תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    19.12.2007
    לא יודע מה איתכם אבל GENESIS מתקדמים בצורה מדהימה מאז השינוי שהם עברו בכיכובם של BILLHAM וZALDE הם הורידו את לורקר ואת וויד ריבר אחרי איזה שבועיים מהיום שעשו את השינוי הם הגילדה ישראלית הם הביאו אנשים רציניים שמוכנים להתחייב לשלושה ימי ריידים בשבוע. עבר זמנו של המוסד למרות שזה היה זמן נורא קצר של איזה שבועיים שאחרי שבוע הורדתם את קאראזן וגם בעזרת אנשים עם ציוד מצוין מגילדות אחרות ואז הרגתם את גרול מאז אתם כלום והם הגילדה הישראלית. אחד הסיבות לזה שאתם לא מתקדמים היא שיש לכם מלא נובים ומה שהם עשו זה כמו חממה יצור שזה אומר כל האנשים שמתחת לרמה 70 ולא מוכנים להתחייב בגילדה \ION CRUSADE ומתי שהם מוכנים להתחייב הם מתקבלים לGENESIS ולהם אין נובים אז פשוט תוותרו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    WTF?

יש נובים, אין נובים, לא הבנתי הרבה מההודעה שלך. אם אתם מתכוונים לגילדה העילית שלכם, אז אם אתם זורקים בן-אדם אחרי כל טעות הגילדה הזאת לא בשבילי. אנחנו כאן מחפשים יותר קהילה. חשבתי להציע בעבר לחלק את הגילדה שלנו לשתיים (אחרי כל מני מריבות פנימיות לגבי בוסטים ועזרה מהגבוהים), אבל ויתרתי על הרעיון, לא נראה לי שזה יעבוד בגילדה שלנו.

לצערי שחכתי לרשום "כל הכבוד" אחרי ההודעה שלכם על הפלת הבוס אתמול, אז אני כותב את זה עכשיו. עוד מה שרציתי לרשום אז ולא רשמתי, זה שההודעה הקודמת נכתבה ללא טיפת התנשאות, מה שיותר אהדה כלפי גילדת האליינס, ולא שנאה כמו שהודעות מהסוג שלך יוצרות. חבל מאוד שאנשים מפגרים כמוך מכתימים גילדה שלמה. בהודעה הטיפשית הזאת שלך מחקת את האהדה שההישג המדהים שלכם אתמול יצר. אנשים עבדו קשה כדי להשיג משהו ולקבל הוקרה, ואידיוט כמוך פוגע בזה בהודעה טיפשית, והורס לגילדה שלמה.

נראה לי שאפשר להעיף אותו מהפורום, למרות שכנראה זה ALT של משתמש אחר, אז אני מציע שהמוסד של המוסד יעיף גם את המשתמש הראשי מהפורום.

נמאס מכם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    נמאס מכם!
    דבר ראשון, אין לי מושג מי רשם את זה אבל זה דיעה אישית ולא דיעה של כל הגילדה.
    דבר שני, לא נמאס בכלל, רק התחלנו, לא צריך לקנא חמודי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Colby
    דבר ראשון, אין לי מושג מי רשם את זה אבל זה דיעה אישית ולא דיעה של כל הגילדה.
    דבר שני, לא נמאס בכלל, רק התחלנו, לא צריך לקנא חמודי
    התכוונתי רק למשתמשים הסתומים שמוציאים לגילדה שם רע. אין לי בעיה עם זה שהגילדה שלכם מתקדמת, ואני לא מקנא בכלל. הייתי שוקל להצטרף גם אליכם אם לא הייתם אליינס ובשרת דפוק, אז באמת שאין לי שנאה או קנאה כלפי הגילדה שלכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    איכס.
    מגעיל.
    בא להשוויץ.
    תעוף מפה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2007
    אני קניתי היום תמשחק ואולי אני לא מבין כל כך בו אבל אהבתי את הקטע שיש פה קהילה וגילד ישראלי שמצטרף גם רמות נמוכות מקווה להצטרף ולהשתפר במשחק במהירות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    נכתב במקור על ידי Maiki
    אני קניתי היום תמשחק ואולי אני לא מבין כל כך בו אבל האהבתי את הקטע שיש פה קהילה וגילד ישראלי שמצטרף גם רמות נמוכות מקווה להצטרף ולהשתפר במשחק במהירות
    אתה הורד או אליינס ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2007
    הורד (שיחקתי קצת בTRAIL היה כיף וסיימתי את המשחק הקודם שלי הגעתי לרמה המקסימלית והכל שיעמם לי אז החלטתי ללכת על WOW בעיקר שראיתי את הקהילה הישראלית )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    נכתב במקור על ידי Maiki
    הורד (שיחקתי קצת בTRAIL היה כיף וסיימתי את המשחק הקודם שלי הגעתי לרמה המקסימלית והכל שיעמם לי אז החלטתי ללכת על WOW בעיקר שראיתי את הקהילה הישראלית )
    בוא לשרת Kazzak באירופאי.
    בהורד.
    הגילדה הישראלית "המוסד" נמצאת שם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2007
    אני יודע לפני שקניתי תמשחק שמעתי על המוסד ובאיזה שרת הוא (קניתי BATTLECHEST היום וזה היה צריך DVD ROM ולא היה לי אז פירקתי תמחשב של אחותי לקחתי ת DVD ROM שלה שמתי בשלי התנקתי את WOW והחזרתי את זה בחזרה ועכשיו אחרי כל המאמץ זה מעדכן לי את המשחק אני ישחק בו רק מחר כי מאוחר כבר ) מחר אני יתחיל בחרישה ^_^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי the israeli
    לא יודע מה איתכם אבל GENESIS מתקדמים בצורה מדהימה מאז השינוי שהם עברו בכיכובם של BILLHAM וZALDE הם הורידו את לורקר ואת וויד ריבר אחרי איזה שבועיים מהיום שעשו את השינוי הם הגילדה ישראלית הם הביאו אנשים רציניים שמוכנים להתחייב לשלושה ימי ריידים בשבוע. עבר זמנו של המוסד למרות שזה היה זמן נורא קצר של איזה שבועיים שאחרי שבוע הורדתם את קאראזן וגם בעזרת אנשים עם ציוד מצוין מגילדות אחרות ואז הרגתם את גרול מאז אתם כלום והם הגילדה הישראלית. אחד הסיבות לזה שאתם לא מתקדמים היא שיש לכם מלא נובים ומה שהם עשו זה כמו חממה יצור שזה אומר כל האנשים שמתחת לרמה 70 ולא מוכנים להתחייב בגילדה \ION CRUSADE ומתי שהם מוכנים להתחייב הם מתקבלים לGENESIS ולהם אין נובים אז פשוט תוותרו
    מה כתבת? אההה אני רואה בין השורות עכשיו... אני בטוח שהתכוונת ל"אני ילד מפגר שמשעמם לי אני מחפש תשומת לב בפורומים" מה אני אגיד לך אני מסכים איתך מילה במילה
    Dillirium, Your Friendly Neighborhood Spidercow
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לא יודע מה איתך, אבל אתה לא נראה בנאדם חכם במיוחד.

עברנו כבר את השלב הזה של היריבות בין הגילדות, ועכשיו בא בנאדם קטן ומנסה להעכיר את האוירה.

להת'.

שתף ב-Google+

הרשמה