תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    18.12.2007
    משהו יודע לכמה זמן מייקרוסופט נותנים אחריות על הקונסולה שלהם?

והאם יש הבדלים בין המכשירים שעכשיו בשוק לבין אלה שיצאו בתחילת השנה?

תודה רבה..

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יש אחריות של 3 שנים על ענייני טבעת המוות ושנה על השאר.
    אין הבדלים באחריות מבחינת סוגי הקונסולות השונות (למרות שהחדשות הן בטוחות מפני טבעת המוות)

הצטרף בתאריך
    18.12.2007
    אתה יודע אולי אם הקונסולות של סוף השנה עברו שינוי מסויים מבחינה טכנית? טובות יותר,עמידות יותר לטבעת המוות או שהם אותו דבר כמו הקונסולות הישנות יותר?

תודה..

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אכן כן, יצא מעבד חדש שמבטל את הסיכויים ל"טבעת המוות", את מקבל עם הגירסה הזו גם חיבור hdmi.

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    בחצי השנה האחרונה יצאו גרסאות שהן חסינות לטבעת המוות ויש להן יציאת HD.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Guy950
    בחצי השנה האחרונה יצאו גרסאות שהן חסינות לטבעת המוות ויש להן יציאת HD.
    אם לחדד גם הקודמות היו עם יציאת HD (כל קומפוננט הוא HD) אלא עם יציאת HDMI שהיא קצת יותר איכותית.

הצטרף בתאריך
    18.12.2007
    שאלה נוספת: בארופה (אולי גם בארצות הברית, אני פשוט גר בצרפת עכשיו) יצא קונסלוה של אקסבוקס שנקראת ARCADE היא זולה בהרבה מהשאר וזה בגלל שאין בה 20 ג'גה ארדדיסק והיא לא מגיע עם קבל ED ואוזניות,ואולי עוד פריט ששכחתי.
    ידוע לך האם יש שוני במפרט הטכני של הקונסולה כמו כרטיס זיכרון, או בביצועי הקונסולה?

תודה רבה לכולכם, אתם עוזרים מאוד.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי stephz
    שאלה נוספת: בארופה (אולי גם בארצות הברית, אני פשוט גר בצרפת עכשיו) יצא קונסלוה של אקסבוקס שנקראת ARCADE היא זולה בהרבה מהשאר וזה בגלל שאין בה 20 ג'גה ארדדיסק והיא לא מגיע עם קבל ED ואוזניות,ואולי עוד פריט ששכחתי.
    ידוע לך האם יש שוני במפרט הטכני של הקונסולה כמו כרטיס זיכרון, או בביצועי הקונסולה?

תודה רבה לכולכם, אתם עוזרים מאוד.
    מדובר באותה קונסולה בדיוק, ההבדלים בין החבילות הם:

1. התוספות שאתה מקבל עם הקונסולה (בגירסת הארקייד מקבלים כרטיס זיכרון של חצי ג'יגה במקום הארדיסק של 20 ג'יגה בגירסה הרגילה, וכבל RCA רגיל במקום RCA\Component).
    2. המשחקים שמקבלים עם הקונסולה (עם הארקייד מקבלים איזה חמישה משחקי ארקייד "קטנים" בילט אין).
    3. הצבע של מכסה הדיסקים הוא לבן ולא כסוף.

מעבר לזה - הקונסולות זהות והביצועים זהים. בנוסף, תמיד אפשר "לשדרג" את הקונסולה ע"י קניית אביזרים חיצוניים כגון הארדיסק וכבלים במועד מאוחר יותר (זה כמובן יהיה יקר יותר, אבל אפשרי).

הצטרף בתאריך
    18.12.2007
    אז למה אני מקבל בעצם חצי ג'גה, למה זה נועד? ושאתה אומר כרטיס זכרון זה בגלל שזה כרטיס נפח חיצוני לעומת ה-20 גיגה שהם בילט-אין?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי stephz
    אז למה אני מקבל בעצם חצי ג'גה, למה זה נועד? ושאתה אומר כרטיס זכרון זה בגלל שזה כרטיס נפח חיצוני לעומת ה-20 גיגה שהם בילט-אין?
    בלי הכרטיס הזה לא תוכל לשמור שום התקדמות במשחק. (למעשה לכרטיס יש מקום רק לשמור את ההתקדמות במשחקים ולא דבר אחר.)
    דבר שני גם אין בקונסולה הזאת תמיכה במשחקי הXBOX המקורי. וכמובן לא תוכל להוריד דמואים וסרטים של משחקים (כי אין לך מקום לשמור אותם)
    הכבל שמגיע (RCA) הוא לא כבל HD וכדי לראות בHD תצטרך לקנות כבל קומפוננט (או HDMI).
    גם אתה לא מקבל אוזניה ומיקרופן ככה שאם תרצה לשחק מול חברים בלייב (צריך לקנות מנוי גולד בשביל זה) תצטרך לקנות גם את זה.
    לכן החבילה המשתלמת היא חבילת הפרימיום שעולה 350$.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    הארקייד, מהרבה בחינות, נועדה לאנשים שרוצים לקנות את המכשיר בשביל יכולות המדיה שלו (בעיקר כיחידת קצה בחיבור למדיה סנטר) או כאלה שמחפשים WII, לא מוצאים ורוצים לקנות משהו שעולה רק טיפונת יותר (חצי ג'יגה זה גם הזכרון הפנימי של הWII).
    אדם שקונה 360 בשביל משחקים צריך לדעת שהוא מהר מאוד יזדקק לעוד כרטיסי זכרון או קניה של דיסק קשיח.
    בנוגע לדיסק המשחקונים, הוא מרגיז משום שהוא לא נותן לך להעתיק אותם למכשיר ואם זה מעניין מישהו אז הדיסק מגיע ללא חסימת איזורים (אני מריץ דיסק PAL על מכשיר אמריקאי)

הצטרף בתאריך
    18.12.2007
    שני דברים שלא הבנתי- האם בקונסולת הפרימיום אני כן יכול לשחק במשחקים אקסבוקס (לא ה-360) ובארקיד לא?
    ולמה אני אצטרך יותר מחצי ג'יגה במידה ואני משחק הרבה, זה לא יספיק?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אין הבדל מבחינת המשחקים שניתן לשחק במכשיר. גם תמיד ניתן להוסיף דיסק קשיח, הוא רק עולה נורא יקר כשהוא לא מגיע בחבילה.
    בנוגע למשחקים של בוקס ישן, אתה יכול לקנות משחקי XBOX ישנים על CD (במידה והם נתמכים) אבל מיקרוסופט מאפשרת היום לאנשים לקנות כמה משחקים של XBOX ישן, דרך הלייב ולהוריד אותם לדיסק הקשיח של ה360. הגודל של המשחקים האלה הוא כמה ג'יגה ואם אין לך דיסק קשיח אז לא תוכל לעשות את זה.
    בנוסף, אם אתה רוצה להוריד דמואים אז לא תוכל כי הגודל של הדמואים הוא סביב ה1 ג'יגה ואם תרצה לקנות כמה משחקי ארקייד אז אתה גם תהיה מוגבל כי כל משחק ארקייד הוא סדר גודל של 100 מגה וביחד עם השמירות והפאצ'ים של המשחקים לא ישאר לך מקום על כרטיס הזכרון ותאלץ או לקנות עוד כרטיסי זכרון או לקנות דיסק קשיח בנפרד.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הוא לא יוכל לשחק על הארקייד משחקים מהבוקס המקורי גם אם הם מCD. בשביל זה יש 7 גיגה על הHD עצמו בתור אמולטור.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    הוא לא יוכל לשחק על הארקייד משחקים מהבוקס המקורי גם אם הם מCD. בשביל זה יש 7 גיגה על הHD עצמו בתור אמולטור.
    באסה, לא היה לי מושג.
    7 ג'יגה של אמולטור זה חתיכת יציקה...

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    אי אפשר למחוק אותו?
    כי לא נראה לי שאני אשחק במשחקים מהדור הקודם.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לא, אי אפשר

הצטרף בתאריך
    18.12.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman

שניה בלבלתם אותי קצת, אז יש או אין הבדל בקונסולות מלבד נפח של זיכרון?
    ומה זה לעזאזל 7 גיגה על HD בתור אמולטור?

תודה וסליחה על הטרדות (-:

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי stephz
    שניה בלבלתם אותי קצת, אז יש או אין הבדל בקונסולות מלבד נפח של זיכרון?
    ומה זה לעזאזל 7 גיגה על HD בתור אמולטור?

תודה וסליחה על הטרדות (-:
    בין העילית והפרימיום שם 2 הבדלים: 100 גיגה זיכרון (120 לעומת 20) וכבל HDMI שיש בעילית.
    ולגבי ה7 גיגה. אין מה לעשות, זה מה יש...

הצטרף בתאריך
    18.12.2007
    לא אחי אני באמת לא יודע מה זה ה-7 גיגה האלו ב-HD של הדבר הזה רגולטור או משהו כזה, מה זה, למה זה נועד, מה זה עושה?

סליחה על הבורות.

הרשמה