תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    טוב אז התכנסו כאן לסיכום השנה. שנה גדושה עברה עלינו ורואים זאת בטבלאות המכירות. בוודאי אני באופן אישי הרגשתי כי השנה הייתה גדושה ועמוסה ויעידו על כך 15 המשחקים שקניתי השנה (תרגעו - לא כולם במחיר מלא, הרבה גם יד שניה).
    אז החלטתי לסכם את השנה שלי ובחירות המשחקים שלי. אני כמובן אתייחס רק לקונסולה החביבה עלי (ומקווה שגם עליכם) XBOX 360.
    אוסף עוד ואומר כי הנכם מזמנים להוסיף את הדעה שלכם ולהביע את דעתכם על בחירותיי.
    (הערה: חלק מהקטגוריות הן יצירי הרגשתי האישית כי רציתי לתת ביטוי להרגשה מסויימת בקשר למשחק מסויים)

המוזיקה של השנה:
    ביושוק
    המוזיקה המקורית של המשחק מתחברת מצויין לאווריה המיוחדת של המשחק. מוזיקה שמכניסה אותך למשחק כבר מהרגע הראשון. זכור לטוב ביותר נעימת הפסנתר בשלב עם סנדר כהן.

הגראפיקה של השנה:
    ביושוק
    המשחק עובד על מנוע UR3 הפופולארי והמוצלח מאוד יש לומר. אין ספק כי כמעט כל המשחקים שנוצרו על מנוע זה מהממים, אולם לדעתי ביושוק גובר על כולם. אומרנם ראינו תחרות קשה הן מצד משחקים אחרים כמו COD4, אבל פה לטעמי העיצוב המוקפד לפרטי פרטים. והתרומה הכללית לאווירת המשחק עשו את ההבדל הקטן.

משחק המולטי של השנה:
    COD4
    כאן אולי נתחיל במי שלא זכה, היילו3. אומנם היו ויהיו לי הרבה שעות הנאה מהמולטי שלו אבל הנאה ומולטי שהתחברתי אליו יותר היה COD4. עוד מימי הבטא העליזים ולמרות הבעיות הוא היה המולטי המהנה ביותר שלי השנה.

משחק הפעולה של השנה:
    קראקדאון
    אומנם הגיע אלי באיחור אבל הספיק לי מבט אחד כדי לזהות את הפוטנציאל. אני מודיע כי קטגוריה זאת תשאר פתוחה עד שמתי שהוא אניח את ידי על AC ואבדוק גם אותו. (אולם הרשתי לעצמי לקבוע כי קראקדאון הוא הזוכה לאחר התרשמויות די מאכזבות מחברים וביקורות, אך שוב - עדיין אני משאיר את הבחירה פתוחה)

משחק הFPS של השנה:
    ביושוק
    כאן היו לי התחבטויות רבות ביותר. האם ביושוק על עיצובו לוקח? האם היילו בסביבות הפתוחות והמשחקיות הקופצנית או COD4 האינטנסיבי?
    כאן שוב נפלה החלטתי על הערך של המשחק עבורי בהרגשה אחרי המשחק. כשאני מצאתי את עצמו חושב על המשחק ועל התכנים שלו. שאחרי שסגרתי את הקונסולה ממנו הרגשתי שאני עדיין בתוך המשחק (בניגוד נניח להיילו) הוא עשה את ההבדל. לצערי לCOD4 היה הזדמנות כאן - אבל הוא קצר מדי בשביל זה.

משחק הRTS של השנה:
    C&C3
    אומנם הוא היחידי כמעט כרגע, כך שהרבה תחרות לא הייתה לו. אבל הוא עשה את המעבר הראשון לקונסולה בצורה יפה וחלקה ופתח את הפתח לזרם הRTS שנראה בשנה הקרובה.
    בשנה הבאה הבחירה תהיה קשה הרבה יותר.

משחק הRPG של השנה:
    מאס אפקט
    פה אין לי בכלל ספק, למרות ההיפ שהייתי לפני (ועוד יותר אחרי) אין ספק שכל מי שחובב RPG לא יכול לפסוח על המשחק הזה. משחקיות שמגיע לרמה הגבוהה ביותר בשילוב כל מרכיב מצליח מהזאנר עד כה.

הסיפור של השנה:
    מאס אפקס
    יצירת עולם חדש מאפס. בניית מיתולוגיה עשירה. עשרות סיפורים קטנים שמשתלבים לכדי סיפור אחד ענק. באמת שאי אפשר להפריז בתשבוחות כלפי המשחק הזה. (גם אם אתם מזהים פליגטיות פה ושם)

משחק הפאזלים של השנה:
    פורטל
    אולי הוא קצר, רק 3 שעות, אבל איזו הנאה. חשיבה כ"כ שונה ויצירתית. ואפילו עם עלילה מקסימה! אין ספק שהוא היה המרענן של השנה.

משחק השנה:
    מאס אפקט
    כן אכן למרות משחקים מצויינים אחרים ובתחומים אחרים שאולי גברו עליו פה ושם - עדיין יוצא וידו על העליונה.
    המשחק עם הסיפור הכי סוחף שראיתי השנה ובכלל בשנים האחרונות. משחק שאני רוצה להתוודות ששבה אותי מהשניה הראשונה שהפעלתי אותו (כן מהרגע שאתה רואה את הכוכב והשם MASS EFFECT...) משחק שכל מי ששיחק בו לא יכול להתנתק ממנו.
    תוסיפו לכך גראפיקה מהממת על מנוע UR3, שאולי לא משתווה לפירוט של ביושוק, אבל בהחלט לא רחוקה מכך. וקונספט אקט מהמם שלא רואים כל יום.
    מוזיקה שמשתלבת כמו כפפה ליד בכל חלק שנדרש במשחק, סצינות דיבור כאילו נלקחו מתוך סרט שובר קופות ותקבלו את ה-משחק של השנה.

הגיעו קרוב, אבל בסוף לא. בכל הקטגוריות השונות:
    הקופסה הכתומה. רק בגלל פורטל לבדה הייתה שווה ותוסיפו את כל שאר התוכן - מומלצת לכל חובבי הזאנר בכל זמן
    גירס - חבל כל כך שהוא לא מהשנה - ביליתי הרבה זמן בלטחון את המשחק הזה
    אובליביון - המשחק שעד היום גזל הכי הרבה זמן ממני - גם חבל שלא מהשנה...

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    למה רשמת את אובליויון מקום 10? חשבתי שאתה אוהב אותו יותר מלתת לו את המקום 10,אני חשבתי שאולי תיתן לו יותר גבוה.
    דרך אגב: מה עם השיברינג איסלס? למה אתה לא קונה אותו? אם אמרת שקנית 15 משחקים השנה אז אתה בטח יכול לקנות גם אותו שאולי עולה 200 שקל מקסימום...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה ממש לא מסודר לפי מקומות. אובליביון לא נכנס כי הוא לא משחק מהשנה (ובכל מאס אפקס לטעמי יותר טוב (אבל באמת ממש יותר טוב)
    לגבי ההמשך של אובליביון הסיבה שאני לא קונה אותו היא לא כלכלית, אלא פשוט זמן. אולי מתי שהוא בהמשך (כמו למשל את משחק סימפסון שאני מחכה שירד לו המחיר.)
    (נ.ב. אחלה חתימה אבל ענק מדי... תקטין בבקשה...)

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    לגבי איזה חתימה אתה מתכוון? של האקסבוקס בעיצוב של גירס או מה שיש לי עכשיו?
    ואיך מקטינים חתימה דרך אגב?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    דיברתי על החתימה של גירס. זאת גבולית...
    מקטינים פשוט ע"י תמונה יותר קטנה... (תשמור את התמונה יותר בקטן במחשב)

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    UE3!!!!!!!!!
    UNREAL ENGINE
    טוב לא נורא קורה, עכשיו אני יקרה את מה שכתבת.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    UE3!!!!!!!!!
    UNREAL ENGINE
    טוב לא נורא קורה, עכשיו אני יקרה את מה שכתבת.
    זה מה שהפריע לך? יכולתי לכתוב גם UL3 והיית מבין.
    מצד שני כותבים "יקרא" ולא "יקרה"...

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    זה מה שהפריע לך? יכולתי לכתוב גם UL3 והיית מבין.
    מצד שני כותבים "יקרא" ולא "יקרה"...
    זה סתם מציק בעיניים,
    בכל מקרה החזרת לי.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    חחח...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני עוד צריך קצת זמן בשביל לעשות את בחירות השנה שלי. יש לי את האקסבוקס בסך הכל מאוגוסט ולמרות שמאז יצאו רוב המועמדים הבולטים, אני עדיין לא סגור על כל הקטגוריות
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אני עוד צריך קצת זמן בשביל לעשות את בחירות השנה שלי. יש לי את האקסבוקס בסך הכל מאוגוסט ולמרות שמאז יצאו רוב המועמדים הבולטים, אני עדיין לא סגור על כל הקטגוריות
    גם אני, למרות שהקונסולה שלי איתי כמעט שנה (מפברואר), עדיין חלק מהמשחקים ששיחקתי הם מלפני זה (אובליביון) ככה שהיה לי קשה גם לשחק (מבחינת זמן) וגם לבחור.
    לשמחתי קניתי את רוב המשחקים המדוברים של השנה ככה שיכולתי לבחור מבינהם, אולם עדיין לא שיחקתי בכולם (כמו AC). הדירוג הוא רק על משחקים ששיחקתי.

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אני לא מאמין שהילו לא זכה מקום ראשון בקטגוריית המשחק המולטי הטוב של השנה!

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    חנן, אתה לא רציני. איך אתה יכל לקרוא למשחק "משחק השנה" כאשר שיחקתה בו לא יותר משעתיים (תקן אותי אם אני טועה). קח את הזמן, סיים אותו ואז תחווה דעה. אולי הוא לא יימצא חן בעיניך בסוף?

ביושוק - הפס קול של השנה? איזה פס קול יש בביושוק? לא זכורה לי שום נעימה מהמשחק הזה. אפשר להגיד עליו הרבה דברים, אבל פס קול?

איך לעזאזל הלו 3 לא זכה אצלך? אתה מוזר!

גם לגבי המולטי של COD 4 (שוב, על סמך הבטא אני מניח ) לא מובן לי הסיפור. זה של הלו 3 עמוק פי 70.

למרות שאני מסכים לחלוטין שMass Effect לוקח בקלות את תואר משחק השנה מבחינתי. המשחק הטוב ביותר שנראה מאז KOTOR ואפילו מתעלה עליו בקלות.

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    ברור שCOD 4 לוקח את הילו במולטי.. חבל שלא שיחקת בבטא..
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrDevil29
    ברור שCOD 4 לוקח את הילו במולטי.. חבל שלא שיחקת בבטא..
    למה אתה חושב שלא שיחקתי בבטא? כתבתי את זה איפה שהוא?

אפילו שיחקתי במלא, ועדיין אני חושב שהלו 3 לוקח אותו בהליכה. המולטי של COD 4 הוא מפגר. אין בו שום סקיל ושום עבודת צוות. הוא כל כך פשוט למשחק ובגלל זה אנשים נמשכים אליו, אין בו את התיחכום של הלו 3.

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    למה אתה חושב שלא שיחקתי בבטא? כתבתי את זה איפה שהוא?

אפילו שיחקתי במלא, ועדיין אני חושב שהלו 3 לוקח אותו בהליכה. המולטי של COD 4 הוא מפגר. אין בו שום סקיל ושום עבודת צוות. הוא כל כך פשוט למשחק ובגלל זה אנשים נמשכים אליו, אין בו את התיחכום של הלו 3.

לא דיברתי אלייך... דיברתי אל קמינסקי.. סליחה אם חשבת שאני פונה אלייך..
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    נכתב במקור על ידי Death_119
    ביושוק - הפס קול של השנה? איזה פס קול יש בביושוק? לא זכורה לי שום נעימה מהמשחק הזה. אפשר להגיד עליו הרבה דברים, אבל פס קול?
    .
    כמו שתראה בחתימה שלי (מה תגידו עליה?) אני ממש לא מתקדם בביושוק... אבל בינתיים המוסיקה שם סוחפת והיא יוצאת מן הכלל.
    היא לא באה סתם בתור מוסיקת רקע שמתאימה לאווירה, היא באה מהעולם עצמו, מאיזה פטיפון או רדיו, והיא פשוט מדהימה.
    ממה שיצא לי לשחק, זכור לי הקטע בו זחלתי לי בתוך צינור אוורור ובפתח יכולתי לראות איזה זומבית (יש הגדרה לאויבים שם?) יושבת ומקשיבה למוסיקת ג'אז בסגנון התקופה.... לא היה לי נעים לשבור את הפתח ולפוצץ לה את הראש, זה היה פשוט קטע שמכניס אותך לתוך העולם הזה בצורה שלא יצא לי לחוות.
    סגנון המוסיקה הזה מופיע שם די הרבה והוא משתלב בצורה מדהימה.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי yoki
    כמו שתראה בחתימה שלי (מה תגידו עליה?) אני ממש לא מתקדם בביושוק... אבל בינתיים המוסיקה שם סוחפת והיא יוצאת מן הכלל.
    היא לא באה סתם בתור מוסיקת רקע שמתאימה לאווירה, היא באה מהעולם עצמו, מאיזה פטיפון או רדיו, והיא פשוט מדהימה.
    ממה שיצא לי לשחק, זכור לי הקטע בו זחלתי לי בתוך צינור אוורור ובפתח יכולתי לראות איזה זומבית (יש הגדרה לאויבים שם?) יושבת ומקשיבה למוסיקת ג'אז בסגנון התקופה.... לא היה לי נעים לשבור את הפתח ולפוצץ לה את הראש, זה היה פשוט קטע שמכניס אותך לתוך העולם הזה בצורה שלא יצא לי לחוות.
    סגנון המוסיקה הזה מופיע שם די הרבה והוא משתלב בצורה מדהימה.
    אכן. מבחינת סאונד-אווירה ביושוק עושה עבודה יוצאת מהכלל. אני עדיין שומר את הסיבוב השני ברפטור לאחרי שאקנה מערכת סראונד איכותית, אי שם לקראת אמצע 2008, כדי שאוכל להנות ממנו כמו שצריך.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אני רק שומע את הפס קול של הלו וצמרמורת עוברת לי בכל הגוף. אין שום משחק שמתקרב ליצירת מופת שנקראת הלו 3 (חוץ מהלו 2 ) כשמדובר בפס קול. אני לא חושב שביליתי כל כך הרבה בתפריט של משחק איי פעם כמו שביליתי בתפריט של הלו 2. ולא מעט גם בשל 3.

אחרי ההלם הראשוני כשאתה יורד במגדלור ובאמת אתה שומע את המוסיקה האופיינית לשנות ה-20-40 (למרות שהמשחק בכלל בשנות ה-60) הנושא הופך להיות דיי סטנדרטי בעולם של ביושוק. לא משהו שנחרט אצלי בזיכרון.

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    לא חשוב שמות
    אני מסכים עם מוות 119.
    המוזיקה של היילו 3 היא בהחלט נהדרת ואחותי אמרה לי אפילו שהיא יכולה לישון עם הרקע של המוסיקה הזאת! ואחותי אוהבת מוזיקות מהסוג הזה ובמיוחד המוזיקה שיש בשר הטבעות.
    אבל לגבי משחק השנה היילו לא לוקח.
    ולגבי מי ששואל אחותי יותר גדולה ממני.

הרשמה