תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 45
    הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אין לי מילים, אני מוריד את הכובע בפני Bioware על המשחק הטוב ביותר בו שיחקתי איי פעם.
    Mass Effect הוא האלוהים של משחקי ה-RPG ואחד מסרטי המדע בידיוני הטובים ביותר שראיתי.

מי שלא רכש את המשחק לרכוש עכשיו!

קצת איכזב אותי שאחרי שעשיתי את כל הקווסטים (חוץ משלושה מרגיזים) הוא לקח לי רק 35 שעות.

אני רוצה מאס אפקט 2, ועכשיו!

הדמויות הטובות ביותר במשחק RPG איי פעם שראיתי, בכיתי ואהבתי ביחד איתם.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    רק 35 שעות?!?! נשמע לי מעט מדי. אתה בטוח שכיסית את כל הקווסטים?

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    נשמע לי קצר יחסית למשחק בסדר גודל שכזה.
    אכן 35 שעות לכל הקווסטים?
    גיימר טאג שלי ללייב: oNOTDEADo

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    רק 35 שעות?!?! נשמע לי מעט מדי. אתה בטוח שכיסית את כל הקווסטים?
    כל דבר. התרוצצתי בכל כוכב ועשיתי את כל הסיורים האפשריים בכל כוכב כולל סריקת אבנים וארטיפקט. יכל להיות שחסרים לי כמה אסטרואידים כי לא השלמתי את כל הסלעים ווחסר לי ארטיפקט אחד של הפרוטיאינס ושיר אחד של הטוריאן. אבל אפשר להגיד שראיתי את הכל.

היה קווסט אחד שדחיתי כי בעיניי הוא היה מגעיל (לצוטט למערכת הטראפיק של הסיטידל). אבל זהו. נגיד ופיספסתי 10 אחוז, עדיין זה לא מעלה את המשחק מעבר ל-40 שעות.

רק חבל שהבחירת אצ'יוומנטס גרועה והם לא מתגמלים על חקירת עולמות אלא על דברים מפגרים כמו כמה פעמים השתמשתה ביכולת.

זה לא משנה את העובדה שמדובר במשחק הטוב ביותר שקיים כיום לאקסבוקס 360 לטעמי.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    טוב, ציפתי ליותר. אני מניח שלי זה ייקח קצת יותר כי אני חוקר כל שיחה לעומק שאפשר. אבל סביר להניח שזה יביא אותי לאזור ה60-70 שעות ותו לא. מכובד אבל לא אובליביון (שסיימתי עם 120 שעות).
    בכל מקרה אני כבר חושב שהוא המשחק הכי טוב ששיחקתי בו.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    חקרתי כל שיחה כולל כל investigate. כל פיפס הייתי עובר בין כל אנשי הצוות שלי. פיתחתי רומן פלוס אחד שכמעט היה רומן. לא הייתה שיחה שהפסדתי. אפילו הייתי עובר בין כל האנשים שאין להם דיאלוגים וסתם זורקים משפטים בכל מקום. באמת שאין שיחה שהפסדתי .

אפילו הייתי מדבר עם Talia המשעממת כמה שלא רציתי. אוווו כמה ששנאתי לדבר איתה על השטויות של העלייה לרגל שלה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    טוב, נו אז אני יותר איטי ממך! למה לבאס!
    אגב מה אתה אומר על THE WITCHER?

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    אני אקנה אותו פעם הבאה שאני אקנה משחקים... (לא the witcher אם תהיתם לעצמכם בגלל התגובה הקודמת... ואני משער שלא תהיתם).

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    35 שעות זה בדיוק מה שלקח לי לסיים את KOTOR הראשון (לא כולל טעינות). אבל אני מניח שיש למשחק ריפליי בשביל לבחור בכיוון אחר אז יהיה לך עוד מה לשחק בו. אם לא, אני תמיד אשמח להשאיל אותו ממך.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    טוב, נו אז אני יותר איטי ממך! למה לבאס!
    אגב מה אתה אומר על THE WITCHER?
    אל אף היותי חצי פולני אני לא נמשך למשחק הזה. אני יותר טיפוס של עלילה בידיונית על פני פנטזיה פולנית. גם העובדה שהוא יצא למחשב לא תורמת לעובדה מאחר ואני והמחשב בברוגז בכל הקשור למשחקים.

מה אני יעשה עכשיו? אני לא מסוגל לשחק כלום אחרי Mass Effect ו-Assassin Creed מסתכל עליי פה. אפילו אינפי אני לא מסוגל לפתור עכשיו. לעזאזל עם Bioware והמשחקים המדהימים שלהם.

ברור שיש, אני עשיתי רק רומן אחד ויש שם לפחות חמישה. יש גם כמה פרטים בעלילה שנתונים לשינויי והאם אתה הופך להיות מושחת או לא. אני כמובן הייתי חמוד ושומר חוק במהלך כל המשחק.

Gulmer, משחק כזה רוכשים - לא משאילים!!!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אגב THE WITCHER כנראה מתוכנן לצאת ל360 מתי שהוא.
    ואינפי לא ידעת לפתור גם קודם...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Death_119
    אפילו אינפי אני לא מסוגל לפתור עכשיו.
    באינפי לא פותרים. באינפי משננים משפטים: הלמה של קנטור, המשפט השני של ויירשטראס, הקריטריון של קושי והכושיליאימא של כולם.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רק לידע כללי, יש בחירות שעושים במשחק שסוגרות קווסטים מסויימים אבל פותחות קווסטים אחרים כך שלמרות שאתה סיימת את כל הקווסטים בעצם סיימת את כל הקווסטים "בעץ" שבו הלכת.
    אם תשחק בו שוב בצורה אחרת אתה תראה עוד דברים חדשים.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    רק לידע כללי, יש בחירות שעושים במשחק שסוגרות קווסטים מסויימים אבל פותחות קווסטים אחרים כך שלמרות שאתה סיימת את כל הקווסטים בעצם סיימת את כל הקווסטים "בעץ" שבו הלכת.
    אם תשחק בו שוב בצורה אחרת אתה תראה עוד דברים חדשים.
    לא ידעתי את זה. זה פשוט משחק מדהים, זה רק משתפר מהודעה להודעה .

Gulmer, אני מחשב בעיקר גבולות, אז כן - זה נקרא לפתור. אין ספק שכולשהאמא של קושי בהחלט מתקיים בכל מצב .

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    לא ידעתי את זה. זה פשוט משחק מדהים, זה רק משתפר מהודעה להודעה .

Gulmer, אני מחשב בעיקר גבולות, אז כן - זה נקרא לפתור. אין ספק שכולשהאמא של קושי בהחלט מתקיים בכל מצב .
    זה משהו שהם הבטיחו לפני שהוא יצא.
    אני מקווה שזה באמת במשחק כי אני לא רוצה לצאת חומוס שתשחק אותו שוב בגללי
    פשוט הבנתי שיש סיפורים, אזורים וקווסטים שאתה עושה שקשורים למשל לדמויות שצרפת לחבורה שלך כך שאתה מפספס את הסיפורים של מי שלא בחרת או למשל אנשים שהחלטת להרוג שיכולים לתת לך משימה וכו'.
    הם הבטיחו שאדם ששחק בו פעם אחת בצורה אחת יוכל לעבור חוויה שונה לגמרי כשהו משחק בצורה אחרת.

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    בבקשה בבקשה, תכתוב את הביקורת שלך על המשחק (גרפיקה, משחקיות, עלילה וכו').
    אני חושב שהרבה היו רוצים את זה פה.

תודה, תום.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי sxs777
    בבקשה בבקשה, תכתוב את הביקורת שלך על המשחק (גרפיקה, משחקיות, עלילה וכו').
    אני חושב שהרבה היו רוצים את זה פה.

תודה, תום.
    אפילו כבר יותר טוב, כבר עשיתי את זה:
    http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=109899

אני לא רוצה להרחיב לא להרוס לאף אחד ובמיוחד לא לחנן שילעס אותי וישאיר אותי מדמם על הכביש אם אני יהרוס לו משהו מהעלילה או מהדברים שיתגלו לו במהלך המשחק.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    שלא לדבר על העובדה שזה קישור לפורום מתחרה!!!!

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    שלא לדבר על העובדה שזה קישור לפורום מתחרה!!!!
    למה פורום מתחרה? (זה היה סרקזם או ציניות?) רק לכתבה שלי על המשחק שכבר גם ככה פורסמה שלשום. אני בטוח שתסלחו לי הפעם על הלינק .

דרך אגב, התמונה מלפני שבע שנים, אני כזה חמוד.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    רק בגלל שזה אתה וזה ME אני סולח על הקישור. אבל על ה90 לעולם לא!

הרשמה