תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    שלומות,
    אני גאה להזמין אותכם לבקר בפורום הפונדק המתחדש, לאחר שדרוג גרסת התוכנה של הפורום ובקרוב גם עיצוב הפורום ישודרג. פורום הפונדק הוא פורום קהילתי פעיל וחם, העוסק במגוון נושאי התחביב, החל במשחקי-תפקידים ומיניאטורות וכלה במד"ב, פאנפיקים ומשחקי לוח.

כעת, עם חידוש פני הפורום, הוספנו גם מספר תתי-פורומים העוסקים בתחומים ממוקדים או חדשים, הכוללים -

• תתפורום רשומות , בפורום משחקים מקוונים ורשומות: מיועד לתיעוד רשומות החבורה שלכם, בואו לשתף עם אנשים את מעללי הגבורה שלכם.
    • תתפורום Army Development, בפורום עולם המיניאטורות: מיועד לרשימות הצבא שלכם וכמקום מרכזי עבור רשימות צבא.
    • תתפורום בזאר, בפורום השולחן העגול: פורום הבזאר, מיועד בעיקר למשחקי-תפקידים ולמיניאטורות, אבל גם לספרי קריאה, משחקי-לוח, קלפים והדובי שלכם!
    • תתפורום משחקי-לוח וקלפים, בפורום השולחן העגול: פורום שמוקדש לתחביב החדש ששוטף את ישראל בסערה. בואו לדבר על מנצ'קין, טליסמן, Axis&Allies וכל משחק לוח אחר שנפשכם חפצה בו.
    נשמח לראות אותכם מבקרים בפורום ולשמוע את דעתכם על השינויים לעיל והצעות נוספות. אם כבר ביקרתם בפורום הפונדק בעבר, ויש דבר שלא מצא חן בעיניכם או נקודה שאתם חושבים שנוכל לשפר, אני אשמח לשמוע זאת במייל שלי ( theoldman A-T pundak.co.il ).

כתובת הפורום - forums.pundak.co.il
    לחצו כאן להכנס לפורום
    דניאל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    דבר ראשון, הפורום השתנה כבר מזמן, ואתה קצת בדיליי.
    דבר שני, בפונדק מדברים בעיקר על קראנץ', וזה משעמם.
    דבר שלישי, אם תחפש את העץ שלי שפתחתי בפורום מיניאטורות אתה תבין למה אני לא חוזר לשם.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    דבר ראשון, הפורום השתנה כבר מזמן, ואתה קצת בדיליי.
    דבר שני, בפונדק מדברים בעיקר על קראנץ', וזה משעמם.
    דבר שלישי, אם תחפש את העץ שלי שפתחתי בפורום מיניאטורות אתה תבין למה אני לא חוזר לשם.
    שחכת דבר רביעי: יש עוד אנשים בפורום הזה. אני אישית פונה לפונדק פעם בכמה זמן כדי לשאול שאלות על שיטות שלא משוחקות כאן, והתשובות שאני מקבל הן לא כאלה דרסטיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    1) כן, בגלל זה אני קורא לעצמי האיש הזקן.. או ברצינות - אני מעדיף לא לפרסם לפני שאני בטוח שכל הבאגים מסודרים והכל מוכן. ההבדל בפרסום היה ימים ספורים.
    2) לא ברור לי ממש על מה אתה מבסס את המחשבה הזאת. אתה מוזמן להכנס לפורום מו"ד, היום בדיוק פורסמה הודעה על איך לבנות הרפתקה באופן מהיר, והודעה נוספת על הצעות למניעים לדמויות בכדי להלחם במשפחת מלוכה. במ"ת כללי פורסמה היום הודעה על סיפור מול מזל, עד כמה קוביות צריכות לשחק תפקיד משמעותי במשחק שלך. בנשגבים/עולם האפלה יש הודעה חדשה על עד כמה הסולארים באמת עוצמתיים... וזה רק הודעות מהיום, ואף אחת מהן לא קשורה לקראנץ'. יש גם הודעות קראנץ'.. אבל זה בנוסף, לא במקום
    3) הנושא של מיניאטורות מו"ד וקהילת המיניאטורות הוא לא חדש. קהילת המיניאטורות לא רואה במיניאטורות צבועות מראש "מיניאטורות". אתה מוזמן לדבר על מיניאטורות בפורום מו"ד, או בפורום משחקי לוח וקלפים. לרקע היסטורי, תראה הודעות מ-2003 ו-2004 בנושא הזה (ליתר דיוק, בנושא Mageknight, והאם מדובר בבובות או במיניאטורות).
    ד"א לי אישית יש כ-250 מיניאטורות מו"ד ו Dungeon Tiles בבית...
    שתף ב-Google+

הרשמה