תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    מישהו יכול להגיד לי איפה אני משיג את כל השטויות בחגים? כמו המאונט וה-trick or treat בהלווין.
    if u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 141d

Demonpriest, holy priest lvl 70, kazzak

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    כרמיאל
    יש קווסט באוגרימאר ובאנדרסיטי ששולחים אותך לכל מיני מקומות לחלץ צבי של סנטה ואתה מקל אייטם של כמה charges כדי להפוך את המאונט שלך לצבי זה הכל

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Stonji
    יש קווסט באוגרימאר ובאנדרסיטי ששולחים אותך לכל מיני מקומות לחלץ צבי של סנטה ואתה מקל אייטם של כמה charges כדי להפוך את המאונט שלך לצבי זה הכל
    החתימה שלך מייאשת אותי. אפשר להיות שאמאן ולא הילר? יש לי בילד כזה. מה עוד שאמאן יכול לעשות ברמה 70?

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    כרמיאל
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    החתימה שלך מייאשת אותי. אפשר להיות שאמאן ולא הילר? יש לי בילד כזה. מה עוד שאמאן יכול לעשות ברמה 70?
    חחחחחחח
    אפשר להיות שמאן אלאמנטל אבל צריך uber gear כדי לתת דמג' טוב וגם שלא תשרוף מנה כמו זבל גם enh אפשר להיות אני אוהב את הרסטו אבל אני אוסף גיר לאלאמנטל עכשיו

הצטרף בתאריך
    15.11.2006
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    אחי כפרע עליך מזה הבילד הזה שהבאת ... כאילו חוץ אולי איכשהו פוטנציאל לארנה אני לא רואה בזה שום תועלת ...

ועוד דבר שאמאן יכול לעשות המון DPS בתור elemental או enhancment פשוט גילדות מעדיפות לוותר על ה DPS שלו בשביל לקבל ברייד את כל הקלאסים של ההילרים והתועלת שהם מביאים אחד לשני ( totems , blessings .. )
    אותו דבר לגבי פלאדינים דרואידים ופריסטים... ואחת מהסיבות שלוקחים פריסטים כ shadow לריידים ( 1 -2 גג ) זה בגלל שהם מחזירים כמות עצומה של mana בקרב.. מקווה שעזרתי ^^

הרשמה