תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    עיר
    קדמת צבי, רמת הגולן
    יש לי די בעיות ב-xbox live ואני רוצה לנסות להוסיף אנשים אז בבקשה תעזרו לי ותכתבו לי את ה-gameTag שלכם... אני טוב ב-halo ממש אז קחו את זה כאתגר...
    דרך הגב שלי זה De Castro 7 אז בבקשה תעזרו לי כי האני רק התקנתי אותו והוא לא מתחבר לי ועושה בעיות...
    GameTag: De Castro 7

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    הינה הרשימה של כל חברי הקהילה:
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1048811

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    עיר
    קדמת צבי, רמת הגולן
    תודה גבר... ותגיד... התחברתי בטעות ל-silver מה אני עושה כדי לשחק ב-gold? יש לי גם כרטיס כזה של חודש אם קוד אבל איך אני מגיע למצב שאני יכול להרשם ל-xbox live gold? בבקשה תעזור לי...

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    שלב ב – הצטרפות ללייב
    (קניית כרטיס גולד ממוכר אמין באיביי לחץ כאן)
    א. וודא שהקונסולה מחוברת לאינטרנט
    ב. הכן לפניך את פרטי אחד מהדברים הבאים (שם משתמש וסיסמא)
    - חשבון הוטמייל
    - חשבון MSN (מסנג'ר שלכם)
    - חשבון xbox.com
    אם אין לכם אחד משלשת הדברים היכנסו ל www.passport.net והכינו אחד. (דורש כתובת אימייל פעילה)
    ג. הדליקו את הקונסולה ללא דיסק בכונן. בחרו באזור Xbox LIVE, בסביבת העבודה. בחרו "Join Xbox LIVE" (ראו תמונה 4)

כאן תצטרכו להכניס את פרטי החשבון שלכם. כמו כן תהיה לכם אפשרות לשנות את הגיימרטאג שלכם. בוחרים שפה, איזור , כתובת וכו'.
    תצטרכו לבחור את שם ה-gamer trag שלכם, ואז תצטרכו לבחור את סגנון אזור ה-gamer שאתם, תצטרכו לבחור גם תמונה שתוצג ליד ה-gamer trag שלך, ומוטו אם אתם רוצים.
    בדף השני ישאלו אתכם אם יש לכם windows live id אם יש המשיכו לדף השלישי, ואם אין תיצרו אחד ותמשיכו לדף השלישי, למי שיש שיעבור פיסקה, ולמי שאין שימשיך לקרוא כיצד ליצור משתמש זה.
    תחילה רשמו את הדואר האלקטרוני שלכם, את הסיסמא, שאלה למקרה של איבוד סיסמא, רשמו את התווים שנתונים בתמונה ואשרו את את הדו"ח לקריאה ואז תוכלו לעבור לדף השלישי.
    בדף השלישי תצטרכו לרשום את שמכם, שם משפחתכם, מדינה בה אתם גרים שפה שאתם מדברים, דואר אלקטרוני, ארץ מתוך כל המדינות, (במקרה שלנו לדוגמא ארה"ב), מספר טלפון תאריך לידה ומספר טלפון. מכיוון שלכתוב שאתם גרים בישראל אי אפשר, לפחות עד שמיקרוסופט ישיקו את הקונסולה בארץ, צריכם לכתוב כתובת ומספר טלפון של משהו שאתם מכירים בחו"ל, או אפילו סתם כתובת, מומלץ מארה"ב או קנדה.
    הנה כמה דוגמאות לכתובות:
    692 BROADWAY
    NEW YORK, NY 10012
    Tel: (212)477-2051

1514 BROADWAY
    NEW YORK, NY 10036
    Tel: 646-366-8800

2819 KENNEDY BOULEVARD
    NORTH BERGEN, NJ 07047

Tel: (201)330-0829
    כעת עברו לדף הרביעי. בדף הרביעי תוכלו אם אתם רוצים, לכתוב את חיבור האינטרנט שלכם, סוג האמייל שלכם, אם אתם רוצים לקבל מידע על משחקים וכדומה, .אם אתם מסכימים לשתף מידע עם חברות משחקים כדי לקבל אינפורמציה בקשר למוצרים שלהם, איזה קונסולות יש לכם בבית, איזה סגנון משחקים אתם הכי אוהבים, ואיזה משחקי xbox אתם הכי אוהבים, ו אתם חייבים להביע את הסכמתכם לאחר קריאת הדו"ח. לאחר זאת, תגיעו לדף החמישי שיברכם למשתמש ה-live silver החדש שלכם!

ד. כאשר תשאלו לבחור את סוג ההצטרפות הרצוי לכם בחרו גולד ואפשרות של Reddem Prepaid Code (ראו תמונה 5)

ה. המשיכו לפי הוראות הקונסולה להכניס את הפרטים הרצויים לכם. כגון "סוג" הגיימרים שאתם וכדומה.

מזל טוב! אתם כעת יכולים להוריד תכנים,
    לשחק ברשת וליהנות מה-

נלקח מה- FAQ

סתכל קצת בפורום ותגלה שיש לך כל מה שאתה צריך.. :\

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הרשמה