תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    כולם מכירים את פורטל. המשחק המקורי ויצירתי ביותר שיצא השנה. משחק חוצה גבולות שהציג רעיון חדש בצורה כמעט חסרת פגמים. מאז יציאתו, רבים הגיימרים שמתחננים להופעת המכניקה החדשנית גם במשחקים הבאים של VALVE. המשחק, למי שלא יודע, התחיל בכלל כפרויקט סטונדנטים. הם השתמשו במכניקת המשחק בשביל ליצור משחק משונה מעט על נסיכה שלא יכולה לקפוץ, כי אין לה ברכיים. היא משתמשת בפורטלים בשביל להגיע ממקום למקום במשחק מלא חידות. הרעיון הזה נראה לחבר'ה בVALVE מוצלח במיוחד ולכן הם עשו מעשה חסר תקדים ופשוט שכרו את כל היוצרים של ההדגמה הזאת לעבודה אצלם. התוצאה, היא פורטל. אחד הדברים היותר טובים שקרו בתעשיה שלנו.

כרגע סיימתי משחק. שמו של המשחק הוא Polarity. למעשה, מדובר במשחק חידות שמבוסס על רעיון טוב למדי. בפשטות, אתם בחור חביב בעל היכולת לשנות את השדה המגנטי שלו, כך שימשוך או ידחוף דברים מסוימים. במשחק, הפולריות מיוצגת על ידי שני צבעים: אדום וכחול. כאשר אתה כחול, אתה דוחף כל דבר שהוא כחול (או נדחף על ידו, אם הוא כבד מספיק) ומושך כל דבר שהוא אדום ואם אתה אדום, אתה דוחף כל דבר שהוא אדום ומושך כל דבר שהוא כחול. המשחק הציג כמה רעיונות נחמדים שעושים שימוש בעיקרון הפשוט הזה. הוא קצר למדי (5 שלבים קצרים, אם זכרוני אינו מטעני), אבל הוא מציג את הרעיון בצורה טובה מאוד.
    את המשחק הזה פיתחו, כמו במקרה של פורטל, קבוצה קטנה של סטודנטים בסמסטר האביב של 2007 והוא מועמד לפרסי IGF (טקס למשחקי אינדי).

הנה קישור לאתר הרשמי:
    http://www.etc.cmu.edu/projects/igf/

כאן תוכלו להוריד את המשחק ולהתנסות איתו בעצמכם. אני כבר רואה הרבה פוטנציאל במכניקת המשחק הזאת (למעשה, באחת החידות כבר הצלחתי למצוא שתי פתרונות. אני מאמין שאחד מהם לא מתוכנן כלל). אני יכול רק לדמיין מה אפשר לעשות אם המגנטיות תיהיה יותר מדויקת ויותר משוכללת. החידות בהחלט יכולות להיות מגוונות יותר ומעניינות יותר עם מנוע פיזיקלי מדויק ומנוע גרפי מתקדם (רמז... רמז...).

לסיום, פנייה לVALVE: זוכרים איך שיחקתם במשחק הסטודנטים ההוא ושכרתם את כל הסטודנטים שעשו אותו לעבוד בשבילכם? זוכרים שבזכות הצעד חסר התקדים הזה יצרתם את אחד המשחקים היצירתיים, שוברי המוסכמות והמצחיקים שאי פעם נוצרו? הנה עצה קטנה: תעשו את זה שוב!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    האמת נשמע כמו טוויסט על פורטל, אבל אני צריך להתעמק קצת יותר בשביל לבדוק...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי bozeman
    האמת נשמע כמו טוויסט על פורטל, אבל אני צריך להתעמק קצת יותר בשביל לבדוק...
    אממ... אכן מדובר במשחק חידות שמתבסס על קונספט פיזיקלי (אם כי אחד לא תאורתי), אבל אני לא רואה את הקשר עם פורטל, מעבר לעובדה שהוא נוצר על ידי קבוצה קטנה של סטודנטים.
    תנסה אותו. הוא מהנה מאוד, גם אם קצר.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    וסתם כי זה משהו חמוד גם כן

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    פאק, איזה מגניב זה עם הלגו..

ובקשר למשחק, נשמע נחמד, אני אסתכל עליו כשאני יחזור מהצופיםץ

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    הרעיון הזה נראה לחבר'ה בVALVE מוצלח במיוחד ולכן הם עשו מעשה חסר תקדים ופשוט שכרו את כל היוצרים של ההדגמה הזאת לעבודה אצלם. התוצאה, היא פורטל. אחד הדברים היותר טובים שקרו בתעשיה שלנו.
    זה יכל להיות חסר תקדים אם לא היתה חברה שעשה את זה כבר קודם.
    נו, איך קוראים לה... Valve! ולפרוייקט הסטודנטים קראו CounterStrike...
    ואגב, הם עשו את זה גם עם Garrys Mod.
    בקיצור: אם יש לכם רעיון למשחק טוב, כדאי שתפתחו אותו על Source. יש סיכוי לא רע שValve יקנו אתכם.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי gulmer
    זה יכל להיות חסר תקדים אם לא היתה חברה שעשה את זה כבר קודם.
    נו, איך קוראים לה... Valve! ולפרוייקט הסטודנטים קראו CounterStrike...
    ואגב, הם עשו את זה גם עם Garrys Mod.
    בקיצור: אם יש לכם רעיון למשחק טוב, כדאי שתפתחו אותו על Source. יש סיכוי לא רע שValve יקנו אתכם.
    CS היה פרויקט של סטודנטים? חשבתי שזה היה מוד בלי קשר לאיזו אוניברסיטה או לימודים. בכל מקרה, זה באמת לא משנה. VALVE באמת עשתה את זה קודם עם CS. פשוט שכחתי את זה. אני חושב שמדובר בחברה היחידה שתומכת ככה בתעשיית המודים\אינדי. טוב שיש את VALVE.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    מה לגבי Gunman? המשחק הראשון ש-Valve לקחו מסטודנטים והתחיל כמוד עצמאי עד שהוציאו אותו כמשחק מסחרי ב-2000? דווקא אהבתי אותו, במיוחד את השלב במערב הפרוע.

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    התמונה עם הלגו ענקית.... ראיתם את העוגת גירס?

הרשמה