תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אפשר לפתוח שמפניה.
    תצרפו את היוזר ulmerlive לרשימה שלכם.
    נדב/חנן - אני אשמח אם תוסיפו אותי לרשימה בסטיקי
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    איך נפתרה הבעיה?
    (הוספתי, אבל למה אני צריך לעשות את העבודה השחורה שלך...?)

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    ספר איך תיקנת?
    אני מנסה נואשות לחבר את המכשיר לאינטרנט ולא מצליח.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    איך נפתרה הבעיה?
    (הוספתי, אבל למה אני צריך לעשות את העבודה השחורה שלך...?)
    הבעיה לא נפתרה, הבעיה נעקפה:
    הרי היתה לי בעיה במכשיר שפשוט לא הסכים לעשות Login למרות שהוא יכל להתחבר ללייב ולהוריד עדכונים. מיקרוסופט אמרו שזו בעיה במכשיר ושצריך לשלוח אותו לארה"ב בשביל שיסדרו אותו/יחליפו אותו.

במקביל, הכרתי מישהו עם מכשיר חדש יותר שמצד אחד לא התעניין בלייב ומצד שני לא התעניין גם בלקנות משחקים. הבעיה שלו היתה שהיה לו דגם של כונן שאי אפשר לפרוץ בעזרת תוכנה ומצריך התקנת ציפ - דרך נהדרת לקבל טבעת מוות. הוא לא רצה להסתכן.

מאחר ואח שלי (שהוא הבעלים האמיתיים של הקונסולה) לא רצה לשלוח אותה לארה"ב ולהפסיד חודשיים של משחקים, אז פשוט עשיתי החלפה עם הבחור השני - אחרי שביררתי שאת הדגם שלנו היה אפשר לפרוץ בלי התקנת ציפ ועדכנתי לו את הFirmware (סיפור מתיש ומעיק שאני לא ארחיב עליו בפורום מן הסתם - זה מספיק בעייתי שאני יכול רק להמליץ לאנשים להישאר עם משחקים מקוריים ולא לפתוח את הקונסולה שלהם סתם).

אז בקיצור, ההחלפה נעשתה, וכולם שמחים ומאושרים: גם אח שלי שאוהב משחקים מקוריים ואוהב לייב, וגם הבחור השני שלא אוהב לקנות משחקים ולא אוהב לייב. לפחות עד שאחת מהקונסולות שוב תעשה בעיות... אבל זו כבר בעייה שלהם. אני רק הייתי הmiddleman.
    Keep it clean

הרשמה