תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    כנס ביגור, כנס משחקי התפקידים הגדול במזרח התיכון מתחיל הכנותיו, ולכן-קריאה למנחים: שלום לך, מנחה יקר. כנס ביגור 8 שמח ומתכבד להזמין אותך להעביר בביגור את מיטב משחקיך: את המשחקים שכבר נכתבו והמשחקים שעוד מחכים להיכתב, את המשחקים שהורצו בעבר והמשחקים שמוכנים במיוחד לכנס, משחקי דרמה, משחקי הרפתקאות, משחקי מזימות ומשחקי פארודיה, משחקים מופרעים, חדשניים, אלטרנטיביים, עם מסר, פואנטה, קאץ' וגם טוויסט מפתיע, וכל המרבה (והמשובח), הרי זה משובח! ומה חדש בביגור 8? סדנאות: לטובת מי שרוצים להביא את הרעיונות המגניבים שלהם ולהפוך אותם למשחקים מגניבים ולטובת מי שרוצים לבוא ולדון בסודות העמוקים של תורת המשחקים – מעכשיו ועד ביגור 8 תתקיימנה סדנאות רבות למתחילים ולמתקדמים, בהן ישתתפו מיטב המנחים. לפי דרישת הקהל, תיפתחנה סדנאות בנושאים יותר ספציפיים (למשל, אקשן, קונספירציה או הנחייה לילדים), בהשתתפות מנחים בעלי שם בתחומם. ב27/12, יום חמישי: סדנת כתיבת משחקים עם ערן "ננסק" אבירם - כיצד לקחת רעיון מגניב ולעשות ממנו משחק מגניב. תתקיים בשעה שש וחצי בערב, בחנות טקטיקה שבדיזנגוף סנטר שבתל אביב. תבואו עם רעיון – תצאו עם משחק. ב5/1, יום שבת: ג' וג' בדרכים! איתי גרייף ומיכאל גורודין מטיילים ברחבי ארץ ישראל, ומעבירים סדנאות הנחייה בשלל נושאים. אם אתם גרים בפריפריה וקשה לכם להגיע לסדנאות שתתקיימנה במרכז, הזמינו מיקום (אצל א' איכות), ובהינתן ביקוש מספיק – הסדנה תגיע אליכם. משחקי ידידות (פלייטסט): רוצה לראות איך המשחק שלך רץ, לפני שאתה מריץ אותו בביגור? לקראת כנס ביגור 8 יתקיימו ערבי משחקי ידידות, בהם המנחה מריץ את המשחק שלו למנחים אחרים ומקבל מהם משוב. מעולה כדי לבחון משחקים חדשניים, כדי להפיג חששות, להתאמן – ובעיקר, כדי להעלות את איכות המשחק. הטבות והפתעות מזומנות למנחים שיגיעו כשחקנים לערבים כאלו – וחוץ מזה, זה לכשעצמו משחק חינם! אם אתה מעוניין להגיע לערב כזה כמנחה או כשחקן, הזמן מקום אצל א' איכות או בפורומים. פרויקטים מיוחדים: ביגור 8 לוקח את הפרויקטים צעד אחד קדימה, ונותן להם את מלוא הבמה להעביר את הרעיונות הגדולים שאי אפשר להעביר במשחק בודד. אם יש לך רעיון, רצינות, ואתה רוצה להעביר משהו יותר גדול, מגניב, איכותי וייחודי, אתה מוזמן להתקשר לא' פרויקטים ולהציע להרים פרויקט מיוחד. נשמח לשמוע ממכם בקרוב! צוות משחקים, ביגור 8 – אל האינסוף ומעבר לו. א' משחקים: איתמר מושקין, 0507117490 או 025393083 (עדיף השני). א' איכות: יותם בן משה, 0542244748 א' פרויקטים: טלי הלוי, 0506561502
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    מתי ביגור 8? (וזה יוצא בזמן שלא מקוצץ בגלל השביתה נכון?)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אני לא יודע את הזמן המדויק (כי עדיין לא פורסם) אבל הנה ת'רד בדיוק על הנושא הזה בפורומים הכחולים.

http://roleplay.org.il/phorum/read.php?2,319073

ומושקין א. משחקים, זה מסביר את כל השידולים שלו.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    מי בא?
    סליחה על כל שגיאות הכתיב.

תודה לFeRoz הגבר על החתימה^^ הזות..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    כולם, בעדיפות. הולך להיות ביגור כל כך מגניב שאני לא מסוגל לתאר אותו כאן בלי לשרוף את האינטרנט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    אני אנסה בכל כוחי להגיע, ביגור זה הכנס, עם ג' הידיע D:
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אוקיי, בביגור הזה, אני חייב לשחק פרנויה, WOD והנשגבים, ואחד מהם חייב להיות עם ערן (בעדיפות על פרנויה ונשגבים)
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אני יבוא בטוח
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי DarkDruid
    אוקיי, בביגור הזה, אני חייב לשחק פרנויה, WOD והנשגבים, ואחד מהם חייב להיות עם ערן (בעדיפות על פרנויה ונשגבים)
    ובואתה הרוח אני כבר חייב לשחק נובליס זה ממש בושה מה שהלך עד עכשיו-
    (נרשמתי ל3 סבבי נובליס בימי חיי וכולם היתבטלו מכול מיני סיבות)

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    אני מאוד מקווה שאני אוכל לבוא (בתקווה שהטכניון לא יחליט לעשות לימודים כל פסח כדי להשלים את פערי השביתה או משהו כזה).
    אם אבוא, אני מקווה להריץ כמה משחקים חדשים ומגניבים במסגרת הפרויקטים שיש שם. האחד זה משחק מד"ב/אימה/קונספירציה (בתקווה כחלק מפרויקט קונספירציה, אבל אם הוא ממש לא יתאים אז אני אריץ אותו בנפרד), והאחר זה משחק שנמצא עדיין מאוד בשלבי תכנון, בשיטת Don't Rest Your Head, כחלק מפרויקט "חשיפה!"!
    ורק לפי שני הפרויקטים הללו אפשר להגיד שבהחלט עומד להיות ביגור מגניב!

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אני אישית עומד להגיע. כל כך הרבה אנשים דיברו בשבחים על הביגור שיהיה שאני באמת לא יכול שלא לבוא ולראות מה יהיה.

וואו, אני לא שמתי לב שנשמעתי כל כך ציני ומניאק בהודעה שלי אני יודע שאין על זה תירוץ אבל בדיוק זרקו אותי ובאתי עם מצב רוח רע מאוד). אני מצטער אם זה פגע במישהו (במיוחד בכאלה שעוזרים לארגן את ביגור השנה). בקשר להתערבות כזאת, אני כנראה אפסיד כי כשניסיתי לספור את שיטות האינדי שאני מכיר הגעתי לשמונה.

שוב סליחה, חגי. אני מקווה שגם אם אנשים לא יודעים מי אני ידעו כמה אני מעריך כל אדם שתורם לתחום ולקהילה הארצית.

ולמרות שאין הרבה סיכוי שאני אצליח למצוא את הזמן אני אנסה להריץ משהו.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    אני מקווה מאד להגיע, ואין סיכוי שאני לא ישחק WOD אם אני יגיע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי kung-fu jesus
    למרות שאני חייב לציין, פרוייקט החשיפה נשמע מבטיח חבל שאני כנראה אכיר את השיטות בו.
    אוקיי, בוא נעשה התערבות כזו: אם יש יותר מ-6 (מתוך כ-16) שיטות שאתה לא מכיר, אתה מריץ 4 משחקים בביגור, אחד עם כל אחת מהשיטות האלה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מזה הפרויקטים האלו?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    חיפה
    פרויקט "חשיפה!" הוא פרויקט שנועד להכיר שיטות אינדי מגניבות לקהל הרחב. בעקרון, שיטת "אינדי" מוגדרת כשיטה אשר הכותבים של המשחק הם גם הבעלים של השיטה (מה שלא קורה בשיטות של חברות גדולות). כתוצאה מכך, רוב השיטות הללו הן שיטות קטנות ותמציתיות, לא מורכבות יותר מדי מבחינת חוקים, המתרכזות בנושא ספציפי כלשהו, ולעתים קרובות גם הזויות ושונות לחלוטין ממה שקורה במשחקי תפקידים רגילים (למשל, משחקים בלי שה"מ...) - אם כי יש יוצאי דופן, בצורת שיטות המתחרות ברמת המורכבות והתוכן עם שיטות גדולות ורציניות (ומצליחות בזה די טוב, אגב).
    כחלק מהפרויקט יורצו בביגור משחקים בשיטות אינדי, וחוץ מזה יהיו פודקאסטים עם ביקורות על שיטות אינדי שונות, ועוד כל מיני פעילויות לקידום התחום. ניתן לראות בזה שאני מתרגם את My Life with Master לעברית חלק מהפרויקט, אם מאוד רוצים.
    על הפרויקט הזה אחראי חגי אלקיים.

פרויקט קונספירציה הוא גרסא משופצרת של מה שהורץ באייקון האחרון. יש איזשהו setting משותף (עדיין לא לחלוטין ברור מהו), שבמסגרתו מורצים כל מיני משחקי קונספירציה. בכל משחק יש שחקן אחד "שתול", אשר מנסה במהלך המשחק לקדם איזשהן מטרות גדולות ולהשיג כל מיני דברים. בסוף הכנס יהיה משחק אחד גדול, שבו יהיו כל השחקנים ה"שתולים" וינחו אותו המנחים של כל המשחקים בפרויקט, ובו כל שחקן ישתמש בדברים שהוא השיג במשחקים הקודמים למטרותיו האישיות הזדוניות. נראה לי זה יהיה כמעט סוג של משחק אסטרטגיה במשחק האחרון, אבל אני ממש יודע.
    על הפרויקט הזה אחראים שחר לנגבהיים ומאשה יודשקין. אגב, אם כבר מדברים על זה, שחר, מתי אמרת שיש פגישת מנחים לפרויקט?

חוץ מזה יש, נראה לי, פרויקט מיתולוגיות, אבל אין לי מושג קלוש מה הולך איתו.

Anyone who proposes to do good must not expect people to roll stones out of his way, but must accept his lot calmly, even if they roll a few stones upon it
    (Albert Schweitzer)

חס"א, למשחק תפקידים בריא יותר.
    שתף ב-Google+

הרשמה