תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    הגעתי לקטע שגמרת לבנות את החללתי ואת מסובב איתה הגעתי לשלב שהאסטרואידים ושאתה צריך להגיע למעבורת חלל ניכנתי עאלייה ושמרתי והשמירה שמה אותי בהתחלה ושאני גמיעה לשם שוב הם אומרים לי שהם כיבו את המשדר מה לעשות ?!
    Blue Is The Color Football Is The Game

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    אתה יכול להיות יותר ברור?
    לא הבנתי בדיוק מה הבעיה.

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    חח זה ממש מסובך להסביר אז ככה:
    יש שלב שבנית חללית נכון? אחרי זה אתה מתחיל להסתובב איתה הכל מיני עולמות ואז היא אומרת לך ליסוע לכוכה מלא באבנים וכאלה ויש שמה תחנת חלל כזאת והגעתי אלייה זאת המטרה וניכנתי לתוכה ושמרתי.
    ואחרי זה ניכנסתי שוב למשחק זה התחיל מהתחלה, ושהגעתי לתחנת חלל שוב זה אמר לי שהמשגר לתוך תחנת החלל כבוי, מה עושים?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי ufazzz
    חח זה ממש מסובך להסביר אז ככה:
    יש שלב שבנית חללית נכון? אחרי זה אתה מתחיל להסתובב איתה הכל מיני עולמות ואז היא אומרת לך ליסוע לכוכה מלא באבנים וכאלה ויש שמה תחנת חלל כזאת והגעתי אלייה זאת המטרה וניכנתי לתוכה ושמרתי.
    ואחרי זה ניכנסתי שוב למשחק זה התחיל מהתחלה, ושהגעתי לתחנת חלל שוב זה אמר לי שהמשגר לתוך תחנת החלל כבוי, מה עושים?
    אה, הבנתי.
    נכון יש ליד החללית דמות?
    תדבר איתו, והוא יפעיל לך את המשגר בעד 3 לבייתן סולס, הדברים האלה שהשגת בנמל.
    יש שם יצורים גדולים שמרחפים, תהרוג כמה ואז תחזור אליו.

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    לא לא.
    עברתי אתה הקטע הזה כבר עברתי את המדרגות הזזות האלה והגעתי לכניסה של התחנת חלל ניכנתי עברתי כמה קטעים שם ושמרתי.
    שניכנסתי לשמירה זה התחיל מה ההתחלה רק בלי כל היצורים המגעילים האלה ושאני עובר שאת המדרגות זה אומר שהמשגר כבוי איך אני מדליק אותו?

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי ufazzz
    לא לא.
    עברתי אתה הקטע הזה כבר עברתי את המדרגות הזזות האלה והגעתי לכניסה של התחנת חלל ניכנתי עברתי כמה קטעים שם ושמרתי.
    שניכנסתי לשמירה זה התחיל מה ההתחלה רק בלי כל היצורים המגעילים האלה ושאני עובר שאת המדרגות זה אומר שהמשגר כבוי איך אני מדליק אותו?

מישהו?

הרשמה