תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    בעדכון של היום ראינו גביע מF-zero :

השחקן הנ"ל קוראים לו Zoda, הנה תמונה שלו מF-zero:

כמו שאמרתי גיא, קפטן פלקון חוזר בטוח

ולמי שיש ספקות, גם לואיג'י בלי ספק חוזר, ואולי אפילו ג'יגליפאף.

פִּיצִ'י ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד

זה לא בהכרח אומר, היו מלא גביעים במילי למשחקים שלא הייתה להם דמות

נקווה לטוב... <_<
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    האמת שכבר הראו גביעים של אף זירו בעבר, ואף יש סמל של אף זירו(בעדכון של סמוראי גורו) וסמל מייצג מרמז על דמויות מייצגות
    למרות שגם יש סמל דיאס וסמל אנימל קרוסינג, ובינתיים לשניהם אין דמויות מייצגות.
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    האמת שכבר הראו גביעים של אף זירו בעבר, ואף יש סמל של אף זירו(בעדכון של סמוראי גורו) וסמל מייצג מרמז על דמויות מייצגות
    למרות שגם יש סמל דיאס וסמל אנימל קרוסינג, ובינתיים לשניהם אין דמויות מייצגות.

נכוןןןן שזאת לא הוכחה חותכת, אבל מבחינתי זה מספיק טוב בשביל לדעת שלפחות הסידרה מיוצגת במשחק, פלוס, קפטן פלקון היה מהמשחק הראשון ואין שום סיבה טובה להעיף אותו, שחקן מקורי. (בניגוד לנס :\)

עריכה: אם קפטן פלקון לא חוזר, תקבל מה שאתה רוצה (בגדר הסביר, כן?)

פִּיצִ'י ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Crystal107
    נכוןןןן שזאת לא הוכחה חותכת, אבל מבחינתי זה מספיק טוב בשביל לדעת שלפחות הסידרה מיוצגת במשחק, פלוס, קפטן פלקון היה מהמשחק הראשון ואין שום סיבה טובה להעיף אותו, שחקן מקורי. (בניגוד לנס :\)

סביר לבקש איתך לילה לוהט?

סתם סתם, אני מתגרה, מייק אל תתייחס זה בצחוק
    ברור לי שהוא חוזר, וברור לי שאין צורך לעודד את גיא כי זה ברור שהוא חוזר, ולכן אני מוצא את כל הדיון הזה מיותר לחלוטין. אבל הטענה שלך הייתה מצחיקה, כי היא מזכירה לי שטויות של סמאשבורדס

"הרקע של סמאשברוס.קום לבן! דר. מאריו חוזר!"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    סביר לבקש איתך לילה לוהט?

סתם סתם, אני מתגרה, מייק אל תתייחס זה בצחוק
    ברור לי שהוא חוזר, וברור לי שאין צורך לעודד את גיא כי זה ברור שהוא חוזר, ולכן אני מוצא את כל הדיון הזה מיותר לחלוטין. אבל הטענה שלך הייתה מצחיקה, כי היא מזכירה לי שטויות של סמאשבורדס

"הרקע של סמאשברוס.קום לבן! דר. מאריו חוזר!"
    היית מת ... וגם אני חושב שפאלקון יחזור לא רואה סיבה ממשית שיורידו אותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד

גם נס ב-64 והעיפו אותו
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    גם נס ב-64 והעיפו אותו
    את לוקס רצו כבר להכניס במילי למען האמת, הסיבה שהעיפו את נס כי הוא יותר לא הגיבור של הסידרה שלו. נס שיחק רק במשחק mother 2\earthbound, לוקס היה הגיבור הראשי של mother 3 החדש.
    ככה שלהעיף את נס הייתה סיבה טובה, קפטן פלקון מאז ומתמיד היה הראשי בסידרה שלו, תמיד יהיה.

פִּיצִ'י ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    את לוקס רצו כבר להכניס במילי למען האמת, הסיבה שהעיפו את נס כי הוא יותר לא הגיבור של הסידרה שלו. נס שיחק רק במשחק mother 2\earthbound, לוקס היה הגיבור הראשי של mother 3 החדש.
    ככה שלהעיף את נס הייתה סיבה טובה, קפטן פלקון מאז ומתמיד היה הראשי בסידרה שלו, תמיד יהיה.

האמת שלא נכון, החל מF-Zero - Legends או איך שלא קראו לזה בארה"ב, הגיבור החדש הוא דמות צעירה בשם ריו משהו, והוא גם הגיבור של האנימה(המשחק מבוסס על האנימה) ככה שאם יש סיכוי שיעיפו את פאלקון לטובת מישהו, זה רק לטובתו.

אבל אני בספק גדול מאוד שזה יקרה, האנימה של F-Zero לא הצליחה במיוחד עד כמה שזכור לי, ואני לא חושב שאנשים מכירים את הריו הזה מספיק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    האמת שלא נכון, החל מF-Zero - Legends או איך שלא קראו לזה בארה"ב, הגיבור החדש הוא דמות צעירה בשם ריו משהו, והוא גם הגיבור של האנימה(המשחק מבוסס על האנימה) ככה שאם יש סיכוי שיעיפו את פאלקון לטובת מישהו, זה רק לטובתו.

אבל אני בספק גדול מאוד שזה יקרה, האנימה של F-Zero לא הצליחה במיוחד עד כמה שזכור לי, ואני לא חושב שאנשים מכירים את הריו הזה מספיק.

וואי אני מאוד מקווה... עם כמה שאני לא שחקנית של קפטן פלקון, אני לא מוכנה להפרד גם ממנו T.T
    חוץ מזה... נס היה רק במשחק אחד מתוך 3.... אז אמממ... עדיין יש יותר סיכויים שפלקון נשאר כי הוא היה ברוב הגדול של המשחקים.

פִּיצִ'י ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי I.T.P

זכור לי שבClimax פאלקון הוא שוב הדמות ה"ראשית", אבל Ryu Suzaku (או בשם המפגר שנתנו לו בגירסה האמריקאית, Rick Wheeler) גם שם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי THE FROZEN
    זכור לי שבClimax פאלקון הוא שוב הדמות ה"ראשית", אבל Ryu Suzaku (או בשם המפגר שנתנו לו בגירסה האמריקאית, Rick Wheeler) גם שם.
    בכל מקרה הייתי רוצה לראות את Ryu בתור דמות שחיקה מאף זירו, לצד קפטן פאלקון וBlack Bull, זה שהם זרקו את גורו לזבל לא אומר שמאה אחוז הם יתעלמו משאר הדמויות

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    בכל מקרה הייתי רוצה לראות את Ryu בתור דמות שחיקה מאף זירו, לצד קפטן פאלקון וBlack Bull, זה שהם זרקו את גורו לזבל לא אומר שמאה אחוז הם יתעלמו משאר הדמויות
    אתה מתכוון לBlack Shadow (המקוריות...), הBlack Bull זה הרכב שלו.
    דמויות מהם? לא תודה, Assist Trophies יהיו נחמדים.
    אבל אפשר לעשות מBlood Falcon סקין לC.Falcon (אם הוא באמת במשחק, כמובן), כמו שעשו לWario סקין נוסף.
    שתף ב-Google+

הרשמה