תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אני דרגה 30 אם הצייד הטאורן שלי ואין לי מושג לאן הולכים... desolace, shimmering flats, arathi highlands עדיין גבוההים מדי בשבילי, ואין לי שום מקום אחר להתאמן בו, חוץ ממשימה פה ומשימה שם..
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    welcome back, קודם כל...

כל האיזורים שציינת מעוצבים בדיוק בשביל הרמה שלך. אני בעצמי עשיתי שם את הרמות האלה. אתה יכול להיכנס לת'וטבוט ולחפש קווסטים לרמה שלך, ואז ללכת לאיזור שיש בו הכי הרבה קווסטים.
    באתר הרשמי של בליזארד יש גם טבלה עם הרמות המומלצות לאיזורים.

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    desolace זה בידיוק המקום שצריך להתאמן שם ברמה 30 אני רמה 34 ושם אני היתאמנתי ועליתי מהר מאד רמות וגם תעשה הרבה SM

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    Hillsbrad Foothills
    Alterac Mountains
    Arathi Highlands
    Stranglethorn Vale

ככה אני עושה את זה ברמות האלו. לפי הסדר.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    תשתמש באיזשהו מדריך,
    גם יותר מהר וגם חוסך כאב ראש של איזה קוואסט לעשות ומתי.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אני לא צריך מדריך אני לא איזה בוט מטומטם... הבעיה היא שברוב האזורים האלה כששיחקי בהם בתור אליאנס, אני זוכר שהמשימות היו מתאימות לדרגות 32 33, ואני עדיין רק 30. תודה בכל מקרה, אני הולך לנסות את דסולס.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    Shimmering flats = Lvl 30-31 quests. יש שם הרבה קווסטים וכולם נורא קלים.
    אם עוד לא סיימת את Ashenvale / TN אז לעבודה.

אגב, לא ממש זוכר בHORDES אבל אני זוכר שאני עשיתי עם הPALLY שלי את DESO רק ברמה 36, אני מניח שזה אותו דבר להורדים.

נ"ב - תמיד יש את STV.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    You've hit the 30-35 crisis. Everybody goes through that phase mate, believe me.
    I don't know how it is now in 2.3 when they buffed the XP gain, but I remember too that period in developing Nesh - I couldn't find quests and the ones I found were crap. But things will get better once you hit 36 I think.

If you're a quest/adventure type, Arathi Highlands STV or Desolace are a good place to be. If you like grinding levels - Shimmering Flats is THE place to grind levels in plus a good amount of money for your mount.
    And its definitely better than Desolace...

Good hunting,
    Nesh

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    אני לא צריך מדריך אני לא איזה בוט מטומטם...
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    ואין לי מושג לאן הולכים...
    כי לשאול מישהו בפורום ולקבל תשובה כתובה זה כל כך שונה מלקרוא את אותה תשובה במקום אחר

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    מצחיק מאוד, יש הבדל בין לא לדעת משהוא בצד שלא שיחקתי בו ללהיות בוט.
    כדאי שטיטפל לאנשים בפורום ששואלים שאלות כמו איך לצלם תמונה ואז אם אפשר להסתכל עליה...

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    מצחיק מאוד, יש הבדל בין לא לדעת משהוא בצד שלא שיחקתי בו ללהיות בוט.
    כדאי שטיטפל לאנשים בפורום ששואלים שאלות כמו איך לצלם תמונה ואז אם אפשר להסתכל עליה...
    והקשר בין בוטים למדריכים הוא?

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    ששחקן נורמלי לא צריך מדריך שיגיד לו איזה משימה בדיוק לעשות וכמה צעדים ודרך איפה...

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    ששחקן נורמלי לא צריך מדריך שיגיד לו איזה משימה בדיוק לעשות וכמה צעדים ודרך איפה...
    זה לא קשור. מדריכים נועדו לאנשים שרוצים ללכת על פאוור לבלינג,
    זה קצת הורס את חווית המשחק שאתה עושה הכל בלי לדעת מה אתה עושה,
    אבל עוד שימוש מצויין למדריכים זה לאנשים שפותחים אלט ומעוניינים להגיע איתו
    לרמה 70 הכי מהר שאפשר..אז הם כבר עברו את חווית המשחק עד 70, אין טעם
    לחרוש שוב ולשבור את השיניים אז מדריך מסדר את הכל במהירות הכי טובה שיש.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    לא משנה כמה אתה "לא בוט", מדריכים יעזרו לך לעלות יותר מהר. וזה לא איזה משימה לעשות לפי הסדר או כמה צעדים לפנות ימינה :|, מדריכים זה יותר בסגנון איפה להיות כל רמה, וגם ברמה המסיומת זה אומר לך רוב הפעמים איפה לעשות קודם משימות, ולאן ללכת אחר כך וטיפים כללים וכו'
    זה בטוח יותר מהיר מאשר שחקן רגיל שפשוט עשה כבר את האיזורים האלה, מהסיבה שרוב המדריכים, המושקעים בהם בטוח, זה מדריכים שבדקו הרבה זמן כי האנשים שעשו אותם ניסו למצוא את הדרך הכי מהירה לעליית כל רמה.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי WoW player
    לא משנה כמה אתה "לא בוט", מדריכים יעזרו לך לעלות יותר מהר. וזה לא איזה משימה לעשות לפי הסדר או כמה צעדים לפנות ימינה :|, מדריכים זה יותר בסגנון איפה להיות כל רמה, וגם ברמה המסיומת זה אומר לך רוב הפעמים איפה לעשות קודם משימות, ולאן ללכת אחר כך וטיפים כללים וכו'
    זה בטוח יותר מהיר מאשר שחקן רגיל שפשוט עשה כבר את האיזורים האלה, מהסיבה שרוב המדריכים, המושקעים בהם בטוח, זה מדריכים שבדקו הרבה זמן כי האנשים שעשו אותם ניסו למצוא את הדרך הכי מהירה לעליית כל רמה.
    כן, קרה לי לא פעם שטחנתי קבוצת מובים בשביל קווסט, ופספסתי קווסט שבו אני אמור להרוג את אותם היצורים, והייתי צריך לחזור שוב פעם לאותה קבוצת מובים. חוץ מזה, במדריכים הממש טובים הם מראים בדיוק את השרשור האופטימלי, כדי לצמצם את מרחקי הריצות.

בקיצור, זה לא דבר רע וכדאי לנסות.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    מה זה משנה, אני נהנה לעשות את המשימות האלה בפעם הרביעית.. זה לא קשור לשאלה שלי, ותודה, ענו לי כבר.. המשבר חלף

הצטרף בתאריך
    10.12.2007
    כבר 30? יפה!
    בהצלחה D:

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    כבר 35 ^^

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    קודם כל לך ל STV ושנית אל תשתמש במדריך מטומטם כי חצי מהמשימות אתה צריך לעשות משהוא לפני ועוד משהוא לפני ועוד משהוא לפני...

אז לך ל STV המשימות ממש קלות להבנה לא צריך מדריך רק איזה משימה אחת או שתיים ואני יכול לתת לך אדון שמראה לך לאן ללכת ואת מי להרוג בשביל כל משימה

LOL

הרשמה