תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    16.11.2007
    עיר
    רעננה
    שלום. חדש אנוכי, כפי שתוכלו אולי לראות מהתבוננות בתגית הקטנה והאלגנטית לייד הודעה זו. ובכן, תוך כדי שימוש אינטנסיבי בשכלי הישר, הגעתי למסקנה שמעטות הן הדרכים לבצע כניסה מרשימה לפורום מלבד פתיחת דיון מכובד. ואכן, הנני כאן.

כבר זמן רב שאני מעוניין במציאת מסלול קריירה מוזר ומעט חסר טעם- פיתוח ויצירה של משחקי מחשב. ציוניי מעולים, פוטנציאל לא חסר, והאוניברסטה הפתוחה, על מסלול המשחקולוגיה שלה, ממש מעבר לפינה. עם זאת, עדיין נותרה בעיה אחת- המקוריות. נכון, אני לא חי כל כך הרבה זמן, אבל בתור גיימר מטבעי וחיית פורומים, אני זוכה לשמוע אנשים רבים וטובים מתאבלים ומעלים זכרונות מ"הימים הטובים", אי שם כשהפיקסלים היו בגודל של מכונת כביסה וכל משחק הציג משהו חדש ופרוע לז'אנר. אבל אז, הם אומרים, הזקנים, הגיעו חברות מרושעות ותאבות בצע ושחקנים עצלנים, והעידן הזהוב הזה, על כל פלאיו- נפל תהומה. משחקים חדשים היו מושרצים בזה אחר זה, כולם וריאציות שונות של משחקי מלחמ"ע השניה ומלחמת וויאטנם, וכל אשר מבדיל ביניהם הוא פוליגון פה וחיבור לרשת שם. שנים רבות עמד הסדר החדש והמנוון איתן, מזהם את העולם בחיקויי GTA וזחלנים לרוב. ואז... קרה משהו. מי יודע? אבל מה שבטוח- הוא שפלאי העידן הראשון החלו עולים בשנית- מפתחים צעירים ונועזים שוברים את מוסכמות הז'אנר פעם ועוד פעם מחדש, לעתים מוסיפים פיצ'ר מגניב, לעתים יוצרים מערכת. מה שהיה- כבר לא יהיה.

בדיון הזה, אני מזמין אתכם להצטרף אליי למשימה דומה. כל אחד מכם, המגיבים בדיון, יציע רעיון למשחק. בעוד שלמיטב ידיעתי דיוני "צייר לי משחק" מעין זה ממלאים פורומים למשחקי מחשב כמו עכברושים במרתף של מקדונלדס, לכל משחק שיש כאן- יהיה רעיון. לכל משחק- יהיה שטיק. בין אם זה רעיון תוך משחקי(השחקנים משתמשים באלכימיה על מנת לשנות את הסביבה, ולפגוע ביריב באופן עקיף), או בעלילה עמוקה\ביזארית(השחקנים חוקרים תעלומת רצח במושבת מחקר על מאדים בה שוכן טלפט משוגע. אתה לעולם לא יכול לדעת איפה נגמרת המציאות... וסיוט מתחיל), או ברעיון חיצוני(שני שחקנים שולטים במטוס קרב מצ'וכלל, כשאחד מנווט ואחד מנהל מערכות שונות), משהו כאן יהיה חדש ונועז.
    מי יודע? אולי אלו יהיו משחקי העתיד...

טופס סטנדרטי להגשת המשחק(טסל"ה-בזזזזז)- אתם לא חייבים לעקוב אחריו... אבל זה בטח יקל.
    שם: איך יקרא המשחק החדש?
    ג'אנר: הבא ננסה לשמור על רעיון הפעולה. כמובן, מגוון תתי ג'אנרים קיימים: FPS, טקטיקל, מולטי-פלייר, סימולטור, אקשן- אדוונצ'ר...
    תפאורה: איפה מתרחש המשחק? באיזה זמן? מובן שיש לדברים מעין אלה השפעה רבה.
    עלילה: מה שרק עולה לכם בראש! ממשפט אחד לסאגה ספרותית. שום דבר לא חובה כמובן. אם המשחק הוא אך ורק מולטי פלייר, לדוגמא- אין צורך מיוחד בעלילה.
    משחקיות: אז מה בעצם אנחנו עושים כאן?
    שטיק: הארכה של המשחקיות. מהו אותו מרכיב מגניב ומעניין שיעשה את המשחק שונה מהשאר? האם השחקנים עפים בתוך תחנת חלל חסרת כוח משיכה? האם הם לוחמים שבטיים שמשנים צורה לחיות פרא ורותמים את עוצמת הרוחות לעזרתם באמצע הקרב? אולי הם נקרומנסרים שנאבקים אחד בשני דרך משרתים מתים חיים? השמיים(וקצת מעבר) הם הגבול.
    שונות: כל פיסת מידע מעניינת שאולי תרצו להוסיף. באיזו קונסולה אנחנו משתמשים, לדוגמא? אילו פרסים ניתן לחשוף לאחר שסיימת פעם אחת את המשחק? שום דבר לא חובה כמובן.

טוב... עכשיו כשהכול ברור, אני רואה מעט טעם להמשיך לדבר. הבא נתחיל להמציא!

נ.ב. אם הרבה יוצרים יבואו נוכל להפוך את כל העסק לתחרות, כשהמנצח מקבל... רגשות גאווה?... לא משנה.
    …Into this wilde Abyss,"
    The Womb of nature and perhaps her Grave,
    Of neither Sea, nor Shore, nor Air, nor Fire,
    But all these in thir pregnant causes mix't
    Confus'dly, and which thus must ever fight,
    Unless th' Almighty Maker them ordain
    His dark materials to create more Worlds,
    Into this wilde Abyss the warie fiend
    Stood on the brink of Hell and look'd a while,
    Pondering his Voyage..."
    -Paradise lost, Jhon Milton

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    רעיון מעולה, דיון מעולה ומעורר השראה.
    למען הטעם הטוב אומרים ז'אנר.

ובכול זאת אני לא חושב שיש כאן עוד אנשים שיוצרים משחקים, אני אישית במסגרת מגמת טכ"ם לומד קורס מטעם האוניברסיטה על יצירת משחקים ובסופו של הקורס נגיש משחק תלת מימד.
    אבל נכון לעכשיו אין לי את הידע לבנות משחק.

במידה ונרצה לעשות מזה מעין "פרויקט קהילתי" שכמובן הכול יעמוד תחתיך (אלא אם כן יש כאן עוד בן אדם שיודע לתכנת) נצטרך להתחיל מהבסיס - המנוע עליו יבוסס המשחק או התוכנה בה תשתמש.
    יכול להיות רעיון מאוד מגניב.

מכיוון שאנו כאן בפורום פעולה חשבתי שאולי קודם כל, כל אחד יתן רשימה קטנה של הדברים שהוא אוהב במשחק פעולה ואחר כך נמשיך ונסדר את הרעיונות לפי בעל ביצוע ולא בעל ביצוע.

אני לדוגמא אוהב שהדם כאילו מתפזר לכול הכיוונים והדם מתפזר על המסך =]]
    חובה כוונת.
    אמרנו שטיק:
    אני חושב שדבר מאוד מיוחד יהיה אם לשחקן יהיו כוחות שהוא יוכל לשלוט בכוח המשיכה ונגיד ונצלחץ על המקש G
    פתאום נוריד את כוח המשיכה (רק של השחקן) ונוכל לקפוץ גבוה או לחילופין לרחף.
    תפאורה: סביבה קצת דמיונית עם חייזרים שמנסים לפלוש, המקום לא חייב להיות כדור הארץ, נראה לי מגניב שזה יהיה שבתאי עם כל הקשתות והגזים המגניבים ^_^
    המשחקיות: משהו אולי סטייל האלף לייף שחייזרים משתלטים על המשחק עם קטעי וידאו באמצע (לא יותר מדי) וכמובן לשמור כמה סודות ומעין דמויות מסתוריות.

אני לא רוצה להוסיף יותר מדי כדי שיהיה יותר גיוון ולא נצמד לרעיון אחד.

הצטרף בתאריך
    16.11.2007
    עיר
    רעננה
    תודה על התגובה, בנאדם! אז כן, כפי שכבר אמרתי, אני מאוד רוצה לעסוק בתחום כמבוגר, אף על פי שכן בן 15 באמת יש מעט שאוכל לעשות מלבד להעלות רעיונות. (; אם אתה חושב שאמת יש לנו סיכוי, אני מאוד אשמח להאמין לך, משום לא יהיה דבר שישמח אותי יותר מאשר משחק שיתפרסם עם השם שלי בקרדיטים שלו.
    אני חושב שזה אכן יהיה רעיון מעניין להפוך את הנושא לפרויקט קהילה, אף על פי שאולי הנושא יראה זר לכמה אנשים. בכל מקרה, צריך לחכות לחוות דעתים של נוספים על מנת לדעת בבטחה.
    בקשר לחלקה השני של ההודעה... בוא נראה:
    אני אוהב משחקים שנותנים לשחקן הרבה אפשרויות. לפעולה... לעיצוב הדמות... לעלילה. DEUS EX סטייל.

בקשר לרעיון לשטיק לדוגמא, המממם:
    השחקנים משחקים נחתי חלל בגלקסיה שסועת מלחמות. כמו כל קבוצת נחתים שמכבדת את עצמה, גם על היחידה המאומנת המדוברת להכנס אל שדה הקרב במהירות האפשרית ובאמצע האקשן. במילים אחרות: ירידה מהחלל במהירות עצומה בתוך תא פלישה מתוחכם. הרעיון פשוט: בזמן שבמשחקים אנשים יהיה על השחקן לחכות שדמותו "תתממש" באמצע האוויר(לאחר שנהרג או בתחילת המשחק), שחקנים במשחק הזה יזכו לתפוס פיקוד על תא הפלישה בעת שהוא צונח אל תוך האטמוסיפרה ממשחתת חלל מתקדמת. בעת הפגיעה בקרקע, הלוחם יוצא והמשחק האמיתי מתחיל. מלבד היתרון הברור למשחקיות שימנע משחקנים שכרגע נקטלו אפילו שנייה של שעמום, למערכת יתרונות טקטיים רבים מספור. שחקן יכול, לדוגמא, לבחור את מיקומה ההתחלתי של דמותו(היכן הוא נוחת) וליצור תכנית וטקטיקה מתקדמת. הוא יכול לנצל את ההזדמנות ולחסל כמה מחברי הקבוצה היריבה(זה לא בריא, כשנוחתים עליך 40 טון מתכת במהירות בריחה), או שהוא יכול לנסות לנצל את נקודת המבט הגבוהה על מנת לצפות בפעלו של היריב.
    רעיון מעניין לדעתי, אם יפתחו אותו.

קדימה! הבא נשמע עוד אנשים!
    …Into this wilde Abyss,"
    Pondering his Voyage..."

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    טוב, מה שאני הייתי רוצה לראות זה משחק על מלחמה כלשהי של ישראל לשם שינוי, ולא חסר לנו מלחמות. שיהיה בעברית כמובן. ומה שאני רוצה במשחק מהסגנון הזה הוא עלילה עמוקה, אתם תחשבו שלא צריך עלילה כי זה היסטוריה, אבל אני מתכוון לעלילה לא כללית אלה יותר יחידתית, שבה אתה ממש מתחבר לדמויות שאתה משחק איתן. לא דמויות שאם הם נהרגות אתה אפילו תהנה לירות בגופה שלהם, דמויות שאם הם נהרגות או משהו אתה תרגיש כאילו זה ממש נגע בך, כמו סרט, מה שBrothers in arms מצליח לעשות בהצלחה מסחררת.
    במשחק הזה השטיק יכול להיות שליטה חזקה יותר בפרטים הקטנים. כמו סוגים שונים של תנוחות, יותר מגוון מעמידה, התכופפות ושכיבה. שליטה על מהירות ריצה, מסך יותר רועש, כל מיני דברים קטנים כאלה. אני לא יודע אם אפשר לקרוא לזה שטיק :S...
    כמובן שזה יהיה FPS, ומה שנעשה במשחק הוא נירה בערבים אם זה לא ברור. נקבל שליטה על קבוצת ירי אולי, אולי אפילו נקבל שליטה על סיירת מטכ"ל באיזה משימה.
    והערה קטנה, אפילו חיזבאללה הוציא משחק מלחמה על לבנון (DUH), אז יהיה נחמד לכסח להם את הצורה גם בתעשיית המשחקים.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    לפי מה שהבנתי מדבריך אתה אמור להיות מבוגר ומעורב בתחום, בבקשה תספר לנו על הנסיון שלך במחשבים.
    ונעבור חזרה לנושא:

אתם יודעים מה, ספארוו ממש העלה לי רעיון מעולה.
    כמו שהוא אמר לישראל לא חסרות מלחמות ויש המון על מה לספר.
    אני מאמין בה' ובתנ"ך ומשתדל לקיים מצוות, עכשיו אני חושב שאפשר לקחת לדוגמא את מלחמת יריחו, למי שלא זוכר כאשר הסתובבו כמה פעמים סביב חומות יריחו עם תופים ומנגינה והחומות קרסו.
    בקיצור בואו ונקח מעין גיבור שהיה בכול המלחמות הללו.
    לדוגמא כל פעם לקחת גיבור אחר, אם מדובר רק על כיבוש הארץ אני חושב שמוטב לקחת את יהושע כי כמו שאומרים הוא כבש את הארץ.
    ושוב זהו רק רעיון אחד אבל אני חושב לדוגמא שמשחק כזה באמת יהיה מעולה.

יאללה תמשיכו להעלות רעיונות.

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אחלה, אחלה של דיון. ישר כוח.
    ובנוגע למשחק, אני לא בדיוק יצירתי, אבל שיהיה

שם: Cosa Nostra ("העניין שלנו" - השם 'האמיתי' של מאפיה)
    ז'אנר: FPS, עם מעבר לTPS בעת תפיסת מחסה (ע"ע RSV).
    עלילה: מממ, בעיקרון זה מדבר על אירגון מאפיה מסוים באיטליה. (וכן, אני מודה, לקחתי השראה מMafia). לילה אחד, מתרחש שוד בנק ממש לפני הסגירה: שני מאפיונרים נכנסים לבנק, ולוקחים כבן ערובה את אדם - איש תמים למדי. לאחר שהם לא מקבלים את מבוקשם, אדם מתבקש לירות במנהל הבנק. בלית ברירה הוא יורה בו - בדיוק ברגע שבו המשטרה נכנסת. לאחר מאבק קצר עם השוטרים , שמתסיים בשתי גופות של שוטרים על הרצפה - המאפיונרים נמלטים מהמקום עם אדם בידיהם. הם מחליטים להביא אותו אל דון, ראש המאפיה (היי, מישהו אמר סליארי?). לאחר שיחה קצרה, ואיום על חייו, אדם מצטרף למאפיה. בשנת 1956, הוא יוצא אל המשימה הראשונה שלו - להרוג כמה אנשים שהיו מסוכסכים עם דון באותה התקופה. הוא הורס את מכוניתם, אבל נקלע לקרב יריות ולא מצליח להרוג אותם. מסתבר שבראשם עומד טום ביירד, מנהיג המאפיה היריבה. לאחר מספר משימות שכוללות פריצות לבתים, לבנקים וכו', העניינים עם טום מתחילים להסתבך: הוא שולח את אחד מאנשיו להתנקש בשוטר, שבו היה אמור להתנקש ג'ון, אחד מחבריו של אדם שעבד עבור דון. הוא הורג את ג'ון, ובאותו לילה מחליט דון שעליו להיכנס למלחמה עם ארגון המאפיה של ביירד - בצורה יותר אלימה. אדם ושני מאפיונרים נוספים יוצאים להתנקש בשלושה מאנשיו של ביירד, ומצליחים לפגוע בשלושתם. שניים מהם מתים מיידית, ואחד מהם לאחר שעות ספורות. אדם נוסע במכוניתו לביתו, פותח את דלת הבית ורואה את דון שוכב על הרצפה, מדמם קשה. הוא מת לאחר מספר דקות. אדם מחליט לשים לזה סוף: בפעולה ארוכה ומסובכת הוא צולף בביירד, וזה מת. הוא מספר להם שהרג את טום, ושהוא שם לזה סוף. הוא מתכוון להסגיר את עצמו - כי נמאס לו כבר. שחוזר לביתו, מוצא את בת זוגתו מתה על הרצפה, עם גרפיטי על הקיר: 'אתה הבא בתור'. הוא מבין שההודעה לא באה מאנשיו של ביירד, אלא מאנשי המאפיה שלו, של דון. הוא מנסה ומצליח לברוח תחת זהות חדשה, ולאחר 25 שנים, בזמן שהלך במדרכה, מכונית עברה, נורו שלוש יריות והוא צנח אל הקרקע. הוא הצליח לשמוע רק 'וזה על המכונית...'.
    אין פה שטיק מיוחד, מלבד הקטע של המחסה. העיקרון הוא בגיוון המשימות (התגנבות, פריצה, בריחה, מרדפים...).
    אין פה מצב מולטיפלייר, לא נחוץ.

הצטרף בתאריך
    16.11.2007
    עיר
    רעננה
    לפי מה שהבנתי מדבריך אתה אמור להיות מבוגר ומעורב בתחום, בבקשה תספר לנו על הנסיון שלך במחשבים.
    אוי לי! זו סיטואציה ביזארית ומביכה ללא ספק. פתאום אני מבין, שאכן, כפי שאמרת, לא כתבתי בשום מקום מהן יכולותי. לא כתבתי גם מהן מגבלותיי אבל... אוי אלוהים.
    אני בן חמש עשרה, לומד בכתה ט', ועם חלומות גדולים. זה הכול. אלה אם כן אתה מתייחס לשנה וחצי של לימודי HTML...
    אני מצטער אם הבנת משהו אחר, ואני אשתדל לקחת את זה כמחמאה שתיארת אותי כאדם מבוגר.
    סורי...

וכעת לענייננו:
    רעיונות משחק!

עריכה:הרעיון שלך BIA, אכן מרתק, אבל, ואל תקח את זה ללב, הוא פשוט לא מתאין למטרת הדיון: רעיונות מקוריים. מצטער, אבל נצטרך לחשוב על זה קצת יותר לעומק לפני שנבחר להתעמק במשחק פשע "נוסף". מצטער...
    …Into this wilde Abyss,"
    Pondering his Voyage..."

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    יש לי רעיון למשחק שרץ לי בראש כבר זמן מה:

זה יותר בכיוון של מלחמה עתידנית אבל לא בסגנון שXenoheart תיאר פה,אני מדבר על בסביבות 2045,משו כמו מלחמת עולם שלישית אם תרצו. עימות בין מדינות ומחתרות:
    ארה"ב vs צפון קוריאה(לא זה לא משחק מכות!עדיין...)
    ישראל vs סוריה.
    בריטניה vs המחתרת הבאסקית(למה בריטים? כי הם הכי מגניבים והצרפתים סתם מעפנים ולא רוצים להתקלח לאחר חיסולים)
    ורוסים נגד כוח בלתי ידוע כנראה(הייתי רוצה לקשר את זה לצ'רנוביל באיזו שהיא צורה)
    מן הסתם יהיה מדובר בFPS.

לכל קמפיינים תיהיה עלילה שונה וסיבה למה פרצה בין המדינות מלחמה:
    ארה"ב פרצה במלחמה נגד קוראיה כתגובה על פיגוע שביצעה בשדה תעופה JFK(מזכיר לכם משו מהעבר של ישראל אולי?)
    סוריה פרצה במלחמה כנגד ישראל בגלל חיסול וטיהור בתי הכלא משבויים פלסטינים(סוריה לא שותקת כשהיא רואה 1000 ערבים מתים בתוך התאים שלהם ולישראל כבר נמאס אחרי 100 שנה שהיא מוקפת בערבושים עויינים בכל פינה)
    ובריטניה? טוב בוא נגיד שהמחתרת הבאסקית ממש עשתה את זה הפעם.
    הייתי רוצה שזה יהיה בסגנון הננו סוט בקרייסיס רק בלי הננ סוט-מה הכוונה? אתה משחק כחייל בכיר בצבא ומאומן היטב(אחושילנג היטב), יש לך אפשרות לשבור קירות,לזרוק אויבים על אויבים או על רכבים וההפך,ברגע שתגמר התחמושת אז אפילו ללכת מכות(כשאני אומר מכות אני מתכוון מורטל קומבט) לפני כל משימה יהיה אפשר לבחור את הצוות שלך(משו בסגנון גוסט ריקון):מכונת ירייה,נגד רכבים,צלף,חובש וכל המקצועות שכולנו כבר מכירים.שיתוף הפעולה עם חברי הצוות שלך יהווה חלק משמעותי במשחק,יהיה הבט אסטרטגי גם מעבר לכל הפיצוצים והתנגולות המעופפות. המשחק יתרחש בסביבות עירוניות-ניו-יורק, ת"א, לונדון,מוסקבה והפיצוציה של אריה. יהיו סביבות פתוחות אבל זה לא יהיה בסנגון של באטלפילד שבו אתה תופס נקודות אסטרטיות משו כדי להתקדם ולדחוף את האויב, זה יהיה יותר בסגנון של אובג'קטיב כמו COD וBIA.
    הכל יהיה ניתן להריסה, ביניינים נופלים,מכוניות,טנקים ועוד אובייקטים שונים הניתנים להריסה. יהיה אפשר לתפוס מחסה באיזו חנות נעלים ולעשות ממנה בונקר קטן או לחדור לגורד שחקים ולהקים נקודת צליפה ונקודת צפייה יותר רחבה על שדה הקרב. אגב, בקמפיין הרוסי ינטה יותר לצב הפנטזיה-אימה, אם תרצו hardcore S.T.A.L.K.E.R, עם עלילה שמדברת על אותן שנים לאחר הפיצוץ בצ'רנוביל ומה שקרה ומה שעוד יקרה בעתיד,כמה שלבים להבין את מה שקורה בעצם ואז ממשיכים עם מערכת קרב שונה לגמרי משאר הקמפיינים,יותר מוטנטים,דברים חריגים מאשר אוייבים אנושיים. יש עוד ועוד המון דברים אבל קשה לי לבטא בכתיבה ועוד בלי לשכוח שום דבר

סלחו לי אם הרעיון שלי נשמע לכם מטומטם,אבל היי!תמיד אפשר לשחק בוולף טים!><

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי Xenoheart
    אוי לי! זו סיטואציה ביזארית ומביכה ללא ספק. פתאום אני מבין, שאכן, כפי שאמרת, לא כתבתי בשום מקום מהן יכולותי. לא כתבתי גם מהן מגבלותיי אבל... אוי אלוהים.
    אני בן חמש עשרה, לומד בכתה ט', ועם חלומות גדולים. זה הכול. אלה אם כן אתה מתייחס לשנה וחצי של לימודי HTML...
    אני מצטער אם הבנת משהו אחר, ואני אשתדל לקחת את זה כמחמאה שתיארת אותי כאדם מבוגר.
    סורי...

וכעת לענייננו:
    רעיונות משחק!

עריכה:הרעיון שלך BIA, אכן מרתק, אבל, ואל תקח את זה ללב, הוא פשוט לא מתאין למטרת הדיון: רעיונות מקוריים. מצטער, אבל נצטרך לחשוב על זה קצת יותר לעומק לפני שנבחר להתעמק במשחק פשע "נוסף". מצטער...
    התחלת לדבר על האוניברסיטה הפתוחה, מה אני אמור להבין מזה?
    איך אתה בדיוק רוצה לגרום לפרויקט הזה להפוך מציאותי?
    אני לא רוצה לבאס אבל אישית כרגע זה נשמע לי דמיוני וחסר כל בסיס.
    בוא ותסביר את עצמך שוב, כלומר מה המטרה כאן של הדיון הזה?

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי DeoxYs
    התחלת לדבר על האוניברסיטה הפתוחה, מה אני אמור להבין מזה?
    איך אתה בדיוק רוצה לגרום לפרויקט הזה להפוך מציאותי?
    אני לא רוצה לבאס אבל אישית כרגע זה נשמע לי דמיוני וחסר כל בסיס.
    בוא ותסביר את עצמך שוב, כלומר מה המטרה כאן של הדיון הזה?
    אין שום בעיה בדיון שבו אנשים מתכננים משחקים משלהם. מי אמר שהרעיונות הופכים למשחקים או למשהו יותר מזה?

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    נכתב במקור על ידי DeoxYs
    אתם יודעים מה, ספארוו ממש העלה לי רעיון מעולה.
    כמו שהוא אמר לישראל לא חסרות מלחמות ויש המון על מה לספר.
    אני מאמין בה' ובתנ"ך ומשתדל לקיים מצוות, עכשיו אני חושב שאפשר לקחת לדוגמא את מלחמת יריחו, למי שלא זוכר כאשר הסתובבו כמה פעמים סביב חומות יריחו עם תופים ומנגינה והחומות קרסו.
    בקיצור בואו ונקח מעין גיבור שהיה בכול המלחמות הללו.
    לדוגמא כל פעם לקחת גיבור אחר, אם מדובר רק על כיבוש הארץ אני חושב שמוטב לקחת את יהושע כי כמו שאומרים הוא כבש את הארץ.
    ושוב זהו רק רעיון אחד אבל אני חושב לדוגמא שמשחק כזה באמת יהיה מעולה.

יאללה תמשיכו להעלות רעיונות.
    למען האמת אחי, התכוונתי למשהו קצת יותר מודרני, כמו מלחמת לבנון השנייה
    שכחתי להרחיב קצת על העלילה... אתה חלק מכיתה של 10 אנשים שנכנסת ללבנון נניח. בכל יום שחולף אתה חווה עוד ועוד אבידות עד שהכיתה שנכנסת איתה ללבנון אינה אותה כיתה כבר, גם מבחינת האנשים שבה וגם מבחינת האישיות של האנשים שאיתך. במהלך הסיפור אתה תראה, או תחליט לעשות מעשי גבורה כמו לרוץ לתוך שדה האש בשביל לחלץ חבר שנפצע. עד שיום אחד אתה תכותר, ותבין שזהו, ותלחם עד הסוף המר, וכמה שהוא מר. אף אחד לא יישאר בחיים עד שיחידת החילוץ תגיעה, חוץ ממך, שתהיה פצוע קשות. ואז יבואו הקרדיטים

עוד משהו, יהיה מעניין לראות משחק FPS שמשלב אלמנטים של RPG רק מבחינת זה שאתה יכול לקבוע באיזה דרך ללכת(לא אני לא מתכוון לקסמים ושרביטים וסוס חד קרן, או על attributes וskills, לא שאם אתה הורג שלושה מחבלים אז אתה מקבל +1 בmarksmanship, שום דבר מהקקה הזה). כמו למשל, לפני הכניסה ללבנון, אתה יכול לבחור באיזה חולייה להיות על ידי מציאת החייל הנכון בין הצבא הגדול שנערך ליציאה. וגם כשאתה נניח שומר באיזה עמדה. אז תוך כדי שאתה מפטרל את יכול לקפוץ עמדה סמוכה ולדבר עם חייל רק בשביל להעביר את הזמן, עד שמשהו יקרה. ועוד דוגמא, נניח אתה כבר בקרב, ומישהו פצוע באזור חשוף, והחובש לא יכול לצאת אליו, אז אתה יכול או ללכת לסחוב את הפצוע לבד, או שאתה יכול לדבר אל החובש ולדרבן אותו לדפוק ספרינט ולהחזיר את הפצוע. כל מיני דברים כאלה יכולים ממש להפוך את המשחק לסרט של ממש, שאתה שולט בעלילה שלו.

הצטרף בתאריך
    16.11.2007
    עיר
    רעננה
    אתה צודק. בוא ניתן לזה הבהרה קצת יותר עמוקה:
    נתחיל מהצהרה- אני אדם מוזר. מאז הייתי בן 6 או 7, היה לי חלום: להצליח בתחום משחקי המחשב. למה? איני יודע. אבל מה שאני כן יודע, הוא שהחלום הזה פחות או יותר עיצב את חיי מאז. מסלולי הלימוד שבחרתי, התחביבים שפיתחתי, המיומנויות שחידדתי, כל מה שעשיתי ב-9 השנים האחרונות נועד להגשים את החלום הזה. ואני לא הולך לתת לדבר להזיז אותי ממנו.
    הדיבור על האוניברסיטה מעבר לפינה אגב, היה אי הבנה מצערת של מטאפורות. אני גר ברעננה, ממש כמה מטרים מהמקום. התכוונתי שאני אוכל ללמוד שם בקלות יתרה.
    באשר לפתיחת הדיון הזה, מטרתו המקורית היתה פשוט להציג את רעיונותיי. לבחון רעיונות אחרים. לראות מה אנשים אוהבים ומה הם לא. לפתח את הדימיון שלי. הרבה הרבה דברים מהסוג הזה, שמעולם לא עמדו, לפי כוונתי, להסתיים במשחק של ממש(בטווח הקצר לפחות.).
    כאשר אתה הגעת והתחלת לדבר על הוצאת הרעיון לפועל, הדימוי שנוצר לי בראש הוא שאתה, ואולי עוד כמה חברי קהילה שאינני מכיר(אני חדש, ככלות הכול), הם אנשים מבוגרים ומקצועיים שאכן יוכלו לעזור לי להגשים את חלומי.
    ממה שאני מבין, התפיסה שלך אותי הייתה דומה.
    אירוני באופן דוחה, אני מוכרח להגיד.
    אז אני מצטער אם מישהו פתח תקוות שנופצו, אם פרץ של התלהבות התמוסס בשנייה, או אם מישהו עמד לכתוב הודעה ואז שנה את דעתו.
    אני יודע שכנראה שהפרויקט הזה, לא הולך להפוך מציאותי.
    אבל כולי תקווה שהוא, ועוד אחרים, יצליחו בסופו של דבר להשיג את המטרה העליונה שלי: הגשמת משאלתו של ילד קטן.
    מצטער, ואם זה הופך את הדיון לספאם או משהו... עשה בי כרצונך.
    …Into this wilde Abyss,"
    Pondering his Voyage..."

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אתה צודק. בוא ניתן לזה הבהרה קצת יותר עמוקה:
    נתחיל מהצהרה- אני אדם מוזר. מאז הייתי בן 6 או 7, היה לי חלום: להצליח בתחום משחקי המחשב. למה? איני יודע. אבל מה שאני כן יודע, הוא שהחלום הזה פחות או יותר עיצב את חיי מאז. מסלולי הלימוד שבחרתי, התחביבים שפיתחתי, המיומנויות שחידדתי, כל מה שעשיתי ב-9 השנים האחרונות נועד להגשים את החלום הזה. ואני לא הולך לתת לדבר להזיז אותי ממנו.
    הדיבור על האוניברסיטה מעבר לפינה אגב, היה אי הבנה מצערת של מטאפורות. אני גר ברעננה, ממש כמה מטרים מהמקום. התכוונתי שאני אוכל ללמוד שם בקלות יתרה.
    באשר לפתיחת הדיון הזה, מטרתו המקורית היתה פשוט להציג את רעיונותיי. לבחון רעיונות אחרים. לראות מה אנשים אוהבים ומה הם לא. לפתח את הדימיון שלי. הרבה הרבה דברים מהסוג הזה, שמעולם לא עמדו, לפי כוונתי, להסתיים במשחק של ממש(בטווח הקצר לפחות.).
    כאשר אתה הגעת והתחלת לדבר על הוצאת הרעיון לפועל, הדימוי שנוצר לי בראש הוא שאתה, ואולי עוד כמה חברי קהילה שאינני מכיר(אני חדש, ככלות הכול), הם אנשים מבוגרים ומקצועיים שאכן יוכלו לעזור לי להגשים את חלומי.
    ממה שאני מבין, התפיסה שלך אותי הייתה דומה.
    אירוני באופן דוחה, אני מוכרח להגיד.
    אז אני מצטער אם מישהו פתח תקוות שנופצו, אם פרץ של התלהבות התמוסס בשנייה, או אם מישהו עמד לכתוב הודעה ואז שנה את דעתו.
    אני יודע שכנראה שהפרויקט הזה, לא הולך להפוך מציאותי.
    אבל כולי תקווה שהוא, ועוד אחרים, יצליחו בסופו של דבר להשיג את המטרה העליונה שלי: הגשמת משאלתו של ילד קטן.
    מצטער, ואם זה הופך את הדיון לספאם או משהו... עשה בי כרצונך.
    היי, שוב, אני אישית לא ציפיתי ששום דבר מכאן יהפוך למשהו יותר מרעיון. ומה רע בכזה דיון?

הצטרף בתאריך
    16.11.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי BiA
    היי, שוב, אני אישית לא ציפיתי ששום דבר מכאן יהפוך למשהו יותר מרעיון. ומה רע בכזה דיון?
    שום דבר... אני מניח. תודה על העידוד.
    וכעת לענייננו:

ש לי רעיון למשחק שרץ לי בראש כבר זמן מה:

זה יותר בכיוון של מלחמה עתידנית אבל לא בסגנון שXenoheart תיאר פה,אני מדבר על בסביבות 2045,משו כמו מלחמת עולם שלישית אם תרצו. עימות בין מדינות ומחתרות:
    ארה"ב vs צפון קוריאה(לא זה לא משחק מכות!עדיין...)
    ישראל vs סוריה.
    בריטניה vs המחתרת הבאסקית(למה בריטים? כי הם הכי מגניבים והצרפתים סתם מעפנים ולא רוצים להתקלח לאחר חיסולים)
    ורוסים נגד כוח בלתי ידוע כנראה(הייתי רוצה לקשר את זה לצ'רנוביל באיזו שהיא צורה)
    מן הסתם יהיה מדובר בFPS.

לכל קמפיינים תיהיה עלילה שונה וסיבה למה פרצה בין המדינות מלחמה:
    ארה"ב פרצה במלחמה נגד קוראיה כתגובה על פיגוע שביצעה בשדה תעופה JFK(מזכיר לכם משו מהעבר של ישראל אולי?)
    סוריה פרצה במלחמה כנגד ישראל בגלל חיסול וטיהור בתי הכלא משבויים פלסטינים(סוריה לא שותקת כשהיא רואה 1000 ערבים מתים בתוך התאים שלהם ולישראל כבר נמאס אחרי 100 שנה שהיא מוקפת בערבושים עויינים בכל פינה)
    ובריטניה? טוב בוא נגיד שהמחתרת הבאסקית ממש עשתה את זה הפעם.
    הייתי רוצה שזה יהיה בסגנון הננו סוט בקרייסיס רק בלי הננ סוט-מה הכוונה? אתה משחק כחייל בכיר בצבא ומאומן היטב(אחושילנג היטב), יש לך אפשרות לשבור קירות,לזרוק אויבים על אויבים או על רכבים וההפך,ברגע שתגמר התחמושת אז אפילו ללכת מכות(כשאני אומר מכות אני מתכוון מורטל קומבט) לפני כל משימה יהיה אפשר לבחור את הצוות שלך(משו בסגנון גוסט ריקון):מכונת ירייה,נגד רכבים,צלף,חובש וכל המקצועות שכולנו כבר מכירים.שיתוף הפעולה עם חברי הצוות שלך יהווה חלק משמעותי במשחק,יהיה הבט אסטרטגי גם מעבר לכל הפיצוצים והתנגולות המעופפות. המשחק יתרחש בסביבות עירוניות-ניו-יורק, ת"א, לונדון,מוסקבה והפיצוציה של אריה. יהיו סביבות פתוחות אבל זה לא יהיה בסנגון של באטלפילד שבו אתה תופס נקודות אסטרטיות משו כדי להתקדם ולדחוף את האויב, זה יהיה יותר בסגנון של אובג'קטיב כמו COD וBIA.
    הכל יהיה ניתן להריסה, ביניינים נופלים,מכוניות,טנקים ועוד אובייקטים שונים הניתנים להריסה. יהיה אפשר לתפוס מחסה באיזו חנות נעלים ולעשות ממנה בונקר קטן או לחדור לגורד שחקים ולהקים נקודת צליפה ונקודת צפייה יותר רחבה על שדה הקרב. אגב, בקמפיין הרוסי ינטה יותר לצב הפנטזיה-אימה, אם תרצו hardcore S.T.A.L.K.E.R, עם עלילה שמדברת על אותן שנים לאחר הפיצוץ בצ'רנוביל ומה שקרה ומה שעוד יקרה בעתיד,כמה שלבים להבין את מה שקורה בעצם ואז ממשיכים עם מערכת קרב שונה לגמרי משאר הקמפיינים,יותר מוטנטים,דברים חריגים מאשר אוייבים אנושיים. יש עוד ועוד המון דברים אבל קשה לי לבטא בכתיבה ועוד בלי לשכוח שום דבר

סלחו לי אם הרעיון שלי נשמע לכם מטומטם,אבל היי!תמיד אפשר לשחק בוולף טים!><
    הממם... מעניין. ממה שאני מבין הרעיון המרכזי הוא העלילה, המתמקדת בנושאים קרובים, וההעמקה הגדולה של יכולתו של השחקן כמפקד. נשמע כמו GRAW פוגש את RED ALERT. מעניין... בפוטנציה.
    …Into this wilde Abyss,"
    Pondering his Voyage..."

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    שום דבר... אני מניח. תודה על העידוד.
    וכעת לענייננו:

הממם... מעניין. ממה שאני מבין הרעיון המרכזי הוא העלילה, המתמקדת בנושאים קרובים, וההעמקה הגדולה של יכולתו של השחקן כמפקד. נשמע כמו GRAW פוגש את RED ALERT. מעניין... בפוטנציה.
    זה יותר RED ALERT מאשר GRAW האמת אבל זה הכיוון בעיקרון....הבעיה היא לשלב את פן האסטרטגיה ועבודת הצוות עם הפן של היכולות הפיזיות שלך,כלומר: כשאתה יכול להעיף טנק כמו תרנגולות לאוויר אז סביר להניח שעבודת הצוות תהפוך די זניחה ולא יעליה,צריך להגביל אותך איכשהו עם היכולות הפיזיות שלך כדמות. כי מי בעצם ישתמש בצוות שלו כשהוא יכול לפרוץ ביריות ולבעוט בכולם? הייתי רוצה שזה יהיה יותר כמו פיצ'ר כזה שאתה משיג ככל שאתה מתקדם יותר בשלב...משו כמו מוד rage כזה שיעשה אותך מטורף וכל מגע שלך יכול להרוס ביניין משו בסגנון ולא לעשות את זה לכל המשחק אלה חד פעמי וממצה.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    רעייונותי בדרך כלל נחשבים כ-"מבריקים" ואני מקווה שאצליח לעשות זאת גם הפעם.

אתחיל זאת כסיפור קצר..
    (וזה יכול להיות כמשחק המשך לרעיונו של יונתן (קורטז))
    הנה טריילר/טיזר למשחק שלדעתי טמונה בתוכו הצלחה!

המלחמה הגרעינית נמחקה..כך גם האנשים..שריד אחד נותר,אני.אך האם באמת אני היחידי?
    זכרונות עולים לראשי..אך זכרונות? או רק דמיוני?
    האם זה סוף העולם? האם אני היחידי שנותר? שאלות אלו הן ללא תשובות..עדיין..דבר אחד אני זוכר.נשאר משהו מהמלחמה.ומעכשיו הוא גם חברי הטוב ביותר..האקדח.אני מרגיש שאני הולך להשתמש בו הרבה..המסע שלי מתחיל,אין לי מה לאבד ואני לא הולך לפחד.
    לא יודע איפה אגמור..אבל דבר אחד אגלה..האם אני היחידי?
    לראשי עולים דברים..מטוסים,פיצוצים וגופות של אנשים אומללים..למרות זאת..
    (קולות של חריקת דלתות)..אני לא לבד..(ואז רואים כזה דלת נפתחת) והמסך הופך לשחור..

מה אתם אומרים? רעיון טוב למשחק? אם יעשו כזה טריילר עם גרפיקה טובה זה יכול להיראות מצוין..מה אתם חושבים?

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Mr.Kabab
    רעייונותי בדרך כלל נחשבים כ-"מבריקים" ואני מקווה שאצליח לעשות זאת גם הפעם.

אתחיל זאת כסיפור קצר..
    (וזה יכול להיות כמשחק המשך לרעיונו של יונתן (קורטז))
    הנה טריילר/טיזר למשחק שלדעתי טמונה בתוכו הצלחה!

המלחמה הגרעינית נמחקה..כך גם האנשים..שריד אחד נותר,אני.אך האם באמת אני היחידי?
    זכרונות עולים לראשי..אך זכרונות? או רק דמיוני?
    האם זה סוף העולם? האם אני היחידי שנותר? שאלות אלו הן ללא תשובות..עדיין..דבר אחד אני זוכר.נשאר משהו מהמלחמה.ומעכשיו הוא גם חברי הטוב ביותר..האקדח.אני מרגיש שאני הולך להשתמש בו הרבה..המסע שלי מתחיל,אין לי מה לאבד ואני לא הולך לפחד.
    לא יודע איפה אגמור..אבל דבר אחד אגלה..האם אני היחידי?
    לראשי עולים דברים..מטוסים,פיצוצים וגופות של אנשים אומללים..למרות זאת..
    (קולות של חריקת דלתות)..אני לא לבד..(ואז רואים כזה דלת נפתחת) והמסך הופך לשחור..

מה אתם אומרים? רעיון טוב למשחק? אם יעשו כזה טריילר עם גרפיקה טובה זה יכול להיראות מצוין..מה אתם חושבים?
    סרג' שתית עוד פעם?! אני אתקשר להורים שלך.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    שקט XD אל תספר!
    אל תגיד שזה רעיון רע! ניסיתי לחקות את השפה הגבוהה של היוצר של הנושא..אל תגיד שלא הצליח לי!

בכל מקרהזה מזכיר קצת את את RESIDENT EVIL ובמשחקיות נראה כבר..אני יחשוב..זה רעיון טוב חשבתי..

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Mr.Kabab
    שקט XD אל תספר!
    אל תגיד שזה רעיון רע! ניסיתי לחקות את השפה הגבוהה של היוצר של הנושא..אל תגיד שלא הצליח לי!

בכל מקרהזה מזכיר קצת את את RESIDENT EVIL ובמשחקיות נראה כבר..אני יחשוב..זה רעיון טוב חשבתי..
    זה נשמע יותר כמו פרומו לסרט מאשר למשחק.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אבל היי..ראית את הטיזר/טריילר של GEOW?
    SAME THING...

ובכל מקרה תראה איזה נהדר המשחק יצא..לדעתי יש לזה פוטנציאל ענק..

הרשמה