תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    אהלן קהילה נכבדה,
    כבר בשבוע הבא מגיע אליי ה-XBOX המאגניב שלי (במקרה הרע עוד שבוע אחריו)...

וחשבתי לעצמי, לכל אחד יש את הסיפור שלו לסיבה שהוא קנה אקס בוקס 360!

הסיפור שלי הולך כך:
    בתחילה, אח שלי הגדול הציע שנקנה אקס בוקס, ובאותו זמן רציתי לשדרג את המחשב\לקנות מחשב חדש והוא אמר שזו יכולה להיות אלטרנטיבה.

באותו זמן שהוא הציע את זה די סירבתי, הייתי פאנבוי מוחלט של מחשב ותמיד האמנתי שבקונסולות פחות כיף ונוח לשחק במשחקים!

לאחר כמה זמן ביררנו קצת וירדנו מהעניין מ-2 סיבות:
    1)לקנות אקס בוקס ידרוש גם טלוויזיה לחדר(עד עכשיו לא היה, שבוע הבא מקבלים LCD)
    וזו עוד חתיכת הוצאה לקנות גם אקס בוקס וטלוויזיה.
    2)טבעת המוות...לא הייתי מוכן לקנות מוצר כה יקר כדי שיתקלקל לי ללא יכולת תיקון (עכשיו הגרסאות בטוחות, מה שלא ידענו אז).

לאחר כחודשיים הייתי בלב השביתה.
    לאט לאט ככל שהשביתה נמשכה הרגשתי שאני לא עושה כלום עם עצמי, אז החלטתי לעבוד.
    אחריי מעט חיפושים מצאתי עבודה שתמיד רציתי - חנות קונסולות!
    מה שהתברר לאחר כמה ימים כחנות הכי הזויה,נטושה ומוזרה שקיימת בכפר סבא, אבל זה אחלה כסף מלשבת כל היום על הספה (במקרה הטוב 2 אנשים באים ביום, וגם הם לא קונים כלום)
    לאט לאט שהתחלתי להסתכל על המוצרים והקופסאות פלייסטשן התחלתי לחשוב על קונסולות, וכל המסביב שמולי עשה לי חשק עז.
    חקרתי עוד פעם לגבי הקונסולה...והחלטתי שזה עדיף על פני שדרוג מחשב.
    אח שלי גם הוא התשכנע והזמנו!

כעת אני ממתין לקבל את הקונסולה, ואת הטלוויזיה אנחנו כבר מזמינים
    קניתי
    XBOX Premium edition + 2 games (חבילת חג המולד)
    sharp 32wd1e lcd

עכשיו תורכם לספר את הסיפור שלכם,
    איך בגלל הגעתם למצב שיש לכם את הקונסולה?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אחלה סיפור...
    טוב, האמת אצלי זה לא כ"כ מעניין. משחקי מחשב שיחקתי עוד מגיל 3 (פרוגר היה הראשון) ככה שתמיד היה לי איך לשחק.
    בשנים האחרונות הייתי יותר מחובר למחשב, אבל לא היה לי זמן יותר מדי למשחקים בגלל הצבא / הלימודים.
    כשהתחלתי לעבוד לפני 3 שנים, התפנה קצת זמן (כמו שהומר סימפסון אומר "קצת זמן איכות רחוק מהמשפחה שלי...") אז חזרתי קצת יותר לתחביב. המחשב שלי דאז היה סביר בשביל משחקים.
    לפני שנתיים חבר שלי שגם הוא פריק של משחקים, קנה כמעט אחרי שהXBOX יצאה את הקונסולה.(וכמובן שהיא הייתה יחסית דפוקה אז הוא קיבל טבעת מוות לפני חצי שנה) איך שראיתי אותה כמובן שהיא הדליקה אותי. כשהגיע הזמן לשדרג מחשב (גם לעבודה) החלטתי שגם מבחינה משחקים וגם כלכלית זאת הקונסולה המשתלמת...
    לפני קצת פחות משנה הוא טס לחו"ל אז אמרתי לו אתה לא חוזר בלי קונסולה... ומאז השאר היסטוריה...

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    בעיקרון, גם אני רציתי לשדרג את המחשב, לא עלה בדעתי לקנות קונסולה חדשה.
    אחרי שסירבו לקנות לי מחשב מסיבות כספיות, וראיתי שאין כבר תמיכה לPS2 והמכשיר גם ככה במצב גרוע, התחלתי להתעניין בקונסולות Wii והPS3.
    אבל ראיתי שהPS3 ממש לא יספק אותי, והWii בקושי למכירה.
    אז חבר הציע לי ללכת על הX360 והתחלתי להתעניין.
    מאז אני לא מפסיק לאהוב את המכשיר הזה.

השבוע אני מקבל את הX360!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני חושש שגם במקרה שלי הסיפור לא הכי מעניין בעולם, אבל יש בו קצת בשר.

הקונסולה הראשונה שלי הייתה הPS2, שכמובן סיפקה את כל צרכיי הקטנוניים. היה לי את כל מה שרציתי ואז הגיע E3 2005. בשלושת הימים הללו, התחלתי להתרגש מדור הקונסולות החדש. הWII, עניינה אותי לא מעט, אך מעולם לא ההיתי מעריץ גדול של נינטנדו. למעשה, ההיתי פאנבוי של סוני כברירת מחדל. פשוט לא הכרתי שום דבר אחר. החלטתי באופן רשמי שאני קונה את הPS3. לא הייתה לי אפשרות אחרת. אז סוני הכריזו על המחיר. ושיניתי את דעתי. החלטתי לחכות זמן מה עד שהמחיר יראה לי הגיוני וכך עשיתי. בנתיים, ה360 יצאה לשוק והתחילה לתפוס תאוצה מבחינת מבחר המשחקים שלה והWII התגלתה כקונסולה שהולכת לכיוון שונה לחלוטין ממה שחיפשתי. למעשה, ה360 התחילה להיראות נחשקת מאוד. שנה אחרי היציאה שלה, אחרי שתותחים כבדים כבר יצאו אליה ואחרי שכמה תותחים עוד יותר כבדים הוכרזו לשנה הקרובה, החלטתי שיש לחקור את העניין קצת יותר לעומק. אחרי חקירה קצרה, הגעתי למסקנה שאני אהנה ביותר מה360, למרות שהיא מגיעה מהחברה שכולם אוהבים לשנוא. אז התחלתי לחפש אפשרויות רכישה. בדקתי את המחירים בארץ (והחלטתי לא לקנות בארץ). בדקתי אפשרויות שליחה מחו"ל וראיתי שעדיין מדובר במחיר יקר למדי. למזלי, יש לאבא שלי חבר טוב מאוד בארה"ב שבה לבקר לפחות פעם בשנה. הפעם הזאת הגיעה לפני חודש, פחות או יותר. אז ביקשתי ממנו לעשות קניה קטנה (של 640 דולר...) והוא הגיעה לארץ, בא לביתי הצנוע והביא לי XBOX 360, לצד 3 משחקים נהדרים וכמה נקודות מכובדות בשביל משחקי ארקייד (אני חייב עוד נקודות, דרך אגב).

אז זהו. משעמם. סתם החלטתי אחרי מחקר וסקר שוק. פעלתי בהיגיון. איזה יצור נוראי אני. עכשיו אני חוסך לטלויזיה. יקח קצת זמן עם המשכורת מהצבא.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אצלי בבית גם היו כל מני מחשבים (sinclairים) מגיל קטן אבל לא במיוחד היו להם משחקים אטרקטיביים לילדים קטנים. בשלב מסוים אבא שלי הביא לנו מחו"ל קונסולה (Intellivision של Mattel - החברה שמיצרת בובות ברבי ועופרות גם ייצרה בעבר הרחוק קונסולה) ואז די חרשנו עליה.
    באיזור גיל 10 הופיע אצלינו בבית PC ובגיל 12 בערך יצא הגיימבוי הראשון ודי הכרחתי את אבא שלי להביא לי כזה מחו"ל (אפילו שלא ידעתי בדיוק מה זה ואיך קוראים לזה).
    מאז ועד לפני 6 שנים בערך, נגעתי רק במחשבים וגם לא כל כך שיחקתי חוץ ממשחק מזדמן פה ושם.
    לקראת סוף השירות שלי, קניתי IPAQ ואחרי איזה שנה הבנתי שאני לא עושה איתו שום דבר חוץ מלשחק במשחקים אז החלטתי לקנות GBA כי אם כבר אני רק משחק אז לפחות שזה יהיה במשהו שמיועד למשחקים.
    שנה אחרי זה כבר קניתי קיוב (בשביל מריו סאנשיין) ואחרי שנה מצאתי איזה DC בהזדמנות וכמה חודשים אחרי זה, כשכבר היה ברור שהקיוב לא הולך לשום מקום קניתי לי PS2 ואז DS ואז PSP ואז DS לייט ואז WII ואז XBOX ואני חושב שאני צריך להשלח לגמילה

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    אני התמכרתי באופן רשמתי למשחקים כאשר הוריי קנו לי את הגיים בוי הקלאסי עם משחק פוקימון, מאז אני מתעניין בתחום. הקונסולה הראשונה שלי הייתה ps1 נהנתי ממנה מאוד עד שהיא התקלקלה, באותו זמן יצא בארץ הPS2 (וכמובן שקנו לי אותה ליומהולדת), לאחר מכן רכשתי לי גם את הpsp ואז הפכתי רשמית לפנבוי של סוני.
    כאשר הכריזו על הwii והps3 משום מה לא תפסתי מהps3 כמו שחשבתי שאני אתפוס (באותו זמן לא ידעתי בכלל על הxbox 360) והwii עניינה אותי הרבה יותר, זיהיתי את הפוטנציאל שלה להיות משהו אדיר בעיקר במשחקי יריות, ואז היא יצאה, באותו זמן דודי היה בחו"ל וביקשתי ממנו לקנות לי אותה.
    שהוא הביא לי אותה הביתה הייתי בערך הבנאדם הכי מאושר שיש, ואז הגיע הפתיחה:
    כאשר חיברתי את הwii לטלויזיה והפעלתי את השלט ישר אמרתי לעצמי וואו!! זה ממש זז לפי התנועות שלי, שיחקתי wii sport, zelda tp והיה ממש כיף. ואז בפעם הראשונה ראיתי טריילר של halo 3:
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3458423,00.html.
    ממש התרשמתי מהגרפיקה וכבר אז היו לי מחשבות על איך אני רוכש לי 360 (לא עבדתי אז), ראיתי המון טריילרים של המשחקים הכי חדשים של ה360 ואז ביצעתי את ההחלטה למכור את הwii ולקנות את ה360, פירסמתי הודעה ביד 2 ותוך 40 דקות טלפון מבחור שאמר לי שתוך חצי שעה הוא אצלי בבית עם 2500 ש"ח במזומן.

מאז עבר איזה חודשיים והנה אני היום עם 360 בבית ונהנה מכול רגע.
    זהו סיפורי.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    19.03.2007
    עיר
    הרצליה
    טוב הסיפור שלי התחיל ככה...

כבר שנה וחצי שאני מחפש ככה מתנה טובה לבר מצווה שלי... (שתערך בעוד 3 שבועות!!!)
    ממש לא היה לי מושג בגרוש מה רציתי אני פאנבויי אמיתי של פליסטיישן 2
    זאת אומרת הייתי..היה לי הרבה משחקים דווקא לפס2
    ואז יצאו כבר כל הקונסולות ואני פשוט מעוד ידעתי שזה מה שאני רוצה
    אחד מאלה....
    בקיצור עשיתי סקר שיווק ענקי שנערך בערך חצי שנה
    שאלתי אנשים, הסתכלתי בידעיות באינטרנט ובעיתונים
    בהתחלה בהתחלה הייתי נעול על הפס-3 כמובן אני פאנבוי של פלייסטישן באותה תקופה
    ואז גיליתי כמה גרוע ויקר הוא אז ממש ממש לא רציתי אותה
    ואז ממש נדלקתי על הווי פשוט נהנתי מכל רגע ואז עצרתי לרגע וגילתי שאני צריך משחקים יותר רציניים (אני לא רומז שום דבר שלויי אין משחקים רציניים לא לדאוג")
    ואז הגעתי לבוקס וגיליתי שזאת ה-קונסולה ה-כי טובה ב-עולם
    בקיצור אז החלטתי שאני רוצה אקסבוקס
    ובדיוק אז נפתחה חנות של אינגויסטיק בהרצליה שמה אני גר
    אז אני:איתמר קרןי ואבי נפתלי קרן הלכנו להסתכל ולבדוק מחירים
    בקיצור.... לאחר שייבשתי אותכם אבא שלי עשה ל י הפתעה והוא פשוט מעוד קנה את הקונסלוה... אנחנו מדברים בערך חודש אחורה פשוט הייתי בשמיים
    בקיצור תודה אבא

לאלה ששואלים לא התחרטתי לרגע אחד ...
    בעיקר בעיקר מהלייב

gamertag:itamar94

"I wasn't born ready"

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    מזל טוב עוד 3 שבועות.
    וגם אני בהתחלה הייתי פאנבוי של PS2 ונשבעתי שאני אקנה את הPS3.
    אבל סוני ממש פישלו בדור הזה. =\

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    איתמר, את השלטים השלמת במסיבת לאן?

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אני חייב להגיד לכם שזה תארד ממש מגניב.
    ולסיפור שלי: מאז ומתמיד אני אוהב משחקי מחשב, שיחקתי ב-gta 2 כשההורים שלי לא ידעו בכיתה ג'. אהבתי לראות את אח שלי וחבר שלו משחקים ב-igi (בסביבות כיתה ג') וגם שיחקתי -doom, ונהרגתי תוך שנייה (מה אתם מצפים מילד בן 6).
    מיד כשהכריזו על ה-360 נדלקתי עליה! אבל היא הייתה חלום גדול ולא אפשרי, באותו זמן.
    לפני כשנה אח שלי הזמין נעלי נייק יפות שאין בארץ מחו"ל, אז סתם רציתי לדעת אם החברה שהוא מזמין ממנה את הנעליים שולחת עוד דברים לחו"ל, ופתאום קפץ לי האקס בוקס.
    יום לאחר מכן חיפשתי מחירים של הקונסולה בארץ ובחו"ל, הגעתי לפורום של ויגיימס.
    וזהו, ביולי קיבלתי את האקס בוקס שלי

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    בגיל צעיר שיחקתי DOOM וGTA2.
    כמו כן קנו לי ליוםהולדת פלייסטיישן 1, איזו התרגשות.
    אז המשכתי עם גייםבוי, וGTA VICECITY.
    בגלל שלא ממש שיחקתי משחקים על המחשב חוץ מGTA רציתי את אחת הקונסולות החדשות בזמנו.
    לא נימשכתי לפלייסטיישן2 אפילו שהיה לי את הראשון, משום מה, הייתי אנטי סוני לגמרי, וגם היום, לא הסתכלתי לכיוון הPS3, אין לי מושג למה, פשוט ככה מה אני יגיד...
    קיצר רציתי את הבוקס הראשון הגניב אותי 4 שלטים, ואז יום אחד הלכתי לחברים שלי שחזרו מארה"ב אחרי 4 שנים והם חזרו משם עם מכונה "נפלאה" הגייםקיוב.
    זה היה זול בצורה מצחיקה, קטן ונחמד, ועם 4 שלטים. אבא שבזמנו טס הרבה, קנה לי אותו ונהנתי נורא לשחק עם עוד 3 חברים.
    בסוף הפסקתי לשחק ולפני שנה גיליתי את הקאנטר.
    שיחקתי עם חברים והכל היה נחמד.
    בתחילת הקיץ האחרון המחשב השתגע, האינטרנט נהרס, עד היום האינטרנט דפוק, ולא מצליחים לסדר, משהו מוזר.
    קיצר חבר שלי דיבר על לקנות X360 מתי שהוא ואני אמרתי שאני לא מסתכל לכיוון הקונסולות החדשות.
    אבל בשלב מסוים פשוט נשבר לי מהמחשב והייתה אפשרות, לשדרג/לקנות חדש (הבעיה- מחשב בן כולה שנה, אז אבא לא ממש רצה לקנות ישר חדש אחרי שנה)
    ההחלטה הכלכלית כיוונה אותי לכיוון הWII חשבתי שלשחק על זה FPS זה יהיה דבר חלומי.
    בסוף התברר שזה חרא, והחלטתי על הבוקס.
    התחלתי לחקור וכשהגעתי לפה לפני חודשיים היו דיבורים על הגירסה החדשה אז כמובן חיכיתי חודש כדי שהיא תצא.
    כעבור חודש יצאה הגירסה החדשה, ואפילו שזה לקח עוד חודש שלם, בסוף קניתי בוקס.
    ועכשיו אני נהנה מגירס D:
    רק חבל שההורדות שלי דפוקות אני לא מצליח להוריד דמואים

מי שרוצה הזמנה ל- Lockerz שילח לי את האימייל שלו

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    עיר
    ירושלים
    הסיפור שלי הולך ככה...

אני מגיל מאוד מאוד צעיר (מאז שקיבלתי את הATARI המהולל) התמכרתי למשחקי וידאו. תמיד הייתי מאזן בין PC לבין קונסולות...אחרי שקניתי את הSEGA SATURN שנראה כמו הבטחה מרקיעת שחקים ולא היה לי כלום!!!!! לשחק בו, ועוד אחרי שאח שלי קנה את הPS1, החלטתי שאני עם קונסולות גמרתי. באותה תקופה כבר ראיתי בבירור שלPC יש את יתרון הגרפיקה (לא יעזור כלום, תראו COD 4 בPC ואפילו ב360 על HD והוא ייראה יותר טוב על PC). מכיוון שאני חולה מחשבים החלטתי שתמיד יהיה לי מחשב חזק ורציני למשחקים...השקעתי בכל מיני שגעונות (TRACK IR4, סטיקים, הגאים)...העסק התברר כמאוד יקר והמירוץ כפי שכולכם יודעים, לא נגמר...לפני כמה חודשים אחד מהחברה שלי בעבודה קנה WII והביא אותו למשרד, שיחקנו והיה מאוד נחמד אבל הרגשתי שזה לא זה. הרגיש מיושן...הלכתי לחנויות וראיתי את ה360 בפעולה, חשבתי שאני מת, לא האמנתי שקונסולה יכולה להריץ את אותו משחק כמו בPC, במחיר מצחיק של 399$ למערכת...ראיתי עוד ועוד משחקים ופשוט נדהמתי, החלטתי ישר שאני קונה 360..אחרי יום כבר היה לי אותו בחדר. כמובן שאותו בחור מהעבודה שלי (אחרי שאמרתי לו כמה ה360 היא מכונה אלוהית) גם הוא יומיים למחרת מכר את הWII וקנה 360. ומאז כולם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה!

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    אני התחלתי בגיל צעיר, היה לי את האטארי המיתולוגי וקומודור 64.
    אחר כך עברתי לסגה סאטורן ומאז כ-6 שנים לא נגעתי בקונסולה.
    לפני כחצי שנה התחתנתי והגיעו קרובי משפחה מארה"ב ושאלו אותי מה אני
    רוצה מתנה לחתונה ? אולי מחשב נייד ? אמרתי להם ללא היסוס אקס בוקס 360...
    כשהם הגיעו קבלתי אותו ומאז אני מאושר כפליים

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    מבחינה פסיכולוגית (כן, בטח), משחקי מחשב תמיד היו מזוהים אצלי עם קונסולות. כנראה כי את המחשב הביתי תמיד תפס אחי הגדול, ככה שיותר מדי זמן עליו לא היה לי. בבית היה אטארי מאז שאני זוכר את עצמי, וכשהייתי קצת יותר גדול הכרחתי את ההורים שלי לקנות לי מאסטר סיסטם כדי שאפסיק למצוץ אצבע (כי מוצצים זה לחלשים).

כמה שנים אחר כך השתדרגתי למגה דרייב, קונסולת ה-16 ביט הנהדרת של סגה שעד היום מתפקדת כקונסולה האהובה עליי (לפחות מבחינה רגשית. מבינה קוגנטיבית מדובר בסופר-נינטנדו). על דור הפלייסטיישן1 וויתרתי משום מה, אך חזרתי בכוחות מחודשים לדור ה-PS2 (אז גם השלמתי כמה מהמשחקים הגדולים של הדור שקדם לו), וכדי לכפר על הקפיצה קניתי גם גיימקיוב.

בדור הנוכחי תמיד רציתי Wii. אני מת על נינטנדו, לא הייתה לי טלוויזית HD ובכלל תמיד האמנתי שחדשנות עדיפה על גרפיקה. הבעיה הייתה שהיו לי אז עקרונות, ולא הסכמתי לקנות Wii במחיר שעולה על מחיר המדף שלו (250 דולר). כשהבנתי שזה לא הולך לקרות כי בארה"ב היה חוסר מטורף במלאי, החלטתי "להתפשר" על X360, שיעביר לי את הזמן עד ש-Wii יהיה זמין יותר. מצאתי איזו קומבינה עם חבר לעבודה של חבר טוב, שעושה הלוך-חזור לארץ כל שני וחמישי, והזמנתי קונסולה.

במהרה הקונסולה שנועדה להעביר את הזמן הפכה לעיקרית. כיום היא שכנה של Wii (שפועל לא מעט שעות, אבל לא מתקרב לרקורד של ה-360) ו-PS3 (שבדרך כלל משמש כנגן DVD), ומחוברת למסך HD נחמד של 37 אינץ', שנקנה במיוחד בשבילה (נו, וגם בשביל שידורי HD באופן כללי. ב-26 כבר באים להתקין לי ממיר חדש של Yes).

אמנם בדרך היו לנו מכשולים (הקונסולה הראשונה מתה, אז קניתי חדשה), אבל אני עדיין מאמין שמדובר בבחירה הכי נכונה כיום כשחושבים על מכונת משחקים. יש לה את המבחר, את שירותי הרשת הנהדרים (קשה לי להדגיש כמה הם טובים ביחס לאלטרנטיבות), את הקהילה הכי טובה ב-Vgames (יעעעעע!) והכי הרבה כיף בעולם.

וזה הסוף.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לא ארז, זה לא הסוף, זאת רק ההתחלה...

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    נכתב במקור על ידי bozeman
    לא ארז, זה לא הסוף, זאת רק ההתחלה...
    ספוקי...

טוב הסיפור שלי הוא על ילד עם קצת שכל והמון מזל, שלא היה לו מושג מה יותר טוב ב-360, החבר שלו אמר לו שבזה כל ה"גיימרים האמיתיים" משחקים... זה נימוק זה?
    אבל הילד, שלהזכירכם שכל זה לא הצד החזק שלו, חשב שזה נימוק משכנע (גם זה ש"הידיות נוחות"), ושלח לאביו שהיה בארה"ב sms, "החלטתי על 360"...
    הילד נטול-השכל אם הסתפקם לשכוח, לא אמר לאבא שלו מה לקנות, אבל לילד יש מזל, אז לילד קנו פרימיום... ושני שלטים... הילד עם המזל לא קיבל איזה חבילת core מאעפנה.
    הילד גם שמע שדבר כזה שמחברים אליו תקע אמריקאי ויש לו תקע שאפשר להשתמש בו בארץ, לא מספיק... הוא לא ידע מה למה ואיך.
    אז הילד אמר לאבא שלו שהוא צריך משהו יותר גדול, זה הסבר זה? אבא שלו, שהוא חובב אלקטרוניקה מושבע לא היה צריך לקנות, היה לו במחסן, אז הוא הביא לילד, הילד לא אמר לו שצריך 300W ומעלה, האבא לא ידע שזה מה שצריך, האבא פשוט הביא אחד גדול... אבל זה היה מספיק.
    היום הילד הזה היה מרביץ למי שהיה עושה דברים כאלה.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    22.10.2007
    הסיפור שלי הולך ככה:
    את הקונסולה הראשונה שלי קניתי(יותר נכון אבא שלי קנה לי=])בגיל 6 בערך והיא הייתה הPS1 שאותה קניתי בגלל שלדודים שלי היה PS1 והם אף פעם לא נתנו לי לשחק, לאחר הנעה רבה מאוד בגיל 9 בערך קניתי PS2 שהכי נהנתי איתו בעולם בזמנו, לאחר זמן מה עברנו דירה(למעלה אדומים, אחלה מקום=]) וקניתי מחשב(במקביל היה לי עדיין את הPS2 שהיה בשימוש), לאט לאט התחלתי להתמכר למחשב ולא יכולתי לעזוב אותו לרגע! ושלא נדבר על משחי FPS(קאונטר וCOD1 ו-2!!!!!!), ועכשיו, לפני חודשיים הוריי החליטו שאנחנו נוסעים לארה"ב, כמובן שהתרגשתי אבל לי היו תוכניות לשדרג את המחשב אז לא חשבתי בכלל לעבר קונסולה חדשה(דרך אגב המחשב שלי עדיין זקוק לשידרוג בדחוף!יש לי רק256MB RAM!!!המחשב לא סוחב בעליות=]), עכשיו, לאבא שלי יש חבר שמוכר קונסולות ושאלנו אותו והתעניינו לגבי PC.
    בהתחלה הוא ניסה לעזור לנו לחפש מחשבים וכו' אך פתאום הוא העלה רעיון:"למה שלא תקנו XBOX 360?", הרי זה כמו מחשב(כמעט) ואפילו יותר טוב(אני יכול להסכם איתו),אז החלטתי לחקור ולחקור ולחקור!!!ובסוף הגעתי לפורום האדיר שנקרא VGAMS=] שבו כולכם שכנעתם אותי שבאמת כדאי לי לקנות XBOX 360!
    זה מה שקרה ואני נהנה מכל שנייה=], סיפור קצת ארוך אבל לא נורא=]
    גיימר טאג לליב:BlAcK DeViL65

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני שנאתי את הXBOX, פשוט שנאתי.
    היילו לא עניין אותי, KOTOR יצא למחשב סימולטנית עם הXBOX ופשוט כל המשחקים הטובים שיצאו למכשיר הזה היו על הPC או הPS2 שהיה לי ממילא. האמת, חשבתי שמי שקונה XBOX הוא דביל.
    הדור החדש הגיע, ה360 יצאה ואני זלזלתי בה.
    חיכיתי לPS3, "מעניין איזה מפלצת גרפיקה מחכה לנו" תהיתי לעצמי.
    E3 נגמרה, סוני הראו את הסרטוני PS3 שהדהימו אותי ואני אמרתי לעצמי "מי יגע ב360 הזאת בכלל?".
    שבועיים עברו, כל הסרטונים של סוני התגלו כסרטוני CGI והציפיות שלי נפלו.
    לאט לאט הPS3 נראתה פחות ופחות טוב, בסופו של יום המשחקים שיצגו אותה כמו רזיסטנס פשוט לא התקרבו לדברים כמו GEARS שיצאו באותה תקופה והצל של האריה הטכנולוגי שרצד לו מעבר לפינה החשוכה של הדור הבא התברר כחתול.
    ואז דברים התחילו להלהיב אותי על ה360.
    GEARS נראה כמו משחק שאני פשוט חייב לשחק, TOO HUMAN הוא חובה בתור מעריץ SK, מס אפקט נראה אלוהי וריינבו 6 פשוט נראה לי חובה.
    התחרות נראתה חלשה, ה-360 נראתה פורחת.
    וכך על הכוננית של פאנבוי נינטנדו שאהב לשחק שעות בפלייסטיישן שלו נחתה לה 360 חדשה ונוצצת מבית מיקרוסופט.
    מהפך!

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אחרי קצת משחק באטארי של דודים שלי, קניתי את הNES שהיתה הקונסולה הראשונה שלי, די במקביל לPC שהיה לי בבית, ככה שהייתי תמיד גיימר של שני העולמות.
    התלבטתי לא מעט על הNES כי במקביל היה גם את המאסטר סיסטם של סגה, ואחרי התלבטות קשה זלדה ומריו 3 שכנעו אותי לקחת NES. למזלי היו לי גם חברים על מאסטר סיסטם ככה שלא הפסדתי את וונדר בוי 3 ותותחים אחרים.
    אף פעם לא הייתי מהפרייארים ששומרים נאמנות, ככה שבדור הבא שוב עברתי התלבטות קשה בין הSNES לג'נסיס (מגה דרייב), ואחרי עוד טבלה של משחקים סוף ויתרתי על נינטנדו לטובת סגה, ולא הצטערתי לרגע.
    בדור שאחרי, כבר לא בדיוק הייתי סגור על מה לקחת ואם בכלל: היה סאטורן, היה N64, היה יגואר, היה 3DO והיה PS. מה שלא היה זה כסף מיותר כי בדיוק קניתי עוד מחשב חדש ולכן נשארתי מרושש. למזלי היו לי חברים שתרמו לי N64 לתקופה די ארוכה, ובמקביל יצא לי להנות גם מהPS אצל חברים אחרים ומהסאטורן אצל עוד חבר אחר - ככה שנהנתי מכל העולמות.
    הכי אהבתי את הN64 באותה תקופה בגלל שילוב של שני דברים: המשחקים של Rare, והאפשרות ל-4 שחקנים. לשחק עם חברים בסלון היה להיט היסטרי - וזה עדיין להיט היסטרי. זה אחד הדברים שמאז הכי חשובים לי בקונסולה.
    בדור שאחרי זה קיבלתי את הדרימקאסט במתנה מדודים רחוקים, ככה שלא היתה פה התלבטות בקניה בכלל. גם שם נהנתי מכל רגע משפע של משחקים (ותוכנות. היה פשוט תענוג שהדרימקאסט מסוגלת להריץ תוכנות בלי שום בעיה), עד ליום שבו היא התקלקלה. באותה תקופה היא כבר יצאה מיצור (2004) ובמקביל לקניה של מכשיר יד שניה נוסף (שעלה 30$ + משלוח) החלטתי שצריך להגר לדור הבא.
    מאחר ואני שוב הייתי אחרי קניה של מחשב ודי מרושש, שכנעתי את אחי הקטן שהוא באמת צריך לקנות קונסולה לסלון (ולא חס וחלילה Gameboy Advance שבדיוק היה לפני יציאה מהשוק והחלפה בDS החדש). ושוב התחילה ההתלבטות הרצינית בין הGC, הPS2 והXBOX.
    מה שמצחיק הוא שדווקא מהמשחקים היה לי קצת פחות אכפת - בגלל שכשכבר באתי לקנות את הקונסולה ידעתי שיש לכל אחת מהן כל כך הרבה משחקים טובים שאני במילא לא אספיק לשחק בכולם. לכל קונסולה היו לפחות 5-10 משחקים בלעדיים שהייתי רוצה לשחק בהם, וזה לפני מולטיפלטפורמים שידעתי שיוצאים לכולם.
    אני חושב שהPS2 ירדה ראשונה מהפרק בגלל בעיות רציניות כמו העובדה שאין משחקים ל-4 שחקנים, ובגלל השלט הנוראי שלה. זה השאיר את הGC מול הXBOX שהיו שתיהן יותר מתקדמות טכנולוגית בהרבה, אבל הXBOX לקחה בהליכה בגלל אפשרויות מתקדמות כמו הלייב וכמו האפשרות להפוך אותה לנגן DIVX בנוסף. KOTOR (שדווקא יצא בבלעדיות זמנית לאקסבוקס קצת לפני הPC) היה זרז נוסף כי תמיד אהבתי משחקי RPG ועוד לא יצא לי לשחק במשחקים טובים באמת מהזאנר לקונסולות (אולי זה בגלל שעד אז יצאו בעיקר המשחקים היפנים שרק מתיימרים להיות RPG).

והתרשמתי מאד לטובה מהבחירה בXBOX בסופו של דבר, ככה שבדור הזה הייתי מוטה מראש לטובת הX360. מן הסתם היילו 2 וכמות הזמן שאפשר לשחק בו במולטיפלייר תרם לזה המון, וכך גם ההכרזה על מאס אפקס כבלעדי והציפיות הגבוהות שלי ממנו לאור KOTOR.
    אבל זה לא הפריע לי בכל זאת לפקפק בה ולהחליט לדחות את ההחלטה בין הX360 לPS3 ל-2008 (הWII ירד מהפרק אחרי ששיחקתי בו ולא התרשמתי לטובה). אבל באוגוסט גיליתי שבמקרה חבר של המשפחה שעובד במיקרוסופט ארה"ב קופץ לארץ לביקור, ושאפשר לקנות דרכו באנדל של קונסולה + 4 משחקים + שנה ללייב במחיר של 440$ שהיה בזמנו עסקה מצויינת (היום אחרי ירידת המחירים והבנאדלים החדשים זה כבר לא משהו מיוחד) ובזכות זה שאחי הקטן שוב היה זה שהוציא את הכסף (אני הסכמתי לממן את כבל הVGA) זה די חתם את העסקה.
    זה היה כזכור באוגוסט, לפני כל שלל המשחקים שיצאו בחודשים האחרונים ובעצם מיקמו את הX360 בתור הקונסולה המובילה למשחקים (בעוד למעט SMG המשחקים על הקונסולות האחרות די אכזבו). אני לא מצטער לרגע גם על הבחירה הזו.
    Keep it clean

הרשמה