תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    מה קורה אנשים, יש לי בעיה קטנה בלייב, כאשר אני מדליק את הבוקס הוא לא מתחבר ללייב אוטומטי, הוא מתחבר למשתמש Offline ואז לא נותן לי להתחבר לליב רק אחרי שאני עושה test connection... האם אפשר לעשות שהוא יתחבר ישר כשאר אני מדליק את הבוקס? והאם אפשר למחוק משתמש של הלייב..

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    למה למחוק משתמש מהלייב? אם זה משתמש ששילמת עליו גולד - זה עולה כסף להעביר את זה למשתמש אחר.
    לגבי חיבור אוטומטי כנראה שלוקח לבוקס זמן להסתנכרן עם החיבור לרשת. את מדליק ראוטר לפני זה? או שזה חיבור דרך חיבור קיים?

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    בגלל שפתחתי שני משתמשי לייב עם םחודש חינם ואני רוצה רק אחד.. ובקשר לחיבור, הוא מחובר ע"י כבל רשת לרואטר שעובד במחשב אחר... ז"א זה אמור לזהות את זה ישר לא?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כעיקרון כן, אבל יכול להיות שלוקח זמן לראוטר להבין שהוא התחבר ולכן זה קורה.
    לגבי מחיקת משתמש פשוט תמחק אותו כמו משתמש רגיל - תחת הטאב SYSTEM וניהול הקונסולה

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    אתה בטוח לגבי זה? כי אני מליח לתחבר רק כאשר אני בודק את החיבור בלייב

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי dadab12
    אתה בטוח לגבי זה? כי אני מליח לתחבר רק כאשר אני בודק את החיבור בלייב
    זה נשמע ככה. אבל האם אתה משאיר את החיבור מספיק זמן הוא מתחבר בסופו של דבר בלי הבדיקה?

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    לא נראה לי, אבל אין לי בעיה להתחבר מתי שאני רוצה בלי לעשות את הבדיקה הזאת רק אחרי שעשיתי את הבידקה הראשונית כשהדלקתי את הבוקס..

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    שוב - זה נשמע כמו בעיית ראוטר - שהוא פשוט לא מזהה שהבוקס מחובר משום מה בלי הבדיקה (שכנראה שולחת איזה משהו שמעורר אותו). אם אתה יכול לבדוק עם ראוטר אחר את החיבור, זה בהחלט יוכל להצביע על הבעיה.

הרשמה