביושוק גם מידי פעם. וכמה מהמשחקים הטובים ביותר בכל הזמנים הם קווסטים אז מה רע? אני לא רואה בזה שום דבר משעמעם,לGW יש קווסטים,לWOW יש קווסטים,לOblivion יש קווסטים וכולם משחקים מאוד מצליחים. ואם אותך זה משעמעם אז כנראה בגלל שאתה הבן של בני גורן.

LOL

בכל מקרה..

מעניין איך DMF יהיה

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Ravid

LOL

בכל מקרה..

מעניין איך DMF יהיה
    DMF?אתה מתכוון לDNF? Duke Nukem Forever

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    אכן

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Ravid
    אכן
    נראה...

אבל נכון לעכשיו אני לא רואה משחק מעניין בדרך. ואני כבר למדתי להתאכזב ממשחקים מבטיחים.
    קרייסיס לדוגמא-השקיעו בו כל כך הרבה זמן ומאמצים והכל רק בשביל הגראפיקה ובכלל לא התייחסו למשחקיות,עלילה,סאונד וכל שאר הדברים שבונים משחק.המשחקיות עדיין דומה מידי FC רק שהפעם אתה יכול להעיף קוראנים לשמיים וגם זה רק לכמה שניות וכשכדורים עוברים לך מעל הראש. לעומת זאת יש את ביושוק, שהשקיעו בו מאמצים רבים,משאבים והרבה זמן,ובמשחק היה הכל-גראפיקה,סאונד,משחקיות טובה ומחדשת(20 שעות משחק) ועלילה טובה.

לדעתי המשחק עם הגיוון משימות הכי בולט שראיתי הוא סדרת COD, מתילחה להפתיע כל פעם מחדש

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    קווסטים זה נהדר, אבל בsotc לא מצאתי כאלה. זה סתם לסייר עם סוס ולקוות שתמצא משהו.
    תפנים את ההודעה לפני שאתה מגיב...

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    קווסטים זה נהדר, אבל בsotc לא מצאתי כאלה. זה סתם לסייר עם סוס ולקוות שתמצא משהו.
    תפנים את ההודעה לפני שאתה מגיב...
    אתה אמרת משחקים כמו sotac, לא נשמע כאילו התכוונת אליו ספיציפית אלה אל כל הז'אנר. מה קרה גורן? ירדתי מניהול פורום חומרה התחלת עם החוצפה שלך? זה יחזור אליך כמו בומרנג חביבי.

קווסטים ומחשבה זה משעמעם? מחשבה? בשביל הבן של בני גורן זה לא נשמע טוב.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    אמרתי שזה משחק חסר קווסטים עם מחשבה.
    "כי אותי להסתובב עם סוס חצי שעה חסרת אקשן או אפילו קצת questים עם מחשבה זה משעמם"
    מכך משתמע כי בחצי השעה הראשונה בה שיחקתי(וזה הזמן היחידי שהסכמתי לתת למשחק הזה),
    לא מצאתי אקשן ובנוסף לכך לא פעולה שדורשת מחשבה בכדי לבצע אותה או להתקדם במשחק.
    חוץ מזה, הדעה שלי היא לא הודעה שיש צורך להגיב עליה, כי זה לא יוביל לשום מקום...

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אמרתי שזה משחק חסר קווסטים עם מחשבה.
    "כי אותי להסתובב עם סוס חצי שעה חסרת אקשן או אפילו קצת questים עם מחשבה זה משעמם"
    מכך משתמע כי בחצי השעה הראשונה בה שיחקתי(וזה הזמן היחידי שהסכמתי לתת למשחק הזה),
    לא מצאתי אקשן ובנוסף לכך לא פעולה שדורשת מחשבה בכדי לבצע אותה או להתקדם במשחק.
    חוץ מזה, הדעה שלי היא לא הודעה שיש צורך להגיב עליה, כי זה לא יוביל לשום מקום...
    בשביל זה יש סימני פיסוק.
    אגב, יונתן, רק בCODIV הבחנתי בגיוון המשימות הגדול. נכון שבכותרים האחרים יש גיוון, אבל במשחק הרביעי זה באמת בולט.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי BiA
    בשביל זה יש סימני פיסוק.
    אגב, יונתן, רק בCODIV הבחנתי בגיוון המשימות הגדול. נכון שבכותרים האחרים יש גיוון, אבל במשחק הרביעי זה באמת בולט.
    בקוד יש מאפיין נורא בולט משימות.
    יש משימות שבהן יש לך טיימר שבזמן המצויין בטיימר אתה אמור לבצע בריחה או מטלה מסויימת תוך כמה זמן. מה שאני כבר ראיתי די הרבה בכותרים של COD זה שיש את המשימות בסגנון hold the line, מי שמכיר את הסדרה יודע על מה אני מדבר. יש גם את קטעי המרדפים שבכל כותר בסדרה המרדפים מתעלים על עצמם. בתכלס כימעט בכל כותר יש אותו מאפיין רק פשוט הביצוע שונה

אגב,עכשי סיימתי את call of duty 4, הרבה זמן לא שיחקתי בכזה משחק פעולה משובח.

צילמתי באקספייר, סצנה מעולה...

קרדיט לזאוס D:

הרשמה