תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    19.09.2007
    שלום לכולום.
    יש לי כמה שאלות די מפגרות אבל בסדר זה מה יש..
    קודם כל..יש לי רק 3 משחקים לps3..מוטורסטורם שאני לא משחק בו רסיסטנס שאני לא משחק בו וpes שאני בהחלט משחק בוא אבל ברגעים שאני לא משחק בוא(כי אם כל הכבוד אני לא אשחק בו כל היום)אז אני פשוט יושב לי בחדר עם פאקינגג ps3 מכובה שלא עושה כלום(!!) ..אז השאלה שלי מה עוד אפשר לעשות עם הps3 חות מלשחק..(וחוץ מלשמוע מוזיקה כי זה יש במחשב)..
    השאלה השניה היא אם אפשר לצרוב את המשחקים על הארד דיסק של ה60 ג'יגה..זאת אומרת שבמקום שאני אכניס כל פעם את הדיסק של המשחק שאני רוצה לשחק(שזה pes במרבית הפעמים)אז שהוא פשוט יהיה לי כבר על הסוני..ואני ראיתי שיש אפשרות כזאת..וגם אחרי הכל לא סתם יש בו 60 ג'יגה..אז אני יודע שהשאלות שלי די מפגרות אבל אחרי הכל אתם פה בשביל לעזור גם לשאלות האלו..

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    אי שם בכוכב הבית הנידח שלכם.
    לא, אי אפשר לצרוב את המשחק על PS. אתה לא חייב להוציא את הדיסק כל הזמן, אתה יודע.
    בPS אפשר גם לראות סרטי בלו ריי, ולשחק ברשת. אני ממליץ על רזיסטנס, משחק מעולה. אם ממש משעמם לך, קנה משחק חדש שאתה אוהב.

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    שמע...מצבך קשה..
    יש אנשים שאומרים שאפשר להשתמש בPS כגריל (אני אישית לא ניסיתי), אני חושב שלמישהו יש פה AVATAR שמעיד על כך.
    בתאבון

הצטרף בתאריך
    19.09.2007
    נכתב במקור על ידי demas
    שמע...מצבך קשה..
    יש אנשים שאומרים שאפשר להשתמש בPS כגריל (אני אישית לא ניסיתי), אני חושב שלמישהו יש פה AVATAR שמעיד על כך.
    בתאבון

לא ידעתי ששלום אסייג אצלנו בפורום..פיי כמה שאתה מצחיק
    בקיצר לך תחפש חתולה

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    יש מספיק משחקים לפס3 שאני בטוח שלא ישעממו אותך... רק תגיד איזה ז'אנר אתה אוהב...

הצטרף בתאריך
    19.09.2007
    לא אני לא מחפש משחקים לPs3 אל תבינו אותי לא נכון..אני יודע שיש מליון משחקים שלא ישעממו אותי חח אבל השאלה שלי הייתה מה עוד אפשר לעשות עם הps3 שלא יעמוד סתם כבוי..כי לא לכל אחד יש מספיק כסף לקנות משחקים..

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    אי שם בכוכב הבית הנידח שלכם.
    לראות סרטים, לשחק, להוריד דמואים (מומלץ!), לשמוע מוזיקה.
    בעיקרון זה הכל.

הצטרף בתאריך
    19.09.2007
    חח אם היה לי אינטרנט והייתי יכול להוריד דמואים אז אני מניח שלא הייתי פותח את האשכול הזה..אבל אין לי אינטרנט ואני לא יכול מן הסתם להוריד דמואים..אבל טוב תודה לעוזרים..

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    גם אם לא היה לך אינטרנט אתה לא היית פותח את הת'רד או שלא?...

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    גם אם לא היה לך אינטרנט אתה לא היית פותח את הת'רד או שלא?...
    מה זה משנה?<_<

בקיצר, בגלל שאין לך אונליין, איך אני יגיד לך, די נדפקת...
    אבל אתה צריך לחיות על המשחקים בלי האונליין, אלה שיש להם הרבה שעות משחק, AC אנצ'רטד, תחסוך וקנה...
    חוץ מזה אתה יכול לראות רק סרטים ותמונות...די מבאס...

הרשמה