תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    עיר
    נהריה
    מכבי חיפה ובני סכנין מתמודדות בשעה זו באצטדיון רמת גן במסגרת גמר גביע הטוטו לעייני 8,000 צופים.
    הירוקים הגיעו לגמר לאחר ניצחון בפנדלים על בית"ר ירושלים, בעוד שסכנין העפילה לגמר לאחר ניצחון על בני יהודה, גם הוא הושג מבעיטות מהנקודה הלבנה.
    בליגה, שתי הקבוצות ממוקמות בצמרת. מכבי חיפה שלישית בטבלה, עם 23 נקודות, בדיוק כמו לסכנין, שנמצאת במקום השישי בשל הפרש שערים פחות טוב.
    מכבי חיפה ובני סכנין מתמודדות בשעה זו (רביעי) באצטדיון רמת גן במסגרת גמר גביע הטוטו לעייני 8,000 צופים.
    הירוקים הגיעו לגמר לאחר ניצחון בפנדלים על בית"ר ירושלים, בעוד שסכנין העפילה לגמר לאחר ניצחון על בני יהודה, גם הוא הושג מבעיטות מהנקודה הלבנה.
    בליגה, שתי הקבוצות ממוקמות בצמרת. מכבי חיפה שלישית בטבלה, עם 23 נקודות, בדיוק כמו לסכנין, שנמצאת במקום השישי בשל הפרש שערים פחות טוב.

(One)

אללה תאחלו לחיפה בהצלחה!
    מקווה שהם ינצחו...
    משחק אדיר!!.
    איך אתם חושבים שיגמר?
    מי יכניס?
    מתי?
    כמה?
    איך?
    חחחחחח סתםםםם
    תרשמו את דעתכם על המשחק!!!
    נווו אז מה דעתכם?!?!

P:

קרדיט ל-Castanio על הפצצות שלמעלה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    יפה מאוד אחי אני רואה שאתה מתחיל לקחת על עצמך גם לעשות נושאים יפה ביותר מקווה שבני-סכנין ינצחו למרות שאני אוהד מכבי ת"א לא יודע אני אוהב את המשחק שלהם ועדיף מאשר שמכבי חיפה ינצחו אז למה שבני סכנין לא ינצחו אני אוהב את מאור בוזגלו גם אחלה שחקן הוא ממש כישרוני ומוכיח את עצמו במגרש. ועוד פעם אחלה השקעה אחי תמשיך כך אחי תודה רבה על המידע.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    עיר
    נהריה
    בנתיים חיפה מוכיחה את עצמה!
    והנה זה הגיעה

דקה 53: מכבי חיפה עולה ליתרון 0:1 התקפה יפה של חיפה הסתיימה בפריצה של ליאור רפאלוב לרחבה ובהכשלה של באסם גנאים. רנאטו ניגש לבעוט את הפנדל. מאיר כהן ספג כרטיס צהוב על תרגילי עיכוב לפני הבעיטה, אבל רנאטו לא התרגש ובעט פנימה.
    חחחח בהצלחה לירוקים שיהיה עוד שערים כאלה!!!

עריכה:
    בדקה ה-86 מסירת עומק נפלאה של מסיללה איתרה את בירם כיאל, שטעה מול כהן והחמיץ שער בטוח. עוד דקה עברה ושני השחקנים הטובים במגרש ייצרו את השער השני. מסיללה הוציא כדור חוץ, עבד רבאח טעה קשות בכיסוי ורנאטו פרץ לבדו מול כהן, ושלח לרשת. 0:2 למכבי חיפה.

כל הכבוד לחיפה!
    אנחנו מתקרבים לסיום המשחק!
    היה משחק משעמם אבל התוצאה אומרת הכל

סיום: אללה חיפה אלופת גביע טוטו 2007!!!
    מזל טוב לקבוצה!

רנאנטו היה השחקן של המשחק שלי!
    הוא באמת שיחק יפה כל הכבוד לו...

קרדיט ל-Castanio על הפצצות שלמעלה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2007
    מסכנים סכנין...