תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    שלום...

שאני קניתי את הDS LITE לא הטענתי אותו 24 שעות. שיחקתי בו איזה שעתיים ואז הטענתי אותו מ22:00 עד 7:30 בבוקר.

האם זה יוריד את אורך הבטריה? לא כאילו שנצטרך לקנות חדשה כאילו למשל אם מטעינים טעינה מלאה יש 15-19 שעות משחק?
    אז אם לא הטענתי אז יהיה לי פחות?

תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    תאורטית עדיף בפעם הראשונה להטעין הטענה מלאה כי זאת פעולה שממלאת את הבטריה לחלוטין.
    למרות שאני מקפידה על הדברים האלה, יש הרבה שלא (כמו הבת של בעלי) והפלאפון שלה מחזיק בדיוק כמו שלי למרות שהיא לא ממש התייחסה להנחיות.
    בכל מקרה ההבדל לא אמור להיות מהותי, מה גם שאם כבר רוצים לדייק צריך למלא את הבטריה עד הסוף וגם לרוקן אותה עד הסוף איזה פעמיים...
    ואל תצפה ל-15-19 שעות משחק, הבטריה של הלייט אף פעם לא התיימרה להחזיק כל כך הרבה זמן. אף פעם לא ספרתי כמה זה מחזיק אבל זה פחות מזה בהרבה.

שתף ב-Google+

היא מחזיקה יותר מזו של הDS הרגיל.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    הDS שלי היה דלוק פעם במשך היומיים במצב המתנה, כן, לייט.
    פעם גם שיחקתי בו שמונה שעות, עם כלל הפסקות של בערף שעה ביניהן והסוללה עדיין הייתה חצי מלאה.

יש גם בחוברת הוראות טענה שאומרת שהסוללה נחלשת ב30% כעבור זמן מסוים, ולי כבר יש את הDS לייט שלי חצי שנה והכל בסדר איתו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אם אני לא טועה יש לDS סוללת lithium Ion שאין לה "זיכרון" וגם אם מנסים לרוקן אותה עד הסוף היא נהרסת (הDS מכבה את עצמו לפני שזה קורה) . אם מישהו טוען את הסוללה היום ומשתמש בה עד הסוף ומחר הוא טוען עוד פעם היא תחזיק לו בערך אותו זמן.

הבעיה היחידה עם lithium ion היא שהסוללה מאבדת קיבולת ככל שהזמן עובר מאז שיצרו אותה. כעבור שנה שנתיים אפשר לטעון אותה פחות והיא מחזיקה פחות זמן. בגלל זה רשום מה שרשום בחוברת, mega .

פעם התענינתי בסוללות וקראתי בwikipedia .
    שתף ב-Google+

הרשמה