תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לאחרונה יצאו מספר משחקים שדי קיבעו סטנדרט מסויים בתחום הגראפיקה בדור הזה. רובם על מנוע UL3. ראינו את ביושוק עם עיצוב מהמם ויחס לכל פרט קטן, ראינו את COD4 עם סביבות יצירתיות, ראינו את היילו 3 עם הסביבות הפתוחות.
    אבל לאן מועדות פנינו? האם יש בכלל לאן להתקדם עם הגראפיקה והחומרה הנוכחית? האם נראה שיפורים דרמטיים או רק יותר יחס לפרטים אבל לא עוד משחק שיגרום לנו להגיד "מעולם לא ראינו משהו כזה!"

מה דעתכם?

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    דעתי היא פשוטה, שהגרפיקה לא תעלה על חשבון המשחקיות,
    כי לאחר כמה זמן שמתרגלים לאיכות הגרפיקה ומקבלים אותה
    כמובן מאליו מה שנשאר לנו הוא המשחקיות, והכיף שבמשחקיות.

אולי אני בעצם צריך לקנות גם wii בנוסף...

אני בטוח שאנו צפויים לקבל משחקים בעתיד יותר מפותחים מבחינה
    גרפית וזאת תודות ל- dx10 שעושה לנו את ההבדל בתמונה, כך
    שזה לא קשור בעיקר למשחקים עצמם אלא בתמיכה ל-dx10.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ברור שמה שחשוב הוא המשחקיות וכמה שמשחק לא יהיה יפה זה לא שווה אם אין מאחריו "משחק". מה שאני התכוונתי לדון בו זה האם ראינו את רוב היכולות הטכניות מבחינה גראפית של החומרה של ה360 (והPS3) בדור זה? כי לדעתי אין תמיכה בDX10 לקונסולות (או יותר נכון זה לא רלוונטי אליהן)

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    עיר
    Rishon
    כן אבל יותר מידי גרפיקה הורס את המישחק יותר מידי פרטים גם לפי דעתי הגרפיקה לא תיתקדם עוד הרבה מאוד יתחילו אבל לפתח את המישחק עצמו הסיפור והתיכנות עצמו...
    אנשים.. אני לא נגדכם.. אני פשוט בעד עצמי.
    מצפון: קול שאומר לך לא לעשות משהו אחרי שכבר עשית אותו.
    המקדיש תשומת לב לדברים הקטנים, מצליח למנוע אסונות גדולים.
    ***ב VGAMES מיסתכלים על המונה ולא על ההשקעה.***

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    Again, first apologies for the English, I'm having trouble with Hebrew at work.
    I don't believe we can expect much more in terms of graphics.
    The XBOX 360 is now 2 years old and I believe game studios had enough time learning how to optimise their code and to demonstated its power.
    An indication is the fact that newer games are compromising resolution for performance (600p for CoD4 and 640p for HALO3)
    It's not unlikely that better dev kits would surface and that graphics (and physics) would improve but it won't be dramatic.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    שני המשחקים שנראו הכי טוב על הפלייסטישן 2 היו God of war 2 ו Killzone. האחד יצא 6 שנים לאחר יציאת הקונסולה והשני ארבע שנים אחריי, והם נראו טוב בהפרש על רוב מה שהפלייסטישן 2 קיבל. אי אפשר לדעת מה יקרה עוד ארבע שנים או שנתיים. עדיין לא ראינו מה יש לפלייסטישן 3 להציג.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    ואם ניקח גם את הבוקס המקורית אז אני גם מאמין שתסכים שNinja Gaiden היה המשחק שנראה הכי טוב עליה. וגם הוא יצא כמה שנים אחרי שהיא כבר היתה צריכה למצות את עצמה.
    לדעתי אנחנו ללא ספק נראה מנועים משופרים ומשחקים שנראים יותר טוב, גם בשנה הבאה, גם בעוד שנתיים וגם בעוד שלוש. לא נראה מהפכה כמו שהיתה ביציאת COD2 עם היציאה של הX360 לפני שנתיים, אבל נראה שיפור איטי מתמיד כל הזמן.
    DX10 בסופו של דבר נותן למפתחים אופציות לעשות כל מיני דברים יותר בקלות ויעילות, אבל הוא ממש לא חובה ומפתחים יוכלו לממש בסופו של דבר גם את אותם דברים בלעדיו. (אגב, אחד היתרונות של DX10 הוא התמיכה הטובה יותר בפקודות אחידות לכרטיסים גרפיים שונים לPC - מה שגם ככה לא משנה בקונסולה).
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מם הסתם הגרפיקה תשתפר, אין לי מושג בכמה אבל אנחנו עדין בתחילת הדור.
    ה-360 בת שנתיים, הPS3 בת שנה.
    תראה גרפיקה של משחקים שהPS2 הייתה בת שנתיים, לא מתקרבת לגרפיקה של השנה החמישית/שישית שלה.
    יהיה שיפור, אפילו שיפור גדול.
    מן הסתם זה לא יהיה CRYSIS אבל עדין, יש לאיפה ללכת בדור הזה. במיוחד כשמדברים על דברים שקשורים לפיסיקה/IK/AI וכו'.
    DX10 הוא לPC בלבד כך שהוא לא רלוואנטי לקונסולות.
    היתרון העיקרי שלו הוא שהוא מסוגל לתת יותר על המסך עם ביצועים יותר טובים מאשר לפתוח אפקטים חדשים כמו שDX9 עשה.
    ברמת העיקרון DX10 הוא זה שאמור להוציא אותנו "מעידן הפלסטיק" שהגענו אליו ב-DX8 עם DOOM 3.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    השאלה למה אחרי פיתוח של שנתיים, וכאשר שוק החומרה בהחלט כבר עתיר ידע, לא היגעו למיצוי מהיר יותר של היכולת מאשר שזה קרה בPS2?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    When I wrote my earlier post, I also had God of War in mind. It's true that it does look better than previous PS2 games but I think the PS2 was an exception.
    (I can't say anything about the original XBOX and ninja gaiden because I really don't have a clue.)
    The architecture of the PS2 was quite unique, the entire PS2 hardware with its Emotion Engine, MIPS based CPU and "Graphics synthesizer" was non standard and considered by many to be a developer's nigthmare.
    All of this generation consoles are based on, more or less, standard components (All CPUs are altered IBM PowerPCs, with the PS3 having the most significant twists while both WII and 360 use an ATI GPU and the PS3 having a NVIDIA GPU)
    And except for GoW and killzone (I haven't played it) all other PS2 games that came out during 2007 didn't look significantly better than ps2 games from 2002.
    It might be possible that the PS3 would be able to scale better in the future (still too early to tell) but I believe it would mostly have to do with physics and AI and less to do with graphics but like everyone, I would be very happy if I'm wrong

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    הגרפיקה מאוד התקדמה בPS2 יחסית למה שהיה בהתחלה.

ברור שהגרפיקה של הX360 תתקדם, אבל אני מקווה שלא רק HD.
    אין לי טלוויזית HD.

ולא להגיב "הגיע הזמן לקנות".

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הגיע הזמן לקנות כבר לפני שנה...

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    אני שונא אותך XD
    בעיקרון, יש לי את הכסף, ואני ממש רוצה לקנות לעצמי LCD 32 אינץ' לחדר.
    אבל הכסף נעול בבנק, וההורים לא רוצים לקנות כרגע טלוויזה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כל יום שעובר אתה מפסיד חוויה בלתי חוזרת.

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    יש לי במסן אנשים שמצליחים להתגרות יותר טוב ממך, פחח.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Guy950
    יש לי במסן אנשים שמצליחים להתגרות יותר טוב ממך, פחח.
    אני לא מתגרה. אני משחק בHD. אני מעל להתגרות.

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    תהנה.
    אני בנתיים אסתפק בטלוויזיה הרגילה שלי.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    את ההורים זה לא בעיה לשכנע:
    תראה להם משחק עם טקטס בטלוויזיה רגילה, ותסביר להם שבגלל שהקונסולה נבנתה למסכי HD, הטקסטים מתכווצים והופכים לכמעט בלתי קריאים - ולכן יכולים לקלקל לך את הראיה בטווח הארוך.
    אז במקום זוגות משקפיים וניתוחי לייזר יקרים בעתיד, כדאי שישקיעו בך כבר עכשיו
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הישראלים אף פעם לא היו חזקים בלחשוב לטווח הארוך

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    הישראלים אף פעם לא היו חזקים בלחשוב לטווח הארוך
    מה גם שמשקפיים עולות פחות ממסך HDTV איכותי.

הרשמה