תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    ני לא מאמין, אומנם לא גמרתי את המשחק אבל הייתי בשלב, מה זה שלב, מארץ השלבים, אולי עוד א יודע כלום, אני ישמח שתחדשו לי, התנקשתי באיזה קושי עם ראסטות, זה היה פשוט מדהים!!!
    הקרב שלפני, הסרטון הכל!!!

זה כזה מגניב!
    קיבלתי כמה מתקפות כאלה!!! מ-ג-נ-י-ב !

לשאלה:
    יש מצב שהסכין יותר חזק המחרב?
    בקרב נפסלתי עם החרב והסכין הרג יותר...

ותי אני מקבל סכינים לזריקה?

משחק מדהים!

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    אתה תקבל בהמשך המשחק סיכינים לזריקה ולגבי החרב אני אישית חושב שהיא יותר חזקה בלחימה נגד החיילים

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    החרב יותר חזק בליחמה בלי מגן! אבל עם לחיצה על מצב הגנה יש כאן סיכויים אני אסביר לך מה ז"א:

חרב + מצב הגנה = אתה תשים לב כשהם תוקפים אתה כמובן תלחץ על ריבוע אבל לפעמים אתה לא הורג אותם רק נותן אגרוף או בועט!

סכין + מצב הגנה = אותו דבר (לוחץ על ריבוע...) אבל כאן יש סיכוי יותר גדול להרוג!

בסוף יש את החרב המוסתר + מצב הגנה = כאן אין סיכוי שאתה לא יכול להורג את השומר (רק ללחוץ בזמן מדויק וזה קשה!)

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי pikko
    החרב יותר חזק בליחמה בלי מגן! אבל עם לחיצה על מצב הגנה יש כאן סיכויים אני אסביר לך מה ז"א:

חרב + מצב הגנה = אתה תשים לב כשהם תוקפים אתה כמובן תלחץ על ריבוע אבל לפעמים אתה לא הורג אותם רק נותן אגרוף או בועט!

סכין + מצב הגנה = אותו דבר (לוחץ על ריבוע...) אבל כאן יש סיכוי יותר גדול להרוג!

בסוף יש את החרב המוסתר + מצב הגנה = כאן אין סיכוי שאתה לא יכול להורג את השומר (רק ללחוץ בזמן מדויק וזה קשה!)
    איך עושים מצב הגנה? מקבלים מגן?
    קיבלתי את הסכינים לזריקה...

אפשר להלחם עם הסכין הנסתרת?

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    נס-ציונה
    מצב הגנב זה שאתה לוחץ r1 ו ריבוע
    וכן אפשר להלחם עם הסכין הנסתרת אבל רק ב counter attack
    יש 10 סוגי אנשים בעולם כאלה שמבינים בינארית וכאלה שלא

אני אישית משחק אם הסכין כי לדעתי היא הרבה יותר חזקה אבל כל אחד ומה שהוא חושב...

ד"א-אם התלהבתה מהקושי(שאותו אפשר לרצוח שני או שלישי)אז חכה שתגיע ל2 האחרונים,זה חד וחלק הדבר המגניב ביותר ש הps3 שלך יוכל להביא לך בזמן הקרוב...

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    אני אישית משחק אם הסכין כי לדעתי היא הרבה יותר חזקה אבל כל אחד ומה שהוא חושב...

ד"א-אם התלהבתה מהקושי(שאותו אפשר לרצוח שני או שלישי)אז חכה שתגיע ל2 האחרונים,זה חד וחלק הדבר המגניב ביותר ש הps3 שלך יוכל להביא לך בזמן הקרוב...
    אני כבר לא יכול לחכות, בדיוק את ההתנקשות הזו, ראתי סרטון שלה אז איך התרגשתי שהגעתי אליה...יש עוד הרבה כאלה?

ואני לא מבין, שיש כמה שומרים בקרב אפשר להלחם עם הסכין הנשלת?

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    החרב הנסתרת מאוד טובה כי עם החרב או החרב הקצרה אתה לפעמים רק דוחף אותם בcounter kill עם החרב הנסתרת תמיד יצליח לך להרוג אותם וגם ברגע שהם לא מגנים זה הורג אותם במכה אחת
    על תעצבנו אותי

נכתב במקור על ידי The Joker
    אני כבר לא יכול לחכות, בדיוק את ההתנקשות הזו, ראתי סרטון שלה אז איך התרגשתי שהגעתי אליה...יש עוד הרבה כאלה?

ואני לא מבין, שיש כמה שומרים בקרב אפשר להלחם עם הסכין הנשלת?
    הסכין הנשלפת זה רק כשלא רואים אותך או בcounter kill

הרשמה