תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 56
    הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    אחים שלי אני צריך שתעזרו לי!

אני הולך להוציא 60 דולר על משחק ואני צריך שמישהו שיש לו את שני המשחקים האלה שיגיד לי כמה דברים..

איזה מהם יותר ארוך?

האם assassins באמת repetitive?

איזה יותר כיף?

האם יש למה לחזור אחרי זה ולשחק עוד פעם?!

תקשיבו אני רציתי assassins כי זה נשמע כיף לתפס על בנינים ולהסתובב ברחובות..

אבל אמרו לי שזה חוזר על עצמו ושעושים את המסימות הבונוסים לא מקבלים עליהם כלום..

והאם באנצרטד יש דרים לעשות אחרי שאתה מסיים?

תודה רבה
    תוסיפו אותי..במיוחד מי שיש לו מיכרופון..

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    וואי תודה רבה על התשובות..

בגיימר בתוח היו עונים לי...

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Headshot_Topaz
    וואי תודה רבה על התשובות..

בגיימר בתוח היו עונים לי...
    אם לא טוב לך, אל תשאל.
    עברו 11 דקות מאז שפתחת את הנושא, ממש המון זמן.
    חשבת על זה שעכשיו 4?
    רוב האנשים גומרים ללמוד בשעה הזאת.
    יענו לך בסופו של דבר, חכה בסבלנות.

הצטרף בתאריך
    27.10.2007
    עיר
    הוד השרון
    AC חוזר על עצמו כמו אני לא יודע מה. כל הזמן אותם משימות..... אבל, ברגע שתתחיל לטפס על הגגות ורצוח כל משבא לך אתה מרגיש בשמיים ואתה יכול לחזור על העל הרציחות שאתה עושה ופשוט להרגיש חופשי וזה מרגיש ממש טוב
    UNCHARTED הוא כמו שsplincer אומר, "כיף טהור" כן זה משהו כמו 8 שעות בל אני חזרתי על המשחק איזה 4 פעמים ואתה יכול לפתוח פרסים כמו נשק אין סופי ודברים מגניבים. עצה שלי: AC בהתחלה ירגיש כמו דבר שלא ראיתה מעולם אבל אחר כך זה קצת חוזר על עצמו uncharted תאמין לי אתה תהנה ממנו זה ירגיש כמו ה8 שעות הכי טובות שלך על ה PS3. בעיקרון AC יחזיק לך הרבה זמן יהייהי זמן שפשוט תרצה להירגע וקפוץ על הגגות בכיף בUNCHARTED יהייהי לך 8 שעות הכי מדהימות שהי לך על ה PS3 ותאמין לי אתה תבלה על זה יותר מ8 שעות. מקווה שעזרתי, אני במסע לCOD4 או THE ORANGE BOX אני מקווה שתקנה את שניהם בסופו של דבר כי שניהם נהדרים
    על תעצבנו אותי

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    לי יש את AC וביינתים אני ממש נהנה, שיחקתי בדמו של אנצ'רטד והוא אכן, כמו שמידענו עידן הלא הוא splincer, זה באמת, כיפ טהור, אבל זה תלוי מה אתה מעדיף, AC זה באמת למי שיש אובר סבלנות ואוהב סוגים כאלה למשל אני ממש חיכיתי למשחק וחברים שלי שבאו אלי ראו וירדו עליו ברמות, זה שאלה של מה אתה...יש לך אונליין? תוריד את הדמו של אנצ'רטד ותראה.
    בעקרון אנצ'רטד מתאים כמעט לכולם, AC יש לו קהל יותר מוצמצם...הכל תלוי אם אתה אוהב דדברים כאלה...

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    כן אחי חרשתי על הדמו של אנצרטד אבל תעמין לי הייתי קונה בכיף אבל תמיד יההיה לי את המחשבה שac יותר טוב וזה יהיה המשחק האחרון שלי עד הקיץ בארך אז לא יודע..

ומאז ששמעתי על ac רציתי לשחק..

אבל מה האורך של שניהם?

אוף מה כדאי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    יותר הרוך ac אבל רק בשלבים הראשונים הוא כיף (יותר נכון ממכר ברמות!) אבל אז הוא משעמם

אבל אנצדר יותר כיף אני שחקתי בדמו זה ממש כיף ואני הזמנתי אותו!

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    כן אחי חרשתי על הדמו של אנצרטד אבל תעמין לי הייתי קונה בכיף אבל תמיד יההיה לי את המחשבה שac יותר טוב וזה יהיה המשחק האחרון שלי עד הקיץ בארך אז לא יודע..

ומאז ששמעתי על ac רציתי לשחק..

אבל מה האורך של שניהם?

אוף מה כדאי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    אני הייתי בדיוק אותו דבר והחלטתי ללכת על AC כי גם חיכיתי לו מלא זמן והתייעצתי עם כולם ובסוף קניתי ואני ממש לא מתחרט...!!!

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    לא יודע אבל זה נראה יבש כזה וגם הfighting system נראה מעפן מצד שני אין משהו שאני ממש אוהב באנצרטד שיחקתי עוד פעם בדמו לפני שנייה והדבר היחידי שמושך אותי הוא הסיפור שלו..

אז ממה ששיחקתה..ממה אתה יותר נהנה הדמו של אנצרטד או ac?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    AC עומד לצאת למחשב בעוד חודשיים מה שיהפוך אותו לזול יותר משמעותית (במידה והמחשב שלך יכול להריץ אותו)

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי The Joker
    לי יש את AC וביינתים אני ממש נהנה, שיחקתי בדמו של אנצ'רטד והוא אכן, כמו שמידענו עידן הלא הוא splincer, זה באמת, כיפ טהור, אבל זה תלוי מה אתה מעדיף, AC זה באמת למי שיש אובר סבלנות ואוהב סוגים כאלה למשל אני ממש חיכיתי למשחק וחברים שלי שבאו אלי ראו וירדו עליו ברמות, זה שאלה של מה אתה...יש לך אונליין? תוריד את הדמו של אנצ'רטד ותראה.
    בעקרון אנצ'רטד מתאים כמעט לכולם, AC יש לו קהל יותר מוצמצם...הכל תלוי אם אתה אוהב דדברים כאלה...
    אני Splicer לא splincer.
    ולפותח הדיון UNCHARTED לא רואה את AC ממטר

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    לא ידעתי שיש בכלל משחק UNCHARTED!..

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי Splicer
    אני Splicer לא splincer.
    ולפותח הדיון UNCHARTED לא רואה את AC ממטר
    אני יודע, באמת היה נראה לי משהו מוזר שהעתקתי את הכינוי מקידקיד...מצטער...

AC ואנצ'רטד לא ברי השוואה, זה כמו להשוות הנסיך הפרסי לCOD...

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    לא יותר כמו הנסיך הפרסי לtomb raider

יש לי את שניהם,ושניהם מעולים!!!ללא ספק מישחקי חובה לכל בעל ps3!
    אבל אם צריך ליבחור אז אני הייתי הולך על ac אבל כמו שג'וקר אמר זה תלוי אם אתה אוהב משחקים כאלה...

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    מה החלטת?

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    אנצרטד יצא יותר טוב. לאנצרטד יש יותר REPLAY VAULE וגרפיקה יותר טובה (לא להרוג אותי, גם ל-AC יש גרפיקה מדהימה OK!!), המשחקיות של אנצרטד, בוא נראה: 4 רמות קושי:
    הראשונה EASY- תקח לך 7-8 שעות
    השנייה יותר קשה היא תקח לך יותר זמן, בערך אותו זמן שהיוצרים שלו נוטי דוג אמרו 10-14 שעות.
    השלישית HARD תקח לך 14-16 שעות.
    האחרונה שבשבילה אתה צריך לסיים קודם כל את HARD תקח לך מממממממממממ.... 35,000
    שעות משחק כולל חצי מהבונוסים שתגלה במשחק.
    ביחד זה 35,038 שעות משחק ועוד בלי הבונוסים וכל מיני הדברים המדהימים (שאני לא הולך לספר לך עליהם). ל-AC אין REPLAY VAULE . המשחקיות של UNCHARTED כמו שכולם אמרו יותר טובה. לסיכום נראה לי שאנצרטד לוקח.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי tomer_gv
    אנצרטד יצא יותר טוב. לאנצרטד יש יותר REPLAY VAULE וגרפיקה יותר טובה (לא להרוג אותי, גם ל-AC יש גרפיקה מדהימה OK!!), המשחקיות של אנצרטד, בוא נראה: 4 רמות קושי:
    הראשונה EASY- תקח לך 7-8 שעות
    השנייה יותר קשה היא תקח לך יותר זמן, בערך אותו זמן שהיוצרים שלו נוטי דוג אמרו 10-14 שעות.
    השלישית HARD תקח לך 14-16 שעות.
    האחרונה שבשבילה אתה צריך לסיים קודם כל את HARD תקח לך מממממממממממ.... 35,000
    שעות משחק כולל חצי מהבונוסים שתגלה במשחק.
    ביחד זה 35,038 שעות משחק ועוד בלי הבונוסים וכל מיני הדברים המדהימים (שאני לא הולך לספר לך עליהם). ל-AC אין REPLAY VAULE . המשחקיות של UNCHARTED כמו שכולם אמרו יותר טובה. לסיכום נראה לי שאנצרטד לוקח.
    הצחקת אותי 35,000 שעות חחחחחחחחחחחחחח

הצטרף בתאריך
    16.08.2007
    עדיין לא יודע אני 70 אחוז כנראה קונה ac אבל לא יודע כולם אומרים שאנצרטד יותר טוב!

לא יודע אף פעם לא שיחקתי משחק כמו ac ונראה לי יש לי ציפיות יותר מדי גבוהות..

שנייה מהאורך של ac?

אני צריך לדעת

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    עדיין לא יודע אני 70 אחוז כנראה קונה ac אבל לא יודע כולם אומרים שאנצרטד יותר טוב!

לא יודע אף פעם לא שיחקתי משחק כמו ac ונראה לי יש לי ציפיות יותר מדי גבוהות..

שנייה מהאורך של ac?

אני צריך לדעת
    10-15

הרשמה