תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    אחותי ב ארצות הברית ואני רוצה לקנות XBOX 360 אז היא נגשה למוכר שאלה אותו על האיקסבוקס 360 ואמרה שהיא מישראל אז הוא אמר לה השדגם ב 250 דולר אין לו הרבה מקום והכי טוב הוא זה ב 350 דולר אבל הדבר המוזר שהוא אמר שיש סיכוי שהתלביזיות בארץ לא יצליחו לקרוא את האיקס בוקס?!?!

יש דבר כזה??!?!?!

אהה והיתי רוצה גם לדעת מה קורא עכשיו עם טבעת המוות זה עדיןן קורא הרבה?

עזרו לי בבקשה...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לא אין בעיה עם הטלווזיות (כל טלווזיה בת פחות מ20 שנה תומכת בזה...) אל תיקח את הדגם של ה270 זה הארקייד, לך על הפרימיום ב350$.
    בגרסאות החדשות כבר נפתרה הבעיה של טבעת המוות והיא בטוחה כמו כל קונסולה אחרת.
    הדבר היחידי שתצטרך בארץ הוא שנאי.
    אתה יכול לקרא הכל בFAQ שלנו (לינק גם דרך השימושון)

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    אל תרגיע אותו יותר מדי, כי זה לא ממש רק בנות יותר מ-20 שנה.

כמו שחנן אמר לך על ה350$ ובקשר לטלוויזיה פשוט תוודא שהיא multisystem ולא רק PAL.
    זה אמור להיות כתוב או עליה או בחוברת שלה.
    ואם טלוויזיה חדשה זה 100%, אבל יותר ישנות, וגם כאלה פחות מ20 שנה יש סיכוי שהן לא מולטיסיסטם.

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לדעתי כל טלווזיה מה20 שנה האחרונות מולטי סיסטם.
    בכל מקרה לקונסולה כזאת מעולה צריך טלוויזה HD והן כולן תומכות בזה...

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    לדעתי כל טלווזיה מה20 שנה האחרונות מולטי סיסטם.
    בכל מקרה לקונסולה כזאת מעולה צריך טלוויזה HD והן כולן תומכות בזה...
    תראה, לי היו בבית 2 טלוויזיות שלא היו מולטי, עכשיו זה הפך לאחת כי קנינו את הפלזה (שאגב עוד לא מצאתי זמן לחבר למטה עם אח שלי, ארר זה מעצבן אותי אני מקווה שהיום אני אוכל כבר לחבר... פשוט יש רק יציאה אחת על הפלזמה והDVD כבר מחובר ואןי לי כוח להתחיל להתעסק שם.. :\) אז עדיף להגיד לו שעדיין יש את האופציה הזאת...

*מסכנים ההורים שלי, עניין המולטי הקטין להם את הטלוויזיה, בכלל שהטלוויזיה שעליה הייתי אמור לשחק עם הקיוב (לא בחדר) לא הייתה מולטי אז הייתי צריך לקחת את זאת של ההורים שלי והיא הייתה יותר גדולה ^^

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    יש לי תלוויזיה של טושיבה מספר דגם 29d8uxc (לא יודע מה זה אומר )

אהה ומה טוב יותר הדגם ב 350 דולר? והאם כדי לי דווקה לקנות אותו?

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    קודם כל מבחינת זיכרון, ה350$, שמעכשיו נקרא לו פרמיום כי זה שמו, יש לו 20G, שזה אומר שיש לך מקום להוריד דמואים ועוד על מיני דברים.
    לעומתו ה250$ שמעכשיו נקרא לו ארקייד, יש רק מקום לשמירות.

אני חושב (לא בטוח) שהארקייד לא מגיע עם מיקרופון ללייב.

אממ האמת שאני לא ממש זוכר עוד הבדלים, אהה עם הפרימיום אתה מקבל 2 משחקים חינם, ובארקייד אתה רק מקבל 5 משחקי ארקייד חינם.

אני חושב שיש עוד אבל אני לא זוכר.

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    נכתב במקור על ידי bestguyzip
    יש לי תלוויזיה של טושיבה מספר דגם 29d8uxc (לא יודע מה זה אומר )

אהה ומה טוב יותר הדגם ב 350 דולר? והאם כדי לי דווקה לקנות אותו?
    יש לך LCD?.
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    ההבדלים בין פרימיום לארקייד:
    Premium- גרסה הכוללת את הקונסולה עם דיסק קשיח 20 גיגה, שלט אלחוטי, כבל רשת, אוזניות ומיקרופון המתחברים לשלט, אפשרות התחברות לאינטרנט, ליהנות ממשחקי ה-Xbox הישנים, כבל HD (קומפוננט) ויציאת HDMI.
    הגרסה המומלצת! בארה"ב ישנה חבילה הכוללת את שני המשחקים: Forza 2, Marvel Ultimate Alliance 2
    מחיר כיום בארה"ב : 350 $
    (הערה: אם תראו שבקונסולה יש "רק" 13 גיגה פנוי זה בגלל האמולטור למשחקי Xbox הראשון. לא ניתן למחוק אותו)
    ארקייד- גרסה הכוללת את הקונסולה , כבל AV סטנדרטי ויציאת HDMI, כרטיס זיכרון של 256 mb, שלט אלחוטי, ו-5 משחקי ארקיד:
    Boom-Boom Rocket*
    Pac-man *
    Uno *
    Feeding Frenzy *
    Luxor *

מחיר כיום בארה"ב : 280 $

חובה לציין שהכול צוטט מהfaq.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    נכתב במקור על ידי DrDevil29
    יש לך LCD?.
    לא... חבל...

אז.. פרימים כדי לי לקנות?

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    כן.

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    אהה נכון בגלל שאנחנו וארצת הברית לא אותו חשמל אז מה אני צריל לקנות וכמה כסף זה יעלה לי?

ועדיין לא הבנתי מה קורה עם טבעת המוות אני צריך לקנות מאוורר?

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    תיקנו כבר את בעיית טבעת המוות, אתה לא צריך לעשות משהו.
    וקח, שנאי.
    http://www.gamestation.co.il/product.asp?productid=203

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי bestguyzip
    אהה נכון בגלל שאנחנו וארצת הברית לא אותו חשמל אז מה אני צריל לקנות וכמה כסף זה יעלה לי?

ועדיין לא הבנתי מה קורה עם טבעת המוות אני צריך לקנות מאוורר?
    אתה צריך לקנות שנאי שממיר מתח מ220 וולט ל110 וולט בהספק של 500 ואט (או יותר אבל לא נחוץ יותר). מחיר של שנאי כזה הוא 300 שקל פלוס מינוס 50 (תלוי איפה קונים)
    טבעת מוות זה אינדיקציה לבעיה כללית במכשיר ומשום שמיקרוסופט הצליחו לפתור לאחרונה את עיקר הבעיות שהיו להם עם המכשיר אז הסיכוי שהוא יקבל טבעת מוות קטן משמעותית מבעבר (כל מכשיר יכול למות... זה משהו שלא צריך להתעלם ממנו אבל לא צריך להפריז בחשיבותו)

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    גם לכל מה ששאלת יש תשובות בFAQ (תקרא את כולו, ארוך אבל מועיל...)
    שוב לגבי טבעת המוות אתה לא צריך יותר כלום חוץ מלשים את הבוקס במקום מאוורר

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    מה זה?!?!!?!?
    למה זה עולה כל כך הרבה השנאי?

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    אתה צריך לקנות שנאי, מ300W ומעלה מומלץ 500W.
    לגבי מחיר... אני חושב שבין 100-200 שקל לפי מה שזכור לי פשוט היה לי כבר אחד בבית אז לא התעסקתי עם זה.
    אתה לא צריך לדאוג בכלל מטבעת המוות כל עוד אתה קונה אקסבוקס מהדגם החדש... כלומר שיש לו יציאת hdmi, קל לזהות את זה.
    אם תקנה אליט (אני לא ממליץ כל כך) אז אתה צריך לוודא תאריך ייצור כי מאז ומתמיד היה לו יציאת hdmi.
    התאריך הוא סוף אוגוסט ומעלה, אני אישית חושב שכדאי ספטמבר ומעלה, כי באוגוסט זה גבולי, ויכול להיות שתיפול על אקסבוקס עם הבעייה הזאת.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    השנאי שהבאתי לך הוא זול.
    300 ש"ח זה לא יקר בשביל משהו שיפעיל לך את המכשיר לתמיד.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    שים לב לחנות שנתתי ברמת גן - 250 ש"ח.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    עוד משהו שכדאי לשים לב אליו - כפי שציינו מעליי בחבילת ה-350$ (שכבר לא נקראת פרימיום אגב) יש אפשרות לקבל שני משחקים בחינם (Marvel Ultimate Aliiance ו-Forza Motorsport 2).

מדיווחים שקבלתי מארה"ב - החבילה הזאת כבר לא ממש נפוצה. אפשר למצוא אותה, אבל לא בכל החנויות וצריך לחפש. אם אתה מחליט ללכת על חבילת ה-350$ (ואין סיבה שלא), וודא עם אחותך שהיא תחפש את הגרסה עליה יש מדבקה עגולה בה מצויין במפורש שהיא מגיעה יחד עם 2 משחקים. המדבקה נמצאת במקום די בולט בקידמת הקופסא.

אמנם לא מדובר במשחקים הכי גאוניים בעולם, אבל היי, הם בחינם וחבל לפספס אותם.

הרשמה