תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    הכל עבד חלק במשך איזה חודש. מיום שישי התחילה לי בעיה מוזרה.
    המשחק פועל חלק, יש לי פינגים של 20-40, ואחרי כמה זמן שאני משחק יש לאג גדול וארוך שלרוב נגמר בזה שאני מקבל את ההודעה בצד ימין למעלה של המסך שיש בעית חיבור ויש 20 שניות לסדר אותה, ואז אחרי 20 שניות אני מתנתק מהשרת.
    למישהו היה את זה? מישהו יכול לעזר לי?

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    זה לא אתה זה אני... סתם הייתי חייב להגיד את Z אבל באמת זה השרת ה"לא כ"כ טוב" נקרא לו במילים מעודנות
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    השרת התחיל לעשות בעיות בימים האחרונים, אנשים הולכים לשרת של גיימר שבהשוואה הוא יותר טוב*

*הוא עדיין נוראי

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    welcome to 012?

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אותה בעיה בדיוק קיימת אצלי. אני משתמש ברשת אלחוטית והפינגים שלי הם בין 20-40 באופן קבוע, אין בעיות לאגים. לעתים קורה שבאמצע המשחק הכל נתקע, מגיע לאג ענקי ואני מתנתק תוך 20 שניות, בדיוק כפי שתיארו כאן. הבעיה לדעתי לא בשרת, האינטרנט כולו מתנתק לי. הדבר קורה רק כשאני משחק ב-TF2 (ואולי גם משחקי רשת אחרים), קרה לי רק בויגיימס והספקית היא בזק.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי Woolin
    אותה בעיה בדיוק קיימת אצלי. אני משתמש ברשת אלחוטית והפינגים שלי הם בין 20-40 באופן קבוע, אין בעיות לאגים. לעתים קורה שבאמצע המשחק הכל נתקע, מגיע לאג ענקי ואני מתנתק תוך 20 שניות, בדיוק כפי שתיארו כאן. הבעיה לדעתי לא בשרת, האינטרנט כולו מתנתק לי. הדבר קורה רק כשאני משחק ב-TF2 (ואולי גם משחקי רשת אחרים), קרה לי רק בויגיימס והספקית היא בזק.
    נגיד והבעיות לא בשרת הוא עדיין חרא XDXD
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הרשמה