תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    ארמוגדון היה אתמול והנה התוצאות

אדג' ניצח את בטיסטה ואנדרטייקר וניהיה אלוף העולם במשקל כבד.

בת' פוניקס ניצחה את מיקי ג'יימס ונשארה האלופה.

כריס ג'ריקו ניצח את רנדי אורטון (בפסילה מJBL זאת אומרת שאורטון עדיין האלוף).

פינלי ניצח את קהלי הענק.

ג'ף הארדי המלך!!!! ניצח את HHH והוא הNUMBER 1# על אליפות הWWE.

שון מייקלס המלך!!! ניצח את מר קנדי.

BDV & מארק הנרי ניצחו את CM פאנק וקיין.

ריי מיסטריו ניצח את MVP (ספירת חוץ MVP עדיין אלוף USA)

טוב דעתי על הקרבות:

קרבות יפים תוצאות טובות רובם...
    היה ברור שMVP יפסל שוב אבל שJBL יתקיף שוב מישהו מהWWE?
    לדעתי פטרו אותו הדפוק רוצה לחזור ואף אחד לא רוצה אותו שם אולי בעתיד זה ישתנה בנתיים דעתי היא לא לתת לו קרב נגד ג'ריקו שיסבול קצת מיריחו!.

נדהמתי שאדג' זכה באליפות רק חזר ונותנים לו אותה?! בטיסטה היה צריך לנצח בלי שום ספק אנדרטייקר היה צריך לגמור את אדג' ובטיסטה היה צריך לעשות לו אז ספינבסטאר ולגמור את זה שהוא מצמיד את אדג'!

איזה מגניב יהיה לנו אלוף WWE ברויאל ראמבל וקוראים לו ג'ף הארדי!!!!!

טוב תדונו קדימה

שתף ב-Google+

אני מקווה שארמגדון יהיה שווה כי אני אחשיו מורית אותו וזו רזולוציה הרבה יותר טובה מבדיילימושן ויוטיוב.
    שאני אסים להוריד אני אומר לכם את דעתי.
    נ.ב
    אני לא חושב שצ'ף הארדי יזכה באליפות ה - WWE ברוילרמבל

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    עיר
    הצפון
    תודה על התוצאות!
    איזה דפוק זה שJBL תקף את ג'ריקו

כריס ג'ריקו!!!
    Y1J

Y2J

Y3J

Y4J

הכי טוב!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    ארמגדון נשמע אחלה. סוף סוף נותנים לג'ף פוש, אבל שלו יגזימו עם זה.
    דרך אגב שמתם לב שאין השנה ניו ירס רבולושין וגם דצמבר לזיכרון.
    הדבר היחיד שמעניין אותי זה מי ינצח ת'ראמבל.

!!!!!!!!!!!ECW ECW ECW ECW ECW Extreme
    שתף ב-Google+

איזה דבר דבילי שאדג' זכה ישר מבלי לפתוח עוד פיוד.

ואורטון יהיה עדיין האלוף גם אחרי הראבמל.
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי לירן מחיפה
    איזה דבר דבילי שאדג' זכה ישר מבלי לפתוח עוד פיוד.
    אדג' היה בפיוד עם בטיסטה, ודפק את אנדרטייקר פעמיים. מה לא פיוד בזה? אז מה אם הייתה פציעה באמצע?

נכתב במקור על ידי ROCKER
    איזה מגניב יהיה לנו אלוף WWE ברויאל ראמבל וקוראים לו ג'ף הארדי!!!!!
    אמממ.... לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    רק שתדעו שהסיכוי של ג'ף לזכות באליפות ברויאל ראמבל שואף ל 0% חד משמעית כן הוא זכה
    לפוש שהגיע לו ושהרבה אנשים חיכו לו אבל הוא אל יזכה באליפות פשוט לא לא לא אין מצב
    אף אחד לא יסכים לכך.
    ובקשר לאלוף החדש זה מתחיל להימאס עליי איך שאדג' דופק את כולם עוד פעם אחת משהו
    בסגנון הזה ואני יוצא מדעתי זה כבר יוצא משליטה וזה מחרפן אני כבר לא רואה את אדג'
    נלחם את הקרבות שלו וזה מעצבן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי guyna
    רק שתדעו שהסיכוי של ג'ף לזכות באליפות ברויאל ראמבל שואף ל 0% חד משמעית כן הוא זכה
    לפוש שהגיע לו ושהרבה אנשים חיכו לו אבל הוא אל יזכה באליפות פשוט לא לא לא אין מצב
    אף אחד לא יסכים לכך.
    ובקשר לאלוף החדש זה מתחיל להימאס עליי איך שאדג' דופק את כולם עוד פעם אחת משהו
    בסגנון הזה ואני יוצא מדעתי זה כבר יוצא משליטה וזה מחרפן אני כבר לא רואה את אדג'
    נלחם את הקרבות שלו וזה מעצבן
    תאכלס זה כבר נהיה חופר. שיעבור ל-Raw וישאר שם.

הרחבה:
    אדג' הביא כפילים שלו לזירה וככה הוא בלבל את טייקר ובטיסטה או משהו כזה.

בקשר לקארד עצמו:
    ג'ף נגד טריפל אייץ' לא היה צריך להגמר ככה. אני מקווה מאוד שנראה סימנים של היל טרן היום בערב ב-Raw. אם לא, הג'וב הזה היה מבחינתי לפחות בזבוז של טייטל שוט.

פינלי קאלי-חרא קרב.

ביג וי מארק הנרי נגד סי אם וקיין-חרא קרב

ג'ריקו נגד אורטון-היה שקוף שאורטון ישמור אבל לא בהתערבות של ג'ייביאל. בכל מקרה, אני כבר לא רואה בכלל שמישהו מזכיר את אורטון. האליפות לגמרי מחקה אותו (מלשון למחוק). הוא רק מחזיק בחגורה ליופי, ואני שונא שעושים ככה. עכשיו כששני אלופי העולם הם הילים אני מרגיש שעומדת לבוא תקופה לא טובה על החגורות האלה.

דיוות=boring

קנדי נגד שון-<_< כאילו הסמיילי הלך לישון

MVP נגד ריי-קרב סביר.

קרב משולש-שוב אדג' הרס קרב עם פוטנציאל לקרב השנה עם איזה רמאות מחורטטת בשקל. אני מתחיל לשנוא אותו, כי יש גבול לרמאות גם כשאתה היל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    תקשיבו לא משנה מה תגידו לי אני מעריץ מושבע של ג'ף הארדי ואני יהיה לצידו ולטובתו בכול מקרא והוא כן ינצח ברויאל ראמבל אם תשימו לב למאזו הניצחונות שלו בזמן האחרון זה מרשים וגם לקרבות שהוא נותן הקהל יותר לטובתו וזה עוזר מאוד לחברה אבל אם הוא יהיה אלוף הWWE אז יהיה -WWE יזכו בעוד אוהדים כי אם לא ידעתם יש עוד מלא אוהדים של HIGH FLIYAR כמוני והם ברמות הקשות של כמות אז אם ג'ף יזכה אתם תראו שהוא יזכה אז הWWE ירוויחו יותר מזה שרנדי אורטון ישאר אלוף!!!

ו Terminator צודק זה דיבלי שאדג' יזכה באליפות ללא פיוד! הWWE כאן יצאו דבלים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    דעתי על האירוע:
    האירוע לא היה מה שציפיתי לו בכלל, מה שרציתי שיקרה קרה אבל זה היה ברור לכולם, למשל קנדי נגד מייקלס, זה היה ברור אבל קרב די משעמם, אני לא אדבר על הקרבות של הביגמנים כולל קאלי וביג דדי וי, הכי מעניין פה זה ללא ספק 3 דברים:
    1. הארדי ניצח את אייץ' כשהוא הצמיד אותו בסוג של הצמדת גשר מה שבכלל לא מתאים לאייץ', אני יודע שרוקר מעריץ את ג'ף אבל תודה שזה ממש לא דרך לנצח קרב, אייץ' היה צריך אם כבר לצאת מזה.
    2. על אליפות ה WWE, ג'ריקו כמעט זכה בה לאחר שהחל את הסאבמישן" וולס אוף ג'ריקו אבל ג'י בי אל התערב, ממש לא מוצא חן בעיני, רציתי שג'ריקו ינצח, אייץ' ינצח, אז אייץ' יעשה היל טרן כמו שנאמר כבר ואז הם ילכו פייס נגד היל ויפתחו פיוד שיכנס גם לשנה הבאה עכשיו אולי יהייה ג'ריקו נגד ג'י בי אל.
    3. הדבר שהכי לא ציפיתי לו הדבר שהכי איכזב אותי, אדג' רק בא וישר אלוף עולם? דבילי לגמרי הייתי כבר מעדיף את טייקר, לא פייר מצד אדג' וויקי גאררו, אגב כל הקטע הזה עם הכפילים והחזרה שלו בSS כיהייתה של ויקי, בקיצור שתעוף בחזרה להיות עם שבר בצוואר רק לא שתחזור להיות GM, ואחד אמר שזה לא משנה מי ה GM אז פה זה כן משנה, כי יש הבדל בין טדי לונג לויקי גאררו, וחשבתי שטדי צריך להיות אוטו' ה GM בחזרה.
    בקיצור, אירוע לא רע אבל לא משתווה לשאר האירועים ותוצאות שלא רציתי שיהיו, נראה לאן זה יתפתח מפה.
    מנהל פורום WWE והיאבקות

HHH I got two words for ya
    Thanks man

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    הנה תיראו קטע מגניב מהWWE שהיה היום של ראו קבלו ניצחון של ג'ף על רנדי אורטון איזה סוואטום לחצו כאן לסרטון

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    נכתב במקור על ידי ROCKER
    1-הארדי ניצח את אייץ' כשהוא הצמיד אותו בסוג של הצמדת גשר מה שבכלל לא מתאים לאייץ', אני יודע שרוקר מעריץ את ג'ף אבל תודה שזה ממש לא דרך לנצח קרב, אייץ' היה צריך אם כבר לצאת מזה.
    שמע זה מוכיח שלא הבנתה טוב מה קרה שם.
    שג'ף תפס אותה זה היתה הצמדה מהירה מאוד זה נחשב מהלך בפני עצמו וזה לא הצמדת גשר הוא פשוט תפס אותה בצורה שהניחה את הכתפיים של HHH על הזירה והחזיק את זה 3 שניות וHHH לא ברח כי לא היה לו מספיק כוח ועד שהוא הבין שהוא בהצמדה כבר היה מאוחר מידי (זה תסריט קרב שהיה)

דרך אגב

אני וחבר שלי מקבלים מיילים מג'ף הארדי אבל לא לעיתים קרובות וזה קורה פעם בכמה זמן וקיבלנו ממינו תסריט ראשוני לראמבל ותנחשו מה ג'ף מנצח בסוואטם בום שני!!! זה תסריט רישואני ולא בטוח אבל זה תסריט חזק! תאמינו או לא זה כבר תלוי בכם

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אני לא רוצה להעליב אבל כמה נקודות:
    1. אתה אחד מהילדים הכי הזויים שראיתי, אפילו שאני מעריץ את טריפל H לא רוצה לשלוח אליו מיילים ולמה שג'ף ישלח לך? מה כ"כ משעמם לו בחיים שהוא שולח לך מיילים? צא מהתמונה שתפגוש פעם את ג'ף.
    דבר שני מה זה לטריפל לא היה מספיק כוח? אתה דפוק לאללה, הוא יותר חזק מג'ף, יכול להיות שהוא היה מופתע אבל בטוח שהיה לו כוח.
    3. זה סוואנטון ולא סוואטם, אז תתחיל לשנן שהסיכוי שלך לפגוש מתאבק וממש לדבר איתו אחד על אחד זה באותו קנה מידה של לדבר עם בוש, אגב זה הגיוני מה שאמרת אבל אין מצב שבעולם שהארדי ישלח לך משהו, צריך לקחת בן אדם לענות אותו בחגורה כדי לשלוח מיילים למעריצים שלו, אתה יודע כמה יש לו? פיי באיזה בועה את חיי, ז"א get a life, אם לא הבנת בעיקרון הוצאת את עצמך די טיפש אבל שוב זה לא להעליב זה פשוט מפתיע אותי.
    בהצלחה עם זה
    מנהל פורום WWE והיאבקות

Thanks man

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    נכתב במקור על ידי DSK
    אני לא רוצה להעליב אבל כמה נקודות:
    1. אתה אחד מהילדים הכי הזויים שראיתי, אפילו שאני מעריץ את טריפל H לא רוצה לשלוח אליו מיילים ולמה שג'ף ישלח לך? מה כ"כ משעמם לו בחיים שהוא שולח לך מיילים? צא מהתמונה שתפגוש פעם את ג'ף.
    דבר שני מה זה לטריפל לא היה מספיק כוח? אתה דפוק לאללה, הוא יותר חזק מג'ף, יכול להיות שהוא היה מופתע אבל בטוח שהיה לו כוח.
    3. זה סוואנטון ולא סוואטם, אז תתחיל לשנן שהסיכוי שלך לפגוש מתאבק וממש לדבר איתו אחד על אחד זה באותו קנה מידה של לדבר עם בוש, אגב זה הגיוני מה שאמרת אבל אין מצב שבעולם שהארדי ישלח לך משהו, צריך לקחת בן אדם לענות אותו בחגורה כדי לשלוח מיילים למעריצים שלו, אתה יודע כמה יש לו? פיי באיזה בועה את חיי, ז"א get a life, אם לא הבנת בעיקרון הוצאת את עצמך די טיפש אבל שוב זה לא להעליב זה פשוט מפתיע אותי.
    בהצלחה עם זה

תגיד אתה בסדר?

ברור לי שזה הזוי אבל זה נכון כבר אמרתי תאמין או לא זה כבר בעיה שלך כי אני כבר יודע שזה נכון וזה מספיק לי חוץ מזה הוא לא שולח לי כול יום אמרתי הוא שולח פעם בחודש שיש לו זמן פנוי והוא משתעמם אז הוא שולח מיילים למעריצים והוא ענה לי!.

וילד אולי לא הבנתה אבל אני לא צוחק "ז"א get a life,אם לא הבנת בעיקרון הוצאת את עצמך די טיפש אבל שוב זה לא להעליב זה פשוט מפתיע אותי" מה אתה לא בסדר שם למעלה? אמרתי אם תאמין או לא זה בעיה שלך וחבר של טס לצפון קרולניה והיה מפגש מעריצים אז מה שאמרתה שגוי לגמרי הוא פגש את ג'ף ודיבר איתו אז תבין הם מקבלים שם חתימות והכול אז אתה יצאתה די טיפש שאמרתה "אז תתחיל לשנן שהסיכוי שלך לפגוש מתאבק וממש לדבר איתו אחד על אחד זה באותו קנה מידה של לדבר עם בוש" (מי בכלל רוצה לדבר עם בוש<?) ואתה אימל מצאתי דרך האתר של הארדיז הם מקבלים אימליים ממעריצים אז תבין למרות כמה שהוא מקבל הוא עונה עליהם בזמנו החופשי אז יצאתה "די טיפש" כמו שאמרתה

מה שאמרתה על זה שקוראים לזה סוואטון בום אז רק שתדע שכתבתי את ההודעה מהר ולא שמתי לב אז תרגיע וחוץ מזה זה סוואטון בומב לא בום בומב Swaton Bomb.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    בקשר לחבר שלך שטס לארה"ב, אז? נכון יש מפגשי מעריצים אבל דיברתי על שיחה אחד על אחד.
    דבר שני אם הוא באמת שולח לך מיילים, טוב מה אני אגיד לך תהנה אם אתה מאמין שזה אמיתי, יש לו מיליארדים של מעריצים כמה משועמם הוא יכול להיות? אפילו אם הוא היה פורש מהיאבקות לא היה לו מספיק זמן לשלוח לכולם, והרוב מכירים את אתרי המעריצים האלה, בקיצור אני מצטער על התגובה הבוטה שלי אבל אתה קצת הזוי, זה יכול להיות איזה מבוגר אחד שאין לו חיים ושולח לך מיילים, הרי ברצינות, מאיפה אתה יודע שזה באמת הוא? אני מקווה בכל אופן שלא תתאכזב אם לא יקרה מה שאמרת בתסריט אחרי שני סוואנטון בומב, אם כן אולי זה באמת הוא, טוב בכל אופן אני מצטער אני לא רוצה לריב, בהצלחה בקטע הזה של ג'ף.
    בכל אופן אני גם מנהל בפורום משלי אז אני יודע מדי פעם מתי גולשים לנושאים שלא צריך, אז חזרה לנושא.(מצטער ירין חח)
    מנהל פורום WWE והיאבקות

Thanks man

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עזוב את זה שהסיכויים שהוא כותב לך משהו בעצמו הם אפסיים, עזוב את זה שהסיכויים שיש לך את כתובת המייל האמיתית שלו הם עוד יותר אפסיים, עזוב את זה שבתור מעריץ בכלל לא כותבים Swatomn אלא Swanton (ואגב אני לא מבין על מה בכלל תיקנת את דני, אתה זה שכתב כל הזמן בום ולא בומב), למה נראה לך שמכל האנשים הוא ישלח דווקא לך תסריט ראשוני לרויאל ראמבל? \:

א. מי שמוציא מידע מהחברה חוטף על זה בראש ואת זה ראינו עם פול לונדון כשהוא סיפר על כך שאשלי יצאה לתוכנית "הישרדות", אז למה נראה לך שג'ף הארדי, שהוא במעמד טיפה יותר גבוה מלונדון בחברה, יספר לך משהו כמו מה תהיה התוצאה ברויאל ראמבל? \:

ב. אני לא כל כך בטוח שיש אפילו תסריט ראשוני, וגם אם כן תאמין לי שהבוקרים כתבו את התסריט הזה עוד לפני שחשבת שהם התחילו לכתוב אותו.

בקיצור, צא מהסרט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    נכתב במקור על ידי Terminator
    עזוב את זה שהסיכויים שהוא כותב לך משהו בעצמו הם אפסיים, עזוב את זה שהסיכויים שיש לך את כתובת המייל האמיתית שלו הם עוד יותר אפסיים, עזוב את זה שבתור מעריץ בכלל לא כותבים Swatomn אלא Swanton (ואגב אני לא מבין על מה בכלל תיקנת את דני, אתה זה שכתב כל הזמן בום ולא בומב), למה נראה לך שמכל האנשים הוא ישלח דווקא לך תסריט ראשוני לרויאל ראמבל? \:

א. מי שמוציא מידע מהחברה חוטף על זה בראש ואת זה ראינו עם פול לונדון כשהוא סיפר על כך שאשלי יצאה לתוכנית "הישרדות", אז למה נראה לך שג'ף הארדי, שהוא במעמד טיפה יותר גבוה מלונדון בחברה, יספר לך משהו כמו מה תהיה התוצאה ברויאל ראמבל? \:

ב. אני לא כל כך בטוח שיש אפילו תסריט ראשוני, וגם אם כן תאמין לי שהבוקרים כתבו את התסריט הזה עוד לפני שחשבת שהם התחילו לכתוב אותו.

בקיצור, צא מהסרט.

מה שאמרתה עכשיו זה בולשיט רציני קודם כול אני שלחתי לו תגובה לאתר של הארדיז אם אתה מכיר?!
    וקיבלתי את האמיל מחבר שמצאנו ביחד את האתר האישי של ג'ף והוא פרסם אימל אז ניסנו אותו והוא עבד הוא שלח הודעה אלינו והוא ביקש שלא נשלח לעוד אנשים את הכתובת של האימל (דרך אגב הוא סגר את האתר האישי).
    והכתובת של המייל הייתה גם אצל עוד כמה מעריצים היינו מעטים והוא הסכים לשלוח לנו קטע מהתסריט הראשוני לראמבל ואחי אם אתה לא מאמין תחכה לראמבל ותראה אם אני צודק או לא. אני לא יגיב לעוד הגבות טיפשיות על מה שכתבתי בעצם אני לא יגיב על כול דבר שכתבתם על ההודעה שכתבתי [email protected]

וזה Swatomn ככה מבטאים וכותבים. וזה בומב ואני רק בזמן האחרון הבנתי שזה בומב אז אם כתבתי קודם בום אז זה טעות סבבה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי ROCKER
    מה שאמרתה עכשיו זה בולשיט רציני קודם כול אני שלחתי לו תגובה לאתר של הארדיז אם אתה מכיר?!
    וקיבלתי את האמיל מחבר שמצאנו ביחד את האתר האישי של ג'ף והוא פרסם אימל אז ניסנו אותו והוא עבד הוא שלח הודעה אלינו והוא ביקש שלא נשלח לעוד אנשים את הכתובת של האימל (דרך אגב הוא סגר את האתר האישי).
    והכתובת של המייל הייתה גם אצל עוד כמה מעריצים היינו מעטים והוא הסכים לשלוח לנו קטע מהתסריט הראשוני לראמבל ואחי אם אתה לא מאמין תחכה לראמבל ותראה אם אני צודק או לא. אני לא יגיב לעוד הגבות טיפשיות על מה שכתבתי בעצם אני לא יגיב על כול דבר שכתבתם על ההודעה שכתבתי [email protected]

וזה Swatomn ככה מבטאים וכותבים. וזה בומב ואני רק בזמן האחרון הבנתי שזה בומב אז אם כתבתי קודם בום אז זה טעות סבבה?
    לך לאופיס דיפו, קנה סיכה, ותפוצץ את הבועה שאתה חי בה. אין מצב שאתה "ועוד כמה מעריצים שממכם הוא ביקש לא לספר" יודעים על זה. אסור לו לגלות את זה, והוא לא יגלה לכם את זה, והסיכויים שאשכרה יש לך איתו קשר במייל שואפים לאפס.

וזה Swanton. רוצה הוכחה? הנה קבל הוכחה. ואם התמונה הזו לא מספיקה, כדי שלא תגיד שערכתי את התמונה או משהו, הנה הפרופיל של הארדי באתר הרשמי של ה-WWE, פשוט תלחץ על STATS וזה יראה לך שכותבים Swanton ולא Swatomn.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    באסה שאדג' זכה על ההתחלה אבל תחשבו על זה שאולי רוצים להפוך אותו ל"מיין אביינט"ברסלמניה.
    כל הזמן הזה הוא תמיד השתחצן ואמר שהוא תמיד ניצח ברסלמיה, אבל
    אף אחד מהם לא היה קרב מרכזי. אולי זאת תהייה הפעם הראשונה שלו (ברסלמניה 24).

!!!!!!!!!!!ECW ECW ECW ECW ECW Extreme
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    שיהיה מול אנדרטייקר שילמד לקח 0.0 0 (ברסלמניה 24)

שתף ב-Google+

הרשמה