תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    ל-1UP היה את הכבוד להיות הראשונים שמשחקים בו!

מסתבר שהמשחק, שלא הוכרז על שום קונסולה עדיין, פועל ברזולוציה גבוהה במיוחד (לא ידוע אם 720P או 1080P) וב-60 פריימים, מה שאומר שהוא 99 אחוז יוצא ל360 או לפס3 והכי סביר להניח - לשניהם.
    והכי פחות סביר להניח שלווי, למרות שזה לא שולל שיש גירסה פחות יפה עליו.

דבר שני - הם אומרים שהוא מהיר בטירוווווווווף! שהוא ממש משוגע ושהוא אוכל כל משחק מכות תלת-מימדי "אמיתי" כמו VF, DOA וכד'

פשוט תקראו:
    http://www.1up.com/do/previewPage?pa...=0&cId=3165157

אבל עזבו הכל, אתם יודעים מה הכי כיף היה לקרוא בכתבה הזאת?
    שביום שישי (ואם הבנתי נכון - מדובר בשישי הקרוב, משמע - עוד פאקינג יומיים!) - יהיה הוידאו הראשון של המשחק עם גיימפליי!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני מאמין שמשחק בתצורת בסגנון שלו בהחלט יכול להגיע לרזולציות כאלו וקצב פריימים רצחני (תרי משמע...)
    השאלה שוב האם באמת הוא יוכל להעביר את החוויה של המשחק המקורי. (ועד כמה שאני לא חובב משחקי מכות - את המקורי אהבתי)

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אם לקאפקום יש שכל, רבע ממנו, המשחק יגיע גם ל-Wii. אני מאמין שהגרפיקה במשחק לא דורשת משאבים יותר מדי, ואפשר לצמצם אותה ושהיא תעבוד על ה-Wii.

אבל כן, אם המשחק ברזולוציות גבוהות כאלה, אין ספק שהוא יגיע לאחת מקונסולות ה-HD. אם לא ייצא לכל דבר.

לסקין, למה אתה פותח את הדיונים האלה כאן ולא בפורום הבית שלך, פורום ה-PS3? מוזר אתה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    לסקין, למה אתה פותח את הדיונים האלה כאן ולא בפורום הבית שלך, פורום ה-PS3? מוזר אתה.
    כי דיון ענייני זה פורום XBOX...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי bozeman
    כי דיון ענייני זה פורום XBOX...
    אבל הוא לא במחנה שלכם.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    אבל הוא לא במחנה שלכם.
    כמו שאני רואה את הפורום, אין לנו "מחנות", יש רצון לדון בענייני גיימינג. (למרות שה360 לוקחת...)
    (ובא נגדיר שפה יש קהל קצת יותר "ענייני" לדברים האלו...)

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי ADi
    אם לקאפקום יש שכל, רבע ממנו, המשחק יגיע גם ל-Wii. אני מאמין שהגרפיקה במשחק לא דורשת משאבים יותר מדי, ואפשר לצמצם אותה ושהיא תעבוד על ה-Wii.

אבל כן, אם המשחק ברזולוציות גבוהות כאלה, אין ספק שהוא יגיע לאחת מקונסולות ה-HD. אם לא ייצא לכל דבר.

אני פתחתי פה כי הגיל הממוצע בפורום פס3 הוא בערך 12, והרמה שם היא של גנון בדר"כ... אם זה היה מוכרז רק לפס3 למשל - אז לא הייתה לי ברירה
    פה הרמה יותר נורמלית.

ואני לא יודע אם קאפקום באמת תוציא אותו גם לווי, ז"א - גם DEAD RISING וBIONIC COMANDO ועוד משחקים יפים של קאפקום שהוכרזו או יצאו לקונסולות הפס3 וה360 לא יוצאים אליה, והם היו מוכרים גם טוב אולי...
    אבל עם SF באמת אי אפשר לדעת.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לSF יש מה שלא היה לDR - נוסטלגיה ובסיס של משתמשי ששיחקו במשחק בעבר. ולכן יש פה יותר סיכיו שהם יחליטו להרים את הכפפה וליצור פורט (גם אם דליל משהו) של המשחק.
    מצד שני אנחנו לא יודעים מה יש "מתחת למנוע" והאם זה רק עניין של רזולציה.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני מבין אותך לסק, לגבי למה אתה מגיב פה. האמת שזה די היה ברור, זו היתה סוג של שאלה רטורית ;)

Bionic Commando זה באמת הזוי, כי הזרוע הזאת שיש לו, נראית מתאימה פרפקט לשליטה ב-Wii. לפחות מרעיון ראשוני שעולה בראש. Dead Rising יצא לדעתי רק ל-360, בתקופה שלא היה שום דבר אחר, אז אני לא יודע אם יש להם את הרצון לעורר את זה שוב.

מצד שני, קאפקום נותנת לנינטנדו את MH3, אולי היא חושב שזה מספיק.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    SF4 גם עובד על מנוע אחר שפותח במיוחד בשבילו. ככה שיכול להיות שהמנוע הותאם גם לWII.
    מצד שני, המשחק לא מלהיב אותי (מאז אחרי SF2Turbo אני מאד מאוכזב מהסדרה שלא התפתחה בכלום) והגרפיקה לא מרגשת אותי (סל שיידינג כבר ראיתי במספיק משחקים).

לאסקין, הם גם לא אמרו שהוא "אוכל" את המשחקים האחרים, אלא שהוא פשוט יותר מהיר ואינטנסיבי מהם. וזה מן הסתם די ברור כי הוא לא תלת מימדי באמת אז הוא יכול להרשות לעצמו קצב יותר מהיר. בנוסף, גם המשחקים האחרים שונים לחלוטין אחד מהשני בקצב שלהם.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני מבין אותך לסק, לגבי למה אתה מגיב פה. האמת שזה די היה ברור, זו היתה סוג של שאלה רטורית ;)

Bionic Commando זה באמת הזוי, כי הזרוע הזאת שיש לו, נראית מתאימה פרפקט לשליטה ב-Wii. לפחות מרעיון ראשוני שעולה בראש. Dead Rising יצא לדעתי רק ל-360, בתקופה שלא היה שום דבר אחר, אז אני לא יודע אם יש להם את הרצון לעורר את זה שוב.

מצד שני, קאפקום נותנת לנינטנדו את MH3, אולי היא חושב שזה מספיק.
    אתה לא יודע איך הדיון שלך ושל לאסקין עשה לי חם בלב.
    אני וחנן עשינו שיחה לפני כמה חודשים כשהוא הפך למנהל ודברנו על הרצון שלנו להפוך את הפורום הזה לנגטיב של פורום PS3, שאנשים יבואו לפה לדיונים על גיימינג ולא לOT על השביתה בבית ספר.
    אני שמח שאנחנו בכיוון הנכון, ביחוד שלפני 5 חודשים אני בטוח שהלינק שמכניס לפורום 360 היה עוף מוזר בשביל רובכם (בלהתחשב שהפורום היה מקבל בערך 10 הודעות ביום ואולי 3 ת'רדים פעילים) והיום הוא בטופ 5 פורומים באתר והאוכלוסיה בוגרת למדי.
    בקיצור, אני שמח שזה מתקדם ככה.
    עכשיו לנושא,
    מה הכוונה ברצון לעורר את DR שוב?
    SF4 צריך להיות גם לWII אבל השאלה היא האם השלט של הWII מתאים בכלל למשחק כזה (רמז, הוא לא. אפילו שלט של הקיוב לא מתאים בגלל שיש צורך ב6 כפתורים).
    זה יהיה צעד חכם להוציא אותו גם לWII, השאלה איך הביצוע יצא (מבחינת גיימפליי).

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אתה לא יודע איך הדיון שלך ושל לאסקין עשה לי חם בלב.
    אני וחנן עשינו שיחה לפני כמה חודשים כשהוא הפך למנהל ודברנו על הרצון שלנו להפוך את הפורום הזה לנגטיב של פורום PS3, שאנשים יבואו לפה לדיונים על גיימינג ולא לOT על השביתה בבית ספר.
    אני שמח שאנחנו בכיוון הנכון, ביחוד שלפני 5 חודשים אני בטוח שהלינק שמכניס לפורום 360 היה עוף מוזר בשביל רובכם (בלהתחשב שהפורום היה מקבל בערך 10 הודעות ביום ואולי 3 ת'רדים פעילים) והיום הוא בטופ 5 פורומים באתר והאוכלוסיה בוגרת למדי.
    בקיצור, אני שמח שזה מתקדם ככה.
    תודה, גם אנחנו אוהבים אתכם.
    אבל הדבר שמציק הוא שאתם צודקים, הרמה בפורום PS3 היא באמת תת רמה.
    בפורום PS3 אני מרגיש כמו גננת, בפורום XBOX אני יכול לנהל דיון עם אנשים שלא יתחילו לקלל כשאני אומר משהו שהם לא אוהבים.
    אני באמת חייב לדבר עם גיא, אני לא מוכן להמשיך עם הרמה הזו.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    פשוט תאמצו את הכללים שלנו בפורום - בלי OT לא מורשה, ומספיק עם דיוני "ההוא מעלי". הבאת חדשות גיימינג בעלות עניין, ושמירה על דיונים ענייניים בנושאי גיימינג.
    אני מניח שזה קשה יותר כי יש לכם הרבה משמתשים צעירים - אבל זה רק נותן לכם את האתגר לחנך אותם לביות גיימרים בוגרים... (שקונים 360...)

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    פשוט תאמצו את הכללים שלנו בפורום - בלי OT לא מורשה, ומספיק עם דיוני "ההוא מעלי". הבאת חדשות גיימינג בעלות עניין, ושמירה על דיונים ענייניים בנושאי גיימינג.
    אני מניח שזה קשה יותר כי יש לכם הרבה משמתשים צעירים - אבל זה רק נותן לכם את האתגר לחנך אותם לביות גיימרים בוגרים... (שקונים 360...)
    לא רק מבוגרים קונים 360 :]
    אבל מניסיון אישי ישלדים בד"כ רצים לקנות את הPS3 כי יש להם PS2 והם לא יודעים מזה XBOX360 ולא באמת עושים מחקר.
    כמו 2 חברים שלי שלאחד יש והשני מתכנן, הם אפילו לא מוכנים לדבר על זה, רק PS3...

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי cha0s
    לא רק מבוגרים קונים 360 :]
    אבל מניסיון אישי ישלדים בד"כ רצים לקנות את הPS3 כי יש להם PS2 והם לא יודעים מזה XBOX360 ולא באמת עושים מחקר.
    כמו 2 חברים שלי שלאחד יש והשני מתכנן, הם אפילו לא מוכנים לדבר על זה, רק PS3...
    לא אמרתי מבוגרים אמרתי בוגרים...

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    בשם הצעירים אני חייב להגיד שגם אנחנו שומרים על רמה גבוהה... לא שמישהו אמר שלא אבל אני רוצה לשתף אתכם במה שאני חושב (בוגר מצדי!!!! )
    לא תמצאו אותנו כותבים הודעות כמו שכתבתם ב"מלחמת הדור" (למען השם כמה משועמים הייתם?!), אבל בדיונים שלא צריך להיות 20 שנה גיימר אז אנחנו משתתפים הרבה ושומרים על רמה.
    רוב האנשים הצעירים לפני שידעתי מה הגיל שלהם הייתי בטוח שהם יותר גדולים.

וכדי לא לחרוג יותר מדי מהנושא, היה לי SF3 לPS2 (אמא שלי קנתה לי באיזה נסיעה... לא החלטתי על זה) ואם אני זוכר נכון, זה היה משחק די נוראי... אבל לפחות צעקו "האדוקן"!!
    אם ככה זה נשמע...

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אף אחד לא אמר כלום על הצעירים בפורום 360, פשוט כשפורום מורכב רק מבני 13 אז הרמה לא בדיוק תרקיע לשחקים.
    יש לי רק דברים טובים להגיד על הצעירים בפורום 360.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי yoki
    בשם הצעירים אני חייב להגיד שגם אנחנו שומרים על רמה גבוהה... לא שמישהו אמר שלא אבל אני רוצה לשתף אתכם במה שאני חושב (בוגר מצדי!!!! )
    לא תמצאו אותנו כותבים הודעות כמו שכתבתם ב"מלחמת הדור" (למען השם כמה משועמים הייתם?!), אבל בדיונים שלא צריך להיות 20 שנה גיימר אז אנחנו משתתפים הרבה ושומרים על רמה.
    רוב האנשים הצעירים לפני שידעתי מה הגיל שלהם הייתי בטוח שהם יותר גדולים.

וכדי לא לחרוג יותר מדי מהנושא, היה לי SF3 לPS2 (אמא שלי קנתה לי באיזה נסיעה... לא החלטתי על זה) ואם אני זוכר נכון, זה היה משחק די נוראי... אבל לפחות צעקו "האדוקן"!!
    אם ככה זה נשמע...
    אנחנו שמחים שאתם כאן ורוצים שתשתתפו כמה שיותר. אני חושב שגם אתם בסופו של דבר נהנים מהדיונים ברמה גבוהה יותר מאשר "קילזון שולתתתתתתתתת!!!!!!!!111אחתאחת"

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    לדעתי אף משחק מכות/לחימה לא יהיה מהנה כמו משחקי FPS/גוף שלישי
    אני מעדיף את האגרופים באנצ'רטד חח

600 הודעות
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    אנחנו שמחים שאתם כאן ורוצים שתשתתפו כמה שיותר. אני חושב שגם אתם בסופו של דבר נהנים מהדיונים ברמה גבוהה יותר מאשר "קילזון שולתתתתתתתתת!!!!!!!!111אחתאחת"
    נהנים נהנים, אבל אני עדיין חושב שצריך לפתוח דיון ot רשמי (ויחיד).

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הרשמה