תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    איזה דמות לדעכם תהיה החדשה ההבאה (והאחרונה) בסמאש ברוס?
    לדעתי זה בטח יהיה טיילז כי הם הוסיפו את סוניק והוא יהיה בודד מידי
    והינה אפשרות מקורית: מיי ! כן כן דמות מיי (שאפשר לעצב לבד לא מוכנה) עם כל מיני התקפות של טניס וגולף ושאר ירקות.ועוד משהו מקורי זה שלינק יוכל להפוך לזאב (כמו שזלדה הופכת לשייק)
    נו אז מה דעתכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עכשיו כשאני חושב על זה אם נשארה דמות אחרונה בבראול יש סיכוי גבוה שפאלקון לא יחזור T_T
    ואם הוא כן יחזור אז לואיג'י לא יחזור :S
    בסה"כ זה כנראה אחד משניהם מה שכן נראה שלא יהיה את mew2 ופיצ'ו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    לא נשארה דמות אחרונה... הוא לא חושף דמויות שצריכים להשיג - כמו לואיג'י...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    כמה מהדמויות החדשות שהוא הציג אמורים לחשוף, הבנתי
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נהריה
    אני קצת התאכזבתי כשראתי שלא עשו שום דבר בקשר לזאב(לגבי לינק) בברול אבל לא נורא, ובקשר לדמיות איאפשר לדעת למרות שזה נראה כאילו יש רק עידכונים משעממים בזמן האחרון לרוב XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    שיק לדעתי לא תחזור, וזה שבדוג'ו יש רק מקום אחד בשורה לא אומר שהוא הולך לחשוף עוד דמות, זה יכול להשאר כמו שזה עכשיו עד השחרור ביפן(חודש) והוא יכול גם להוסיף שמונה דמויות, תמיד כשאנשיש ספרו מקומות בדף של הדוג'ו הוא עבר את המקום ופתח שורה חדשה.

אין לי מושג מה קורה עם עוד דמויות, נראה לי שיש מצב שזהו, כי לא הייתה דמות חדשה כבר חודשיים בערך, כל מי שבדוג'ו הוא סטארטר לדעתי, חוץ מאולי סוניק וסנייק.
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני שמעתי כבר כמה פעמים מהרבה אנשים אילון בינהם שיהיו פחות דמויות בבראול מאשר במילי.
    מילי=25
    בראול=24
    לפי האתר נחשפו כבר 23 דמויות משמע נשארה דמות אחת.
    אלא אם סאמוס בלי החליפה לא נחשבת לדמות ואז נשארו שתיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי L-Byte
    אני שמעתי כבר כמה פעמים מהרבה אנשים אילון בינהם שיהיו פחות דמויות בבראול מאשר במילי.
    מילי=25
    בראול=24

בואנ'ה כמה שטויות אתה פולט, אתה באמת מאמין שיהיה בבראול פחות דמויות מבמילי?
    אנשים בסמאש בורדס מדברים על מספרים לא הגיונים של 40-50, ואתה אומר 24? מה עובר עליך?
    לדעתי יהיה משהו בסגנון 30-36 דמויות, יותר מזה זה כבר יותר מדי, פחות מזה זה מאכזב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    שיק לדעתי לא תחזור, וזה שבדוג'ו יש רק מקום אחד בשורה לא אומר שהוא הולך לחשוף עוד דמות, זה יכול להשאר כמו שזה עכשיו עד השחרור ביפן(חודש) והוא יכול גם להוסיף שמונה דמויות, תמיד כשאנשיש ספרו מקומות בדף של הדוג'ו הוא עבר את המקום ופתח שורה חדשה.

אין לי מושג מה קורה עם עוד דמויות, נראה לי שיש מצב שזהו, כי לא הייתה דמות חדשה כבר חודשיים בערך, כל מי שבדוג'ו הוא סטארטר לדעתי, חוץ מאולי סוניק וסנייק.
    אל תיהיה כל כך בטוח בזה אתה לא יכול לדעת,והרעיון של שיק היה מקורי שזלדה מחליפה צורה לשיק אין יותר מידי סיבות שיורידו אותו ושמתי לב שלא מפרסמים הכל לגמרי על זלדה מה שאומר שיש סכוי שהם לא רוצים עדיין לפרסם הכל כנראה שיק והיא גם לא היית בדמו למרות שלא כל הדמיות היו שם אבל עדיין זה מראה על זה שאולי לא סיימו עם זלדה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Soulskeeper
    אל תיהיה כל כך בטוח בזה אתה לא יכול לדעת,והרעיון של שיק היה מקורי שזלדה מחליפה צורה לשיק אין יותר מידי סיבות שיורידו אותו ושמתי לב שלא מפרסמים הכל לגמרי על זלדה מה שאומר שיש סכוי שהם לא רוצים עדיין לפרסם הכל כנראה שיק והיא גם לא היית בדמו למרות שלא כל הדמיות היו שם אבל עדיין זה מראה על זה שאולי לא סיימו עם זלדה

זלדה הפכה לשיק בLOZ אוקרינה אוף טיים, בסמאש ובסמאש מילי לינק היה מבוסס על הדיזיין משם(ואפילו לקחו משם את לינק הצעיר), בסמאש בראול לינק וזלדה הוחלפו לדיזיין של טויילייט פרינסס, ולכן אני מאמין ששיק לא תחזור.

וחוץ מזה שיש משהו מאוד מאוד דומה, ZSS, למה לשים שתי דמויות עם עיקרון כל כך דומה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי L-Byte
    מילי=25
    בראול=24
    אתה באמת חושב שלואיג'י לא חוזר?! איפה אתה חי. חוץ מזה שבכל מקום שסאקוראי הגיב, הוא אמר שהוא חושף את רוב האלו שפותחים רק אחרי הוצאת המשחק.

פִּיצִ'י ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    זלדה הפכה לשיק בLOZ אוקרינה אוף טיים, בסמאש ובסמאש מילי לינק היה מבוסס על הדיזיין משם(ואפילו לקחו משם את לינק הצעיר), בסמאש בראול לינק וזלדה הוחלפו לדיזיין של טויילייט פרינסס, ולכן אני מאמין ששיק לא תחזור.

וחוץ מזה שיש משהו מאוד מאוד דומה, ZSS, למה לשים שתי דמויות עם עיקרון כל כך דומה?
    זה הספיישל של סאמוס זה לא שהיא פשוט הופכת זה טיפה שונה זה לא שאתה יכול פשוט לבחור בה למרות שאיאפשר לדעת מה הם יעשו,וזה שהם שינו את זה קצת ושיפרו שדומה למשחק לא אומר שהם חייבים לשנות הכל ולהוריד את שיק זה עדיין רעיון מקורי למה שיקחו את זה וישימו את זה על דמות אחרת? זה לא אותו הדבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    האמת שזה נשמע לי ממש לא הגיוני שלאויג'י לא יחזור ואותו דבר לגבי פאלקון כשיש אסיסטים מf-zero אבל אני בטוח שמישהו אמר לי שהיו פחות דמויות בבראול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    אם יהיו פחות דמויות מב-מילי אז מה הטעם בכל המשחק הזה?!, עם איזה דמויות נילחם
    בחמש-שש השנים הקרובות עד הסמאש הבא אם בכלל.
    כל ההייפ יכול לרדת לטמיון אם ככה.
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי L-Byte
    האמת שזה נשמע לי ממש לא הגיוני שלאויג'י לא יחזור ואותו דבר לגבי פאלקון כשיש אסיסטים מf-zero אבל אני בטוח שמישהו אמר לי שהיו פחות דמויות בבראול.

אם מישהו שיגיד לך שבישראל יותר אנשים מתאבדים מבכל מדינה אחרת בעולם, אתה תאמין לו?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    אם מישהו שיגיד לך שבישראל יותר אנשים מתאבדים מבכל מדינה אחרת בעולם, אתה תאמין לו?
    יאפ, יש מלא דמויות שאני בטוחה שיחזרו ופשוט הם תמיד היו unlockables, אז הוא לא הספיק להראות אותם ויראה רק אחרי יציאת המשחק.

פִּיצִ'י ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Crystal107
    יאפ, יש מלא דמויות שאני בטוחה שיחזרו ופשוט הם תמיד היו unlockables, אז הוא לא רצה להראות אותם ויראה רק אחרי יציאת המשחק.

תיקנתי לך את ההודעה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    *sigh*
    itp מי שזה לא היה שאמר לי את זה כנראה היה מאוד אמין אחרת לא הייתי ממשיך להסתובב כשאני חושב ככה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    מי לעזאזל אמר לך את זה?
    אני?
    כי אהה... לפי מה שהבנתי לפחות זה יהיה 24... (23 בלי zero suit samus)
    אבל לפי מה שאני שומע עכשיו זה באמת מוזר לי שיש פחות דמויות, ושהוציאו את לואיג'י ופאלקון... המ המ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי L-Byte
    *sigh*
    itp מי שזה לא היה שאמר לי את זה כנראה היה מאוד אמין אחרת לא הייתי ממשיך להסתובב כשאני חושב ככה.
    ממתי איילון זה מקור אמין לכמה דמויות יהיה בבראול?

ואיפה ג'יגליפאף? איפה פאלקו או קריסטל(שדרך אגב באתר של המדובבת שלה רשום שהיא דובבה את קריסטל בבראול, אופס?) איפה גנון? איפה הדמות צד ג' השלישית שדיברו עליה? באמת נראה לכם שזה כל הדמויות?

שתף ב-Google+

הרשמה