תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  26.09.2007
  עיר
  תל אביב
  הודעות
  93
  טקטיקה שמחה להציג את המהדורה המחודשת של Earthdawn, עכשיו על המדף. המהדורה הראשונה של השיטה יצאה בשנות התשעים ואף תורגמה לעברית, וכעת השיטה חוזרת עם רענון לחוקים ועם אותו עולם עשיר ופנטסטי, מורחב ומשופר.

  זוג ספרי המשחק הם אנציקלופדיות של ממש, ואוספים תוכן כמעט מכל ספרי ההרחבה הבולטים של השיטה:
  Earthdawn First Edition, Earthdawn Companion, Magic: A Manual of Mystic Secrets, Arcane Mysteries of Barsaive, The Adept’s Way, Earthdawn Gamemaster Pack, Earthdawn Survival Guide, The Barsaive Boxed Set, Creatures of Barsaive, Dragons ו- Horrors.
  ברצינות, זאת חתיכת כמות אדירה של מידע.

  ספר השחקן (522 עמודים) כולל: הצגת עקרונות השיטה, תיאור ההיסטוריה של העולם, הצגת שמונת הגזעים של המערכה, הנחיות ליצירת דמות, תיאור מפורט להפליא (120 עמודים!) של 15 המקצועות הזמינים לדמויות, חוקים מלאים להתקדמות עד המעגל החמישה-עשר (הדרגה הגבוהה ביותר), רשימת הכשרונות המלאה, רשימת טריקים (knacks) מלאה, פירוט מלא אודות התיאוריה והפרקטיקה של הקסם בעולם, התמקדות בסגנון הקסם החשוב Thread Magic והשימושים בו, כיצד מכשפים חפצים ויוצרים לחשים חדשים, רשימת לחשים מלאה לכל ארבעת סוגי מטילי הלחשים (מעל 450 לחשים סה"כ), כל חוקי הקרב על כל סוגיו, פרק ציוד מקיף הכולל ציוד קסום שימושי, מקומן של ה-Passions האלוהויות בעולם וכיצד לשחק את משרתיהם הקרויים Questor, ולבסוף תיאור של חיי היום יום והתרבות בארצות Barsaive.

  ספר המנחה (522 עמודים) כולל: ההיסטוריה של ה-Scourge, תיאור מפורט של הארצות המרכיבות את Barsaive, פירוט אודות מקומות בולטים להרפתקנים, תיאור המישור האסטרלי, הדרכה למנחה המתחיל והמתקדם, הצעות ליצירת סוגי הרפתקאות ומערכות אופיניות לשחר האדמה, חוקים מלאים להתמודדות עם תלאות ההרפתקנות (החל מפציעות ומחלות וכלה במזג אוויר), פירוט אודות ה-Blood Magic, הוראות לבנייה, שימוש וקרבות בספינות אוויר ונהר, תיאור מפורט של חפצי הקסם הייחודים של שחר האדמה, מגוון דמויות מנחה לדוגמא, אוסף מקיף מאוד של יצורים ורוחות, עם התייחסות מיוחדת לדרקונים וזוועות, ולסיום מגוון טבלאות שימושיות.

  הספרים זמינים בכמות מוגבלת בטקטיקה, במחיר של 260 ש"ח לספר. במידה וההענות תהיה גבוהה, נביא עותקים נוספים ואף את המוצרים החדשים מבית RedBrick. הקימו את סיפור ההרפתקה מבין ההריסות, צרו את האגדה מחדש - הגיע הזמן ל-Earthdawn!
  טקטיקה, משחקים ברמה אחרת.
  tactica-games.co.il
  דיזינגוף סנטר, ליד שער 6
  שעות פתיחה: א' עד ה' 10:30 עד 20:00, בשישי עד 16:30
  03-5280159 או [email protected]
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  23.06.2007
  הודעות
  2,442
  ערכו את הקראנץ' במהדורה הזאת?
  All that is gold does not glitter,
  Not all those who wander are lost
  ;
  The old that is strong does not wither,
  Deep roots are not reached by the frost.
  From the ashes a fire shall be woken,
  A light from the shadows shall spring;
  Renewed shall be blade that was broken,
  The crownless again shall be king.
  שתף ב-Google+

הרשמה