תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אחרי שמספר משמתמשים נתקלו בבעיות להתחבר ללייב, מתברר כעת כי יש בעיה מצד מיקרוסופט.
    עפי" ההודעה שנכתבה באתר הרשמי מיקרוסופט מודעת לכך וכרגע מטפלים בבעיה.
    כך שאם נתקלתם בבעיית חיבור בזמן הקרוב קחו את זה לצומת ליבכם כי יכול להיות שמקור הבעיה הפעם הוא לספקית האינטרנט...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    יכולות להיות בעיות בלייב!?
    @#[email protected]#! כבר יש לי חודשים בעיות בלייב.

ועכשיו אני סוף סוף יודע שזו בעיה בקונסולה עצמה - כי לקחתי קונסולה אחרת וחיברתי אותה עם אותו יוזר בדיוק אצלי בבית דרך אותו חיבור אינטרנט, וזה עבד נפלא.
    יותר מזה, זה עבד נפלא גם כשחיברתי את ההרדיסק של הקונסולה הדפוקה שלי לקונסולה הנורמלית ופתחתי שם יוזר בלייב, אבל כשהעברתי אותו בחזרה הוא לא הצליח בכלל להיכנס עם היוזר הזה.
    ויותר מזה, כשהכנסתי את ההרדיסק של הקונסולה הדפוקה שלי לקונסולה הנורמלית, מסתבר שהקונסולה הנורמלית בכלל לא מזהה את היוזרים ממנו - כולם מופיעים אצלה כcorrupted. זה חתיכת פאק רציני בחומרה.

ויותר מזה, כשבדקתי את זה גם הורדתי לקונסולה שלי את העדכון האחרון מנובמבר (את זה היא כן מצליחה לעשות) ומשום מה היא פתאום כן הצליחה להתחבר לי ללייב - אבל זה עבד בדיוק פעם אחת, ואחרי אתחול נוסף של הקונסולה הבעיה הישנה חזרה. בדקתי בפורומים של התמיכה ומסתבר שגם לאנשים אחרים שהיתה להם אותה בעיה קרה בדיוק אותו דבר: העדכון פתר להם את הבעיה בדיוק לפעם אחת, ואחר כך המצב הישן חזר.

ויותר מזה, בגלל שחשבתי שהבעיה נפתרה, גם פתחתי את השנה של החיבור gold שלי שעכשיו מסתבר שמתבזבזים לי על היוזר ulmerlive (אני חושב. פתחתי איזה 10 יוזרים שונים עד שהצלחתי להתחבר עם אחד מהם) - שמן הסתם אני לא יכול להתחבר איתו עכשיו.

אז פניתי לתמיכה של מיקרוסופט בארה"ב, והם ניסו להיות מאד נחמדים אבל שעה שלמה הסתבכתי איתם (כי העבירו אותי מהתמיכה של הלייב לתמיכת חומרה, ובחזרה, והיו צריכים לבדוק את הserial של הקונסולה, ואת נכונות הפרטים של היוזר שלי, ועוד 7000 דברים). אחרי שעה שלמה של שיחה הם אמרו לי שזו בעית חומרה וצריך לשלוח את הקונסולה לתיקון אצלם. אפילו לא עניין אותם לדעת שכן הצלחתי להתחבר באופן חד פעמי ושהעדכון שלהם כן פתר משהו לזמן מוגבל.
    הם מוכנים כמובן לספק את המשלוח חינם ושולחים לי shipping box על חשבונם, אבל התמיכה שלהם היא רק בתחומי ארה"ב אז אני צריך לשלוח את הקונסולה לשם לקרובי משפחה, שיעבירו את זה למיקרוסופט, ואז בחזרה. אני אפילו לא יודע כמה עולה משלוח לארה"ב כרגע, וחבל לי לשלוח את הקונסולה ולבזבז איזה חודש בלעדיה כי זה לא כמו לשלוח קונסולה הרוסה שאי אפשר לשחק בה: מן הסתם היא עובדת לי מצויין חוץ מהלייב.

בקיצור, אם בניסיון לפתוח יוזר לאתם מקבלים הודעת שגיאה 80150003:4294967295 והאינטרנט שלכם עובד בסדר, אז נדפקתם.
    מישהו כבר שלח פעם קונסולה לארה"ב ויודע כמה העסק הזה אמור לעלות לכל כיוון?

נ.ב
    בקצת שכן הספקתי לשחק בCOD4 והיילו 3 - הלייב הזה פשוט נהדר.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    יכולות להיות בעיות בלייב!?
    @#[email protected]#! כבר יש לי חודשים בעיות בלייב.
    איק. אתה בטוח שהבעיה היא בקונסולה, ולא בהארדיסק? כי אם זה בהארדיסק, הייתי פשוט קונה הארדיסק חדש באיביי וסוגר עניין.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    עלה לי לשלוח 360 (רק הקונסולה + דיסק קשיח 20) ב-USPS עם מעקב מארה"ב 74$.

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    חתיכת בעיה עם המכשיר שלך.
    אני מקווה שיסתדר לך.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    איזו מכה... ולפחות ייתנו לך החזר על היוזר? אני הייתי דורש החזר.

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    הבעיה עדיין קיימת?
    חבר שלי בידיוק קנה את המכשיר ולא מצליח לחבר.

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    מעניין מי!

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    קוראים לו מגה :O

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    איק. אתה בטוח שהבעיה היא בקונסולה, ולא בהארדיסק? כי אם זה בהארדיסק, הייתי פשוט קונה הארדיסק חדש באיביי וסוגר עניין.
    הלוואי וזה היה ההרדיסק - בדקתי אותו על קונסולה אחרת והוא עבד יופי, ובדקתי הרדיסק אחר אצלי והוא עשה בדיוק את אותה בעיה.
    זו לא בעיה כל כך נפוצה - בקושי מצאתי אזכורים שלה ברחבי האינטרנט.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    עלה לי לשלוח 360 (רק הקונסולה + דיסק קשיח 20) ב-USPS עם מעקב מארה"ב 74$.
    וזה כיוון אחד אני מניח. יכול להיות שסתם דואר אוויר רשום יהיה יותר זול?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    וזה כיוון אחד אני מניח. יכול להיות שסתם דואר אוויר רשום יהיה יותר זול?
    חבר שלי שלח לי את החבילה אז לי לא יצא להתעמק יותר מדי בנושא אבל לפי מה שהבנתי זה הדואר אויר עם מעקב הכי זול שיש.
    אם אתה לא צריך מעקב נדמה לי שיש גם משלוח ב-45$ פחות או יותר, לפחות זה מה שראינו באתר של USPS פעם אחרונה שבדקנו.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    חבר שלי שלח לי את החבילה אז לי לא יצא להתעמק יותר מדי בנושא אבל לפי מה שהבנתי זה הדואר אויר עם מעקב הכי זול שיש.
    אם אתה לא צריך מעקב נדמה לי שיש גם משלוח ב-45$ פחות או יותר, לפחות זה מה שראינו באתר של USPS פעם אחרונה שבדקנו.
    זה נשמע מאוד זול, לדעתי הממוצע לדואר מאובטח בגודל ובמשקל של אקסבוקס הוא 100$ לכיוון. זו הסיבה שקניתי קונסולה חדשה במקום לשלוח את התקולה לתיקון.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כנראה שאני אלך על האופציה השפויה יותר גם: החלפת הקונסולה עם חבר שלא מתעניין בלייב.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    כנראה שאני אלך על האופציה השפויה יותר גם: החלפת הקונסולה עם חבר שלא מתעניין בלייב.
    הבעיה שגם הוא לא יקבל עדכונים למשחקים וכאלו, לא רק יהיה חסר יכולת לשחק בלייב.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    זהו, רק שאפשר לקבל עדכונים למשחקים בקונסולה המעצבנת שלי. הדבר היחיד שבאופן תמוה אי אפשר זה להתחבר עם יוזר ללייב עצמו.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    זהו, רק שאפשר לקבל עדכונים למשחקים בקונסולה המעצבנת שלי. הדבר היחיד שבאופן תמוה אי אפשר זה להתחבר עם יוזר ללייב עצמו.

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    הקונסולה שלך מוזרה.

למשחקים אי אפשר להוריד עידכונים דרך המחשב?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    למשחקים לא.

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    בלעט.

הרשמה