תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    חסוי
    אוקיי המו"מ עם ההורים שלי בקשר לווי עומד להסתיים. "אנחנו קרובים לחתימה"- אמא "המאבק קשה, עדיין יש חילוקי דעות"- אבא.
    קיצר, אחרי שלילת אפשרות הצ'יפ (אני רוצה להיות הגון פעם אחת!) החלטנו כנראה שדוד שלי יביא לי את הווי עם 2-3 משחקים, וכל פעם שהוא יבוא לארץ הוא יביא לי משחק... (כמובן שלא שאלנו את דעתו, זה רק בגדר רעיון).
    בקיצור,
    דוד שלי בא עוד חודש ואני צריך להחליט איזה משחקים אני רוצה.
    1. מריו גלאקסי- אני לא יכול לוותר עליו
    ועכשיו יש לי התלבטויות.....
    בעקרון שמתי עין על SPM.... אני דיי אוהב RPG ולפי איך שהתרשמתי ממנו בקיוב הוא נחמד כזה ויכול גם להתאים לאחי הקטן...
    זלדה אומרים שהוא משחק חובה, אבל אני לא יודע...
    אז מה שאני מבקש בעצם, זה שתמליצו לי על 2 משחקים נחמדים, שגם ילד חסר קואורדינציה בכיתה ב' יכול לשחק (היי, הוא עוד יגדל ^^).
    תודה רבה!
    Wii num
    4222-9470-4985-6948

GH3:
    253568119573
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    קודם כל, כל הכבוד על ההחלטה להיות הגון
    בקשר לSPM, אני לא בטוח שאחיך יאהב אותו, אחי בן ה-13 לא נוגע בו, הוא מפוצץ בדיבורים והחידות בו בהחלט קשות מידי בשביל ילד בכיתה ב' [במיוחד שהוא לא יודע אנגלית]
    הוא אחלה משחק בעיקרון, לא הטופ לדעתי, אבל עדיין כיף וכדאי שיהיה, אבל יותר לעצמך מאשר לאחיך
    חוץ מזה יש את Metroid Prime 3 שהוא מאוד מאוד מומלץ, תחקור עליו קצת ותראה אם הוא לטעמך, הוא ממש טוב לדעתי, סוג של הרפתקאות עם יריות מגוף ראשון, חקירת כוכבים וחידות, גרפיקה מעולה
    יש גם Zack & Wiki שהוא משחק חידות בגרפיקה מצויירת, עשוי טוב מאוד והחידות מאתגרות
    עוד אפשרות היא כמובן WarioWare או איזשהו ריימן, שאלה חבילות של מיני-משחקים מטורפים, מאוד מתאימים לילדים קטנים וגם כיפים לכולם בעצם... שיחקנו במפגש 4 אנשים בריימן 2 והיה נורא כיף, כמה שיותר אנשים יותר טוב [למרות שאישית אני מעדיף וואריו]
    ומריו גלאקסי כמובן חובה

אגב, אתה קונה אמריקאי או אירופאי?
    אם אמריקאי אז יש אפשרות להזמין משחקים גם מאתרים כמו CDUniverse או אתר קנדי אחד, שזה סבבה ולא תצתרך להיות תלוי בדוד שלך, שזה יכול להיות מעצבן
    אה ואל תשכח לקנות תוספת של שלט+נונצ'אק, שלא תתחרט אחר כך ולא יהיה לך מאיפה לקנות

בהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    super mario galaxy ו- wario ware
    שני אלו יתאימו לשניכם וגם יאפשרו לחוות את כל יכולות ה-ווי
    בצעד הראשון של הקונסולה אצלכם בסלון, לדעתי תהנו מהם שעות רבות מאוד.

לא לשכוח לקנות שלט ווימוט וננצ'אק נוספים, כי חשוב שיהיו
    שני שלטים אחרת לא עשיתם כלום, בארץ
    תקנה מטען עם 4 סוללות של GP ואתה יכולים לצאת לדרך.

מעבר לזה... תרשום לך תזכורת למשחק Super Smash Bros Brawl כמו שאתה כבר יודע ושמעת עליו.

שיהיה בהצלחה.
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    צודק במאה אחוז משחקים שמנצלים את הwii טוב גורמים אחלה הנאה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אירופי או אמריקאי ? כי עם האמריקאי אפשר להזמין מebay משחקים בערך באותו מחיר כמו שיעלה בארה"ב אחרי משלוח.

עוד טיפ תבדוק בקשר למשומשים . אני ראיתי המון אנשים שמוכרים את זלדה וראיתי גם כמה שמוכרים את מטרויד. אני חושב שלPTii יש עדיים SPM שהוא לא צריך . וכמו שspitted אמר תשקיע בשלט ונונצ'ק . לרוב קונים wii play בשביל השלט ומוסיפים נונצ'ק. wii play הוא נחמד ולא יותר והוא טוב לילדים קטנים כי המשחקים שם מאוד פשוטים.

אולי אתה אוהב RPG אבל אתה צריך לדעת שהמשחקים האילו נגמרים. זלדה ו SMG משחקים מאוד ארוכים אבל יש להם סוף איפהשהו. כדאי לפחות משחק מסיבה אחד או משהו עם online .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    לדעתי בזלדה יש הרבה יותר מה לעשות מאשר במשחקי מסיבה
    אני נהנה ממשחקי מסיבה, אבל עד לגבול מסויים, ואני גם ממש ממש איטי במשחקי RPG כי קשה לי לחרוש על משחקים שאני יודע שהם ארוכים ומתישים
    לכן סביר להניח שזלדה ישאר אצלי לא גמור במשך שנים =X תאמינו או לא, אני עדיין במקדש הקופים
    אבל אני מניח שזה תלוי בבנאדם

בקיצור הייתי ממליץ לך לקחת את גלקסי, וואריו, ומטרויד פריים ~ אין ספק שתהנה מכולם

~~~ עכשיו נזכרתי שיש גם את Resident Evil 4 בתור אופציה נחמדה, אם לא שיחקת עדיין, אני אפילו אוהב אותו יותר ממטרויד, אז שווה לבדוק מה אתה מעדיף
    שים לב גם לעיניין הסוללות הנטענות שביגורון הזכיר, זה חשוב מאוד, וגם סמאש אם הוא מעניין אותך אז זה אחלה של דבר [זה המשחק שאני הכי מצפה לו EVER, והוא יוצא 5 ימים אחרי היומולדת שלי (: ]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יש לא מעט משחקים ממש טובים לווי, אבל אם אתה מעוניין במשחק שקל מאוד להיכנס אליו, אני חושב שאמליץ לך על RE:UC. אני לא מפסיק לקרוא דעות של אנשים שממש נהנים ממנו ומשבחים אותו.

the most fun I had with a rail shooter in years

אני ממליץ עליו כי הוא מספק הנאה מהירה ומידית, בלי צורך להסתבך על הכפתורים.

זאק-אנד-וויקי מומלץ ביותר גם כן, אבל מעצם טבעו, הוא יתאים לך רק אם יש לך סבלנות להבין ולפתור חידות.

גם עם מריו גלקסי לא תהיה לך בעיה. הוא הכי מומלץ.

ו-MP3 אדיר, אבל זה כבר תלוי בך. כנ"ל לגבי זלדה.

וח"ח על הרצון שלך להיות הגון. קנית לעצמך מעריץ.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    חסוי
    תודה לכולם על התגובות!
    Z&W אני לא חושב שאני רוצה... אני לא מת על פוינט אנד קליק.....
    משחק מסיבה אני רוצה... יש מצב שואריו....
    RE:UC הוא מסילה? לא ידעתי.....
    אני אשיג אישור רשמי מההורים שלי ואז אני אחליט על משחקים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    שים לב שRE:UC הוא מסילה ו-RE4 הוא מגוף שלישי
    יכול להיות שאתה כבר יודע את זה אבל אני סתם מדגיש
    שניהם מעולים אבל שונים מאוד ... שווה לראות סרטונים לפני הקנייה
    שתף ב-Google+

הרשמה