תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    טבריה
    אני רוצה לקנות כבל קומפוננט אבל אני לא בטוח שאני אוכל לחבר אותו לטלוויזיה שלי.
    יש לי LCD.
    לכבל קומפוננט יש חמישה כניסות: 2 אדום, אחד כחול, אחד ירוק ואחד לבן. בדקתי את הטלויזיה שלי ולא מצאתי כניסות מתאימות. יכול להיות שזה מתחבר במקום הכבל הרגיל של האדום, צהוב, לבן? אם כך אז לאן הולכים עוד שני כניסות של הקומפוננט?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי phoenix
    יש לי LCD.
    לכבל קומפוננט יש חמישה כניסות: 2 אדום, אחד כחול, אחד ירוק ואחד לבן. בדקתי את הטלויזיה שלי ולא מצאתי כניסות מתאימות. יכול להיות שזה מתחבר במקום הכבל הרגיל של האדום, צהוב, לבן? אם כך אז לאן הולכים עוד שני כניסות של הקומפוננט?
    לא, כבל קומפוננט אכן צריך 5 כניסות מיוחדות, אם אין לך כאלה אז זה כנראה לא נתמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    טבריה
    מה לגבי HDMI? יש מצב לכניסה כזאת בווי?

עריכה:
    מצאתי כבל שמציע חיבור דרך HDMI. זה שווה את המחיר לדעתכם?
    http://www.moniline.co.il/product.aspx?productid=969
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    יש לי LCD.
    תבדוק האם יש לך ירוק+כחול+אדום (אגב, אדום אחד לסאונד והשנים לוידאו, ככה שזה די חשוב לא לבלבל בינהם).

אם אין לך את השילוב הנ"ל, אז אתה לא יכול לחבר בחיבור הזה, אבל אל תדאג, למרות שזה נשמע לי מוזר שאין לך את החיבור הזה בטלווזיה (אך בכל זאת חשוב לציין שקיימות טלווזיות LCD ישנות יותר בלי החיבור הזה), אני בטוח שאפשר להשיג תחלופה אחרת.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    טבריה
    אשמח לשמוע על תחלופה כזו. אבל היא בטח תהיה יקרה יותר.
    גם אני מתפלא שאין לי את הכניסות הנ"ל. הטלויזיה הזאת נמצאת אצלנו בערך שנה. LG
    יש לי כניסה של S-VIDEO, השאלה אם זה יספק לי איכות דומה.
    יש גם כניסה של HDMI אבל זה יקר יותר לקנות לו כבל מתאים והשאלה היא האם זה שווה את המחיר. אחרי הכל, שמעתי הרבה חילוקי דעות בנוגע לשיפור התמונה ב480P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אשמח לשמוע על תחלופה כזו. אבל היא בטח תהיה יקרה יותר.
    גם אני מתפלא שאין לי את הכניסות הנ"ל. הטלויזיה הזאת נמצאת אצלנו בערך שנה. LG
    יש לי כניסה של S-VIDEO, השאלה אם זה יספק לי איכות דומה.
    יש גם כניסה של HDMI אבל זה יקר יותר לקנות לו כבל מתאים והשאלה היא האם זה שווה את המחיר. אחרי הכל, שמעתי הרבה חילוקי דעות בנוגע לשיפור התמונה ב480P
    התמונה משתפרת, זה ללא ספק. בעיקר במשחקים שנבנו מראש במחשבה על 480P. אפילו בווי ספורטס אפשר לראות הבדל גדול .

בכל מקרה, ישנו כבל S-VIDEO, אך אם זכרוני אינו מטעני הוא לא תומך ב-480P...
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    FP, כששיחקנו במפגש התמונה היתה מדהימה בעיניי
    כמה ימים אחרי זה קנינו טלוויזיה HD Ready [בלי שום קשר], ורציתי לדעת באיזה כבל השתמשנו במפגש? וכמה עולה אחד כזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    טבריה
    http://www.gamestation.co.il/product.asp?productid=413
    הם מציעים פה כבל S-VIDEO ועל פי מה שכתוב, זה תומך ב480P אבל אני מעדיף להקשיב למישהו שבאמת משתמש בחיבור הזה. יש פה מישהו כזה?
    קנייה כדאית?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Spitted
    FP, כששיחקנו במפגש התמונה היתה מדהימה בעיניי
    כמה ימים אחרי זה קנינו טלוויזיה HD Ready [בלי שום קשר], ורציתי לדעת באיזה כבל השתמשנו במפגש? וכמה עולה אחד כזה?
    השתמשתי בכבל קומפונט (כחול+ירוק+אדום ועוד אדום+לבן). וזה בדיוק מה שאמרתי: התמונה ללא ספק משתפרת, אך הכמות שהיא משתפרת בעיקר תלויה במשחק (אני יכול להגיד לך שזלדה, לדוגמה, נראה טוב יותר על טלווזיה רגילה. זאת משום שהמשחק נבנה במחשבה על טלווזיה רגילה ולא 480P. זה לא שהמשחק עצמו נראה גרוע יותר, למעשה רוב הזמן הוא נראה טוב יותר, הבעיה היא שהמשחק נבנה עם כל מיני "פאקים" קטנים שלא היה ניתן לראות אותם על טלווזיה רגילה, אך ב-480P הם די בולטים. אגב, חוץ מזלדה, כל המשחקים שיש לי נראים טוב יותר מכל בחינה על 480P).

בכל מקרה, אם אתה קונה כבל כזה, אז רק מאיביי. בחנויות רגילות הכבל הזה יכול לעלות עד 30$ (ובארץ להגיע אף ל-200) ואילו באיביי אפשר להשיג אחד ב-6$ כולל משלוח. בסופו של יום אני מאמין שלא צריך לחשוש יותר מדי מהאיכות כי אחרי הכל זה מוצר שמאוד זול וקל לייצר אותו. מה שכן, הגודל שהוא יתפוס כנראה יהיה גדול יותר ופחות מוצנע, ופה תהיה ההתבטאות הגדולה יותר בין המחירים.

נב. פיניקס, אני מצטער שאני לא יכול לעזור לך, אבל אני ממש לא יודע... סורי.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הרשמה