תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: עיצוב הסאונד הטוב ביותר

מדרגים
26. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

2 7.69%
  • Super Mario Galaxy

18 69.23%
  • Osu Tatake 2

3 11.54%
  • Elite Beat Agents

0 0%
  • Guitar Hero 3

3 11.54%
תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זו הייתה קטגוריה בעייתית. ידענו שהשניים הראשונים צריכים להיות מועמדים, ושאר המשחקים שזרקנו הם משחקי קצב. אני מצטער אם פספסנו משחק שאתם חושבים שהיה יכול להיות מועמד ממש טוב.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    לא חוכמה לשים את אוונדאן 2 ברשימה, הוא לוקח את כולם.
    ובכלל, השלושה האחרונים נוגעים בסאונד בצורה שונה לגמרי, אצלם הסאונד זה הגיימפליי.
    בגלל זה הצבעתי לגלקסי.
    המוזיקה של PH טובה, אבל רק עם אוזניות.
    שתף ב-Google+

אני לא רואה פה את מטרויד פריים ברשימה.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    סאונד לא "מעצבים". ובכל מקרה ד"כ מפרידים לשתי קטגוריות:
    פס קול רגיל, ופס קול מקורי.
    הרבה יותר קל לקנות זכויות ל-20 שירים פופולאריים ולהכניס למשחק כמו שעושים ברוב משחקי הספורט, הקצב והמרוצים, מאשר לחבר לו מוזיקה מקורית. והתוצאה גם שונה.
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    אני לא רואה פה את בוגי.
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    סאונד לא "מעצבים". ובכל מקרה ד"כ מפרידים לשתי קטגוריות:
    פס קול רגיל, ופס קול מקורי.
    עדי ניסח את השאלה, לדעתו סאונד מעצבים. אם יהיה לו חשק הוא יסביר לך מדוע.

הרבה יותר קל לקנות זכויות ל-20 שירים פופולאריים ולהכניס למשחק כמו שעושים ברוב משחקי הספורט, הקצב והמרוצים, מאשר לחבר לו מוזיקה מקורית. והתוצאה גם שונה.
    כן, כתבתי שזו הייתה קטגוריה בעייתית, ואני בהחלט חושב שהשלושה האחרונים לא ממש קשורים אליה. אז שכל אחד יצביע לפני מה שהוא חושב, מקורי או לא, גם ככה מריו גלקסי היה לוקח הכל בהליכה, אז זה לא ממש משנה.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    מטרויד לדעתי אחד המשחקים עם הסאונד הטוב ביותר שהיו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי naveav
    מטרויד לדעתי אחד המשחקים עם הסאונד הטוב ביותר שהיו...
    MP3? למרות שהוא Midi?

סתם שאלה, שיחקת במריו גלקסי? אני אתווכח אתך על הדעה שלך, רק רוצה להיות בטוח שבדקת גם אותו.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    נכתב במקור על ידי רונן
    MP3? למרות שהוא Midi?

סתם שאלה, שיחקת במריו גלקסי? אני אתווכח אתך על הדעה שלך, רק רוצה להיות בטוח שבדקת גם אותו.

רונן.
    כן אני ב 60 כוכבים.....לא הבנתי מה ההתלהבות מהסאונד שם....מטרויד מדהים....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי naveav
    כן אני ב 60 כוכבים.....לא הבנתי מה ההתלהבות מהסאונד שם....מטרויד מדהים....
    התכוונתי שלא אתווכח עם הדעה שלך, את זה אשאיר לנדב.

איזו מוזיקה הכי אהבת ב-MP3? למה הכי אהבת את הסאונד במשחק?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    נכתב במקור על ידי רונן
    התכוונתי שלא אתווכח עם הדעה שלך, את זה אשאיר לנדב.

איזו מוזיקה הכי אהבת ב-MP3? למה הכי אהבת את הסאונד במשחק?

רונן.
    אמממ לא יודע כי לא סיימתי אותו עדיין אבל המשחק הדהים אותי בסאונד עוד מהתפריט כשרואים את החרק הזה ויש מוזיקה כזאת שיודעת לנגוע במקום הנכון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני עד עכשיו לא הבנתי את כל הויכוח המטומטם הזה של מידי או לא מידי, למטרויד פריים 1 ו2 יש סראונד סאונד באיכות מטורפת ואת אחד הפס קולים הכי עוטפים שאיי פעם ראיתי במשחק וידאו, וכתוצאה מכך אם אתה משחק אותם עם האופציה הזאת בחדר חשוך אתה מרגיש בתוך המשחק בדיוק כמו ברזידנט אויל 4 או במשחקי הסיילנט היל החל מ2.

אני בספק גדול מאוד שמטרויד פריים 3 פחות טוב מ2 אלה מבחינת איכות הסאונד, אולי המנגינות עצמן פחות טובות, אבל קרוב לוודאי שהאיכות לא. ואם זה MIDI, מבחינתי שכל המשחקים בעולם יהיו מידי.
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    אני עד עכשיו לא הבנתי את כל הויכוח המטומטם הזה של מידי או לא מידי, למטרויד פריים 1 ו2 יש סראונד סאונד באיכות מטורפת ואת אחד הפס קולים הכי עוטפים שאיי פעם ראיתי במשחק וידאו, וכתוצאה מכך אם אתה משחק אותם עם האופציה הזאת בחדר חשוך אתה מרגיש בתוך המשחק בדיוק כמו ברזידנט אויל 4 או במשחקי הסיילנט היל החל מ2.

אני בספק גדול מאוד שמטרויד פריים 3 פחות טוב מ2 אלה מבחינת איכות הסאונד, אולי המנגינות עצמן פחות טובות, אבל קרוב לוודאי שהאיכות לא. ואם זה MIDI, מבחינתי שכל המשחקים בעולם יהיו מידי.
    אני חייב להוסיף שהסאונד ברזידנט איוול פשוט נותן לך אווירה מפחידה שזה פשוט מדהים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי naveav
    אני חייב להוסיף שהסאונד ברזידנט איוול פשוט נותן לך אווירה מפחידה שזה פשוט מדהים...
    לדעתי רק ב4 זה ככה, אני שנאתי את כל השאר ברמות מטורפות אבל נהניתי מאוד מ4

רזידנט איוול לא מפחיד, הוא מבהיל. אתה יודע טוב מאוד רוב/כל המשחק מה הולך לקרות, וגם כשאתה לא יודע מדובר על הקשת כפתורים בזמן ודברים כאלה, אבל הוא באמת נותן אווירה של סרט אימה טוב, והאפקטים שם משולבים בצורה מדהימה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי I.T.P

מה שהוא אמר.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    אני עד עכשיו לא הבנתי את כל הויכוח המטומטם הזה של מידי או לא מידי
    זה עובד על עיקרון מאד פשוט: כל מוסיקה שתשמע אצלך בבית דרך מידי, תישמע הרבה יותר טוב אם היא תוקלט בצורה דיגיטלית באולפן ותשמע אותה כקובץ סאונד.
    הסיבה לכך היא ברורה - רוב המוסיקה אמנם מסונתזת, אבל אלא אם כן יש לך במחשב/בקונסולה סינטיסייזר מקצועי של רולנד באיכות אולפן הקלטות או משהו בסגנון (ובקונסולות אין דבר כזה), סביר להניח שהמוסיקה שהוקלטה באולפן תישמע לך הרבה יותר טוב כי היה להם שם ציוד הרבה יותר מתקדם בשביל להפיק את המוסיקה.

בקיצור: יכולים להיות משחקים עם מוסיקה מוקלטת גרועה, אבל כל משחק עם מוסיקת מידי טובה היה נשמע הרבה יותר טוב אם המוסיקה היתה מוקלטת.
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי gulmer
    זה עובד על עיקרון מאד פשוט: כל מוסיקה שתשמע אצלך בבית דרך מידי, תישמע הרבה יותר טוב אם היא תוקלט בצורה דיגיטלית באולפן ותשמע אותה כקובץ סאונד.
    הסיבה לכך היא ברורה - רוב המוסיקה אמנם מסונתזת, אבל אלא אם כן יש לך במחשב/בקונסולה סינטיסייזר מקצועי של רולנד באיכות אולפן הקלטות או משהו בסגנון (ובקונסולות אין דבר כזה), סביר להניח שהמוסיקה שהוקלטה באולפן תישמע לך הרבה יותר טוב כי היה להם שם ציוד הרבה יותר מתקדם בשביל להפיק את המוסיקה.

בקיצור: יכולים להיות משחקים עם מוסיקה מוקלטת גרועה, אבל כל משחק עם מוסיקת מידי טובה היה נשמע הרבה יותר טוב אם המוסיקה היתה מוקלטת.
    אבל שוב, אם 90% מהמוזיקת מידי שאני נוהג להקשיב לה ולהחשיב אותה טוב(פיינל פנטסי, הרבה RPGs אחרים, מטרויד פריים ועוד) נשמעת מדהים גם ככה, ומתאימה פרפקט למשחק, מה אכפת לי אם היא לא מוקלטת באולפן?

לפעמים אני מעדיף את זה מלשמוע את אותה המנגינה בגיטרות, ראה דוגמת פפ, אני מעדיף את גירסאות המידי של הרבה מאוד מנגינות שם על הגרסאות האורקסטרטיות שלהם, אפילו שזה הלהקה של הכותב המקורי מנגנת, כי זה פשוט נשמע פחות מתאים למשחק כשזה מנוגן ולא ממוחשב, ויותר מזה. במנגינות שלא שינו כלום מהמשחק, אני לא מרגיש הבדל כשאני שומע את הגרסת אורקסטרה, אז מה הפואנטה לעשות מזה כזה ביג דיל?

אולי זה היה נשמע יותר אמיתי אם זה היה בכלים אמיתיים, אבל מה אם אני לא מחפש אמיתי? אלא מתאים למשחק? מה אז תגיד?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי naveav
    אמממ לא יודע כי לא סיימתי אותו עדיין אבל המשחק הדהים אותי בסאונד עוד מהתפריט כשרואים את החרק הזה ויש מוזיקה כזאת שיודעת לנגוע במקום הנכון
    עכשיו דעתך הרבה יותר מובנת

נכתב במקור על ידי I.T.P
    אבל שוב, אם 90% מהמוזיקת מידי שאני נוהג להקשיב לה ולהחשיב אותה טוב(פיינל פנטסי, הרבה RPGs אחרים, מטרויד פריים ועוד) נשמעת מדהים גם ככה, ומתאימה פרפקט למשחק, מה אכפת לי אם היא לא מוקלטת באולפן?
    אני מסכים, לכן אמרתי לנדב שאמנם בתזמורתית יש יתרונות ואני נהנה ממנה מאוד, אבל מוזיקת Midi אינה גרועה בשום צורה, מספקת את הסחורה יפה וצריך להיכנס לפרופורציות.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי I.T.P

לפעמים אני מעדיף את זה מלשמוע את אותה המנגינה בגיטרות, ראה דוגמת פפ, אני מעדיף את גירסאות המידי של הרבה מאוד מנגינות שם על הגרסאות האורקסטרטיות שלהם, אפילו שזה הלהקה של הכותב המקורי מנגנת, כי זה פשוט נשמע פחות מתאים למשחק כשזה מנוגן ולא ממוחשב, ויותר מזה. במנגינות שלא שינו כלום מהמשחק, אני לא מרגיש הבדל כשאני שומע את הגרסת אורקסטרה, אז מה הפואנטה לעשות מזה כזה ביג דיל?

אולי זה היה נשמע יותר אמיתי אם זה היה בכלים אמיתיים, אבל מה אם אני לא מחפש אמיתי? אלא מתאים למשחק? מה אז תגיד?
    כנראה שאת הגירסאות האורקסטרטיות שלהם הם לא ביצעו טוב. מוסיקת מידי לא חייבת להפוך לפומפוזית יותר בשביל להרשים ולפעמים לא מבינים את זה ועושים ביצועים שהם קצת מוגזמים לנעימות נחמדות. אבל כל מוזיקת מידי שתחשיב טובה, פשוט תישמע הרבה יותר טוב אם היא תשוקלט באולפן דיגיטלי בלי שישנו בה שום דבר.
    לא בטוח שכל אחד שם לב לדברים כאלו, וזה תלוי באוזן שלך ובאיכות הרמקולים שלך. אבל סביר להניח שאם ישמיעו לך שתי גרסאות במקביל, לא יהיה לאף אחד קשה לזהות שהגרסה המוקלטת היא זו שנשמעת טוב הרבה יותר.
    Keep it clean
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי gulmer
    כנראה שאת הגירסאות האורקסטרטיות שלהם הם לא ביצעו טוב. מוסיקת מידי לא חייבת להפוך לפומפוזית יותר בשביל להרשים ולפעמים לא מבינים את זה ועושים ביצועים שהם קצת מוגזמים לנעימות נחמדות. אבל כל מוזיקת מידי שתחשיב טובה, פשוט תישמע הרבה יותר טוב אם היא תשוקלט באולפן דיגיטלי בלי שישנו בה שום דבר.
    לא בטוח שכל אחד שם לב לדברים כאלו, וזה תלוי באוזן שלך ובאיכות הרמקולים שלך. אבל סביר להניח שאם ישמיעו לך שתי גרסאות במקביל, לא יהיה לאף אחד קשה לזהות שהגרסה המוקלטת היא זו שנשמעת טוב הרבה יותר.
    אולי, אבל זה לא יגרום לי להעריך פחות פס-קול של משחק, ולכן כמו שאמרתי זה לא ממש אכפת לי אם זה מידי או לא, אם זה סראונד וזה איכות סאונד מטורפת שמכניסה אותך למשחק לחלוטין, לעזאזל עם כל הTechnical Specs

שתף ב-Google+

הרשמה