תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מגזין XBOX הרשמי רצה לערוך כתבת השוואות לטלווזיות HD, וכאשר פנה לנציג חברת סוני על מנת להשתתף בכתבה הוא נענה בשלילה.
    הוא ניסה להבהיר להם שזאת כתבה תומכת ואפילו סדרת הטלווזיות ברביה שלהם מועמדת להיות המומלצת ביותר, אבל עדיין נענה בשלילה.
    תגובת החברה מדוע הם לא מוכנים להשתתף הייתה: "אנחנו תומכים במחלקות החברה אל מול מתחרים בתחומים אחרים".לאחר התעקשות מסויימת מצד המגזין ושאלה למה לא לנסות למכור ליותר אנשים (גם אם הם בעלי 360) נענו שוב ב- "Sony is going to pass on this opportunity."
    לסיכום: תזכרו שיש טלווזיות טובות גם של מותגים אחרים - סוני לא רוצה את הכסף שלנו.

לידיעה המקורית

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    סוני מפגרים.
    זה יכול היה להועיל להם במכירות.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Guy950
    סוני מפגרים.
    זה יכול היה להועיל להם במכירות.
    זה נכון, ויותר מזה אם הם חששו שזאת פרסומת לXBOX, הרי מי שיקרא את הכתבה כבר יש לו XBOX, ככה שגם הם הפסידו את המכירות של הקונסולה וגם את המכירה של הטלווזיה.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    בא נהיה ריאליים... הכתבה הזאת לא באמת תועיל או תפגע במכירות.
    מה אכפת לאדם זה או אחר למי החברה ענתה על שאלות ולמי לא... איכות הטלויזיה לא תשתנה בעקבות זאת.

כאילו, אם אתם הייתם באים לקנות עכשיו טלויזיה של סמסונג נגיד, ובדקתם שבמחיר שלה - היא באמת הכי טובה. ואז המנכ"ל יצא בהצהרה שה360 קונסולה הכי גרועה בעולם. זה יימנע ממכם לקנות אותה? אם כן - אתם מפגרים

אולי אם המנכ"ל היה אומר שהנאצים צדקו ושחבל שהם לא ניצחו במלחמת העולם השנייה... רק אז - אולי הייתי משנה את דעתי.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    למה שהכתבה לא תועיל במכירות? אם אנשים קוראים כתבת סיכום באחד העיתונים הגדולים זה לא משפיע עליהם?
    ואיך פירסום חינם יכול להזיק להם?

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי bozeman
    למה שהכתבה לא תועיל במכירות? אם אנשים קוראים כתבת סיכום באחד העיתונים הגדולים זה לא משפיע עליהם?
    ואיך פירסום חינם יכול להזיק להם?
    אם היא הייתה מתוכננת להופיע כמומלצת במיוחד - מה הקשר למה שסוני יגידו?
    אני מתאר לעצמי שהם בוחנים טלויזיות עפ"י מפרט טכני, מחיר וכו'...
    אם היא תוכננה להיות מקום שלישי או ראשון - היא עדיין תהיה באותו מקום.
    אלא אם העיתון מתנה את ההשתתפות בכתבה באדיבותו של נציג החברה... ואז זאת בעייה של העיתון כבר.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    זה לא רק עניין של הסכמה לבדיקה. היתה פה סוגיה של לשלוח בחינם טלויזיה וסוני לא היתה מוכנה לשלם למיקרוסופט בשביל ביקורת על טלויזיה. ביקורת שנועדה, בעיקר, לקדם מכירות של XBOX.
    אני לא חושב שמדובר בטעות מצידה של סוני או מיקרוסופט. שתי החברות זכו לפרסום חינם מהפרשה.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    במידה מסויימת זה גם יכול להועיל למכירות של ה360, וזה יהיה קצת אירוני אם סוני תעזור לזה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    קודם כל מדובר פה בשתי חטיבות שונות שלא קשורות באותו תקציב ולמעשה בעצם אינם אותה חברה כמעט. זה גם לא משהו שקושר את סוני ל360, סתם כתבה על טלווזיות. אבל ההתעקשות על זה "שלא יראה מוצר של סוני עם מוצר מתחרה" היא קצת קיצונית לי מדי.

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    המקרה הזה מזכיר לי ימים שעבדתי במלון באילת (טבח), היתה לנו קבוצה
    של עובדי "שטראוס" והשף הורה לנו לא להעיז להוציא חמאות ומוצרי "תנובה", בחיי...
    מלחמות בין חברות זה עניין מטופש, למי איכפת ברמה הצרכנית, ראיתי עובדי סלקום
    מוציאים מולי מכשירי אורנג', כולנו בני אדם.
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    איזה אנשים מרגיזים. אז הם רצו לקבל טלויזיה חינם מסוני והיא לא הסכימה, אז בזה הם מראים את היושרה העיתונאית שלהם ופשוט מתעלמים מסוני כי הם לא קיבלו כספי דמים ממנה?
    לא נתנו לכם חינם - תיקנו, העיקר תראו את התמונה המלאה ללקוחות שלכם.

אם יש משהו שהכתבה הזאת מראה זה את השחיטות של החברה האילו.

ועוד ללכת ולכלך על זה, פשוט רמה בוגרת. אם משהו יצא מפגר מהסיפור הזה זה הם.

Sony היתה צריכה לשנות את התגובה ולהגיד שהם לא נותנים לאנשים טיפשים ומקומות קיקיוניים טלויזיות חינם, רק בשביל לעשות לחברה האילו טוב על הלב.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה לא טלווזיה חינם, זה רק לצורכי בדיקה.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    תחשבו על הסיטואציה הזאת:
    שני אנשים הולכים לחנות של מכשירי חשמל(הם ידידים זה הכל) ורואים שם 360 שמחובר למסך של ברוויה,
    הם אומרים לעצמם וואו ה360 נראה ממש ממש טוב פה ,למה שלא נקנה אחד?
    ונגיד שהם אולי יקנו את המסך של הברוויה, זה סיכון קטנטן אבל במצב של סוני היא לא מוכנה לוותר עליו,ואפילו אם זה יהיה על חשבון מותג הברוויה כי הוא במצב הרבה יותר טוב מהפס3.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה ממש לא אותו דבר. פה יש לאנשים כבר קונסולה (או לפחות לרובם הגדול של הקוראים) הם רק רוצים עכשיו לעבור למסך HD ורוצים שהתמונה של הקונסולה תיראה עליו הכי יפה. סוני רק מפסידה פה קונים בשביל עקרון. זה לא שככה היא הייתה אולי יכולה להרוויח עוד קוני PS3.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    זה ממש לא אותו דבר. פה יש לאנשים כבר קונסולה (או לפחות לרובם הגדול של הקוראים) הם רק רוצים עכשיו לעבור למסך HD ורוצים שהתמונה של הקונסולה תיראה עליו הכי יפה. סוני רק מפסידה פה קונים בשביל עקרון. זה לא שככה היא הייתה אולי יכולה להרוויח עוד קוני PS3.
    האמתי שמקבלים סוני 3 שקונים מסך FULL HD ברוויה אבל זה לא משנה.
    כאחד שלא הייתה לו הרבה זמן קונסולה ותיכנן לקנות אחת,גם שלא היה לי פס3 אני קראתי כל מיני מאמרים וחדשות עליו אפילו שלא היה לי, רק כדי להבין קצת יותר לעומק בנושא.
    אז שאנשים שאין להם 360 ואפילו לא קוראים אלא רק מסתכלים על התמונות,ורואים שמאס אפקט נראה מגניב במסך X אז זה משכנע אותם עוד יותר לקנות את ה360.
    וכן אולי זה לא רוב אבל עדיין.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מה שאתה אומר זה שסוני מעדיפים להפסיד 2% אנשים שאולי יקנו PS3 ולא 360 מאשר עשרות אחוזים שיקנו טלווזיה כי הם ראו שהיא הכי טובה למכשיר 360 שלהם. אין ספק - שיקול נבון.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    מה שאתה אומר זה שסוני מעדיפים להפסיד 2% אנשים שאולי יקנו PS3 ולא 360 מאשר עשרות אחוזים שיקנו טלווזיה כי הם ראו שהיא הכי טובה למכשיר 360 שלהם. אין ספק - שיקול נבון.
    זה כיאילו שמיקרוסופט תתחיל למכור שלטים לפס3,כן היא יכולה להרוויח הרבה כסף אבל...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זהו שזה ממש לא ככה. זה כמו שמיקרוסופט לא תתמוך המערכת הפעלה של בסוני PS3. (והיא תומכת)

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Death_119
    איזה אנשים מרגיזים. אז הם רצו לקבל טלויזיה חינם מסוני והיא לא הסכימה, אז בזה הם מראים את היושרה העיתונאית שלהם ופשוט מתעלמים מסוני כי הם לא קיבלו כספי דמים ממנה?
    לא נתנו לכם חינם - תיקנו, העיקר תראו את התמונה המלאה ללקוחות שלכם.

אם יש משהו שהכתבה הזאת מראה זה את השחיטות של החברה האילו.

ועוד ללכת ולכלך על זה, פשוט רמה בוגרת. אם משהו יצא מפגר מהסיפור הזה זה הם.

Sony היתה צריכה לשנות את התגובה ולהגיד שהם לא נותנים לאנשים טיפשים ומקומות קיקיוניים טלויזיות חינם, רק בשביל לעשות לחברה האילו טוב על הלב.
    מה שאתה אומר הוא קצת מופרך. כשמערכת של עיתון מבצעת בדיקה השוואתית של חומרה, אף אחד לא מצפה ממנה שתתחיל לקנות את כל מה שהיא בודקת. הרי בסופו של דבר היא עושה שירות ליצרנית החומרה וזה האינטרס של יצרניות החומרה לשלוח את המוצרים שלהם לבדיקה וביקורת - ככה זה נעשה תמיד בין אם מדובר בטלוויזיות, מערכות סטריאו, מכוניות או מכונות גילוח. אצל כל יצרן יש מלאי די גדול של מכשירים בדיוק לצרכים כאלו.

ההתעקשות של נציגי השיווק של בראביה לא לשלוח טלוויזיה לבדיקה במערכת עיתונאית כלשהי היא
    א) מפלה - כי בטוח שלמטרות אחרות הם היו שולחים טלוויזיה.
    ב) לא נכונה שיווקית - כי אם הטלוויזיה היתה מקבלת ביקורות טובות, סביר להניח שזה היה עוזר לה במכירות.
    מי שקונה מגזין של X360 לא יחליט פתאום לקנות PS3 רק בגלל שבהשוואת טלוויזיות במגזין הוא לא רואה את הבראביה של סוני. זה קהל שאבוד מבחינת הקונסולה, אבל יכול להכניס לא מעט כסף על הטלוויזיה (שקצת יותר רווחית בסופו של דבר).

אני יודע שבאופן אישי, הייתי מאד שמח אם עיתון כלשהו היה עושה בשבילי את הבדיקה של איזה טלוויזיה הכי כדאי לי לקנות בשביל לראות הכי טוב את הקונסולה שלי. לצערי לא מצאתי דבר כזה אז את הבדיקה עשיתי בעצמי (ואגב, בדגמים שבדקתי סוני דווקא לא יצאה הכי טובה - סמסונג, היטאצי, פיליפס ושארפ עקפו אותה). יש בטח לא מעט אנשים אחרים שביקורת ספציפית כזאת היתה תורמת להם וזו טיפשות מצד סוני להתעלם מזה.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    צריך גם לקחת בחשבון שבהרבה מקומות בעולםת סוני מחלקת בחינם את הPS3 למי שקונה את הטלויזיות היותר איכותיות שלה (ואם אני מבין נכון מדובר באותם הדגמים).

הרשמה