תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    כן חברים כמו שהכותרת אומרת LittleBigPlanet נדחה עד סתיו 2008.
    זה יכול ממש לבאס את חלקנו.
    ההכי אבסורד שבE3 שהראו אותו כולם חשבו שהוא יצא באמצע 2007 וכל הזמן הוא נדחה ונדחה.
    מה אתם אומרים?

מקור.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עוד חודש ועוד חודש...
    אני אישית לא מצפה לו, אבל זה מעצבן שכל הזמן נותנים תאריך ואז דוחים,
    אולי הם עושים את זה בכוונה? שיהיה יותר רעש סביב המשחק?

אני חושב שלא צריכים לתת שום תאריך, וכל המגזינים והגיימרים יכולים לחשוב מה שהם רוצים,
    רק אחרי שהמייצרת תסיים לגמרי את הכנת המשחק היא תקווה מועד מתאים
    עם ההפצה והכל.
    זה גם לפעמים גורם לכך שבכל שכבר קבעו תאריך עם המפרסמים
    והכל אז הם קיצרו תהליכים בהכנת המשחק (ראו Halo 3, AC ).

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    חרא.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אני אומר שזה מסוג המשחקים שהיו אמורים באמת כבר לצאת, אבל אם היו יוצאים מוקדם - אז היה מלא תוכן שהיה יוצא אחרי המשחק, ורוב הביקורות היו מתלוננות כל תוכן שחסר או מעט מידי דברים שאפשר לעשות.
    אני בהחלט מעדיף שהמשחק ייצא ויהיה מפוצץ בדברים שאפשר לעשות ולבנות והביקורות יהיו חיוביות מאוד.

מה שכן - זה ייפגע מעט במכירות של הפס3 לדעתי.
    אולי הרבה אנשים לא חושבים ככה - אבל לדעתי זה המשחק הכי חשוב בדור הזה, מבחינת הקידום שאליו אנחנו יכולים ללכת בעקבותיו. ואני חושב שהביקורות יהיו מאוד מפרגנות (ולא מעט יגדירו אותו "מהפכני" אפילו) וזה יימשוך הרבה מאוד אנשים לקנות את הקונסולה.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אני אומר שזה מסוג המשחקים שהיו אמורים באמת כבר לצאת, אבל אם היו יוצאים מוקדם - אז היה מלא תוכן שהיה יוצא אחרי המשחק, ורוב הביקורות היו מתלוננות כל תוכן שחסר או מעט מידי דברים שאפשר לעשות.
    אני בהחלט מעדיף שהמשחק ייצא ויהיה מפוצץ בדברים שאפשר לעשות ולבנות והביקורות יהיו חיוביות מאוד.

אולי הרבה אנשים לא חושבים ככה - אבל לדעתי זה המשחק הכי חשוב בדור הזה, מבחינת הקידום שאליו אנחנו יכולים ללכת בעקבותיו. ואני חושב שהביקורות יהיו מאוד מפרגנות (ולא מעט יגדירו אותו "מהפכני" אפילו) וזה יימשוך הרבה מאוד אנשים לקנות את הקונסולה.
    בדיוק.
    זה משחק כ"כ אחר וכ"כ מיוחד.
    יהיה בו כ"כ הרבה מה לעשות למרות העיצוב שחלק יגידו "תינוקי" יש לו סיכוי להיות מן קילר קטן.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי Laskin

זאת גם דעתי, זו בדיוק הנקודה, הרי ברור שיש כאלה שיקטלו אותו רק בגלל שהוא לא מתאים ל""גיימרים"" (שימו לב למרכאות הכפולות), אני מחכה לו, זה צריך להיות אחד היותר מעניינים של 08.

ואני חושב שכבר מזמן אמרו שהוא יצא באביב, לא? ביחד עם קילזון משהו...?

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    לא מתלהב מהמשחק הזה בכלל
    לדעתי סתם מיותר
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    סוני המעצבנים האלה!!!!!!
    יוו חיכיתי למשחק הזה הרבה...נראה מיוחד וכייפי...וגם רציתי לשמור את הכסף של הPSN שלי כדי לקנות אותו דרך הPSN...טוב אני כבר אקנה PAIN או ADD ON WARHAWK....
    סוני כל הזמן דוחים *שיעול* HOME *שיעול*אני ידי בטוח שגם MGS4 יתעקב...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    לא מתלהב מהמשחק הזה בכלל
    לדעתי סתם מיותר
    כך גם ההודעות שלך.

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    סוני המעצבנים האלה!!!!!!
    יוו חיכיתי למשחק הזה הרבה...נראה מיוחד וכייפי...וגם רציתי לשמור את הכסף של הPSN שלי כדי לקנות אותו דרך הPSN...טוב אני כבר אקנה PAIN או ADD ON WARHAWK....
    סוני כל הזמן דוחים *שיעול* HOME *שיעול*אני ידי בטוח שגם MGS4 יתעקב...
    הוא היה אמור להיות משחק של PSN.

ו Dezaster ממש הרגת אותי

הרשמה