תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 37
    הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    היי ,התחלתי להשתמש היום בטכניקות מתקדמות....ואני די רוצה להתחיל להשתמש בקירבי...אבל אני לא מוצא משהו יותר מדי שימושי לEDGE GUARDING..........כן , נוב , כולנו התחלנו ככה ... מישהו יכול לתת לי סירטון של מישהו טוב עם קירבי , שאני יוכל ללמוד דברים? ,

ודרך אגב , למדתי WAVEDASH ואני בסדר בזה(למרות שאני עוד צריך להבין איך להשתמש בזה נכון ובשימושיות)

ואני גם מתחיל להתרגל לרעיון של כל פעם לעשות L-CANCEL...

מקווה להשתלב פה

אני נהנה מאוד לשחק סמאש
    החתול והאגדה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    ברוך הבא לקהילה
    לפני שאני מתחיל להגיד משהו - כדאי לך להחליף מקירבי בהקדם. זאת אולי הדמות הכי גרועה במשחק, מכל ה-26. אם אתה נמשך לכדורים וורודים אתה יכול ללכת על ג'יגליפאף שהוא דמות בסדר. הקטע בסמאש מילי זה שרק כחצי מהדמויות שחיקות ברמה תחרותית. כדי לנצח עם דמות כמו קירבי אתה צריך לשחק פי כמה יותר טוב מהיריב, וזה מאוד מתסכל. תיוועץ בטייר ליסט בנוגע לדמות חדשה.
    מאיפה אתה ד"א?
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    הכי חשוב - להנות , בכל מקרה אני מסכים עם גיא, דעתי האישית היא שקירבי הדמות הכי חלשה, אני אומר את זה לכל מתחיל - כדי לך להתחיל לשחק או עם שיק או עם מארת' או אולי פיץ' אם אתה ממש לא מוכן להפרד מקירבי, זה בסדר במילא יוצא עוד מעט בראול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    נכתב במקור על ידי Fizz
    הכי חשוב - להנות , בכל מקרה אני מסכים עם גיא, דעתי האישית היא שקירבי הדמות הכי חלשה, אני אומר את זה לכל מתחיל - כדי לך להתחיל לשחק או עם שיק או עם מארת' או אולי פיץ' אם אתה ממש לא מוכן להפרד מקירבי, זה בסדר במילא יוצא עוד מעט בראול
    נראה לי אני ילך על ג'יגלי לבנתיים , ולמה אתה מתכוון על במילא בראול יוצא עוד מעט? מחזקים אותו או משהו ?
    החתול והאגדה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    הכוונה שהמצב שלו לא יכול להיות גרוע יותר
    תחפש סרטים של MANGO ו-KING כדי לקבל מושג כללי איך לשחק אותו
    אני ארשום פוסט יותר רציני אח"כ
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    הכוונה שהמצב שלו לא יכול להיות גרוע יותר
    תחפש סרטים של MANGO ו-KING כדי לקבל מושג כללי איך לשחק אותו
    אני ארשום פוסט יותר רציני אח"כ
    אוקי , דרך אגב, מה הקטע של B למעטה(זה סמאש הB לא?) ? זה מין מכה עם KNOCKBACK מטורף....היא אסורה בתחרויות בטח לא?
    החתול והאגדה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    אסורה? מה פתאום, קשזה מאוד לפגוע איתה ואם אתה מחטיא הלך עליך..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    נכתב במקור על ידי Fizz
    אסורה? מה פתאום, קשזה מאוד לפגוע איתה ואם אתה מחטיא הלך עליך..
    מה שנכון נכון......אני רואה שהוא זז בטירוף(KING) עם WAVEDASHING (אולי זה לא ואני סתם מתבלבל) וראיתי כמה פעמים שהוא עושה DD (אולי אני שוב מתבלבל בשמות , תקנו אותי ) זה באמת כל כך עוזר?

ובקשר לWAVE DASHING , כמו שאני רואה אותו זז , אני צריך להתאמן על זה לא מעט....

אני מדבר על הסרטון הזה דרך אגב :
    החתול והאגדה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    דאש דאנס טוב בעיקר בתור מינד גיים, המטרה העיקרית בזה זה לבלבל את היריב ולא לתת לו ללמוד את הקצב שלך, הרעיון בוייב דאש זה להחליק מהר קדימה/אחורה ותוך כדי אתה נשאר בסטטוס של עמידה רגילה, ואתה יכול להוציא מזה כל התקפה שאתה רוצה.

תלמד את הWOP של ג'יגלי, זה מצויין, ותסתכל בסרטים על קומבואים שמשלבים Rest בסוף.

והכי חשוב, תבוא לטורנירים ולמפגשים!

איפה אתה גר בכלל?
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    נכתב במקור על ידי I.T.P
    דאש דאנס טוב בעיקר בתור מינד גיים, המטרה העיקרית בזה זה לבלבל את היריב ולא לתת לו ללמוד את הקצב שלך, הרעיון בוייב דאש זה להחליק מהר קדימה/אחורה ותוך כדי אתה נשאר בסטטוס של עמידה רגילה, ואתה יכול להוציא מזה כל התקפה שאתה רוצה.

תלמד את הWOP של ג'יגלי, זה מצויין, ותסתכל בסרטים על קומבואים שמשלבים Rest בסוף.

והכי חשוב, תבוא לטורנירים ולמפגשים!

איפה אתה גר בכלל?
    מרכז , XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX לא משנה , ראיתי בYOUTUBE , אני יתאמן על שניהם

דרך אגב :לנצח יריבים רמות 9 זה עוזר להשתפר?
    החתול והאגדה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    לא, ההפך הוא הנכון - הם ייעשו לך הרגלים רעים. הייתי מציע לך להתאמן על טכניקות בטריינינג מוד ולהתאמן טיפה על קומבואים ושטויות נגד מחשבים רמה 1.

כן קינג באמת משתמש שם יפה בDD ובWD, ומאוד קשה לזלגאדיס לעקוב. האמת שמאוד קשה ליישם WD למשחק שלך, הרבה יותר קשה מללמוד אותו, אבל זה תהליך ומגיעים לשם בסוף
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    לא, ההפך הוא הנכון - הם ייעשו לך הרגלים רעים. הייתי מציע לך להתאמן על טכניקות בטריינינג מוד ולהתאמן טיפה על קומבואים ושטויות נגד מחשבים רמה 1.

כן קינג באמת משתמש שם יפה בDD ובWD, ומאוד קשה לזלגאדיס לעקוב. האמת שמאוד קשה ליישם WD למשחק שלך, הרבה יותר קשה מללמוד אותו, אבל זה תהליך ומגיעים לשם בסוף
    תודה על העצות....

אני יתאמן על DD וWD
    החתול והאגדה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    בנתיים שאני מנסה דמויות כדי לראות על מה אני סוגר בסוף שתהיה דמות עיקרית...ראיתי שקפטן פאלקון די טוב....אבל אני לא בטוח אם הוא טוב למשחק תחרותי כי בכל זאת...רק התחלתי..

מישהו יכול לתת רשימה של דמויות שטובות למשחק תחרותי? ואם פאלקון כן טוב לתחרותי אפשר סרטונים ללמוד מהם דברים?
    החתול והאגדה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    כמו שאמרתי, תיוועץ בטייר ליסט (במלואה בדיון הטכניקות המתקדמות, אבל זה לא רלוונטי):

Top Tier
    Fox
    Falco

High Tier
    Sheik
    Marth
    Peach

Middle Tier
    Captain Falcon
    Ice Climbers
    Samus
    Doctor Mario
    Jigglypuff
    Mario
    Ganondorf

בעיקרון כל הדמויות האלה שחיקות, אפילו לואיג'י ואולי גם לינק. כמובן שככל שהדמות גבוהה יותר בטווח הארוך זה יהיה יותר טוב. יש דמויות יותר פשוטות ויש יותר מסובכות וקשות. למשל, לא הייתי ממליץ לך לשחק פוקס, IC, או פאלקון. אם אתה רוצה דמות קלה (יחסית) וטובה לך על שיק או פיץ'.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    כמו שאמרתי, תיוועץ בטייר ליסט (במלואה בדיון הטכניקות המתקדמות, אבל זה לא רלוונטי):

Top Tier
    Fox
    Falco

High Tier
    Sheik
    Marth
    Peach

Middle Tier
    Captain Falcon
    Ice Climbers
    Samus
    Doctor Mario
    Jigglypuff
    Mario
    Ganondorf

בעיקרון כל הדמויות האלה שחיקות, אפילו לואיג'י ואולי גם לינק. כמובן שככל שהדמות גבוהה יותר בטווח הארוך זה יהיה יותר טוב. יש דמויות יותר פשוטות ויש יותר מסובכות וקשות. למשל, לא הייתי ממליץ לך לשחק פוקס, IC, או פאלקון. אם אתה רוצה דמות קלה (יחסית) וטובה לך על שיק או פיץ'.
    אמ...נראה לי אני ילך על פאלקון...סירטונים?
    החתול והאגדה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי Vall3y

Top Tier
    Fox
    Falco

High Tier
    Sheik
    Marth
    Peach

Middle Tier
    Captain Falcon
    Ice Climbers
    Samus
    Doctor Mario
    Jigglypuff
    Mario
    Ganondorf

עם כל הכבוד לגיא, ויש המון כבוד - והוא יודע לשחק מצויין... אבל לא הייתי סומכת על הרנקינג הזה במאה אחוז... הייתי אומרת לך את זה ככה - הכל תלוי כמה טוב אתה יודע לשחק עם הדמות, גם אם תשחק עם פוקס, שיק, פיץ', מארת, פלקו - יש המון סיכוי שתפסיד אפילו לנמוכים ביותר ברשימה שלו - הכל תלוי באיך אתה משחק. בעקרון, דווקא לפי מה שהבנתי, שיק נבחר להיות בדמות הכי טובה - אז אין לי מושגגג על מה גיא מדבר פה, אבל אני מנחשת שזה גובל בדעה. קח את VOID למשל, שהוא משחק עם לואיג'י, הוא הגיע בטורניר האחרון למקום שלישי - ואת לואיג'י הוא אפילו לא שם ברשימה, VOID פשוט יודע יותר לנצל את לואיג'י עד הסוף.
    יש את הדמות שבאמת חבל לך לנסות - אבל משם הכל תלוי בך. (יש את הדמויות שחבל לנסות, דוגמא: פיצ'יו, דונקי קונג, קירבי ועוד כמה.)

עריכה: שחכתי לציין שזה גם לפעמים תלוי באיזו דמות אתה בחר נגד איזו דמות, יש דמויות יותר טובות על דמויות מסויימות.

עריכה 2: אם תסתכל בוידואיים הישראלים ששמו פה בפורום, ותראה את הוידאו בשם BEST MATCH EVER, תשים לב שVOID מצליח לנצח עם לאויג'י את קפטן פלקון (גיא), כשכביכול הוא אפילו לא הכניס את לאויג'י לרשימה שלנו הקטנה פה והזכיר אותו בקטנה בסוף, ברשימה של "אפילו".

עריכה 3: (אני חפרנית, אני יודעת) אולי גיא לא ממליץ לך לשחק עם פוקס, אייס קליימברס ופלקון, אבל אם אתה מוכן להשקיע, ויש לך זמן - כל אחד יכול, אבל קצת מיותר לחרוש עכשיו כשהולך לצאת בראול :\ עדיף לך יותר לחרוש על בראול (שם אין אפילו WAVEDASH נכון לעכשיו).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    גיא לא קבע את הרשימה הזאת, היא נקבעה בצורה תארותית ולפי מיקום של הדמויות הנ"ל בטורנירים בארה"ב, הרשמיה הזאת היא רשימת הדמויות שהדמות שהיא במקום הכי גבוהה- יש לפוטנציאל \ מנצחת טורנירים הכי הרבה לשנת 07 בשנת 06 שיק עמדה במקום הראשון , ולקראת 07 הבינו את הפוטנציאל האדיר שטמון בפוקס, אני חושב שאם יוציאו כיום טיר ליסט הוא יראה שונה, המטא גיימ השתנה והבינו גם שאף אחד לא יכול לשחק את פוקס כל כך מושלם P:.
    ד"א אם היו שואלים פה את השחקנים הטובים איך לפי דעתם צריך להראות הטיר ליסט, הוא גם היה שונה, כמו שבסמאש האירופאי שיק חלשה יותר ברהבה מהגרסא האמריקאית ולמרות זאת היא עדיין בראש הטבלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי Fizz
    גיא לא קבע את הרשימה הזאת, היא נקבעה בצורה תארותית ולפי מיקום של הדמויות הנ"ל בטורנירים בארה"ב, הרשמיה הזאת היא רשימת הדמויות שהדמות שהיא במקום הכי גבוהה- יש לפוטנציאל \ מנצחת טורנירים הכי הרבה לשנת 07 בשנת 06 שיק עמדה במקום הראשון , ולקראת 07 הבינו את הפוטנציאל האדיר שטמון בפוקס, אני חושב שאם יוציאו כיום טיר ליסט הוא יראה שונה, המטא גיימ השתנה והבינו גם שאף אחד לא יכול לשחק את פוקס כל כך מושלם P:.
    ד"א אם היו שואלים פה את השחקנים הטובים איך לפי דעתם צריך להראות הטיר ליסט, הוא גם היה שונה, כמו שבסמאש האירופאי שיק חלשה יותר ברהבה מהגרסא האמריקאית ולמרות זאת היא עדיין בראש הטבלה
    במילים אחרות, לא הייתי נותנת רשימה כזאת :\ יש לכל דמות פוטנציאל, פעם אחת מישהו הצליח לנצל את שיק יותר טוב, ופעם אחת מישהו הצליח לנצל את פוקס יותר טוב - כמו שאמרתי קודם, הכל תלוי בשחקן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    נכתב במקור על ידי Crystal107
    עם כל הכבוד לגיא, ויש המון כבוד - והוא יודע לשחק מצויין... אבל לא הייתי סומכת על הרנקינג הזה במאה אחוז... הייתי אומרת לך את זה ככה - הכל תלוי כמה טוב אתה יודע לשחק עם הדמות, גם אם תשחק עם פוקס, שיק, פיץ', מארת, פלקו - יש המון סיכוי שתפסיד אפילו לנמוכים ביותר ברשימה שלו - הכל תלוי באיך אתה משחק. בעקרון, דווקא לפי מה שהבנתי, שיק נבחר להיות בדמות הכי טובה - אז אין לי מושגגג על מה גיא מדבר פה, אבל אני מנחשת שזה גובל בדעה. קח את VOID למשל, שהוא משחק עם לואיג'י, הוא הגיע בטורניר האחרון למקום שלישי - ואת לואיג'י הוא אפילו לא שם ברשימה, VOID פשוט יודע יותר לנצל את לואיג'י עד הסוף.
    יש את הדמות שבאמת חבל לך לנסות - אבל משם הכל תלוי בך. (יש את הדמויות שחבל לנסות, דוגמא: פיצ'יו, דונקי קונג, קירבי ועוד כמה.)

עריכה: שחכתי לציין שזה גם לפעמים תלוי באיזו דמות אתה בחר נגד איזו דמות, יש דמויות יותר טובות על דמויות מסויימות.

עריכה 2: אם תסתכל בוידואיים הישראלים ששמו פה בפורום, ותראה את הוידאו בשם BEST MATCH EVER, תשים לב שVOID מצליח לנצח עם לאויג'י את קפטן פלקון (גיא), כשכביכול הוא אפילו לא הכניס את לאויג'י לרשימה שלנו הקטנה פה והזכיר אותו בקטנה בסוף, ברשימה של "אפילו".

עריכה 3: (אני חפרנית, אני יודעת) אולי גיא לא ממליץ לך לשחק עם פוקס, אייס קליימברס ופלקון, אבל אם אתה מוכן להשקיע, ויש לך זמן - כל אחד יכול, אבל קצת מיותר לחרוש עכשיו כשהולך לצאת בראול :\ עדיף לך יותר לחרוש על בראול (שם אין אפילו WAVEDASH נכון לעכשיו).
    גם נכון..... בכל זאת...ההעפה של הWAVEDASH היא די מהפכנית לא?
    החתול והאגדה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    נשר
    נכתב במקור על ידי opeleg
    גם נכון..... בכל זאת...ההעפה של הWAVEDASH היא די מהפכנית לא?
    בהרבה דמויות זה מאוד מאוד מאוד שמיש - אז כן. אצל קפטן פלקון זה מאוד שמיש
    שתף ב-Google+

הרשמה