תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    אז ככה, הייתי בטורניר, מאוד נהנתי, למרות שהבנתי כמה אני יכול להנות יותר אם אשקיע יותר ואשתפר
    מי שהיה נגדי יודע כמה יש אני צריך להשתפר תמיד רציתי להתקדם במשחק אבל לא היה לי איך
    עכשיו קיבלתי מוטיבציה, ואני יודע כמה הקהילה פה טובה ומקווה שתעזרו לי ותקבלו אותי אליכם [לא לדאוג אני לומד מהר]
    בנוסף, חוץ מקריסטל אין לי מושג נגד מי הייתי בטורניר, אז תזדהו בבקשה O:

אז השאלות שלי הן כאלה:
    1. אני לא יודע איך ואיפה להתאמן, מה אתם ממליצים לי לעשות? האם סינגל פלייר מספיק טוב?
    2. אין לי כרגע מילי, רק 64, כדאי לי לחפש מילי יד שניה או לחכות כבר לבראול? [יש ווי]
    3. שמעתי שאמרתם שלא טוב לשחק עם Wavebird, למה זה?
    4. יש בקרוב עוד טורנירים או מפגשים שאוכל לבוא לראות וללמוד?
    5. אשמח לכל עצות נוספות שיעזרו לי להשתפר מעבר לבסיס וללמוד טכניקות

תודה לכם
    בטח יש עוד דברים ששכחתי אז אני יזכר אחר כך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי Spitted
    אז ככה, הייתי בטורניר, מאוד נהנתי, למרות שהבנתי כמה אני יכול להנות יותר אם אשקיע יותר ואשתפר
    מי שהיה נגדי יודע כמה יש אני צריך להשתפר תמיד רציתי להתקדם במשחק אבל לא היה לי איך
    עכשיו קיבלתי מוטיבציה, ואני יודע כמה הקהילה פה טובה ומקווה שתעזרו לי ותקבלו אותי אליכם [לא לדאוג אני לומד מהר]
    בנוסף, חוץ מקריסטל אין לי מושג נגד מי הייתי בטורניר, אז תזדהו בבקשה O:

אז השאלות שלי הן כאלה:
    1. אני לא יודע איך ואיפה להתאמן, מה אתם ממליצים לי לעשות? האם סינגל פלייר מספיק טוב?
    2. אין לי כרגע מילי, רק 64, כדאי לי לחפש מילי יד שניה או לחכות כבר לבראול? [יש ווי]
    3. שמעתי שאמרתם שלא טוב לשחק עם Wavebird, למה זה?
    4. יש בקרוב עוד טורנירים או מפגשים שאוכל לבוא לראות וללמוד?
    5. אשמח לכל עצות נוספות שיעזרו לי להשתפר מעבר לבסיס וללמוד טכניקות

תודה לכם
    בטח יש עוד דברים ששכחתי אז אני יזכר אחר כך
    1. אם אני לא טועה (אתה היית עם הטלטלים ששיחק סאמוס, לא?), הגעת לרמה שכבר אין הרבה להשתפר נגד המחשב. תתחיל להיפגש עם אנשים (מאיפה אתה?) - זאת באמת הדרך הכי טובה להשתפר וזה גם הכי כיף.
    2. אם זאת לא יותר מדי בעייה הייתי אומר שתנסה להשיג את זה. תמיד טוב שיש סמאש בבית אם אתה רוצה להתאמן על איזו טכניקה או סתם לבדוק דברים. זה לא חובה אבל - אחד מהמשחקנים הכי טובים שלנו הוא חסר קיוב\סמאש.
    3. בטורנירים גדולים אם כמה אנשים משתמשים בWAVEBIRD הבנתי שזה יוצר בעיות. חוץ מזה, שמעתי כמה טענות על שהשלט לא נוח והאנלוג מוזר. וגם צריך להיות יותר לאג משלט רגיל. לא קריטי אבל עדיף שלט רגיל.
    4. אנחנו תמיד מארחים מפגשים קטנים בסגנון 'אנדרגראונד'. לאור הביקוש, אני מניח שחייבים לפרסם אותם. רובם נערכים במרכז , אבל VOID (החייל) מתכנן לעשות אחד בבית בחיפה.
    מאיפה אתה?
    5. זה סמאש בורדס אם בא לך לחפש קצת ולקרוא. הייתי גם ממליץ לך לצפות בסרטים ביוטיוב. אם אתה באמת שחקן הסאמוס, תחפש את HUGS. אני יודע שיש לו גם מלא סרטים באיזה אתר אחר, אני מאמין שפיז יביא אותו בקרוב
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    1) סינגל לא משהו עדיף לראות כבר סרטים ביו טיוב או לקרוא מדריכים :S
    2) אני ממש לא חושב שכדאי לך, תנסה להלוות ממישהו או משהו כזה
    3) וויבירד ממה שהבנתי יש לו לאג קטן
    4) יש תמיד מפגשים, תלוי איפה אתה גר
    5) תלמד בסמאש 64 שורד הופ וופסט פול P:

ד"א היה ממש מגניב לפגוש אותך בטורניר - אחלה בן אדם
    אני יביא לך בכיף סרטים אבל בעיקר אתה יכול לחפש מהמאגר של יו טיוב תכתוב HUGS SSBM
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    למר וואלי ~

1. כן, זה אני,
    http://lan.vgames.co.il/live/gallery...s/IMG_3112.jpg
    השלישי משמאל [בעצם גם השלישי מימין]
    אני גר בשוהם [זה ליד נתב"ג, לוד, חצי שעה מת"א]
    אין לי ספק שזה הכי כיף להפגש עם אנשים, אבל אני לא מכיר אף סמאשר מהאזור
    2. אני יחפש, בטח יש אנשים שמחפשים למכור עכשיו לקראת SSBB, אם אני ימצא בזול באמת אז אקח
    3. זה מה שיש לי בנתיים P: אין מה לעשות
    4. לא יודע אם אני יגיע לחיפה, אבל אם יהיה במרכז אל תשכחו להודיע לי X=
    5. תודה, אני יסתכל שם

למר פיז ~
    1. אבל צריך גם אימון מעשי, רק לקרוא ולהסתכל לא יעזור מאוד
    2. אין אנשים עם סמאש בשוהם >_<
    3. בגלל העיניין של האלחוט? בנתיים אני מניח שאני יסתדר
    4. מגניב, אני יבוא בכיף באמת
    5. אמ מה זה? D:

תודה לכם שוב

אני יסתכל באמת ביוטיוב, בעיקרון אני לא קבוע על סאמוס אבל הכי נוח לי איתה, במיוחד במילי שאני בכלל לא מכיר את הדמויות... ב-64 אני משחק גם לפעמים עם לינק, מריו, או קירבי, אבל בעיקר סאמוס כן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    תסתכל בטכניקות המתקדמות! עצלן! ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    יש לנו בדיון של הטכניקות מתקדמות כל דבר שאתה רוצה ללמוד, ויש פול שחקנים במרכז, אני חושב שהכי קרוב אליך זה אני(הוד השרון) בעקרון אם אתה מוצא מילי ממש בזול תקנה, אם לא תוותר, זה לא קריטי ובראול יהיה שונה מאוד בתחושה גם ככה.

שמחים לקבל אותך לקהילה, תשלח לי או לפיז מס' פלאפון ואז תקבל הזמנות אישיות למפגשים, קח בחשבון שאם אני מקבל ממך מס' טלפון אני שם אותו בSOI
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אם אתה רוצה סרטים נגישים, יש דיון באחד הדפים, אני לא יודע בדיוק איפה עם הרבה מאוד סרטים. אולי חלק כבר ישנים אבל זה אחלה בסיס ללמוד ממנו, יש שם משחקים של האנשים הכי טובים שם. מקווה שעזרתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    SPITTED, תמיד יש מקום לשיפור וזמן
    כמו שכולם אמרו פה, ממש ממש לא ממליצה על קירבי, מהדמות הכי טובה, הוא הפך במשחק מילי לדמות הכי גרועה, נסה מהדמויות שאתה רואה שהמקצוענים משתמשים בהם, לרוב אלו הדמויות שאפשר לשחק איתם ברמה של תחרות. אבל תזכורת - לא משנה כמה הדמות יותר חזקה ביחס לדמות אחרת, הכל תלוי בצורת משחק שלך וזה מה שיפה בסמאש אתה יכול לקרוע עם קירבי שחקן שיק נובי אפילו אני מאמינה XD (אומנם, כשאתה משחק נגד מקצוען ואתה מקצוען, יהיה לך מין הסתם קצת חסרון אם אתה עם דמות פחות טובה, אבל יש איזון ברוב המשחק והדמויות).
    בכל אופן, שחקנים שהייתי ממליצה עליהם מכולם, שגם אתה רואה את המקצוענים משתמשים בהם:

לאויג'י, מארת', שיק, פיץ', פוקס, פלקו, קפטן פלקון, גנדורף (הוא איטי אבל נראה לי שיש שחקנים מאוד טובים איתו), ג'יגליפאף ובטח יש עוד כמה, אבל קירבי לא אחד מהם :\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי Crystal107
    SPITTED, תמיד יש מקום לשיפור וזמן
    כמו שכולם אמרו פה, ממש ממש לא ממליצה על קירבי, מהדמות הכי טובה, הוא הפך במשחק מילי לדמות הכי גרועה, נסה מהדמויות שאתה רואה שהמקצוענים משתמשים בהם, לרוב אלו הדמויות שאפשר לשחק איתם ברמה של תחרות. אבל תזכורת - לא משנה כמה הדמות יותר חזקה ביחס לדמות אחרת, הכל תלוי בצורת משחק שלך וזה מה שיפה בסמאש אתה יכול לקרוע עם קירבי שחקן שיק נובי אפילו אני מאמינה XD (אומנם, כשאתה משחק נגד מקצוען ואתה מקצוען, יהיה לך מין הסתם קצת חסרון אם אתה עם דמות פחות טובה, אבל יש איזון ברוב המשחק והדמויות).
    בכל אופן, שחקנים שהייתי ממליצה עליהם מכולם, שגם אתה רואה את המקצוענים משתמשים בהם:

לאויג'י, מארת', שיק, פיץ', פוקס, פלקו, קפטן פלקון, גנדורף (הוא איטי אבל נראה לי שיש שחקנים מאוד טובים איתו), ג'יגליפאף ובטח יש עוד כמה, אבל קירבי לא אחד מהם :\
    אממ... ^_^ יכול להיות שאת מתבלבלת בין הדיון שלי לבין "היום התחלתי להשתמש בטכניקות מתקדמות" של opeleg?
    אני מודע לכך שקירבי גרוע במילי, אני בכלל לא משחק בו ראית שאני תמיד משחק עם סאמוס
    האמת כשאני חושב על זה, אפילו לא ניסיתי את קירבי במילי עדיין...
    אה ושכחתי להזכיר את קפטן פאלקון שגם אותו אני אוהב, הוא אולי הדמות הכי טובה ב64
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    הכי טובים ב64 זה קירבי נס ופיקאצ'ו
    אני יודע מה קרה לקריסטל. היא פתחה כמה טאבס וגם פתחה טאבס חדשים על להוסיף תגובה, ואז שכחה איפה זה איפה
    קורה, זה קורה...
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    ורדי מה אתה סתום? אנחנו הרבה הרבה יותר קרובים אליו! אנחנו ברמת גן.
    הוד השרון היא צפונית לרמת גן ורמת גן צפונית לשוהם====> אנחנו יותר קרובים (הרמת-גנים) ואנחנו מזמינים אותך להתארח אצלנו במפגשים
    אם אתה מעוניין רק תגיד

עריכה: אה ותגיד, אלה Maximum The Hormone בחתימה שלך? כי הם ממש ממש טובים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    הכי טובים ב64 זה קירבי נס ופיקאצ'ו
    אני יודע מה קרה לקריסטל. היא פתחה כמה טאבס וגם פתחה טאבס חדשים על להוסיף תגובה, ואז שכחה איפה זה איפה
    קורה, זה קורה...
    זה הכל בגלל מייק T.T הייתי צריכה לשמור את התגובה שלי בבטן, וזה התבלבל לי, עד שהייתה לי הזדמנות להיות במחשב, וזה מה שקרה XD
    בכל אופן, SPITTED, לא משנה עם איזו דמות XDDD תמיד אפשר להשתפר
    בהצלחה ^^
    ומצטערת על הבלבול XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי EvilMana
    הוד השרון היא צפונית לרמת גן ורמת גן צפונית לשוהם====> אנחנו יותר קרובים (הרמת-גנים) ואנחנו מזמינים אותך להתארח אצלנו במפגשים
    אם אתה מעוניין רק תגיד

עד כמה שאני מכיר, שוהם יושבת על כביש 444, שזה מאוד מזרחה מתל אביב-רמת גן, אבל היות שהוד השרון יושבת על כביש 40 דרך כביש 5 דרך צומת ירקון, אפשר לראות שהיא אמנם צפון מזרח מרמת גן, אבל היא גם צפון מערב משוהם, מה שהופך אותה לקרובה יותר על הציר הרוחבי של המדינה, אפילו שהיא טיפה רחוקה יותר על הציר האנכי.

לך תסתכל במפה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי EvilMana
    אם אתה מעוניין רק תגיד

כמובן שאני אשמח להפגש איתכם, רק תגידו מתי ואיפה ^^
    וכן אלה MTH בחתימה, הלהקה האהובה עלי

ITP, שניכם דיי קרובים, אני מעריך שמרחק של כחצי שעה, אבל הבעיה היא שכלי התחבורה העיקרי שלי הוא הרכבת, ואין רכבת ברמת גן או בהוד השרון, אז השאלה היא פשוט לאיפה יותר קל להגיע עם אוטובוס מת"א
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    האמת שכן יש רכבת בהוד השרון אם אני לא טועה
    אבל היא לא על המסלול הנפוץ, אז לוקח מלא זמן להגיע לשם
    איזה רכבת לוקחים משוהם? של נתב"ג?
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    האמת שכן יש רכבת בהוד השרון אם אני לא טועה
    אבל היא לא על המסלול הנפוץ, אז לוקח מלא זמן להגיע לשם
    איזה רכבת לוקחים משוהם? של נתב"ג?
    יאפ, יש כאלה שלוקחים גם לוד, אבל אני מעדיף לחיות.

בלי קשר, יש לי שאלה -
    נניח מקפיצים אותי גבוה לאוויר, בצורה אנכית, כשאני נופל למטה לכיוון הדמות של היריב אני רוצה לתקוף אותו, או לפחות למנוע ממנו לתקוף אותי, מה אני צריך לעשות? בטורניר שהיה אנשים החזיקו אותי בלופים של הקפצות לאוויר יותר מידי זמן O_ם
    וגם, במצב ההפוך, איך אני תוקף מישהו שנופל עלי בלי לתת לו הזדמנות לתקוף אותי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    בעיקרון, המצב הזה של חוסר פעולה נקרא Tumble, בשביל לצאת ממנו אתה צריך לבצע פעולה כלשהי, או לקפוץ. אם אתה בטאמבל ואין לך קפיצה, תעשה אריאל סתמי כשאתה רחוק מאוד מהאויב, ואחרי שהאריאל נגמר אתה חוזר למצב נפילה רגיל, ממנו אפשר לעשות אייר דודג', ופאסט פול, ואריאלים בלי הלאג המוגבר. דברים שבטאמבל אי אפשר לעשות.

איך אתה מונע ממישהו לצאת מטאמבל? חוזה את הפעולות שלו ומגיב עם מכה שיש לה פריוריטי גבוה יותר/רודף אחרי האייר דודג' שלו ומכה אותו ישר אחרי, זה מאוד תלוי בסיטואציה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    אפשר לצאת מטאמבל גם אתה מזיז את הסטיק ימינה ושמאלה מהר :S
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אני לא חושב שהוא שאל את זה
    נגיד כשפוקס מעיף אותך לאוויר עם UAIR, ואז שאתה חוזר UAIR שוב
    או עם מארת' והUTILT השבור שלו

בכל מקרה, עדיף שתנסה להימנע מלרדת אליו כשאתה ממש מעליו - בסמאש בד"כ זה שלמטה מנצח
    אתה יכול לבוא גם לצאת מהשלב כשאתה באוויר ולחזור דרך הקצה אבל גם לזה יש חסרונות
    או שתנסה להחטיף עם DAIR ו-FF מתוזמן או NAIR המהיר ומלא הפריוריטי
    וכמובן, AIRDODGE
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    נכתב במקור על ידי Spitted
    כמובן שאני אשמח להפגש איתכם, רק תגידו מתי ואיפה ^^
    וכן אלה MTH בחתימה, הלהקה האהובה עלי

ITP, שניכם דיי קרובים, אני מעריך שמרחק של כחצי שעה, אבל הבעיה היא שכלי התחבורה העיקרי שלי הוא הרכבת, ואין רכבת ברמת גן או בהוד השרון, אז השאלה היא פשוט לאיפה יותר קל להגיע עם אוטובוס מת"א
    יש רכבת ברמת גן
    ת"א מרכז- יש לה 2 כניסות, אחת מת"א והשניה בבורסה בר"ג
    שתף ב-Google+

הרשמה