תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    כשאני מנסה לשלוח הודעות לאנשים דרך הקונטרולר הלבן שלי אני לא שומע קול אבל דרך הקונטרולר השחור אני כן שומע...אז איך זה יכול להיות?
    תודה מראש לעונים!

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    למה אף אחד לא מגיב?
    זה בעייה ממש מוזרה וגיליתי שזה קורה גם בקונטרולר השחור מדי פעם...

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    לא ברור למה אתה מתכוון, אם אתה מתכוון לקול באוזניה אז אולי יש לך שם בעיה של מגע בין המדונה לשלט.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    יש מצב, אך כיצד אני יכול לטפל בבעייה?

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    תנסה לפתוח את השלט ולנסות לראות אם יש משהו נראה לעין...

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי yoki
    תנסה לפתוח את השלט ולנסות לראות אם יש משהו נראה לעין...
    לא הייתי ממליץ לפתוח שלט למי שלא כ"כ מבין באלקטרוניקה, מה גם שהסיכוי הוא נמוך שזה משהו ברור לעין כמו חוט רופף.

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    אז תפתח ראיית רנטגן...

סתם לא יודע זה נראה לי מוזר ואני לא חושב שמישהו פה ממש יכול לעזור...
    משתתף בצערך.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    קודם כל מוציאים את הבטריה, לוקחים ספריי מנקה מגעים (לא שומני) ומתיזים כמות יפה על החיבור בשלט ועל החיבור של האוזניה. מחכים כמה דקות שיתייבש ובודקים שוב.
    אם לא עזר לוקחים אוזניה נוספת (תקינה) ממישהו ובודקים אם היא מתפקדת בסדר.
    אם לא אז זה אומר שמשהו מקולקל בשלט ואם כן אז זה אומר שצריך לקנות אוזניה חדשה.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    תודה על ההסבר אבל אני באמת לא מבין באלקטרוניקה (אני רק בן 11...) ואני בינתיים רק אראה אם זה ממשיך ואם כן אז באסה...

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    באמת שזה לא מסובך.
    ספריי מנקה מגעים זה משהו שאתה יכול לקנות בהום סנטר או אופיס דיפו (אם אין לך כזה בבית) ובסה"כ אתה מתיז אותו על החיבורים של האוזניה והשלט בזמן שהבטריות בחוץ.

הרשמה