תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    התוצאה

היום נצחה ורדר ברמן את באייר לברקוזן או יותר נכון הביסה או השפילה את באייר לברקוזן שנצחה אותה 2-5.

סקירה קטנה

בדקה החמישית הכניסה דווקא לברקוזן גול מהיר אבל זה לא הספיק כבר במחצית הראשונה ורדר ברמן הכניסה והתוצאה הייתה 1-1 לאחר מכן במחצית השניה גול של דייגו השחקן המצויין שהכניס גול והפך את התוצאה מ1-0 בדקה ה-5 ל-1-2 לאחר מכן זה לא נגמר ברמן הכניסו עוד שלושה גולים ורק לקראת סוף המשחק לברקוזן קצת שמרה טיפה על כבודה שצמצמה ל-2-5 אחרי כמה דקות,
    ברמן כמעט הכניסה את הגול השישי המשחק שודר בספורט 5+ ראיתי את המשחק רק במוצאי שבת כי אני דתי ואני שומר שומר שבת ולכן לא ראיתי את הגול הראשון אלא רק בתקציר ראיתי את הגול הראשון אז כך שאני לא יודע מי כבש אותו ללברקוזן וגם את הגול הראשון של ורדר ברמן לא ראיתי את הגול הראשון.

זהו עד כאן מקווה שאהבתם את הסקירה תגיבו בבקשה,הערות שאלות תגובות מה שאתם חושבים על הסקירה טוב או רע תכתבו.

שיהיה לכולם שבוע טוב ומבורך ירדן כהן.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    נהריה
    פפש יפה אחי אני רואה שאתה משקיע פה המון ואף אחד לא מתיחס אזז אני יתן לך קצת קרדיט !!

וכל הכבוד לך אתה ממש משקיע אחי תמשיך ככה!

שם בשרת DM:
    GiP-Ori
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    תודה רבה אחי זה מאוד עושה לך טוב שמישהו נותן לך קרדיט תעשו גם אתם נושאים טובים ומעניינים וגם אני יתן לכם קרדיט.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2007
    אחלה סקירה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    נכתב במקור על ידי Solidute
    אחלה סקירה