תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    הגילדה הישראלית Genesis הממוקמת בשרת Jaedenar EU, משתנה מבפנים, עברה שינוי בו חולקה הגילדה לשני חלקים:

גילדת Genesis המכילה רמות 70(ישראלים בלבד כמובן) העולים על דרישות מינימליות לRaiding ומוכנים להשתתף במספר ריידים בשבוע(2 לפחות).
    גילדת Zion Crusade המכילה את כל שאר הישראלים, גילדה זו מכינה אנשים לקראת הצטרפותם לGenesis וגם מהווה מקום משחק מהנה לצד ישראלים אחרים לאילו שאינם רוצים לעשות Raids.

שינוי זה נעשה לפני שבוע וכבר דברים החלו להשתנות בגילדה,
    הריידים מתחילים בזמן, אנשים משקיעים יותר בציוד שלהם ומביאים מצרכים לריידים.

שבוע לאחר השינוי כבר ראינו פרי ראשון להצלחתנו בכך שהורדנו את Void Reaver הנמצא בTempest Keep.
    ולאחר עוד שבוע שעבר, היום בשעה טובה ומוצלחת הורידו חברי הגילדה את הבוס הראשון (שני) במבוך SSC "Lurker below"
    תמונה של ההריגה:

הגילדה עדיין מחפשת עוד ישראלים הרוצים להתקדם בRaiding לצד ישראלים אחרים.
    כדי להצטרף לגילדה(גם Genesis וגם ZC) יש להשאיר Application באתר או לשוחח בMSN עם אחר מהלידרים: http://www.2all.co.il/web/sites/tzc
    אורי - [email protected]
    יוסי - [email protected]

* אנשים בעלי ציוד וניסיון יוצאי דופן יוכלו להגיש בקשה למימון ההעברה ע"י הגילדה.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    מזל טוב לנו, היה כיף
    משום מה לא רואים את השאדו פריסט המסוקס שלי בתמונה :S

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    מזל טוב !!!!!!

זה קרב נחמד ..

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    מזל טוב על ההריגה

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    כל הכבוד על ההתקדמות !

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    עיר
    כפ"ס
    זהו הקרב שאנחנו קוראים לו בדיקת טמטום

ואם כולם עברו אותו אז אני שמח בשבילכם ןוזה אופר שיש לכם פוטנציאל להתקדמות רבה יותר.

עלו והצליחו.

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    כן ..... אני חושב שההודעה הזו הייתה מיועדת לכתבה של gensis downs lurker

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    מזל טוב
    (אבל לול אליינס)

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    מזל טוב! D;
    בהחלט השג יפה ^^
    נכתב במקור על ידי omagad
    מזל טוב
    (אבל לול אליינס)
    מה הקשר?

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    עיר
    תל אביב
    היה רייד טוב מאוד אני מאוד שמח שהורדנו אותו

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    Gruul is really the idiot check for 25man content (how NOT to kill your raid in Shatter).
    Lurker is mostly about learning to handle the adds on platforms and..oh yeah - idiot check on Sprout . Most people get it after the first or second time, but what amazes me is people's difficulty to CLIMB BACK TO THE PLATFORMS .
    We had a guy that we used to just bubble and let him DPS Lurker in the water because he just couldn't find the shallow spots...

But the classiest idiot check is probably Maggy - cube clicking ftw!

Good luck on Hydross,
    Nesh

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    סוף סוף חדשות טובות, עושה לי חשק לחזור...
    mage - human - level 70

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Nesh
    Gruul is really the idiot check for 25man content (how NOT to kill your raid in Shatter).
    Lurker is mostly about learning to handle the adds on platforms and..oh yeah - idiot check on Sprout . Most people get it after the first or second time, but what amazes me is people's difficulty to CLIMB BACK TO THE PLATFORMS .
    We had a guy that we used to just bubble and let him DPS Lurker in the water because he just couldn't find the shallow spots...

But the classiest idiot check is probably Maggy - cube clicking ftw!

Good luck on Hydross,
    Nesh
    הבדיקה האמיתית לאידיוטים / אנשים "איטיים" היא בArchimonde, מפתיע שאנשים לא מצליחים להפעיל TEAR כמו שצריך ומתים מהBurst למרות שהם הגיעו כל הדרך לMH...-,-
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    נכתב במקור על ידי Alpha
    הבדיקה האמיתית לאידיוטים / אנשים "איטיים" היא בArchimonde, מפתיע שאנשים לא מצליחים להפעיל TEAR כמו שצריך ומתים מהBurst למרות שהם הגיעו כל הדרך לMH...-,-
    ארקימונד זה ממש לא בדיקת אידיוטים.
    ולהגיע לMH זה כבר לא בדיוק הישג מרשים, היום כל אידיוט ואחותו יכולים להגיע לשם.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    נכתב במקור על ידי Colby
    ארקימונד זה ממש לא בדיקת אידיוטים.
    ולהגיע לMH זה כבר לא בדיוק הישג מרשים, היום כל אידיוט ואחותו יכולים להגיע לשם.
    כן כי אני בטוח שזה כבר קטן עליך ואתה עושה BT. (ואם כן, עדיין לא הייתי אומר ש-ARCHIMONDE זה הישג קליל שכל אחד עושה ^^)

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי WoW player
    כן כי אני בטוח שזה כבר קטן עליך ואתה עושה BT. (ואם כן, עדיין לא הייתי אומר ש-ARCHIMONDE זה הישג קליל שכל אחד עושה ^^)
    אני מקווה שאתה אומר את מתוך הידיעה שהוא ב forte...

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    נכתב במקור על ידי WoW player

LOL

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    נכתב במקור על ידי galre
    אני מקווה שאתה אומר את מתוך הידיעה שהוא ב forte...
    כן, כלומר, איך אפשרי שאני לא אדע שמשתמש שכמעט ולא מגיב בפורום נמצא בגילדה אחת המצליחות?
    אני לא מכיר כל משתמש ומשתמש בפורום. ואמרתי, גם אם הוא כן עושה את זה, העובדה היא שעדיין לא כולם הגיעו אליו. אני שונא את זה שיש אנשים שעושים ריידים מתקדמים ואז לא מחשיבים את הבוסים של ריידים אחרים. כמובן שאחרי שעושים FARM על הבוס מלא פעמים הוא נהפך קל.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אמרתי את זה פעם ואני אומר את זה שוב אין במשחק הזה בוסים קשים
    רק ציוד לא מתאים ואנשים מטומטמים

הרשמה