תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    אחרי שסיימתי את EBA הזמנתי את OTO והוא ה-ר-ב-ה ה-ר-ב-ה יותר קשה שזה מפחיד.

אני כרגע בשיר האחרון בקושי השלישי (לא המועדדות אלא הבחור עם השיער השחור)
    נורא מייאש כל העניין הזה, בתכלס בשיר הזה נראה לי שאפילו טעות אחות, ואני לא מדברת על פספוס אלא על קבלת 100 נקודות במקום 300 עושה ממש נזק רציני, השיר הזה כל כך מהיר ואסור לפספס בכלל שזה לא עניין של קצב אלא עניין של טירוף ומזל.
    וזאת אפילו לא הרמה האחרונה עם המעודדות. איזה ייאוש. אין לי כח לשבת על זה יום שלם כדי שאולי במקרה אני לא אטעה בכלל, כי את הקצב של השיר אני יודעת כבר מתוך שינה אבל בין זה לבין הצלחה בשיר כל כך מטורף אין קשר בכלל.
    עכשיו משפרקתי את רגשותי וייאושי אני מרגישה הרבה יותר טוב ואני אנסה לעבור אותו שוב.
    אבל המסקנה היחידה שיש לי זה שהיפנים מזוכיסטים.

לא שלא הגעתי למסקנה הזו קודם כשראיתי את השלבים המוחבאים של סופר מריו ברוס (שיצא באירופה בGBC לפני שנים יחד עם סופר מריו ברוס ולאיזה תקופה קצרה גם ב-VC ).

אוקצור רציתי לדעת ממי שניסה את שני המשחקים ובכלל האם גם אתם חושבים ככה.

פשוט חולי נפש.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי שלי28
    אחרי שסיימתי את EBA הזמנתי את OTQ והוא ה-ר-ב-ה ה-ר-ב-ה יותר קשה שזה מפחיד.

אני כרגע בשיר האחרון בקושי השלישי (לא המועדדות אלא הבחור עם השיער השחור)
    נורא מייאש כל העניין הזה, בתכלס בשיר הזה נראה לי שאפילו טעות אחות, ואני לא מדברת על פספוס אלא על קבלת 100 נקודות במקום 300 עושה ממש נזק רציני, השיר הזה כל כך מהיר ואסור לפספס בכלל שזה לא עניין של קצב אלא עניין של טירוף ומזל.
    וזאת אפילו לא הרמה האחרונה עם המעודדות. איזה ייאוש. אין לי כח לשבת על זה יום שלם כדי שאולי במקרה אני לא אטעה בכלל, כי את הקצב של השיר אני יודעת כבר מתוך שינה אבל בין זה לבין הצלחה בשיר כל כך מטורף אין קשר בכלל.
    עכשיו משפרקתי את רגשותי וייאושי אני מרגישה הרבה יותר טוב ואני אנסה לעבור אותו שוב.
    אבל המסקנה היחידה שיש לי זה שהיפנים מזוכיסטים.

לא שלא הגעתי למסקנה הזו קודם כשראיתי את השלבים המוחבאים של סופר מריו ברוס (שיצא באירופה בGBC לפני שנים יחד עם סופר מריו ברוס ולאיזה תקופה קצרה גם ב-VC ).

אוקצור רציתי לדעת ממי שניסה את שני המשחקים ובכלל האם גם אתם חושבים ככה.

פשוט חולי נפש.
    את מדברת על אואנדן 1 או 2?

לכי תראי סרטים ביוטוב של אנשים עושים הכל 300 בשירים הכי קשים במעודדות, טירוף מוחלט
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    גם אני שמתי לב לזה, הגרסא היפנית ממש הרבה יותר קשה
    אבל מסתבר שמתרגלים לזה, אני הגעתי למסקנה שפשוט הגרסא האמריקאית מתחילה קל מידי, והיפנים פשוט סוסים אז מביאים להם משהו שמתאים להם
    אני בטוח שאחרי שתתרגלי זה לא יחרפן אותך, לפעמים קצת אתגר לא מזיק

בכל מקרה, זה נקרא OTO, בלי Q
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני חושב שהגרסה היפנית מאוזנת הרבה יותר. המספרים והכל מחולקים שם בצורה מאוד מסודרת ונכונה, לעומת EBA שהרבה פעמים הרגשתי שאין לי מושג איפה העיקר ללחוץ.

אבל זו דעתי. אני יותר נהניתי מ-OTO. הם הרבה יותר נעימים למראה (מספרים קטנים יותר ולא בולטים בצורה מכוערת כמו EBA) וכד'.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    נכתב במקור על ידי I.T.P

לכי תראי סרטים ביוטוב של אנשים עושים הכל 300 בשירים הכי קשים במעודדות, טירוף מוחלט

אין להם ברירה. אי אפשר לעבור את זה אחרת. כשאני אעבור את זה זה גם יהיה עם הכל 300. פחות מזה אתה נפסל.

קצת הגזמתי אבל ממש ממש קצת כי בתכלס אין מקום לטעויות כשאני אעבור את זה זה יהיה מאוד מאוד קרוב למושלם. זה מה שעושה את זה קשה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אין מקום לטעויות, אבל זה אפשרי. אני סיימתי את שניהם, וב-OTO2 הגעתי למעלה ממאה מיליון נקודות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    ברור שזה אפשרי, אבל ברגע שזה הופך להיות כל כך מטורף זה קצת מאבד מהטעם של זה.

אני מנגנת על פסנתר שנים באופן מקצועי, אני יודעת מה זה קצב וללחוץ על תוים במהירות הסטרית ולא לפספס, אבל במשחק הזה כרגע אני נמצאת במקום שאני בהחלט יכולה לעבור את השלב הזה, זה ייקח אולי דקה ואולי שעה ואולי יום שלם ואני מרגישה שזה לא לגמרי תלוי בי אלא במזל שיהיה לי באותה שנייה. בקיצור אין ספק שניתן לעבור את זה אבל כרגע אני לא רואה בזה כל כך טעם.

אני אתעסק עם זה מחר.
    יש לי את PW2 להתחיל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    שלי יקירתי, זה לא מזל, באונדאן, מה שהם עושים כל-כך טוב הוא, שזה הכל את. אני יודע שאני לא לחצתי בזמן, אני לפעמים האשמתי את ה-DS שמסך המגע שלו דפוק, וכד'. בסופו של דבר, ידעתי שזה אני, כן זה מטורף, אבל לנצח בסוף, זה תגמול אדיר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    ברור שזה אני, אבל כרגע זה לא ברמה של תגמול. כרגע זה ברמה של טירוף מוגזם.

אני מקווה שמחר תהיה לי יותר סבלנות. סה"כ התחלתי את המשחק אתמול בלילה וכבר הגעתי לשיר האחרון בקושי השלישי. שזה בכלל לא רע כי בתכלס סיימתי את המשחק על נורמל ואני בסוף של היותר קשה. זה הספק יפה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    וואי, את מכורה. אני דווקא מאוד אוהב לקחת משחקים באיזי נורא. ליהנות מהם. אבל אם את עדיין בחופשת לידה, אני מבין לגמרי

אני מת על חלק מהשירים שם, את כולם אני אוהב, אבל חלק ממש נהדרים. הבונוס האחרון מצוין, באנג באנג (עם הסופרת), זה עם הספר, השיר הראשון, והשיר בחלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    את הדרגה הקלה ביותר לא עשיתי בכלל ככה שזה לא לקח כל כך הרבה זמן, חוץ מבשלושה שירים האחרונים (השוטרים, האיש שנלחם ביצור הכחול הענק והחלל) את כל השאר עברתי בפעם הראשונה או מקסימום השנייה, כי זה שירים שאני לר מכירה אז היה לי קשה להבין את הקצב שלהם בלי ששמעתי אותם קודם.

חופשת לידה זה מונח מטעה, זה בכלל לא קרוב ללהיות חופשה. זה יותר כמו עבודה במשרה מלאה שדי מתישה נפשית בעיקר ושעובדים בה מהבית....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מי שרוצה את OTO2, הוא עכשיו רק השבוע ב-30 דולר בפליי אז'יה:
    http://www.play-asia.com/paOS-13-71-...n-70-1v6e.html
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    שלי, קנית כבר את זאק-אנד-וויקי?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    טוב היום סוף סוף התפניתי רגשית ונפשית להמשיך לשחק במשחק אחרי שמאז כתיבת הדיון הזה עזבתי אותו לנפשו ואני חייבת לציין שזה היה הרבה פחות גרוע ממה שחשבתי...

מסתבר שרק החלק הראשון בשיר האחרון היה מסובך מאוד (לפחות בעיני) ושאר השיר כבר זרם מעצמו, אחרי שהתרגלתי לחלק הראשון הייתי צריכה רק עוד פעמיים כדי לגמור את השלב..

כל הסיפור לקח שעה פלוס מינוס וזה באמת היה פחות נורא מכל מחשבה שעברה בי בשבוע שעבר.
    כמובן שקיבלתי ציון S כי כנראה שעל פחות מזה אין בכלל מצב לעבור את השיר.

יופי טופי לי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    OTO הראשון היה כנראה המשחק הכי מרגיז אי פעם, להיפסל בשלב האחרון ואז לראות את כל הסרטון המחורבן מההתחלה היה מדכא.
    אבל עברתי.
    באוונדאן 2 כבר השגתי הכל S, כי אפשר להעביר סרטונים.

בEBA2 אני רוצה שירים מכל המשחקים ביחד!#%@#%
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    אוונדאן 1 זה המשחק הכי טוב מבין כל המשחקים האלה.
    בהתחלה הקצב ממש מטורף, אחרי שאתה כבר מכיר את השיר ואתה יודע מה הקצב שלו, אתה מסיים הכל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    בדיוק.... OTO2 צריך להגיע לי בדואר ממש בימים אלו, וכן הסרטונים האלה ממש מעצבנים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    שלי, קנית כבר את זאק-אנד-וויקי?
    תודה על התייחסות, שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    הוא יוצא רק ב-18 לינואר, ככה לפחות כתוב באתר הרשמי של נינטנדו, אבל לפי הזמינות בחנויות למיניהן נראה לי שגם זה לא ממש בטוח, כמעט ואין preorders ובד"כ איביי מפוצצת בהזמנות מראש של משחקים.

בקיצור נחכה ונראה....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    נכתב במקור על ידי שלי28
    הוא יוצא רק ב-18 לינואר, ככה לפחות כתוב באתר הרשמי של נינטנדו, אבל לפי הזמינות בחנויות למיניהן נראה לי שגם זה לא ממש בטוח, כמעט ואין preorders ובד"כ איביי מפוצצת בהזמנות מראש של משחקים.

בקיצור נחכה ונראה....
    לפי אמאזון זה יוצא ב31 לינואר. קיבלת כבר את וואנדן 2?
    שתף ב-Google+

הרשמה