תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    גיליון ינואר של מגזין Play יחשוף פרטים חדשים על המשחק החדש בסדרת Tomb Raider, שיקרא (ככל הנראה) Underworld. המשחק יתרחש אחרי Legend המצליח, כאשר המפתחים ב Crystal Dynamics יתמקדו בליצור סביבה ריאליסטית שמגיבה למתרחש. במשחק הדור-הבא החדש, לדוגמא, לארה תשאיר עקבות בבוץ שיוכלו להישטף על-ידי הגשם, וכל הגופות שהיא סוחבת - ישארו במקומן. אתר IGN יצר קשר עם Eidos על מנת לאמת את הפרטים, אך לא קיבלו תגובה. בכל זאת, המידע אמין למדי.

UnderWorld ישתחרר ב2008 על הXBOX360, PS3 והמחשב האישי.

> לידיעה המקורית.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    טוב לשמוע סוף סוף התפתחויות.

זה בעצם לא משחק ה"דור הבא"
    הדברים שנכתבו פשוט ידרשו יותר חומרה מהקונים, אם זה יותר זכרון או מקום גדול יותר על הכונן הקשיח.
    לדוגמא קח את קרייסיס, יש שמה דמויות מתות, פשוט כדי לחסוך זכרון הן נמחקות נגיד אחרי 20 שניות או כאשר התצוגה זזה מהן.

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי DeoxYs
    טוב לשמוע סוף סוף התפתחויות.

זה בעצם לא משחק ה"דור הבא"
    הדברים שנכתבו פשוט ידרשו יותר חומרה מהקונים, אם זה יותר זכרון או מקום גדול יותר על הכונן הקשיח.
    לדוגמא קח את קרייסיס, יש שמה דמויות מתות, פשוט כדי לחסוך זכרון הן נמחקות נגיד אחרי 20 שניות או כאשר התצוגה זזה מהן.
    זה תלוי בהגדרות בקרייסיס, כמובן.
    וזה כן משחק הדור הבא, מהבחינה הזו שהוא יוצא לקונסולות הדור הבא.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אוי באמת..זה אותו דבר כמו להגיד שמאריו הוא משחק הדור הבא כי הוא יוצא לWII..
    אני חושב דווקא שהדור הבא זה יותר משחק שהוא הדור הבא..הסבר:גרפיקה חדישה,מנוע חדש ובכלל..אני לא יודע איך לתאר את זה..נגיד קרייסיס או ביושוק אלא משחקים שהם בעצם משחקי הדור הבא..בעוד ש-ORANGE BOX הוא לא משחק הדור הבא..(ככה אני חושב XD)

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Mr.Kabab
    אוי באמת..זה אותו דבר כמו להגיד שמאריו הוא משחק הדור הבא כי הוא יוצא לWII..
    אני חושב דווקא שהדור הבא זה יותר משחק שהוא הדור הבא..הסבר:גרפיקה חדישה,מנוע חדש ובכלל..אני לא יודע איך לתאר את זה..נגיד קרייסיס או ביושוק אלא משחקים שהם בעצם משחקי הדור הבא..בעוד ש-ORANGE BOX הוא לא משחק הדור הבא..(ככה אני חושב XD)
    אם הוא יוצא לPS3 ול360 - והוא עם מנוע גראפי חדש וכו', אז כן, הוא משחק הדור הבא. חוץ מזה, כתוב אפילו בידיעה שהוא משחק הדור הבא, אז עזבו את הנושא. מה דעתכם על המשחק? נשמע אחלה D:

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    קיבלתי עם הכרטיס מסך החדש את המשחק החדש האחרון שיצא של לארה קרופט, אחלה גראפיקה אבל המשחק נשאר כמו כל המשחקים, לא מצפה ליותר מידי.

הצטרף בתאריך
    24.06.2007
    w00t ! LARA 4 EVER !
    אני רק מקווה שהמישחק לא יהיה כמו Anniversaryאלה יהיה יותר דומה ל LEGEND ..

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    נכתב במקור על ידי DTR69
    w00t ! LARA 4 EVER !
    אני רק מקווה שהמישחק לא יהיה כמו Anniversaryאלה יהיה יותר דומה ל LEGEND ..

אניברסרי הוא חידוש של המשחק הראשון והמצוין. יש לי אותו מקורי, חבל שאין לי את האריזה המקורית ושהוא לא פועל על WIN XP ><
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    הידד! עוד כותר לארה זה תמיד טוב, כי הם כיפיים למדי, חוץ מזה, אחרי כל משחק יש פריצת דרך בתחום מנועי הפיזיקה. (המבין יבין)

נשמע טוב, ביינתים, נקווה שיעבדו קצת על המצלמה.
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.

הצטרף בתאריך
    24.06.2007

הרשמה