תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    עיר
    Rishon
    מה אתם אומרים?
    אנשים.. אני לא נגדכם.. אני פשוט בעד עצמי.
    מצפון: קול שאומר לך לא לעשות משהו אחרי שכבר עשית אותו.
    המקדיש תשומת לב לדברים הקטנים, מצליח למנוע אסונות גדולים.
    ***ב VGAMES מיסתכלים על המונה ולא על ההשקעה.***

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אהלן.
    יש לי כמה דברים לומר על החתימה שלך.
    הדבר הראשון שכמובן בולט לעין הוא הניק. עשית עבודה מצויינת בבחירת הסטייל שלו ותוספת הפיקסל-ארט השחור מתחתיו מוסיפה למראה הטכנואי-חלקית של הניק עצמו. כנ"ל התוספות בשוליים. הבעיה הבולטת בחתימה היא כל מה שהוא לא ניק. הרקע מעניין, אך עם זאת שטחי למדי, והדמויות - שמשתלבות איתו הייטב, לא מוסיפות למצב. באופן כללי יש פה עבודת מברשות מעניינת שנהרסת אך ורק בשל בחירת תמונות, רקע וצבעים שיוצרים שילוב חד-גוני ומשעמם. גם כל המרכז של החתימה ריק, ותמונת הבחור ברקע נראית לי חסרת טעם. שלא תבין אותי לא נכון, הצבעים נחמדים (אם כי מעט 'מאובקים' מדי לטעמי) וחוץ מחוסר הדגשה מספקת של הפאטרן אני לא מוצא פה משהו שהוא לא בסדר. השילוב של הכל ביחד פשוט לא מסתדר (ניק-תמונות-רקע). אני גם רוצה לדעת האם העבודה שלך היא ברנדרים או גזירה אישית. נסה להפציץ קצת את החתימה באפקטים, קצת לוולס יכולים להיות נחמדים ומברשות בולטות יותר. את הניק תשמור למשהו אחר.
    בהצלחה.
    =]

נ.ב.
    קרא את חוקי הפורום שלנו ובבקשה תוסיף את החתימה לתגובה. זה כדי שאורחים שאיכשהו יגיעו לעבודה שלך יקשרו בין התגובות והחתימה במקרה ושל היוזר שלך תשתנה בעתיד.

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    עיר
    Rishon
    אוקיי עשיתי ואני לא פה פעם ראשונה.... אני פשות לא האיתי פעיל במיוחד.... אתה לא זוכר אותי?
    אנשים.. אני לא נגדכם.. אני פשוט בעד עצמי.
    מצפון: קול שאומר לך לא לעשות משהו אחרי שכבר עשית אותו.
    המקדיש תשומת לב לדברים הקטנים, מצליח למנוע אסונות גדולים.
    ***ב VGAMES מיסתכלים על המונה ולא על ההשקעה.***

הרשמה