תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    ECW סקירה שבועית:
    התוכנית התחילה עם קרב זוגות חוזר מ ECW שעבר- ג'ימי וואנג יאנג ושאנון מור נגד מיז ומוריסון לא על אליפות הזוגות- קרב מצוין לדעתי, כמעט כמו זה שהיה שבוע שעבר.
    הקרב נגמר במונסולט של יאנג על מיז ומיד לאחר מכן יאנג הצמיד לניצחון.
    לדעתי קרב שחייבים לראות, היו הרבה קטעי היי פליי יפים.

המשכנו הלאה לקרב לא ממש מעניין והוא יותר מראה לנו את הארסנל המלא והחדש של שלטון בנג'מין, בקיצור זה שלטון בנג'מין נגד ג'ובר, שלטון ניצח לאחר פאוור בומב על הפינה ולאחר מכן הבולדוג-DDT שלו.

הקרב הבא היה קני דייקסטרא נגד נונזיו- קרב סביר כנראה לתת קצת פוש לדייקסטרא בכל אופן הקרב התנהל בשליטה של דייקסטרא, הוא סיים את הקרב עם Diving Legdrop מהחבלים והצמיד את נונזיו.

הקרב האחרון- מיינאיבנט- אלוף נגד אלוף- CM פאנק נגד MVP:
    הקרב היה יותר בקטע של הסאבמישנים אבל היו הרבה מהלכים טובים מצד שני המתאבקים, דרופקיק של פאנק לראש של MVP, ו MVP בעיקר עם הסאבמישנים.
    הקרב נגמר בפסילה של MVP ולכן פאנק ניצח, MVP לא הפסיק להרביץ לפאנק בפינה והשופט פסל אותו.
    לאחר מכן באופן מאוד מפתיע, נכנס צ'אבו גאררו והתקיף את פאנק עם Three Amigos ו Frog Splash, כנראה שגאררו רוצה משהו מפאנק, אולי האליפות? אבל יש גם את בנג'מין? לאן זה יתפתח?
    שבוע הבא ב ECW, הרגעים הגדולים של 2007 ב ECW, אני עוד לא בטוח אם אני אעשה סקירה כי זה רגעים שכבר היו אבל רוב הסיכויים שכן.
    מנהל פורום WWE והיאבקות

HHH I got two words for ya
    Thanks man

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    תודה רבה על הסקירה

הקרב הראשון בהחלט נשמע בעל קצב מהיר ומגניב...
    לתת לשלטון להראוצתאת סט המהלכים זה טוב וזה רומז שמתכוננים לתקופה חדשה בשבילו וזה גם טוב.
    דייקסטרא לא מעניין.
    MVP נגד פאנק נשמע מעולה, לפי מה שאתה אומר הי המאוד טכני, אני יודע שהם יכולים גם לתת קרב ברול וקרב מהיר אתלטי כזה אז אני מצפה לראות, חבל שהיית פסילה בסוף, אני לא יודע איך צ'אבו קשור, מעניין אם הוא הועבר לECW...הוא עוד לא סיים עם ריי וMVP נכנס איתו, יכול להיות נראה מתישהו בקרוב פאנק וריי נגד צ'אבו וMVP וזה נשמע ממש לא רע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    בבקשה אבל מה זה הקהילה הזו? אף אחד לא מגיב? חבר'ה אני משקיע כל שבוע בשביל לעשות לכם סקירה ואפילו תודה אין? אז בשביל מה לעשות סקירה? טוב שאיזה 40 נכנסו ויש רק תגובה אחת, אחרי זה מתפלאים למה הקהילה פה ממש בקנטים, תשתפו פעולה אל תהייו סגורים, להירשם ולראות נושאים תוצאות,חדשות וסקירות ולא להגיב סלחו לי זה פשוט להיות מנ-מניאק, בן אדם כותב תגידו תודה לפחות, לא קשה לכתוב ארבע אותיות.
    מנהל פורום WWE והיאבקות

HHH I got two words for ya
    Thanks man

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי DSK
    בבקשה אבל מה זה הקהילה הזו? אף אחד לא מגיב? חבר'ה אני משקיע כל שבוע בשביל לעשות לכם סקירה ואפילו תודה אין? אז בשביל מה לעשות סקירה? טוב שאיזה 40 נכנסו ויש רק תגובה אחת, אחרי זה מתפלאים למה הקהילה פה ממש בקנטים, תשתפו פעולה אל תהייו סגורים, להירשם ולראות נושאים תוצאות,חדשות וסקירות ולא להגיב סלחו לי זה פשוט להיות מנ-מניאק, בן אדם כותב תגידו תודה לפחות, לא קשה לכתוב ארבע אותיות.
    הצפיות הן גם של צופים באתר שלא רשומים.

בקשר לסקירה: אני אראה את המינייאבנט, יותר מזה לא נשמע מעניין :X
    מה שכן, הצליחו להעביר פרק שלם בלי להראות את ביג דדי וי והקפלים הדוחים שלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    תודה על הסקירה ג'ימי ושאנון מור עובדים יפה כצוות ראיתי את הקרב והוא באמת אחלה של קרב.
    שיתנו כבר לשלטון טייטל שוט על אליפות הECW.
    מקווה שצ'אבו יהיה בECW כי הם צריכים כל מתאבק עכשיו.
    המיין אבנייט היה סבבה לגמרי בעיקר שפאנק מרביץ לMVP.
    אני לא יודע מה אתם חושבים עליו אבל יש לו(MVP)פרצוף דורש מכות.

!!!!!!!!!!!ECW ECW ECW ECW ECW Extreme
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    הקרב הראשון : מעולה , מיז ומוריסון מתבזבזים בקרבות זוגות , בכול מקרה הייתי שמח להעביר אותם לדיווזיות 1 על 1 , ולהעביר את האליפות לג'סי ופסטוס \ יאנג ושנון .

קרב 2 :

איזה כיסוח של בנג'ימין ! T בון + פוואר בומב + די די טי בולדוג . וגם אחרי זה הוא אמר : איז נו סטאפ מי נוו , ואז השיר שלו התנגן ואמרו אותו דבר XDDD

קרב 3 :

מזמן לא ראינו ניצחון של דייקסטרא, חולה על הלג-דרופ D:

קרב 4 : המאין איבנט מעולה יכלו לעשות אותו פ33ה . צ'אבו חזר ? יופי .
    אמן נראה צ'אבו VS פאנק בפרק הבא D:

איפה בוגימן ? איפה ? איפה טומי דרימרררר ???? איפה קווין טורן ???

אחלה סקירה , תודה גבר D:
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הרשמה